Právě je 19.4.2021 1:25:12

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 doprava ve volebních programech 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: doprava ve volebních programech
Je silně naivní věřit, že se rozkrádačky už opakovat moc nebudou a psát , že veřejnost a organizace, které stát hlídají, mají dnes nesrovnatelně jiné možnosti pro kontrolu státu. Takže začneme, piráti udělovali nákup mobiliáře a vybavení kanceláří na Praze 4, nebylo to potřeba, stejně tak udělování zakázek na respirátory spráteleným organizacím. Co ty odposlechy jedné pirátské poslankyně, která dělala také nějaké pikle jestli se nepletu, to je také nic? Nákup automatu na kafe psát nebudu, zbytečný.

Ohledně jejich koaličního partnera STAN jste asi hodně naivní, že nanapadnou SOKP. No za koho je je suchodolách starosta ? No za STAN. Ty další rádoby městské části, to bude další STAN, prověřovat se mi to nechce. Stejně tak STAN a piráti jsou proti druhé ranveji na letišti.

Co udělali piráti ohledně jejich zeleného pásu kolem Prahy? No ani metr nevykoupili. Takové ty kecy, pusťte nás na ně, všechno to skončilo a chovají se stejně jako ti ostatní. No a jestli si někdo myslí, že ty volební průzkumy odpovídají realitě..... no nevím, kecy, je to všechno nadsazené. Holt jak říká můj děda, navrch zelení, uvnitř rudí.

Co se týče těch, co nemají auto, měli by si uvědomit, kdo tady zvedl daň z nemovitosti na dvojnásobek a jsem si jistý, že se ještě u zvyšování daní nezastavili. Je přeci nemorální vlastnit více bytů, tak to pořádně zdanit

Co to je, že hodně věcí přišlo právě s piráty? Já o žádných nevím. No a co to je investigativní novinář? Akorát žumpa.

6.4.2021 21:33:04

Mikulik píše:
Co udělali piráti ohledně jejich zeleného pásu kolem Prahy? No ani metr nevykoupili.

Když už chcete kritizovat, tak si aspoň zjistěte fakta. Dopravu v Praze nemají na starost Piráti, ale Praha Sobě. Ale nač se zalamovat s realitou, že?

6.4.2021 22:12:39

mstitek píše:
Mikulik píše:
Co udělali piráti ohledně jejich zeleného pásu kolem Prahy? No ani metr nevykoupili.

Když už chcete kritizovat, tak si aspoň zjistěte fakta. Dopravu v Praze nemají na starost Piráti, ale Praha Sobě. Ale nač se zalamovat s realitou, že?

Memorandum podepsal soudruh Primátor, není-liž?

6.4.2021 22:40:04

Citace:

1975: D1 0136 by se po pirátsku řešila rozhodně kompletně novým projektem se změnou trasování bez ohledu na to, že možná žádné jiné vymyslet nejde. :)

...za čtyři roky by možná zadali Studii. To jim jediné jde. Ideálně přihrát ji spřáteleným výrobcům studií.

6.4.2021 22:42:41

Mě je úplně jedno, jestli to jsou pirátii či praha v sobě. Stejná pakaž to je. Stačí mi, jak volí , však ta hlasování vidím a bohatě mi stačí to, co dělají v parlamentu, k tomu se nic slušného říct nedá.

6.4.2021 22:54:19

A co dělají v parlamentu? Ne takové hovadiny jako SPD? :-)

6.4.2021 23:16:18

Příspěvek doprava ve volebních programech
JirkaS píše:
A co dělají v parlamentu? Ne takové hovadiny jako SPD? :-)

Tak nevím, jestli bylo rozumné zakládat tady novou politickou diskuzi. Už zde vylezají staří političtí agitátoři a uražeči jako JirkaS a vyvolávají konflikty. S věcnou diskuzí o programech to nemá společného nic. Rozumnější by bylo to tady uzavřít. Pokud tady tedy adminové nechtějí klasickou diskuzi typu - kdo koho víc pozuráží.

6.4.2021 23:26:36

Koukám, potrefená husa už kejhá.

6.4.2021 23:30:10

Ano Jiří, už kejháš. A já bych doporučoval adminům, aby to tady uzavřeli.

To že vylezl i JirkaS je neklamným znakem toho, že tady nejde o žádnou diskuzi, ale o provokace, trollení a urážení. To je jediná aktivita, kterou zde dotyčný vyvijí.

6.4.2021 23:33:22

Ano, ty jsi to doporučil tak, že jsi mě ihned označil za agitátora a uražeče a nadále v tom pokračuješ. To je již tvá známá taktika aktivního trolla - urážet ostatní a ze sebe dělat "odborníka". Navíc můj dotaz k tobě vůbec nesměřoval, takže proč se do toho vůbec motáš? No protože chceš trollit.
A teď zas můžeš brečet, jak jsem na tebe zlej. :-)

6.4.2021 23:39:35

Nikoliv Jiří, já navrhuji diskuzi uzavřít, takže naopak požaduji ukončení tvých trollských exhibic už v zárodku.

Protože už tě z minulosti znám - viz tvoje provokace ohledně D8, kdy ti nebylo stydno psát zde prokazatelné lži a nesmysly dlouhé měsíce, provokovat tím hádky a nikdy ses za to ani neomluvil. Zjevně ti jde právě o ty hádky.

A teď sem zase přicházíš s výkřiky o hovadinách - tvůj záměr zase něco vyprovokovat je zjevný a průhledný. Ostatně každý vidí, že nic jiného než provokace sem nepíšeš. A já si myslím, že pro lidi tvého druhu by zde nemělo být místo, když se nedokážeš chovat v souladu s pravidly diskuze a chodíš sem jen za účelem vyvolávání konfliktů. Tím končím diskuzi a prosím adminy o ukončení tohoto neproduktivního tématu.

6.4.2021 23:53:45

Nezklamal jsi. Z mého dotazu, který směřoval k někomu jinému, jsi rozehrál divadlo, kde se snažíš mě jen očerňovat. Vyřeš si svůj psychický problém sám a nezatahuj mě do něj!

7.4.2021 0:08:39

Me hlavne na Piratech desi to detske presvedceni sobe jako o poslednich spravedlivych. Krasne to bylo videt ted na Richterove a Kalouskovi (a mne opravdu ze sympatii ke Kaldovi podezirat nejde).

7.4.2021 6:05:39

Vyhoda Piratu je, ze tam najdete lidi, co podporuji stavbu jaderek, stejne jako lidi, kteri je vidi jako cire zlo. Po politicke strance osciluji mezi vydavatelem Marxe Holodnakem a Lipavskym, ktery ma hvezdy a pruhy snad i na zadku. Take proto je program napsany tak, ze v podstate, at potom udelaji cokoliv, da se to okecat.

7.4.2021 10:41:31

Piráti jsou v evropské frakci společně se zelenými. Když vidím co předvádí v Praze, tak příliš nerozlišuji mezi zelenými, patrikem, děti země a piráty. Piráti o některých tématech raději mlčí a používají obecné fráze.
Příkladem je migrace, kdy piráti jsou oficiálně pro legální migraci.
"Česká vláda by měla mít odvahu prokázat solidaritu nejen slovy, ale i praxí například dobrovolnou relokací přiměřeného počtu žadatelů o azyl či přesídlením azylantů napřímo z válečných oblastí."
"Historické zkušenosti ukazují, že Česká republika je silnou zemí, která dovede zvládnout i větší množství žádostí o azyl."
https://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/st ... -2020.html
Piráti byli jediní čeští poslanci, kteří v evropském parlamentu před rokem a půl hlasovali pro rezoluci EP za otevření všech evropských přístavů lodím s africkými imgranty, za aktivní dovoz imigrantů do Evropy of afrických břehů, za přemístění imigrantů z lybijských táborů do Evropy a za jejich "spravedlivé" rozdělení do všech evropských států.
https://www.europarl.europa.eu/doceo/do ... 54_EN.html
V médiích se přijímáním uprchlíků piráti nechlubí ani se jich na to nikdo neptá. Podobně je to s výstavbou dálnic, nikdo se jich ptát nebude, ale výstavba se omezí na minimum.
U pirátů se mi dále nelíbí jejich příklon k marxismu. Například na teplického senátora měl kandidovat Tomáš Tožička, podle kterého je kapitalismus zločin proti lidskosti a pirátům to nevadilo. Radek Holodňák místopředseda Mladého Pirátstva, které se přejmenovalo, aby vyhovovalo i nebinárním lidem, zase veřejně přednáší z Marxe. Nyní sice do voleb přerušil členství, ale předtím to nikomu z pirátů nevadilo.

7.4.2021 13:43:01

Rozumíš, Anonyme, vůbec pjmům "migrace" a "legální"?

Migrace je pohyb lidí mezi sídly.

Legální znamená v souladu se zákonem.

Představ si to, ale snad každá země na světě má nějakou legální migraci, i KLDR. Kdybys chtěl zakázat legální migraci, tak musíš kolem země postavit plot... a nakonec i kolem měst a vesnic, protož emigrace může být i vnitrozemská.

Mě akorát děsí, kolik tydýtů v Česku tady na ty žvásty slyší a neumí zapojit vlastní mozek...

Naposledy upravil Trupman dne 7.4.2021 14:12:21, celkově upraveno 1

7.4.2021 14:06:33

Trumpman: Jak souvisí legální migrace s otevřením přístavů lodím s ilegálními migranty :twisted: ?

7.4.2021 14:09:08

To se neptej mě, ale Anonyma, evidentně má nějaké super tajné zákulisní informace. Nasdílel to než to smažou.

7.4.2021 14:13:49

Hlavně mi tam chybí odkaz na výsledky hlasování, samotný návrh je na nic.

7.4.2021 14:40:28

No já nevím, jestli se dá zcela veřejný a transparentní odkaz na stránkách Evropského parlamentu považovat za úplně supertajný ;) . Ta evropská frakce, do níž naši Piráti patří, skutečně není příliš důvěryhodná - pro mě stačí fakt, že hlasují hodně často s komunisty z frakce GUE-NGL (třeba zrovna o těch přístavech). Na jejich obranu ale budiž řečeno, že se tam příliš nehrnuli a jejich členství tak nějak vyplynulo z faktu, že už tam byli i jiní Piráti (tohle už je trochu interní info ;) ).

EDIT: Jinak je to samozřejmě věc přesvědčení každého z nás, mně se třeba zatím nejvíc líbí program Trikolóry od kolegy Mikulíka :twisted: .

7.4.2021 14:48:49

Trupman píše:
Rozumíš, Anonyme, vůbec pjmům "migrace" a "legální"?

Migrace je pohyb lidí mezi sídly.

Legální znamená v souladu se zákonem.

Nějaké kvóty již Evropská unie dávno opustila. Nyní spoléhá na to, že si migranty budou státy brát dobrovolně a tomu se piráti nebrání. Pokud je migrant naloděn u Lybijských břehů a dostane se do Itálie, tak už je to legální migrace. Podle současných zákonů, Ženevské úmluvy, atd... se stát o migranta musí postarat.

7.4.2021 15:08:15

Ve vedlejším tématu už to korigoval moderátor, tak já mu to ulehčím tady. Zase jsme se dostali do offtopicu i v odpočívce a myslím, že nějaké pokračování moc nedává smysl.
Vypadá to, že se tady všichni dohadujeme s Trupmanem, který rozporuje něco, co prakticky ani sami Piráti takhle zatvrzele nevyvrací. Jsou to témata, která se nesnaží zdůrazňovat, protože jejich postoj v tom nemají pevnou půdu pod nohama, případně se to snaží okecat.

7.4.2021 17:36:44

krtek700 píše:
Ve vedlejším tématu už to korigoval moderátor, tak já mu to ulehčím tady. Zase jsme se dostali do offtopicu i v odpočívce a myslím, že nějaké pokračování moc nedává smysl.
Vypadá to, že se tady všichni dohadujeme s Trupmanem, který rozporuje něco, co prakticky ani sami Piráti takhle zatvrzele nevyvrací. Jsou to témata, která se nesnaží zdůrazňovat, protože jejich postoj v tom nemají pevnou půdu pod nohama, případně se to snaží okecat.

Souhlasím. Prostě témata migrace a výstavba staveb pro IAD jsou témata, o kterých se piráti nebudou chtít příliš bavit a budou je chtít okecat, protože mají voliče jak zaryté ekology, kteří by nejraději auta zrušili úplně, tak lidi, kteří autem musí jezdit každý den. Postoj vedení pirátů je ale moderně liberálně demokratický, takže podpora ekologie, Gréty, podpora EU, marxismu, podpora menšin a LBGT+, nebinárních osob, dávek všeho druhu, apod... to ovšem část jejich voličů slyšet nechce.

7.4.2021 18:37:56

Jestli jste nepostřehli to, že i tady se mazalo a docela ve velkém, tak buďte rádi. To se nedalo číst.

7.4.2021 21:19:14

Tak ohledně pirátů, co dělají v parlamentu. Sami podpořili pandemický plán. Kdo neví, co je pandemický plán necht si nastuduje. Pandemický plán jako takový nepodpořila pro někoho prašivá SPD, Trikolora a Volný blok Kdo chtěl otevřít obchody ? Opět SPD,Trikolora, Voln blok. Piráti to nebyli.

Tak ohledně hlasování v europarlamentu podpořili greendeal no a doufám, že je vám jasné, že součástí greendealu je také přechod od spalovacích motorů k elektroautům. Předpokládám, že všichni už šetříte, abyste si mohli koupit za 750 000 nějaké malé prdítko, které jako benzínové byste si nikdy nepořídili. Ale na lepší mít asi nebudete. Jinak tu obrovskou půjčku - za mě sekyru - na údajný Covid, také podpořili piráti a nikoli prašivá SPD. A za další více jak 60% toho všeho půjde nikoli na Covid, ale na green deal.Kdo zná, tak ví o čem mluvím.

7.4.2021 22:01:18
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další