Právě je 21.8.2017 7:40:00

Výlevy železného doktora 
Autor Zpráva

Příspěvek Výlevy železného doktora
To že se neumíte vyjadřovat je každému celkem jedno a rád nad tím mávne rukou, někomu prostě není shůry dáno. Každý máme nějáké nedostatky. Ostatně já se taky mnohdy vyjadřuji dost kostrbatě. Skutečný problém je, že spolu s mapmanem zneužíváte svojí moc nad diskuzním fórem a mažete cizí nezávadné příspěvky. Nebo je dokonce falšujete a vkládáte do cizích příspěvků to, co autor nenapsal. To je problém.

28.7.2017 18:05:08
VIP

Příspěvek Re: Česko-slovenské okénko
Není dáno, když jsem se ten jazyk neučil. To je fakt :D A jak vidíte není to každému jedno, takže nad tím ani každý nemávne rukou. Zas taková manipulace typu nechodil do školy s cílem zesměšnit. Ale to je ostatně ta vaše úroveň komunikace s ostatníma, tak se nedivte, že máte BAN (Lynx = ex Dr.Fe1 nebo Quercus, oba nicky BAN). Není co dodat. Nyní máte jen lokální pokud vím na některá témata. Problém tedy máte asi především vy a to je ta neustálá touha zviditelňování se a osobní ataky, které jsou a budou korigované, tomu věrte. Invektivy a balast sem nepatří a taháte ho již i sem. :lol:

já vás ale nenutím nikoho to po mě číst :D ani nemusíte reagovat

směska a´la Babiš dere hold oči, co se dá dělat :crazy:

Slovensky ale psát prozatím neplánuji. Vyhověl jsem počátečnímu přání a jazyk postupně snad vylepšuji. To tady potvrzuje mnoho lidí.

28.7.2017 19:02:10
Profil Zobrazit autorovy stránky

Osobních ataků formou neodůvodněného banování, mazání příspěvků a falšování příspěvků se dopouštíte vy a mapman a to pouze na základě toho, že neunášíte odlišné názory a to ani slušně formulované, bez jakýchkoliv invektiv či jiných důvodů pro šikanu.
Jinak hezky ukazujete argumentaci kruhem. To že je někdo zabanovaný, neznamená že je špatný a není to ani důvod ho bezdůvodně šikanovat. Vy vlastně svoje dnešní fauly omlouváte těmi minulými. Když jste mě v minulosti zabanovali (neodůvodněně), tak tím omlouváte, že můžete škodit nyní.
Jinak abych se vrátil k tématu, tak češtinu przníte opravdu nechutně. To že vám tady mnozí ze slušnosti či z loajality pochlebují, na tom nic nemění. Mluvíte česky zhruba na úrovni Gustáva Husáka, tedy jakousi česko-slovenskou patlaninou. Ale jak už jsem psal výše, tohle je to nejmenší.

28.7.2017 21:52:20

Lynx: Řekl bych, že hlavně ten poslední odstavec je hodně přes čáru.

28.7.2017 22:32:25

Lynx píše:
...Jinak abych se vrátil k tématu, tak češtinu przníte opravdu nechutně. To že vám tady mnozí ze slušnosti či z loajality pochlebují, na tom nic nemění. Mluvíte česky zhruba na úrovni Gustáva Husáka, tedy jakousi česko-slovenskou patlaninou. Ale jak už jsem psal výše, tohle je to nejmenší.

Pochopte, že forma je tady potlačena ve prospěch informace. Už jsem spoustě lidí dal tip, aby si před cestou ven pročetli příslušné téma a věřte mi, že informace zde získané jsou hodně komplexní právě díky těmto československým příspěvkům. Ale dám Vám tip: Přidejte si uživatele do ignorelistu a jeho příspěvky se Vám přestanou zobrazovat. Bohužel Vám potom sekce zahraničí nebude dávat smysl.

29.7.2017 6:32:04

Lynx: včera byla nějaká špatná konstelace hvězd? Byly skvrny na slunci? V Lidlu neměli banány? Či proč tolik zloby, žluče a nenávisti?

29.7.2017 8:35:02

Příspěvek Re: Výlevy železného doktora
Děkuji za optání, banány jsem si koupil, ale v Bille. Víte, ono je to docela frustrující, když vám někdo maže příspěvky, kdykoliv se mu zamanane a to i v případě, že jsou zcela, ale zcela, bez čehokoliv co by se dalo vyložit něják negativně. Tedy když si na vás beztrestně ventiluje nějéké svoje mindráky a ukájí se tím, jak má moc.

29.7.2017 15:08:30

Tak sem nelez. Každého akorát urážíš. Ale dělat si z někoho srandu, že neumí plynule psát česky, to je ubohost.

30.7.2017 11:25:45

Já si z nikoho nedělal srandu ani nikoho neurážel, já jsem jen v reakci na to, jak mu někteří pochlebují, podle svého realisticky zhodnotil, že píše česky velice špatně a že to vyvolává historické konotace. Jeho formulace jsou takové, že to často musím přečíst vícekrát a stejně si nejsem jist významem. A taky jsem napsal, že tohle není problém resp. je to nicotné. To je vše. A tím bych také toto téma ukončil.

30.7.2017 11:41:46

Mimochodem - nick Filip, který sem za 8 let co je registrován, napsal 26 příspěvků, to je velice zvláštní. Velmi pravděpodobně je to druhý nick někoho, kdo se bojí napsat útok na někoho jiného pod vlastním jménem (prvním nickem). Tohle by měli admini zatrhnout.

30.7.2017 11:54:49

Za vaší sprostou lež prosím omluvu. Toto forum většinou pouze čtu a nemám čas na nějaké dlouhé diskuze.
Ale vaše nenávist vůči ostatním mi vadí. Běžte si na Děti země diskutovat, tam se s nimi jistě shodnete.

30.7.2017 13:25:57

Příspěvek Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou
Citace:
Jak dlouhé bude mít zprovoznění dálnice zpoždění, nechce ŘSD zatím přesně říct.

„Zabýváme se tím. Předpokládáme, že to budou řádově měsíce,“ nastínil Fiala.

Čti nejmíň rok. A v článku zmíněné problémy s optickými kabely přes trasu D1 - inu staví dálnici poprvé.
Skanska = soubor kreténů :zvraci: Brněnský odbor ŘSD - to ani nebudu psát... :evil: :twisted:

7.8.2017 18:56:25