Právě je 22.7.2018 3:16:26

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Trolling 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: Trolling
Lynx píše:
když je hlavním tématem tohoto fóra nesouvisející trolling psaný azbukou - viz ML 90.
Jednak ta azbuka není s tématem nesouvisející vzhledem k reakcím trolla Asenada. A hlavně tady nejvíc trollíš ty, protože ty už píšeš absolutně nesouvisející příspěvky jen proto, aby ses hádal. Asenad má aspoň "ideologicky jasno", byť to znamená vypatláno propagandou.
Už ses naučil význam slova doslovně? :-)

8.7.2018 22:53:41

Psaní azbukou chápu v odkazech na originální weby z Ruska či Ukrajiny v příslušných sekcích, jinak bych uvítal kdybyste sem psali česky.

Jinak je roztomilé, že mě obviňujerte z trollingu a zároveň v tom samém příspěvku upozorňujete na nejtrapnější případ trollení v historii tohoto webu, kdy jste spolu s MPMP předstírali neznalost českého jazyka a založili svojí argumentaci na tom, že větě která podle vás není češtinsky správně nedokážete porozumět. Přitom tomu odbornému posudku vypracovanému předními kapacitami v oboru geologie rozuměl každý. Tedy kromě vás dvou.

8.7.2018 23:06:58

Ano, lžeš stále stejně. Citovals něco, co nikdo nikdy neřekl, ale my jsme tomu nerozuměli :-)

9.7.2018 8:16:21

Lynx píše:
Psaní azbukou chápu v odkazech na originální weby z Ruska či Ukrajiny v příslušných sekcích, jinak bych uvítal kdybyste sem psali česky.

Jinak je roztomilé, že mě obviňujerte z trollingu a zároveň v tom samém příspěvku upozorňujete na nejtrapnější případ trollení v historii tohoto webu, kdy jste spolu s MPMP předstírali neznalost českého jazyka a založili svojí argumentaci na tom, že větě která podle vás není češtinsky správně nedokážete porozumět. Přitom tomu odbornému posudku vypracovanému předními kapacitami v oboru geologie rozuměl každý. Tedy kromě vás dvou.

Jako v každém příspěvku na toto téma je to přesně obráceně. Vzhledem k tomu, že česky umím, představují si pod slovem "doslovně" citaci slovo od slova přesně tak jak to dotyčný řekl. Co si pod tím představujete Vy nemám nejmenší tušení, ale s češtinou to nijak neosuvisí.

9.7.2018 15:23:07

Lynx píše:
MPMP píše:
Lynx píše:
Cituji

"Je na tom krásně vidět, jak jedna strana pokládá do diskuze citace a fakta a druhá sem hází pouze emoce. "

Už jste si všimnul svého vlastního textu ?

Toho si nemusím "všímat", já vím dobře, co jsem napsal. Ale kde je v něm to naznačování, která strana je která? Já v něm dělím diskutující na věcné a emotivní, nikoliv na "naše" a "ostatní" ať už si pod tím představujete cokoliv.

Proč tak průhledně lžete ? Z toho co jste původně napsal jasně vyplývá opak vašeho tvrzení.

Opět vás cituji:

"Je na tom krásně vidět, jak jedna strana pokládá do diskuze citace a fakta a druhá sem hází pouze emoce. "

Z toho jasně vyplývá že vy dělíte diskutéry na "naše" a "ostatní" ať už si pod tím představujete cokoliv a na základě toho jim přisuzujete kolektivní vlastnosti. Diskutujícím jedné strany (zřejmě té vámi preferované) přisuzujete citace a fakta, diskutujícím druhé strany pouze emoce. Takže opět jste se zamotal do vlastní lživé trollské smyčky, zdaleka ne poprvé :-)

Jsem zvědav jakou vtipnou výmluvu vymyslíte tentokrát. To jak jste minule předstíral, že nerozumíte česky a odborné argumenty neuznáváte kvůli tomu, že nejsou formulovány češtinsky správně, to nebyla zrovna důstojná argumentace ........... :lol:

Opět jste mimo. Citoval jste mne sice přesně, ale pořád v té citaci nikde není vidět, která strana je která. Na celou diskuzi mám svůj osobní názor (a bylo by naprosto nepřirozené, kdybych ho neměl), ale v té reakci, kterou jste si ke své škodě vybral, nijak vyjádřený není a nebude tam ani když to budete 100x opakovat. Pokud v té větě něco není, žádným sebelépe formulovaným příspěvkem to tam prostě nepřičarujete.

9.7.2018 15:28:48

MPMP:

Podstata vší lži nespočívá v tom, která strana je která, to je celkem irelevantní, ale v tom, že to rozdělujete podle stran - na ty správné co říkají fakta a na ty špatné co dávají jen emoce. Přitom výše tvrdíte že to podle stran nerozdělujete. Byl jste usvědčen ze lži, z toho se nemáte jak vykroutit.

Váš trolling ohledně slova doslovně, ke kterému jste se dokonce ve slabé chvilce přiznal, vás jako diskutéra dostatečně znevěrohodnil. Jen opakovaně potvrzujete, že vás nelze brát vážně ale pouze jako člověka co se baví rozvracením diskuze, protože v seriozní diskuzi prohrává na celé čáře. Ohledně diskuze k sesuvu na D8 jste to předvedl dokonale. Věcně jste neměl žádný argument, tak jste svoje příspěvky založil na tom, že nerozumíte česky a když se předseda Ústavu mechaniky hornin AV ČR nevyjádřil češtinsky správně, tak že to bude jistě nevěrohodný člověk a jeho odborné závěry neplatí :P To jsou argumenty malého dítěte, co zde opakovaně předvádíte.

9.7.2018 16:43:36

A lžeš pořád dál jak trotl. Nikdy se neřešilo, že by se předseda Ústavu mechaniky hornin AV ČR nevyjádřil češtinsky správně. Vždy se řešilo jen to, že jsi svá vlastní slova prohlašoval za jeho.

9.7.2018 17:21:17

Nemilý vulgární Jiří, buď se mýlíte - paměť vám neslouží a nebo záměrně lžete. Řešilo se mimo jiné i tohle. Konkrétně váš kolega MPMP to řešil a snažil se tímto způsobem znevěrohodnit osobu předsedy zmíněného Ústavu AV ČR co by hlupáka, který je pro způsob svého nedokonalého vyjadřování nevěrohodnou osobou. Každopádně byste se neměl dopouštět urážek ostatních diskutujících, kteří mají narozdíl od vás pamět dobrou. V ideálním případě byst se mohl pokusit diskutovat slušně a k věci, což je však patrně zcela mimo vaše osobnostní založení, takže chápu, že je to pro vás mimořádně těžké.

9.7.2018 17:39:04

S trollem se slušně diskutovat nedá, zvlášť když na toto téma lže již poněkolikáté. Takže nepoučuj, co je slušné, když sám máš máslo na hlavě - lhaní je obzvlášť neslušné...

10.7.2018 1:26:31

Je pravdou, že diskuzí s vámi ztrácím čas a diskutovat se s vámi skutečně nedá. Jste jako kolvrátek, který jsa usvědčen ze lží neustále vykřikuje, že lže ten druhý. Jste s MPMP jako rodní bratři v triku resp. v trollingu. Přesto podotýkám alespoň tolik, že narozdíl od vás žádný mléčný tuk na hlavě nemám, neboť jsem napsal pravdu. Vytrvalým popíráním reality a urážením oponentů nic nezměníte. Změnit byste něco mohl kdybyste se pro jednou pokusil seriozně diskutovat a přiznal jste jak jste se fatálně mýlil ohledně obhajoby vedení D8 v nezajištěném zářezu a parádně se ztrapnil trollováním ohledně tohoto tématu, ale to bych po vás chtěl zřejmě moc. Zjevně bude popírat realitu až do konce, protože vám chybí cosi jako čest a hrdost, abyste se k tomu postavil rovně jako chlap.

10.7.2018 2:08:49

Není o čem diskutovat, dokud za citaci vydáváš svá slova.

10.7.2018 9:25:49

Omlouvám se ostatním za dlouhý příspěvek, ale já se nenechám "ukecat" (a to ani od Trolla), to jsem zde deklaroval již několikrát a platí to stále.

Nyní reaguji na poslední příspěvek uživatele s nickem Lynx, který zní:
Lynx píše:
MPMP:

Podstata vší lži nespočívá v tom, která strana je která, to je celkem irelevantní, ale v tom, že to rozdělujete podle stran - na ty správné co říkají fakta a na ty špatné co dávají jen emoce. Přitom výše tvrdíte že to podle stran nerozdělujete. Byl jste usvědčen ze lži, z toho se nemáte jak vykroutit. ...

No, překrucovat a vytrhávat z kontextu umíte perfektně, teď by to ještě chtělo nějaká ta fakta, že? A vzhledem k tomu, že ta Vás moc nebaví, udělal jsem to za Vás. Celé to začalo tímto příspěvkem:
MPMP 25.6.2018 11:34:39 píše:
Geo píše:
PS: Adminum bych tahle temata doporucil rovnou mazat. Pokud o tom nekdo chce diskutovat existuje iDnes, Novinky, dFens a mnoho dalsich.
Jen je nech. Je na tom krásně vidět, jak jedna strana pokládá do diskuze citace a fakta a druhá sem hází pouze emoce. A když emoce nefungují, tak prohlásí, že na podepsané dohody kašle.
Jen je nech, ať každý vidí, kdo argumentuje věcně a kdo "má svou pravdu, kterou si nenechá za žádných okolností vzít". :!:

Ano, v tomto příspěvku rozděluji diskutující na ty, kteří používají fakta a na ty, kteří používají emoce. Nevidím na tom nic špatného. Těch prvních si vážím, dohledávat fakta a odkazy je totiž veskrze nudná činnost, těch druhých si nevážím, nadávat, ostouzet a vykřikovat nepodložené nesmysly (navíc anonymně na internet) není žádné umění a žádná kvalifikace zajišťující pravdivost a správnost předkládaných názorů. A o pravdivost a správnost informací ve věcně zaměřené diskuzi nám přece jde všem, nebo ne?

Následoval Váš výkřik - cituji:
Lynx 29.6.2018 0:26:19 píše:
Mýlíte se. Kritiku emocionálních výkřiků sem napsal přispěvatel MPMP, nikoliv já. Nemohu za to, že to sedí dokonale na vás a vaše hysterické výkřiky o ruských trollech a špionech, které nacházíte i doma pod postelí.

Dovolil jsem si zareagovat návrhem, abychom nechali posouzení toho, kdo je ten "s fakty" a kdo ten "s emocemi" na každém gramotném čtenáři fóra, ale zdá se, že jsem tím píchl do vosího hnízda. Na následující příspěvek (zdá se Vám snad nějak útočný, znevažující nebo jinak nevhodný?)
MPMP 29.6.2018 10:01:44 píše:
Já myslím, že rozhodnout, kdo přispívá věcně a kdo emocionálně, umí čtenáři rozhodnout sami, opravdu jim Lynxi nemusíte napovídat, co si o tom mají myslet.

Přišla tato Vaše odpověď:
Lynx 29.6.2018 19:22:05 píše:
Já jsem napsal pouze svůj pohled, že to podle mě není rozděleno na ty rozumné a na ty hysterické podle toho, zda je někdo příznivcem jednoho či druhého názoru, jak jste naznačoval vy. Podobnou černobílost vidění světa neuznávám, především proto že není pravdivá. Jistě i na druhé straně diskuze se najdou hysterici a paranoici, nejen mezi rusofóby.

Proti zvýrazněné části (zvýraznil jsem ji nyní já) jsem se ohradil následující replikou. Nikde v předchozí diskuzi jsem nenaznačoval, zastánce kterého názoru je "ten s fakty" a kterého "ten s emocemi". Vy to tam někde snad vidíte? Nemůžete, ono to tam totiž není.
MPMP 29.6.2018 19:30:26 píše:
Já někde něco naznačoval? A kdepak? Že jsem si nevšiml.

Na to přišlo Vaše další překrucování a tohle je"finální" výsledek:
MPMP píše:
Lynx píše:
Cituji

Už jste si všimnul svého vlastního textu ?

Toho si nemusím "všímat", já vím dobře, co jsem napsal. Ale kde je v něm to naznačování, která strana je která? Já v něm dělím diskutující na věcné a emotivní, nikoliv na "naše" a "ostatní" ať už si pod tím představujete cokoliv.

Opět opakuji, že dělím diskutující na ty "s fakty" a na ty " s emocemi" a ne dle vyjádřených názorů.
Na to jste zareagoval následovně:
Lynx 8.7.2018 0:31:19 píše:
Proč tak průhledně lžete ? Z toho co jste původně napsal jasně vyplývá opak vašeho tvrzení.

Opět vás cituji:

Z toho jasně vyplývá že vy dělíte diskutéry na "naše" a "ostatní" ať už si pod tím představujete cokoliv a na základě toho jim přisuzujete kolektivní vlastnosti. Diskutujícím jedné strany (zřejmě té vámi preferované) přisuzujete citace a fakta, diskutujícím druhé strany pouze emoce. Takže opět jste se zamotal do vlastní lživé trollské smyčky, zdaleka ne poprvé :-)

Jsem zvědav jakou vtipnou výmluvu vymyslíte tentokrát. To jak jste minule předstíral, že nerozumíte česky a odborné argumenty neuznáváte kvůli tomu, že nejsou formulovány češtinsky správně, to nebyla zrovna důstojná argumentace ........... :lol:

Takže ano, dělím diskutéry a dělím je podle toho zda pracují s fakty nebo s emocemi. Nikdy jsem nepopíral, že první skupině (té s fakty, aby bylo jasno) fandím a té druhé nikoliv. Nikde, a to opakuji již poněkolikáté, jsem ani náznakem nepřiřadil nikoho ze zde diskutujících do žádné z uvedených skupin (i když bych si moc přál, aby ostatní mne řadili do skupiny první).
Pokud se Vy v jedné z nich vidíte, je to Vaše věc, já se také v jedné z nich vidím.
Nikde v uvedených citacích ale nevidím žádnou změnu postoje z mé strany, ani žádnou lež (tedy tvrzení, které bych následně popřel). prosím tedy, abyste mne nenazýval lhářem a to ani v případě kdy jste o tom přesvědčen, ale nemáte o tom žádný důkaz. Já to v případě Vaší osoby též nedělám.

Mám Vám stejně příspěvek od příspěvku rozebrat, jak to bylo minule s tím "doslovně" a "neumí česky"? Kdo která slova použil, kdo co jak formuloval a kdo co následně překroutil?

EDIT 12:48: upravena formulace v předposledním odstavci

16.7.2018 12:45:30

Tak dlouhý příspěvek a přitom úplně zbytečný. Rozdělujete diskutující na dvě strany, jednu považujete za emocionální a tu druhou za "tu s fakty". Níže uvedená citace to jasně potvrzuje. Takže vaše lež o tom, že nerozdělujete na strany byla prokazatelně vyvrácena. Prokazatelně jste lhal.

MPMP píše:
Geo píše:
PS: Adminum bych tahle temata doporucil rovnou mazat. Pokud o tom nekdo chce diskutovat existuje iDnes, Novinky, dFens a mnoho dalsich.
Jen je nech. Je na tom krásně vidět, jak jedna strana pokládá do diskuze citace a fakta a druhá sem hází pouze emoce. A když emoce nefungují, tak prohlásí, že na podepsané dohody kašle.
Jen je nech, ať každý vidí, kdo argumentuje věcně a kdo "má svou pravdu, kterou si nenechá za žádných okolností vzít". :!:

To že to dělíte na strany podle názoru proruského (ti špatní, emocionální) a prtoiruského (ti hodní, majitelé faktů a pravdy) - o tom jasně vypovídá část "A když emoce nefungují, tak prohlásí, že na podepsané dohody kašle." To jasně odkazuje na popírá dohod s UA některými proruskými diskutéry.

Jste usvědčený lhář a čím víc se v tom patláte, tím víc to smrdí. Názorně předvádíte jak argumentujete i v jiných tématech. Vůbec vám nejde o názor a pravdivé argumenty, ale jen se snažíte trollit a torpédovat diskuzi nesmyslným slovíčkařením, které záhy zcela zabije původní téma diskuze.

16.7.2018 14:41:42

Lynx píše:
To že to dělíte na strany podle názoru proruského (ti špatní, emocionální) a prtoiruského (ti hodní, majitelé faktů a pravdy) - o tom jasně vypovídá část "A když emoce nefungují, tak prohlásí, že na podepsané dohody kašle." To jasně odkazuje na popírá dohod s UA některými proruskými diskutéry.
Takže podle Vaší argumentace jsem lhář, protože dělím diskutující na dvě strany (fakta versus emoce). Původně jste sice tvrdil něco jiného (že přiřazuji diskutujících do těchto skupin), ale to se "jaksi nepodařilo ukecat", tak od toho ustupujete, že? Chtělo by to nějaká ta fakta, po kterých voláte.
A chtělo by to nějaký postoj k jádru problému, když mne tak vehementně pranýřujete za to, že mi nejde o podstatu věci, ale o "slovíčkaření". Jak jste na tom vy osobně s tím zmíněným popíráním psaných dohod s UA? Co nám sem napíšete, existují, nebo neexistují? Jsou platné nebo nejsou platné?
Nicméně ať odpovíte jakkoli, nikde jsem nezařadil ani Vás ani další diskutující do uvedených skupin a to s jedinou výjimkou: dovolil jsem si nesouhlasit s výrokem diskutujícího, který "na podepsané dohody kašle". Ano, tady v tomto jediném případě jsem se skutečně odchýlil od nestranného pozorování a postavil se jednoznačně proti tomuto postoji. Myslete si o tom, co chcete, ale považuji to za svou občanskou povinnost. Dohoda (ať už ústní nebo písemná) prostě platí a kdo na dohody kašle není věrohodným partnerem ani pro obchod, ani pro diskuze ani pro cokoli dalšího.

16.7.2018 15:16:54

Teda pánové, divím se jakou máte výdrž...

16.7.2018 15:35:13
Profil Zobrazit autorovy stránky

Pánové nechcete se už přestat zabývat Sovětskými svazovými republikami (v Kurvahošigutntág bylo jasně řečeno: buďme rádi, že už je to za nama) a jinými výkřiky včetně Vašeho dokazování jeden druhému, kde je vlastně pravda mohu jako nezávislý pozorovatel říci: je to boj s větrnými mlýny, neboť nikdo z Vás neustoupí ani o píď a nic se stejně nevyřeší. Zakopejte válečnou sekeru a už se nad ony věci povzneste.

16.7.2018 17:12:56
Profil Zobrazit autorovy stránky

Já jsem povznesen od začátku a "sám od sebe" to rozviřovat nebudu. Rozhodně se ale nenechám neprávem označit za lháře, s tím prosím, nepočítejte.

17.7.2018 9:46:36

Že vás, z obou stran, to baví.

17.7.2018 10:34:12

Zase reagujete zcestně a hrajete , že nechápete.

Snesl jsem důkazy o tom, že dělíte diskutující na dvě strany a to sice ty proruské (emocionální, špatné) a a ty protiruské (majitele faktů a pravdy). Tedy že to natvrdo přiřazujete jakože emocionální jsou ti proruští a fakta přináší ti protiruští. Jasně to vyplývá z vašeho příspěvku, který jsem výše ocitoval. Problém je nejen v tom, že je to hloupé a neodpovídá to pravdě, takhle černobíle dělit, ale i v tom, že to popíráte, že to takto dělíte. Zjevně přiřazujete Vaše další tuny okecávek a snahy to zamlžit na tom nic nezmění.

Jste usvědčený lhář.

Že vám nejde o téma, ale že sem chodíte jenom provokovat slovíčkařením jste mimo jiné sám přiznal v tématu D8, kde jste trollil podobně hloupě. Vedení dálnice v sesuvném území v nezajištěném zářezu, které odsoudili odborníci, jste neměl jak obhájit, tak jste se soustředil na trollení ohledně slovíčkaření. Což jste i sám bezelstně přiznal. Diskuze s vámi nemá smysl, protože vám nejde o téma, ale o vyvolání konfliktu.

Co se týče dohod s UA, tak ty Rusové porušili. Neznám detaily těch dohod, ale porušení to jistě je. Problém je, že na UA před tím byla násilně odstraněna demokraticky zvolená proruská vláda a k moci se převratem dostala ostře protiruská část západní Ukrajinců. Takže to nezačalo z Ruské strany.

17.7.2018 10:39:00

Ale kdepak, dělení na "fakta" a "emoce" jsem nikde nespojil s "proruský" či "protiruský". Jedinkrát jsem spojil "emoce" s přístupem "na dohody kašlu" a že to byl příspěvek zrovna "proruský" možná něco vypovídá o jeho autorovi a jeho způsobu myšlení, nic to ale neříká o mém přístupu k diskutujícím. Můj odsudek dostal za "kašlu na dohody", za nic jiného kdekoli uvedeného.
A kdo sem dává fakta a kdo emoce ať rozsoudí čtenáři.
Z Vaší reakce to vypadá, že Vy tady na fóru vidíte fakta na straně "protiruská" a "emoce" na straně "proruská" (že by to něco znamenalo?). To je ale Váš pohled na dělení na dva tábory a na generalizaci zatřídění diskutujících, ne můj. Já nikde takovéto přiřazení neuvedl.
A ke lhářům se už vyjadřovat radši nebudeme, že? Ono tvrdit, že někdo něco doslovně řekl a pak odmítnout citovat (protože to neřekl), není zrovna ukázkou férové argumentace. Ale já jsem tu označen za lháře, protože jsem si dovolil na tento rozpor upozornit.
Fajn, my dva se v tomto neshodneme, já prosazuji fakta, Vy "svou pravdu" ať je jakákoli. Nesnažte se mě o ní přesvědčit, to byste musel položit na stůl nějaká fakta, jinak se Vám to nemůže podařit.
A o tom, kdo je lhář, podvodník a manipulátor nechme rozhodnout ostatní účastníky tohoto fóra.

17.7.2018 11:54:52

Už přestaňte obtěžovat. Byl jste usvědčen ze lži a to zdaleka ne poprvé. Z toho co jste napsal jasně vyplývá, že jste to ve svém příspěvku rozdělil na ty proruské (emocionální, špatné) a a ty protiruské (majitele faktů a pravdy), což jste pak popřel. Ani tunami rozplizlých textů tuto svojí lež neokecáte.

Dále mi nepodsouvejte co si podle vás myslím, já to narozdíl od vás nerozděluji podle stran, nemám černobílé vidění jako vy. Jen předvádíte jaké další argumentační fauly používáte. Podsunete mi názor, který nezastávám a ještě si to v příspěvku zvýrazníte.

A ta vaše hláška o tom, že vy prosazujete fakta, to je výborný vtip. Jediné co prosazujete je trolling odvádějící od tématu. Právě před těmi fakty utíkáte a sáhodlouhým okecáváním, mlžením a kličkováním se jim snažíte vyhnout. Viz diskuze o D8, kde jste nebyl schopen přiznat svojí mýlku a tak jste to převedl na slovíčkaření a debatu o spisovné češtině. Zde je to podobné. Neumíte přiznat, že jste lhal, tak to okecáváte horem dolem. Marně

17.7.2018 21:31:00

Lynx píše:
Problém je, že na UA před tím byla násilně odstraněna demokraticky zvolená proruská vláda a k moci se převratem dostala ostře protiruská část západní Ukrajinců. Takže to nezačalo z Ruské strany.

Tohle žonglování z fakty je neuvěřitelný.

1) Vláda odstoupila 28. ledna tedy ještě skoro měsíc před nejkrvavějšími událostmi a útěkem Janukovyče

2) Janukovyč od svého zvolení v roce 2010 neustále opakoval, že Asociační dohodu s EU podepíše. Na podzim 2013 to všichni brali jako hotovou věc, takže vcelku dává smysl, že se proti tomu začalo protestovat (plus potom proti chování vlády a prezidenta, když nechali zmlátit těch pár studentů, co tam zůstávalo přes noc). A fakt to nebylo žádnejch pár aktivistů, mrkněte se na video z 8. prosince 2013, kdy proběhla vůbec největší demonstrace (pro představu ten bulvár co přetíná Majdan má 8 pruhů): https://www.youtube.com/watch?v=uhwtsjFbQK4

17.7.2018 21:47:43

Tak nežonglujte. To co jste napsal nic nemění na tom, že byla dosazena nová vláda za pomoci ulice, kdy byli ti nesprávní (rozuměj proruští) poslanci fyzicky vyhánění z parlamentu, vyváženi v popelnicích atd. A ta nová vláda, dosazená ulicí, a odhlasovaná pod fyzickým "dohledem" pouličních bojůvek byla ostře protiruská. Západ tomuhle nečině přihlížel, pokud to přímo nepodporoval. Tím bylo bohužel zaděláno na občanskou válku na UA a angažmá Ruska.

Nemyslím si ovšem, že by to bylo dobré řešit na těchto stránkách. Já za sebe bych jen napsal, že tu situaci nevidím černobíle, jak to prezentují mainstreamová média, politici a i řada zde diskutujících, tedy že zlo je jen na jedné straně (samozřejmě té Ruské) a dobro na druhé, tedy té naší, západní. Ve skutečnosti jsou v tomhle problému všichni účastníci dost tmavě šedí. A to od reprezentantů západních mocností, přes ukrajinské politiky obou stran až po Rusy. A ač Rusové mnohdy byli agresoři, tak tady reagovali až jako druzí. Nejdříve přišel bezprecedentní protidemokratický převrat podpořený i z naší západní strany, ať se nám to líbí nebo ne.

17.7.2018 22:35:38

MPMP píše:
Ale kdepak, dělení na "fakta" a "emoce" jsem nikde nespojil s "proruský" či "protiruský". Jedinkrát jsem spojil "emoce" s přístupem "na dohody kašlu" a že to byl příspěvek zrovna "proruský" možná něco vypovídá o jeho autorovi a jeho způsobu myšlení, nic to ale neříká o mém přístupu k diskutujícím. Můj odsudek dostal za "kašlu na dohody", za nic jiného kdekoli uvedeného.
A kdo sem dává fakta a kdo emoce ať rozsoudí čtenáři.
Z Vaší reakce to vypadá, že Vy tady na fóru vidíte fakta na straně "protiruská" a "emoce" na straně "proruská" (že by to něco znamenalo?). To je ale Váš pohled na dělení na dva tábory a na generalizaci zatřídění diskutujících, ne můj. Já nikde takovéto přiřazení neuvedl.
A ke lhářům se už vyjadřovat radši nebudeme, že? Ono tvrdit, že někdo něco doslovně řekl a pak odmítnout citovat (protože to neřekl), není zrovna ukázkou férové argumentace. Ale já jsem tu označen za lháře, protože jsem si dovolil na tento rozpor upozornit.
Fajn, my dva se v tomto neshodneme, já prosazuji fakta, Vy "svou pravdu" ať je jakákoli. Nesnažte se mě o ní přesvědčit, to byste musel položit na stůl nějaká fakta, jinak se Vám to nemůže podařit.
A o tom, kdo je lhář, podvodník a manipulátor nechme rozhodnout ostatní účastníky tohoto fóra.

Copak, došly Vám argumenty, tak jste se uchýlil k oblíbené metodě "budeme opakovat to co chceme tak dlouho, až tomu někdo uvěří"?
V tomto citovaném příspěvku jste nepřinesl ani 1 (slovy jeden) argument pro Vaše tvrzení. Nepřinesl jste v něm žádná nová fakta, žádný odkaz na příspěvek podporující Vaše tvrzení a žádnou citaci, ze které by šlo odvodit, že to co tvrdíte, se někdy stalo. Informační hodnota Vašeho příspěvku je jedna velká nula.
Pouze jste zopakoval, že dělím diskutující na "proruské" a "protiruské", ale já to nikdy neudělal. Vy jste přesvědčen, že ano, ukažte mi tedy, kde a kdy to bylo. Formulace (mnou uvedené) typu "jedna strana" a "druhá strana" nic takového neobsahují.
Vy jste z mých příspěvků vyčetl, že (teď cituji Vaše slova ze 17.7.2018 10:39:00):
"Tedy že to natvrdo přiřazujete jakože emocionální jsou ti proruští a fakta přináší ti protiruští." Já ale nikde nic takového nepsal, takže nebudu sprostý jako vy, pouze musím konstatovat, že o pravdivosti citovaného tvrzení by se jistě dalo s úspěchem pochybovat. Máte-li pocit, že jsem někde něco takového uvedl, prosím, sem s tím. Já odsoudil pohled "kašlu na dohody", nic jiného.
Věnujte mi, prosím, ještě 2 minuty času a najděte mi, kde jsem uvedl ono přiřazení. Jinak se naplno ukáže, že jste jen a jen tlučhuba, který se neumí postavit faktické argumentaci, která mu "nejde pod nos".

18.7.2018 10:50:06

Udělal jste to zde. Nekonečným sáhodlouhým popíráním na tom nic nezměníte. Zjevně spoléháte, že všechny otrávíte nekonečnými příspěvky a tím se z toho vylžete, ale já vám tohle dopřát nehodlám.

MPMP píše:
Geo píše:

18.7.2018 22:57:56
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další