[1. úsek] Plzeň (I/20) – Rožmitál pod Třemšínem (I/18) – Mirovice (I/4) – Milevsko – (I/29) – Tábor (peáž po D3) – Pelhřimov (I/34)
[2. úsek] Havlíčkův Brod (I/34) – Žďár nad Sázavou (I/37) – Boskovice (I/43)
18 Odpovědi
27124 Zobrazení
Poslední příspěvek od Jirka L
7.1.2024 17:29:26
32 Odpovědi
16433 Zobrazení
Poslední příspěvek od darwousek
6.1.2024 16:19:50
27 Odpovědi
25535 Zobrazení
Poslední příspěvek od kot
10.11.2023 19:20:43
373 Odpovědi
182413 Zobrazení
Poslední příspěvek od darwousek
4.11.2023 21:28:44
113 Odpovědi
98137 Zobrazení
Poslední příspěvek od x0401
10.10.2023 17:46:09
11 Odpovědi
1990 Zobrazení
Poslední příspěvek od Aram96
3.10.2023 14:32:47
7 Odpovědi
866 Zobrazení
Poslední příspěvek od Aram96
20.9.2023 13:36:41
9 Odpovědi
11178 Zobrazení
Poslední příspěvek od darwousek
9.4.2023 21:41:45
122 Odpovědi
109878 Zobrazení
Poslední příspěvek od zesp
19.12.2020 3:16:52
2 Odpovědi
10863 Zobrazení
Poslední příspěvek od martink
6.10.2020 15:41:20
9 Odpovědi
22750 Zobrazení
Poslední příspěvek od Tomas 1975
10.1.2018 17:07:54
33 Odpovědi
40013 Zobrazení
Poslední příspěvek od Avantime
4.1.2016 10:40:22
5 Odpovědi
18042 Zobrazení
Poslední příspěvek od Jirka L
20.11.2015 19:31:43
32 Odpovědi
41522 Zobrazení
Poslední příspěvek od kik
10.12.2013 21:32:38
3 Odpovědi
18273 Zobrazení
Poslední příspěvek od Mike
3.2.2011 20:32:27
4 Odpovědi
17921 Zobrazení
Poslední příspěvek od Standa
2.4.2010 7:16:38
Oprávnění fóra
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóruNemůžete odpovídat v tomto fóruNemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóruNemůžete mazat své příspěvky v tomto fóruNemůžete přikládat soubory v tomto fóru