Právě je 24.6.2017 6:30:13

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 Off-topic a trolling 
Autor Zpráva

Příspěvek Off-topic a trolling
MPMP píše:
[Jestli si troufáš to všechno vyřídit za jeden rok, může se rekonstrukce udělat rovnou na 3+3.

Rozšíření na 3+3 se podle vás plánuje jeden rok ? ! Vždyť sám v dalším příspěvku přiznáváte, že víte, že se s tím rozšířením počítá od začátku, tedy že je tam uprostřed rezerva. A to už asi 30 let. Zase obhajujete neobhajitelné věci a neuvěřitelný šlendrián a to z úplně nesmyslných pozic. To že ta stavba není připravená v logické posloupnosti, když se o ní ví desetiletí, to není jak rozumně obhájit. Připadá mi , že jste na těch průšvizích ŘSD něják osobně zainteresován, protože nevím proč byste to jinak tak křečovitě obhajoval i az cenu vlastního ponížení (viz v debatě o D8, kde jste zcela vážně předstíral, že neumíte česky a tudíž nerozumíte argumentaci pana Sternerka z Ústavu mechaniky hornin AV ČR ....). Že vy jste zaměstnanec ŘSD ? Hádám správně ?

6.6.2017 21:07:31

Příspěvek Re: 1101 Praha – Jirny, zkapacitnění na 3+3
Lynx píše:
MPMP píše:
[Jestli si troufáš to všechno vyřídit za jeden rok, může se rekonstrukce udělat rovnou na 3+3.

Rozšíření na 3+3 se podle vás plánuje jeden rok ? ! Vždyť sám v dalším příspěvku přiznáváte, že víte, že se s tím rozšířením počítá od začátku, tedy že je tam uprostřed rezerva. A to už asi 30 let. Zase obhajujete neobhajitelné věci a neuvěřitelný šlendrián a to z úplně nesmyslných pozic. To že ta stavba není připravená v logické posloupnosti, když se o ní ví desetiletí, to není jak rozumně obhájit. Připadá mi , že jste na těch průšvizích ŘSD něják osobně zainteresován, protože nevím proč byste to jinak tak křečovitě obhajoval i az cenu vlastního ponížení (viz v debatě o D8, kde jste zcela vážně předstíral, že neumíte česky a tudíž nerozumíte argumentaci pana Sternerka z Ústavu mechaniky hornin AV ČR ....). Že vy jste zaměstnanec ŘSD ? Hádám správně ?

Děkuji za "konstruktivní" příspěvek "k věci" (Vy přece diskutujete pouze k věci, že?), bohužel obsahuje pouze osobní invektivy, tu věcnou část jsem tam nějak nenalezl.
Svůj osobní názor na postup ŘSD a jeho možnosti v rámci zákonného rámce ČR jsem napsal o 4 příspěvky výše (konkrétně v příspěvku ze dne 6.6. poslaného v 16:35:15) - jedná se o můj osobní názor, jako takový ho prezentuju a nikde se neschovávám za žádné další "odborníky". Má-li někdo relevantní informaci, ze které vyplývá, že se mýlím, rád se nechám poučit. O osobní zainteresovanosti necháme rozhodnout ostatní, ano?
A teď věcně: ano, od začátku se počítá s tím, že dálnice bude 3+3, nikde nikdo ale "nepočítal" s tím, kdy k tomu dojde. Z čeho (věcně, prosím) vyplývá ten (cituji) "neuvěřitelný šlendrián", který obhajuji (cituji) "z úplně nesmyslných pozic"? Popsal jsem svůj názor na zákonný rámec ČR a zákonné možnosti správce liniové stavby. Co je na něm mylného? (Samozřejmě věcně, nikoliv "pocitově")

7.6.2017 8:13:25

Když připomenu fakta a to sice , jak jste "argumentoval" v jiných vláknech, tak to nejsou žádné invektivy. To je realita o které se může v historii diskuze každý přesvědčit. Tím jak jste předstíral, že nerozumíte argumentaci pan ředitele Sternberka (samozřejmě pro vás zdrcující a usvědčující vás z omylu), protože se nevyjádřil dokonale spisovnou češtinou, jste opravdu předvedl mimořádný diskuzní kousek z kategorie trolling v podkategorii "hájit se až za hranice sebeúcty".
No a když nyní obhajujete tak neobhajitelnou věc, jakože není ŘSD schopna připravit 30 let plánovanou stavbu v logické posloupnosti, tedy že se stavba rodinného domku začíná základy a ne střechou, (což je podle mě tedy neuvěřitelný šlendrián), tak se nedivte, že vyslovuji důvodné podezření, že jste na tom něják zainteresován. Protože si osobně nedovedu představit proč tak bojujete za něco tak zjevně neobhajitelnéhio a to i za cenu vlastního zesměšnění.

7.6.2017 10:28:34

Bylo by dobrý, kdyby lynx dostal ban.

7.6.2017 12:01:25

Ano, to už jsem několikrát dostal. Oponentní názory se nenosí a poukazování na fauly nositelů těch správných názorů, tak to už vůbec ne. No a když se ukáže, že se ti správňáci dlouhodobě mýlili a hlásali bludy (viz D8), no tak to je teprve průšvih a důvod k banu pro toho, kdo na to poukáže. Naposledy mi byl zakázán přístup do diskuze o Děčíně, protože jsem se zastal Cajze, který tam byl bez důkazů urážen, namísto aby byla diskuze k jeho názorům a tedy k meritu věci.

Z jakého důvodu bych měl ten ban podle vás dostat ? Dokážete vymyslet nějáký obecně ospravedlnitelný důvod a nebo prostě jen za odlišný názor ?

7.6.2017 12:32:53

Pane Lynx, já vůbec nechápu, proč jste tak vyjel na MPMP, vždyť celou problematiku realizace 3 + 3 a PHS docela dobře objasnil?! Jak byste v rámci aktuálně platných legisltivních pravidel věc řešil Vy? Jsme v diskusním fóru, tak lze vyměňovat názory, ale nechápu tu Vaší reakci (a nemám na mysli přečíst si 5 řádek o D8 a Cajzovi, to patří jinam)..

7.6.2017 13:09:02
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ]