Asie - Austrálie

+Manuál zahraniční sekce fóra
Odpovědět
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Asie - Austrálie

Příspěvek od Diaľničiar »

Zde je prostor pro silniční projekty aneb v kombinaci silniční projekty, které spojí Asii a Austrálii.
Naposledy upravil(a) Diaľničiar dne 20.10.2021 17:53:07, celkem upraveno 1 x.
Důvod: aktualizace obsahu příspěvku
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
R-13
Příspěvky: 59
Registrován: 18.12.2009 11:22:03

Re: Asie - Austrálie

Příspěvek od R-13 »

Diaľničiar píše:Zde je prostor pro projekty, které spojí Asii a Austrálii.
To by bylo výborné, ale to určitě nepůjde kvůli častým zemětřesením v Indonésii.
ElWapp
Příspěvky: 1637
Registrován: 14.3.2009 11:42:45
Bydliště: Praha 4

Re: Asie - Austrálie

Příspěvek od ElWapp »

R-13 píše: To by bylo výborné, ale to určitě nepůjde kvůli častým zemětřesením v Indonésii.
Vy jste projektant? Statik? Věštec? Pokud se ve vedlejším vlákně vede diskuze o (velmi výhledově) propojení Evropy s Amerikou, proč by nešlo tohle? :roll: Samozřejmě to není stavba na nejbližší léta, ale kolik věcí dnes samozřejmých bylo ještě nedávno považováno za nemožné?
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Asie - Austrálie

Příspěvek od Diaľničiar »

Ve výhledu je projekt výstavby nového spojení mezi Austrálii a Papuou Novou Guineou. Délka tohoto propojení je cca. 140 km.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Asie - Austrálie

Příspěvek od Diaľničiar »

V souvislosti s největší a komplexní aktualizací celé zahraniční části fóra, která běží od podzimu 2020 jsem se rozhodl tu tohle vlákno ponechat, ačkoliv bude zřejmě i nadále prázdné. Totižto bez ohledu na to, že se v dohledné době nepřipravuje do výstavby žádné takové spojení jaké je uvedeno v nadpisu, tak téma ponechavám proto, že já tady nejsem v roli do hodncení či posuzování co se bude nebo nebude stavět, ale já zajistil pro tuto oblast možnost rozvinout debatu. Existují rozsáhlé dokumenty o technických možnostech propojení Evropy s Amerikou, takže právě proto, jak to uvedl i ElWapp tu tohle téma ponechávám. To bych musel vymazat i ten tunel pod Atlantikem jako sci fi debatu a nebudu to já kdo takovej krok učiní.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Odpovědět

Zpět na „Interkontinentální a globální témata“