Právě je 18.6.2019 18:59:02
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 582 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Další
 I/38 Znojmo, obchvat 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 496
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
Když se kouknu na mapu tak nejbližší budova nemocnice (ještě k tomu KHS) je vzdálená 400m a navíc je to za kopcem. Tak nevím jak se mám postavit k dalším informacím, které sem dáváte.


9.1.2019 17:06:21
Profil
 

Příspěvky: 122
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
Jako Znojmačka o žádném kopci u nemocnice nevím.Když přivřu oko a znova měřím, je to s bídou 300m, rozhodně ně 400m. Je pravda, že vlevo (z pohledu od nemocnice) je lesík, vpravo volno, volno a silnice.Byly tam vinice, které zmizely, takže holé pole.Musíte vzít v úvahu, že už tam ta silnice je (část stavby I).


9.1.2019 18:39:51
Profil
 

Příspěvky: 94
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
A teď zase trochu věcně:

1. "Paní Poláková bydlí ve městě u Čafky. Zahradu má zatím pořád mimo diskutované části obchvatu a to až ve stavbě IV. A žádný dům tam nemá, jen obyčejnou zahradní chatku."

Paní Poláková, přes Stojanovu chodím každý den a dům, který z 1/3 vlastníte znám. K vaší polovině zahrady a nemovitosti na ní jste sama řekla:

Citace:
"Byli jsme smířeni, že kvůli němu přijdeme o část zahrady, a dokonce jsme už v ní zrušili vinohrad. Pak však došlo k tomu, že se jeho trasa změnila, i přesto, že neodpovídala územnímu plánu. To už by však pro nás znamenalo, že přijdeme o dům, který jsme dokončili teprve před pěti lety, a sousedům by ochvat vedl tři metry do domu," říká Lenka Poláková ze Znojma.


Každý se může podívat na parcely č. 1048/1, 1048/2, 1048/4 a 1106/27 v k.ú. Dobšice. Opravdu jsou mimo diskutované části obchvatu?

2. - "krajská nemocnice Znojmo je vzdálená pouhých 250m od této nově budované silnice" - toto tvrzení není pravdivé, každý ať si nejkratší vzdálenost zkusí na https://mapy.cz/s/3jWps, kde jsem naměřil 400m od horní hranice parkoviště. V tomto směru je navíc nemocnice stíněná svahem.Z druhé strany, kde je rovinka je to minimálně 500 metrů.

"Jako Znojmačka o žádném kopci u nemocnice nevím" - ačkoli směrem na východ je obchvat s nemocnicí teměř ve stejné nadmořské výšce, směrem k II/399 je výškový rozdíl centrálního příjmu a křižovatky s Únanovskou asi 17 metrů. Nemocnice je tedy v dolíku.

3. Údajný nejvyšší bod krajiny MÚK Suchohrdelská - na https://mapy.cz/s/3jVuZ se stačí podívat na vrstevnice.

4. Údajně zbytečná MÚK Suchohrdelská - kruhový objezd sám o sobě nic neřeší. Úzkým hrdlem totiž je už teď kruhový objezd u Baumaxu. Na něm se ve špičkách tvoří fronty, i bez zátěže, která přijde s obchvatem. Kromě zbytečné časové ztráty přijde také zvýšení emisí, proti kterým tak horlivě bojujete.

Prosím, abyste se zdržela komentářů o panech chytrých, zášti apod. Jestli má smysl se bavit, tak věcně.


10.1.2019 18:02:24
Profil
 

Příspěvky: 122
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
Bojlere, je to pouhé slovíčkaření. Chatce může paní Poláková klidně říkat dům,protože ho v létě obývá. K celoročnímu užívání ho nikdy neměli. Kopec u nemocnice není. Z jedné strany je na vyvýšenince lesík, měříte špatně podle mapy a ne v reálu.Nemocnice je sice v jakémsi dolíku, ale směrem na jih je rovina, rovina, rovina a okružní silnice. Parcely p. Polákové jsou skutečně mimo diskutované části obchvatu, protože jsou ve stavbě IV, což ona nikdy nepopírala. S vaším bodem čtyři se obraťte na odbor výstavby ve Znojmě. Že se okružní silnice ukončí pod Baumaxem na kruhové křižovatce a pokračuje se dále po Družstevní, na to přišli ŘSD a Město. Pokračování obchvatu neobchvatu je ve hvězdách. Tak tu nečeřte hladinu a uklidněte se. Na panech chytrých a zášti trvám. Polemizovat s vámi už nehodlám. S informacemi končím, protože nejsem dopravní inženýrka a dopravní inženýři většinou navrhují dopravní stavby podle map a vrstevnic a kdo ví čeho a je jim fuk, jak krajina vypadá ve skutečnosti. Děkuji. Bylo to mnohdy zábavné, někdy i poučné.


10.1.2019 21:55:46
Profil
 

Příspěvky: 1037
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
A rozdíl mezi okružní silnicí (to je teda název ...) a obchvatem je ten, že okr. silnice bude na rozdíl od obchvatu končit na kruháči místo MÚK Suchohrdelská a povede na současný kruháč u baumaxu ? To vám to není blbé nedostavět pár metrů již rozestavěného obchvatu. To je mnohem větší plýtvání penězi než o jakých píšete vy :lol:
Jinak obrázek jsem si o vás už za těch pár příspěvků udělal, věta
Citace:
Chatce může paní Poláková klidně říkat dům,protože ho v létě obývá. K celoročnímu užívání ho nikdy neměli.
mluví za vše ... :roll:


10.1.2019 22:26:33
Profil
 

Příspěvky: 94
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
klarka píše:
Parcely p. Polákové jsou skutečně mimo diskutované části obchvatu, protože jsou ve stavbě IV, což ona nikdy nepopírala.


A stavba IV. = obchvat :crazy: :zvraci:


10.1.2019 23:19:35
Profil
 

Příspěvky: 68
Bydliště: Vratimov
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
klarka píše:
dopravní inženýři většinou navrhují dopravní stavby podle map a vrstevnic a kdo ví čeho a je jim fuk, jak krajina vypadá ve skutečnosti.

Tak snad mapy a vrstevnice jsou podle skutečnosti ne?
Nebo si někdo na mapu nakreslí vrstevnice (ztřeba kopec) tam kde se jim to líbí i když ve skutečnosti je tam rovina?

Tady jde krásně vidět jak je nemocnice níže než nejvyšší bod a silnice na stranu obchvatu také trochu klesá:
https://mapy.cz/s/3k2HX


11.1.2019 11:44:11
Profil
 

Příspěvky: 359
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
klarka píše:
... dopravní inženýři většinou navrhují dopravní stavby podle map a vrstevnic a kdo ví čeho a je jim fuk, jak krajina vypadá ve skutečnosti.


Cože?? Ta fotka mě zobrazuje v pixelech a je jí fuk jak vypadám ve skutečnosti...


Přílohy:
2.jpg
2.jpg [ 174.82 KiB | Zobrazeno 1587 krát ]
1.jpg
1.jpg [ 178.94 KiB | Zobrazeno 1587 krát ]
11.1.2019 13:40:34
Profil
 

Příspěvky: 563
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
Poláková je horší než Patrik. Když se posuzuje něčí skutek, váží se i okolnosti. Ekoterorista páchá sice větší škody, nemá však žádný prospěch. Nemovitost (jednou to je dům, podruhé chatka - jak je to zrovna argumentačně výhodnější) už prospěch je. Ekoterorista neskrývá, že mu jde o maření staveb, konkurentka ale navíc klame veřejnost jako "Znojemačka", ta co to se Znojmem myslí dobře.


11.1.2019 13:44:12
Profil
 

Příspěvky: 94
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
Likasi, prosím dal bys obdobný snímek reliéfu pro oblast MÚK Suchohrdelská. Předpokládám, že to není veřejná aplikace. Třeba nám soudružka Klárková Poláková ukáže ten nejvyšší bod krajiny.


11.1.2019 14:39:31
Profil
 

Příspěvky: 865
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
Je to veřejně přístupné na
https://ags.cuzk.cz/dmr/

Mě se to nejlíp zobrazuje v režimu DMR 5G.
Doporučuju si taky pohrát s průhledností, případně v roletě zvolit "stínovaný reliéf" nebo "stínovaný reliéf z-faktor 10".


11.1.2019 15:05:08
Profil
 

Příspěvky: 359
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
Je potřeba akorát vědět, že 4G a 5G reprezentuje model terénu a 1P povrchu - tzn. i stromy a zástavbu.
Budoucí MUK je ve svahu mezi potokem a tratí. To není potřeba nijak dokazovat...


Přílohy:
5.jpg
5.jpg [ 287.4 KiB | Zobrazeno 1545 krát ]
4.jpg
4.jpg [ 156.94 KiB | Zobrazeno 1545 krát ]
3.jpg
3.jpg [ 210.45 KiB | Zobrazeno 1545 krát ]
11.1.2019 15:09:15
Profil
 

Příspěvky: 122
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
Pánové, to , co tu předvádíte, už dávno není diskuse. Vy prostě snižujete vážnost diskutujícího a napadáte. Dobře, prosazujete svoje názory a vyvracíte moje názory, názory naprostého laika, který má právo se mýlit. Nebudu ovšem soka napadat. Vy přes moji osobu napadáte paní Polákovou, která by se ani do podobné diskuse nedala. Mám k ní hodně blízko, ale nejsem s ní totožná, Bojlere! Když už z několika PC vyslovujete s pohrdáním, co je a není dům, chatka a pod., umíte tvořit různá zobrazení, což já neumím, tak si můžete tu nemovitost p. Polákové přiblížit. Když ukazujete, jak je nemocnice v dolíku, což trochu je, tak to neznamená, že zrovna do toho dolíku nepůjde spad, emise a nebude se tam šířit zvuk - hluk. Jestli je silnice 200,300 nebo 400m od nemocnice, pořád je to blízko a silnice mohla být dál. Jestliže ukazujete, jak MÚK Suchohrdelská není v nejvyšším bodě krajiny, máte pravdu, tam stojí kaplička. Ale neznamená to, že není v kopci. Když tady s despektem a posměchem srovnáváte ekoteroristy a prospěchářku Polákovou,která je podle podle vás horší (theodor less), tak si představte sami sebe, jak byste reagovali, kdyby vám už po druhé brali váš pozemek ve veřejném zájmu (p. Pol. na nemocnici a na silnici) a to ještě tak, že třikrát přes pozemek na silnici jinak. Jistě si to umíte vyhledat v materiálech ŘSD nebo na stavebním odboru v bývalých DÚR na obchvat. Já jsem tu zastávala a zastávám názor, že Znojmo silnici sice potřebuje, ale tento obchvat neobchvat je podle mě blbost, protože je příliš blízko města. Když sami vlivní tuto stavbu přejmenovali na okružní silnici (je otázka, co dál), tak to taky o něčem svědčí. Buď nejsou peníze na pokračování stavby nebo už chybí chuť...kdo ví. To ukáže čas. Jsem moc malý pán na to, abych poučovala. Většinou jsem si brala na pomoc, co jsem kdy slyšela nebo četla v materiálech. A taky svůj mozek. Pracuji v úplně jiném oboru, než jsou silnice. Zajímám se však o tu, která mi nesedí z mnoha důvodů. Že se nevyjadřuji přesně, že se pletu, protiřečím, to je přece úplně lidské. Jak člověk sbírá okolo sebe argumenty a fakta, může měnit i názor. Nebo ani to ne? Vy si už něco najdete. Proto tuto diskusi zatím opouštím, protože na vaše rádobymoudra a též i fakta prostě nemám. A věřte, že mi vůbec nebylo ctí se sem plést.


11.1.2019 15:50:42
Profil
 

Příspěvky: 1037
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
klarka píše:
Pánové, to , co tu předvádíte, už dávno není diskuse. Vy prostě snižujete vážnost diskutujícího a napadáte. Dobře, prosazujete svoje názory a vyvracíte moje názory, názory naprostého laika, který má právo se mýlit. Nebudu ovšem soka napadat. Vy přes moji osobu napadáte paní Polákovou, která by se ani do podobné diskuse nedala. Mám k ní hodně blízko, ale nejsem s ní totožná, Bojlere! Když už z několika PC vyslovujete s pohrdáním, co je a není dům, chatka a pod., umíte tvořit různá zobrazení, což já neumím, tak si můžete tu nemovitost p. Polákové přiblížit. Když ukazujete, jak je nemocnice v dolíku, což trochu je, tak to neznamená, že zrovna do toho dolíku nepůjde spad, emise a nebude se tam šířit zvuk - hluk. Jestli je silnice 200,300 nebo 400m od nemocnice, pořád je to blízko a silnice mohla být dál. Jestliže ukazujete, jak MÚK Suchohrdelská není v nejvyšším bodě krajiny, máte pravdu, tam stojí kaplička. Ale neznamená to, že není v kopci. Když tady s despektem a posměchem srovnáváte ekoteroristy a prospěchářku Polákovou,která je podle podle vás horší (theodor less), tak si představte sami sebe, jak byste reagovali, kdyby vám už po druhé brali váš pozemek ve veřejném zájmu (p. Pol. na nemocnici a na silnici) a to ještě tak, že třikrát přes pozemek na silnici jinak. Jistě si to umíte vyhledat v materiálech ŘSD nebo na stavebním odboru v bývalých DÚR na obchvat. Já jsem tu zastávala a zastávám názor, že Znojmo silnici sice potřebuje, ale tento obchvat neobchvat je podle mě blbost, protože je příliš blízko města. Když sami vlivní tuto stavbu přejmenovali na okružní silnici (je otázka, co dál), tak to taky o něčem svědčí. Buď nejsou peníze na pokračování stavby nebo už chybí chuť...kdo ví. To ukáže čas. Jsem moc malý pán na to, abych poučovala. Většinou jsem si brala na pomoc, co jsem kdy slyšela nebo četla v materiálech. A taky svůj mozek. Pracuji v úplně jiném oboru, než jsou silnice. Zajímám se však o tu, která mi nesedí z mnoha důvodů. Že se nevyjadřuji přesně, že se pletu, protiřečím, to je přece úplně lidské. Jak člověk sbírá okolo sebe argumenty a fakta, může měnit i názor. Nebo ani to ne? Vy si už něco najdete. Proto tuto diskusi zatím opouštím, protože na vaše rádobymoudra a též i fakta prostě nemám. A věřte, že mi vůbec nebylo ctí se sem plést.

Paní, já na vás útočit nebudu, ale vy tady teď píšete o něčem, co přesně děláte. Vy jste tu nejdříve psala NĚCO (o ďolíku, nejvyšším bodě, vzdálenostech atd.) - ano, mohla jste se mýlit, protože nejste v oboru, to skutečně je lidské. Ovšem je také lidské se omluvit, že jste udělala chybu, když vám to zdejší odborníci či odbornější laici vysvětlili. Místo toho završíte příspěvek tím, že vám nebyla čest sem psát nebo cosi cosi ...
Mě by ten váš boj proti obchvatu dával alespoň trochu smysl, když by se jeho polovina příští rok neotvírala. Takhle je ta vaše myšlenka docela mimo, protože přece nemůžete věřit, že vznikne nějaký vzdálený obchvat, když je polovina původního obchvatu v provozu. Pokud vám tedy o opravdový obchvat jde, jak píšete a nejste další z těch zarytých odpůrců silnic, dálnic, betonové lobby, aut, automobilismu, logistiky a přepravy všeho zboží a já nevím čeho ještě.


12.1.2019 0:14:56
Profil
 

Příspěvky: 16
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
Stát ten obchvat stejně postaví. Sice to nebude hned, ale určitě obchvat bude. Na nějaky odpůrce se koukat nebude. Za 10-15 let už tady ekoko*oti nebudou. Vůbec nechápu, proč někdo může zdržovat, tak důležitou věc pro město, které je neustále víc a víc ucpany auty a kamiony. Žít v takovém městě musí být hrůza a ještě to někdo zdržuje a protahuje. Vždyť byste měli být rádi, že vám chce stát postavit obchvat. Kolik jiných měst by obchvat bralo a na taková města se nedostane a pak jsou tací, kteří to blokují a furt dělaji problémy. Jste ostudou tohoto státu.


12.1.2019 0:59:08
Profil
 

Příspěvky: 94
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
Paradoxni je, ze tato komunistka se vsemi mluvi jako se zaky treti tridy a pritom se stavi do role obeti.


12.1.2019 15:07:25
Profil
 

Příspěvky: 16
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
Jo jo přesně jak pišeš


12.1.2019 16:17:12
Profil
 

Příspěvky: 563
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
klarka píše:
To není dobrá filozofie hodná demokratické cesty naší republiky. Jenže ta demokracie u nás je zatím stále jen výraz, nikoliv skutek.

Je libo trochu morálky? "Občanský" výkřik z 28.10.2010.


12.1.2019 18:52:28
Profil
 

Příspěvky: 700
Bydliště: D1
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
Tady je přece úplně jedno jak blízko je obchvat městu. Důležité je, že to je kapacitní komunikace s MÚK bez semaforů a nedejbože kruháčů, takže tranzitní doprava projede Znojmem rychle, bezpečně a s minimem emisí zplodin a hluku. Navíc obchvat obslouží i místní vnitroměstskou dopravu, takže úleva pro okolí stávajícího průtahu může být dost výrazná. Pravděpodobně dojde i k poklesu dopravy na paralelní II/408.
Už se asi po třetí opakuji ale obchvat Znojma v navržené a částečně postavené podobě je jedním z nejpovedenějších obchvatů, které se v současné době v ČR řeší.


12.1.2019 20:49:21
Profil
 

Příspěvky: 94
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
Mimochodem, jestli se nepletu, tak návrh pana Kalčíka počítá s absencí MÚK, ale navrhuje se na něm 120km/h. Ale nechci být škodolibý..


13.1.2019 14:31:45
Profil
 

Příspěvky: 1037
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
_jan91 píše:
Tady je přece úplně jedno jak blízko je obchvat městu. Důležité je, že to je kapacitní komunikace s MÚK bez semaforů a nedejbože kruháčů, takže tranzitní doprava projede Znojmem rychle, bezpečně a s minimem emisí zplodin a hluku. Navíc obchvat obslouží i místní vnitroměstskou dopravu, takže úleva pro okolí stávajícího průtahu může být dost výrazná. Pravděpodobně dojde i k poklesu dopravy na paralelní II/408.
Už se asi po třetí opakuji ale obchvat Znojma v navržené a částečně postavené podobě je jedním z nejpovedenějších obchvatů, které se v současné době v ČR řeší.

Souhlas. Tento obchvat je odlišný od většiny obchvatů tím, že nevede pořádně daleko (podle většiny lidí nevýhoda) ale vede právě mezi městem a přilehlými obcemi, čili bude velmi využíván i příměstskou dopravou, a z části možná i vnitroměstskou, čili přínos o dost větší, než obchvat opravdu jen pro auta, která město objíždí a je jedno z jakého a jakým směrem.


13.1.2019 17:13:59
Profil
 

Příspěvky: 5
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
Vážená klárko, dovolte mi prosím podělit se vámi o (generický) názor jednoho z mnoha obyvatel Znojma, který má to štěstí žít v bytovém domě s oknem orientovaným přímo na Pražskou ulici, na aktivity vašeho spolku. Spor o znojemský obchvat je pro nás, stejně jako pro vás, osobní věc, přesto je naše situace úplně jiná. Naše životy totiž ovlivňuje daleko zásadněji. Většinou netrpím potřebou vypisovat sáhodlouhá invektiva, ale bohužel nemám možnost konfrontovat nikoho z vašeho spolku osobně. Ačkoli to je pro vás nejspíš dobrá zpráva.
Zkuste se prosím vžít do naší životní situace a do utrpení, které každý den jen kvůli vám podstupujeme. Stejně jako další desítky tisíc obyvatel Znojma neochvějně stojíme za dokončením obchvatu ve schváleném návrhu. V podstatě lze říct, že jste kromě kreatur typu Straka a Patrik ve sporu o obchvat úplně osamělí a bojujete PROTI všem ostatním občanům Znojma. Dokážete si představit naši bezmoc a zmar, kdykoli novinami proběhne informace o dalším vašem rozkladu, žalobě, odvolání či utopickém "velkém obchvatu"? Obáváme se, že nikoli, proto váš nekonečný "boj za skutečný obchvat" chápeme spíš jako projev vaší latentní misantropie. Je pravda, že zdejší lidé vás bytostně, až militantně nenávidí. Abych tuto antipatii lépe ilustroval, zmíním se o konkrétním návrhu ,,Přivázat na jeden týden Spolek Obchvat (nebo to co z něj zbylo) ke stromům vedle silnice a nechat je se tam dusit tak, jako musíme my." Položte si prosím otázku: Stojí nám to vůbec za to? Jste ostudou a nejhoršími lidmi Znojma. Měli byste se za sebe stydět.


13.1.2019 18:37:33
Profil
Autor

Příspěvky: 9040
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
Mě se ten velký obchvat Znojma líbí, klidně bych ho postavil. Ale příprava a výstavba bude trvat minimálně 15-20 let. Bohužel. A do té doby ve Znojmě jezdit veškerá doprava kousek od centra?

Nevím, jestli jsem tu situačku ze studie ing. Kalčíka pochopil správně, ale přijde mi, že ze současného obchvatu by se měl realizovat pouze kousek OK s II/361 - OK s II/413. To nepovažuji za příliš šťastné. Od severu nebude na něj tranzitní doprava přivedena a na jihu nebude dvojce okružních křižovatek obchvat I/38 x II/413 a II/413 x II/412 kapacitně dostačující. Jako smysluplnější řešení mi přijde dokončit rozestavěnou stavbu Znojmo-obchvat II a dokončit stavbu Znojmo-obchvat I včetně přímého napojení na silnici II/412 jak to bylo dříve navrženo než byla převedena do stavby Znojmo-obchvat IV.

Je někde ke stažení celá studie od ing. Kalčíka?


Přílohy:
22519553_1869978469703741_879723191901561456_n.jpg
22519553_1869978469703741_879723191901561456_n.jpg [ 131.91 KiB | Zobrazeno 931 krát ]

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
13.1.2019 18:55:09
Profil
 

Příspěvky: 122
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
Ta studie je na facebooku - Spolek Obchvat, z. s.


13.1.2019 19:13:50
Profil
 

Příspěvky: 122
Příspěvek Re: I/38 Znojmo, obchvat
Re: I/38 Znojmo, obchvat
Vážená klárko, dovolte mi prosím podělit se vámi o (generický) názor jednoho z mnoha obyvatel Znojma, který má to štěstí žít v bytovém domě s oknem orientovaným přímo na Pražskou ulici, na aktivity vašeho spolku. Spor o znojemský obchvat je pro nás, stejně jako pro vás, osobní věc, přesto je naše situace úplně jiná. Naše životy totiž ovlivňuje daleko zásadněji. Většinou netrpím potřebou vypisovat sáhodlouhá invektiva, ale bohužel nemám možnost konfrontovat nikoho z vašeho spolku osobně. Ačkoli to je pro vás nejspíš dobrá zpráva.
Zkuste se prosím vžít do naší životní situace a do utrpení, které každý den jen kvůli vám podstupujeme. Stejně jako další desítky tisíc obyvatel Znojma neochvějně stojíme za dokončením obchvatu ve schváleném návrhu. V podstatě lze říct, že jste kromě kreatur typu Straka a Patrik ve sporu o obchvat úplně osamělí a bojujete PROTI všem ostatním občanům Znojma. Dokážete si představit naši bezmoc a zmar, kdykoli novinami proběhne informace o dalším vašem rozkladu, žalobě, odvolání či utopickém "velkém obchvatu"? Obáváme se, že nikoli, proto váš nekonečný "boj za skutečný obchvat" chápeme spíš jako projev vaší latentní misantropie. Je pravda, že zdejší lidé vás bytostně, až militantně nenávidí. Abych tuto antipatii lépe ilustroval, zmíním se o konkrétním návrhu ,,Přivázat na jeden týden Spolek Obchvat (nebo to co z něj zbylo) ke stromům vedle silnice a nechat je se tam dusit tak, jako musíme my." Položte si prosím otázku: Stojí nám to vůbec za to? Jste ostudou a nejhoršími lidmi Znojma. Měli byste se za sebe stydět.

Srdceryvný výlev. Docela vás i chápu. Konfrontaci by paní Poláková jistě přivítala, máte možnost přinejmenším na FB a jistě i osobně (předpokládám). Až budou jezdit proudy aut od Balkánu na sever po navrhovaném obchvatu, podobný nářek uslyšíme od lidí bydlících v těch částech Znojma a okolí, kudy má procházet. A taky mluvíme o tisících.
Podívejte se do registru smluv, abyste pochopil, že problémy si dělá samo ŘSD svými návrhy od stolu. Stavba III je kvůli letišti zatím v nedohlednu. Spolek Obchvat pouze poukazuje na chyby, chyby, chyby všech zainteresovaných.Už Havel nabádal"zakládejte spolky, kontrolujte činnost volených představitelů" a já dodávám a kontrolujte práci všech úředníků, s.r.o. a dalších.


13.1.2019 19:31:00
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 582 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Další
Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz