Právě je 16.8.2018 1:08:07

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 226 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 Trolling 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: Trolling
To není žádné zakazování diskuze, nedělejte ze sebe hlupáka.

To je reakce na to, že nejste ochoten k tématu nic napsat a vymlouváte se pomocí invektiv, kdy ostatní shazujete jakožto nechápavé a že vás tudíž nikdo nenutí, když o tom nechcete mluvit. Jen ty invektivy si můžete odpustit.

I kdybyste tohle náhodou opravdu nepochopil, tak jsem vám v dalších příspěvcích opakovaně zdůraznil, že naopak dýchtím po tom, abych se o fungování ŘSD něco dozvěděl. nedůstojně tady hrajete nechápaveho a neumíte se kke svému lhaní rovně postavit.

9.8.2018 13:35:26

Ááááááááááá, máme tady dalšího Lynxem označeného lháře, Uživateli Sosa vyjadřuji upřímnou soustrast a vítám ho do rodiny. ;)

9.8.2018 13:44:57

A není to snad lež co Sosa napsal ? Pochlapte se a zhodnoťte to. Nebo opravdu kolektivně vnímáte alternativně ?

Lynx píše:
Když nechcete o poměrech v ŘSD mluvit, tak nemluvte, ale alespoň ty hloupé invektivy "o nechápání" si můžete odpustit

Tohle je podle vás opravdu zákaz diskuze pro ty co se mnou nesouhlasí ?

9.8.2018 13:46:49

MPMP píše:
Ááááááááááá, máme tady dalšího Lynxem označeného lháře, Uživateli Sosa vyjadřuji upřímnou soustrast a vítám ho do rodiny. ;)

Dík, já už se s ním párkrát hádal a vím co je zač. Je jediný, kdo má pravdu.

Ale už končím, slibuji. :lol:

9.8.2018 13:50:19

Neuhýbejte. Že je vás chcených na hruškách víc, neznamená, že máte pravdu.Netvrdím, že jsem jediný majitel pravdy, ale v tomhle zákaz diskutovat těm co se mnou nesouhlasí nikde nevidím.

Lynx píše:
Když nechcete o poměrech v ŘSD mluvit, tak nemluvte, ale alespoň ty hloupé invektivy "o nechápání" si můžete odpustit

A ani vy to tam jistě nevidíte, pokud jste při smyslech. Jen nedokážete pobrat, když si od vás někdo nenechá nic líbit a přistihne vás při falešné argumentaci.

Je zajímavé, kolik energie dokáží někteří vyvinout, jen aby si obhájili resp. snažili se obhájit, že nechtějí mluvit o pro ně nepříjemném tématu.

9.8.2018 13:55:20

Mimochodem, už byste mohli na tom ŘSD něco dělat, místo toho, že značnou část pracovní doby strávíte diskuzí.... tahle diskuze paradoxně dává část odpovědi o důvodech neproduktivity ŘSD.

9.8.2018 14:01:29

Kde má ŘSD výplatní místo, že bych si tam zašel pro výplatu, když jsem, dle některých, jejich zaměstnanec?

9.8.2018 14:11:38

Bijete se všemi prostředky, za to, aby se o ŘSD nediskutovalo. Dokonce i za cenu vlastního ponížení a předstírání, že nechápete jednoduchý text. Za to byste si každopádně plat zasloužil. Alespoň tedy od těch co mají potřebu na ŘSD něco maskovat.

Obraťte se na jejich sídlo nedaleko Kačerova. To je ta budova kolem které byla ta aféra, že byla ušita zakázka na míru pro vybraného komerčního dodavatele. Jak tam poznáte spřízněné duše od těch poctivých, to už vám neporadím. Ale jistě tam nějáké kamarády najdete

https://mapy.cz/s/2VTQV

9.8.2018 15:15:50

Diskutujte si o čem chcete.
PS: Opět osobní útok.

9.8.2018 15:30:26

To víte, že jo. Tady stačí napsat slovo "ŘSD" a je to osobní útok konkrétně vůči vám :lol: Za to vaše vytrvalé torpédování diskuze urážením oponentů žádný osobní útok není, to rozhodně ne ! :)

9.8.2018 15:53:07

Osobní útoky na oponenta se v diskuzích berou jako největší ubohost. Diskutovat by se mělo o názorech, ale že by šlo z názorů udělat závěry, jaké tady vyvozujete....

10.8.2018 8:06:34

Pak je tedy otázkou, proč se té největší ubohosti dopouštíte, jen abyste se vyhnul diskuzi o pro vás nepříjemném tématu. Připomeňme si, že celá tato debata začala tím, že jste na mojí otázku ohledně fungování ŘSD reagoval tím, že odmítáte k tématu něco psát s poukazem na to, že jsem hlupák, který nic nechápe. Resp. jste mi nepravdivě přisoudil , že nechápu že se ŘSD řídí zákony a proto nemá cenu mi cokoliv vysvětlovat. Nevím proč se tak sveřepě bráníte normální diskuzi a namísto toho tady předvádíte takovou zbytečnou prudu. Pokud dikutovat nechcete, tak si alespoň odpusťte to urážení oponenta, na základě kterého se z diskuze vymlouváte.

10.8.2018 10:50:38

Je pro vaší informaci, diskuze není povinná a nejsem povinen s vámi na téma ŘSD diskutovat. O to, že někdo nesouhlas s názorem, nebudu jmenovat, ona se potrefená husa ozve,,bere jako kritiku svojí osoby a všem okolo ji vytýká a přitom je urážíte, nemusím diskutovat. Jen to dělám jako vy, tedy s menším množstvím urážek.

Omlouvám se ostatním za tyto moje boje s větrnými mlýny, ale občas je to silnější....

10.8.2018 11:56:29

S vámi je to opravdu těžké. Vždyť vám tady opakovaně píšu, že nemáte žádnou povinnost diskutovat - což jste si dokonce nesmyslně vyložil, jakože vám diskutovat zakazuji. Akorát vás žádám, abyste zanechal urážení mé osoby. To je celé.

Vy se vymlouváte z diskuze tím způsobem, že oponenta urážíte, jakože je hloupý a nic by nepochopil a proto nediskutujete. A to mi vadí. Tyhle vaše urážky. Jinak vás diskutovat nikdo nenutí, když nechcete. Ale ani vám diskutovat nikdo nezakazuje. Už jste to pochopil ?

Netuším co máte na mysli tou zmatečnou větou o názorech, ale zatím jste žádný názor neprezentoval, takže s vámi může mít těžko někdo spor ohledně odlišného názoru. Jen se diskuzi urputně bráníte všemi prostředky. To že byste dělal něco jako já jsem nezaregistroval. Já chci narozdíl od vás diskutovat k věci a nikoho preventivně neurážím jako vy.

Omlouvám se ostatním za tyto moje boje s větrnými mlýny, ale občas je to silnější....

10.8.2018 13:02:15

Víte, já chodím do diskuze abych se něco dozvěděl a utříbil si vlastní názory. Zajímají mě názory jiných lidí, informace které neznám atd. Nevadí mi odlišné názory, když jsou slušně formulované, bez osobních invektiv. Naopak, vítám je. Koriguji si pak názory vlastní.

Mám tedy úplně jiný přístup než vy a pár vám podobných - se snahou oponenta jakkoliv zneškodnit, urazit, vyhnout se diskuzi. To , že má někdo na něco jiný názor, neznamená že je nepřítel a je potřeba s ním bojovat, jak si zjevně myslíte. Zkuste se někdy chovat jako já a nebuďte tak netolerantní a plný zášti.

10.8.2018 13:21:37

Lynx píše:
. Zkuste se někdy chovat jako já a nebuďte tak netolerantní a plný zášti.

Polopatě: Ale já chovám skoro jak vy. Jen trochu míň urážím.

10.8.2018 13:29:50

Není tomu tak. Opět mě lživě obviňujete. A nejste to samozřejmě schopen niják doložit.

Já jsem NIKDY nikoho neurazil tak jako vy, tedy že bych se vymlouval z diskuze na to, že ten kdo se ptá je hlupák a moje vysvětlení by nepochopil. Taková hloupá netolerance a preventivní agrese je mi zcela cizí. Vždy jsem se jen bránil atakům někoho jiného, jako například jistého Sosy.

Opravdu se zkuste chovat slušně, se základním respektem k ostatním diskutujícím. Alespoň se pokuste. Vaše neustálé opakované ataky jsou otravné a nic pěkného nepřinášejí.

10.8.2018 14:16:03

Dyť říkám, že se snažím chovat jako vy. Jen mi to bohužel nejde. Na to opravdu nemám náturu. Chápu, že si musíte připadat jako vítěz všech "diskuzí", neboť máte určitě poslední slovo. Jen vám nepřijde divné, že už dále s vámi nechce nikdo diskutovat.
O tom, kdo koho kdy uráží je krásné slyšet od člověka, který tu má už několikáté jméno a měl několik banů za netoleranci.

10.8.2018 14:35:51

To se tedy vskutku nesnažíte ani trochu. Namísto diskuze tady kopete kolem sebe jako malé dítě. Naštěstí tady mnoho lidí stále diskutuje na nejrůznější témata, aniž by kádrovalo ostatní diskutující a v případě, že s nimi nesouhlasí je začalo urážet. Narozdíl od vás. Naštěstí je většina lidí rozumných a přiměřeně tolerantních k ostatním a chce vést diskuzi. Narozdíl od vás. Co se týče banů, tak ty byly projevem netolerance banujících a nikoliv netolerance mojí. Takže argumentujete kruhem. Mojí netoleranci má dokázat něco co je naopak projevem netolerance vám podobných, kteří nesnesou odlišný názor, zejména když jsou přichyceni při tom, když se mýlí. Viz D8 - téma na kterém se ztrapnila celá plejáda zdejších diskutujících a nikdo z nich si nedokázal přiznat ani náznak chyby. Nikdo se neomluvuil za svoje chybné odsudky. Bohužel se k tomu dokáže málokdo férově postavit. Radši pozuráží oponenta a má-li tu moc tak ho navrch ještě zabanuje. Vy a vám podobní mě nemůžete vystát , protože si nenechám vaše sprostoty líbit a když se dopustíte faulu a nebo se prostě zmýlíte, tak vám to připomínám. Jako se to ostatně stalo nyní, s vaším úvodním faulem, kdy jste mě namísto argumentace k tématu začal rovnou urážet a stále vztekle prskáte, namísto abyste jednoduše přiznal, že jste se choval hloupě a omluvil se.

10.8.2018 17:29:36

Už zas kvičíš a děláš ze sebe chudinku ublíženou? A zase tvrdíš, že se na D8 ztrapnili jiní, jen ty ne, přestože jsi lhal?
Jak kolovrátek...

10.8.2018 21:25:07

Ohledně D8 byly moje názory potvrzeny odbornou veřejností, zatímco vaše byly rozmetány na cucky. Po léta jste tady zastávali bludné názory založené pouze na loajalitě ke státní autoritě. Po léta jste na mě útočili, často velice hrubě a někteří z vás mě za moje pravdivé názory i dávaly bany, protože jsem je usvědčoval z toho, jak mají v této věci máslo na hlavě. Dodnes mám zablokovaný přístup do témat o D8, protože jsem usvědčil i některé administrátory fóra. To že jste se vy a další dodnes nebyli schopni k tomuto postavit o vás nejlépe vypovídá. Byli jste chyceni při činu, odborníky usvědčeni, usvědčeni i samotnou přírodou a přesto máte tu drzost zapírat a nadále mě urážet. Jak kolovrátek ....

10.8.2018 23:40:18

A teď ještě tu pohádku o budulínkovi anebo Sněhurce a sedmi trpaslících. :lol:

11.8.2018 7:31:20

Kdybyste to člověče napsal alespoň pod vlastním nickem a nevytahoval nějáký záložní. To se stydíte podepsat ? To co se stalo na D8 není žádná pohádka, ale smutný pomník arogance a neschopnosti. To že někteří stále popírají je na úrovni popíračů holocaustu. Je prokazatelné co se stalo, ale někteří budou zatloukat, zatloukat, zatloukat až do halelujah.

11.8.2018 14:13:42

Hele a neuvažoval jste o léčení? Přeci i vám musí být divné, že jsou všichni proti vám?

13.8.2018 8:29:56

Bydliště: v Trutnově, 53 km od nejbližší dálnice, 29 km od rozestavěné české a 49 km od té polské
Nejde nějak nastavit forum, aby mi to příspěvky některých členů nezobrazovalo ? Plevel mi stačí na zahrádce :-)

13.8.2018 8:50:57
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 226 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další