Právě je 26.5.2018 6:12:02

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2766 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 107, 108, 109, 110, 111
 I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Něčím podobným tě nakrmím taky:
- bydlím tu přes 50 let
- 30 let jezdím hromadě lidem přímo kolem baráků, ale běda, aby to udělali oni mě o 160 metrů dál
- bez vedlejších úmyslů jsem si koupil zrestituovanou ornou půdu (bez šance převodu na stavební pozemek) tam, kde se 40 let počítá s PR
- označili nás za vyděrače, přitom kdyby nám dali 20 mega, tak už se jezdí
- my jsme vlastně ti hodní a jenom oni jsou ti zlí

V ŘSD to měli na starosti ti méně chytří, proto to vypadá, jak to vypadá, hold jim ti natvrdlí dali šanci.

3.5.2018 18:58:33

josefnovak píše:
- bydlím tu přes 50 let
- 30 let jezdím hromadě lidem přímo kolem baráků, ale běda, aby to udělali oni mě o 160 metrů dál
- bez vedlejších úmyslů jsem si koupil zrestituovanou ornou půdu (bez šance převodu na stavební pozemek) tam, kde se 40 let počítá s PR

V ŘSD to měli na starosti ti méně chytří, proto to vypadá, jak to vypadá, hold jim ti natvrdlí dali šanci.

Ty máš nějaký osobní problém? :)

4.5.2018 11:16:52

Frenk píše:
josefnovak píše:
- bydlím tu přes 50 let

Ty máš nějaký osobní problém? :)

++++++++++++++++++++++
Koukám, že pokud není "po mojim" bude po zlém. :D
Dovolím si s prominutím pane Nováku malou korekci:
... - bydlím tu, tento měsíc to bude 52 let...

4.5.2018 13:08:35

To víš, že mám Frenku osobní problémy, ale ty by tady nikoho nezajimaly. Celkem mě potěšilo, že v tom mém "krmení" nic nerozporuješ ;) Já jenom, aby tady neměl nikdo iluze o tom, že by se od tebe dozvěděl, jak ti dobří bojují ze všech sil s těmi zlými.

zlo :crazy: :kladivo: dobro

4.5.2018 13:09:02

dík za odemknutí vlákna a hádači - klid

17.5.2018 16:39:37

Asi ne všichni žijeme ve stejném světě, ale dle mě se to bez tlaku (na všech frontách) samo nevyřeší. To že si zdejší diskuze všímají a citují Freislera i v regionálních denících, tak to nejspíš vyvolalo i nějaké "odplaty". Vůbec bych se tomu nedivil, vždyť Richtár chtěl po státu odškodné za to, že mu chodí k baráku protestovat.
Má poslední věta z vrchu se potvrdila, na MD o těch břemenech věděli od roku 2009 a čtyři roky pro to nic neudělali.
Tohle je sice trochu starší dokument, ale zachycuje nejspíš všechny, kteří si v dobré víře zakoupili ornou půdu a vysněné stavební parcely se nedočkali.

A jestli to bude pro zdejší adminy důležité, tak mé příspěvky klidně smažte (všechny), aspoň pochopím, odkud vítr fouká. I když sám netuším, co jsem kde napsal sprostého nebo urážejícího? Jestli jsem někomu nevědomě ublížil, tak se mu omlouvám.

17.5.2018 17:41:35

Nejlépe je tupě věřit co řekne, nějaký ministr, mluvčí, či jiná osoba. Krmí veřejnost bludy a ta, to, žere. Tak, jak s VB. Těžko někdo přizná, že chyba je jinde. A novináři mají o čem psát.....ale, každý, ať si dělá co chce

A my, se přeci nehádáme, jen se, trošku škádlíme. Doufám, že ses zúčastnil a hlučel na povel, jak veleli kandidáti za ANO..

17.5.2018 18:26:56

Netuším proč se téma zamklo. Jediná věc, která se tu může řešit je jen chybějících cca 400m.

I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy je název tohoto blogu.

I/11 Obchvat Opavy je název blogu, který je k tomu aktivní.

Tak o čem se tu tedy můžeme bavit? Stavba je prozatím ukončená!

Nebo to o co se tu snažíme padá na úrodnou půdu a admini jdou proti nám, jdou jim na ruku.

A Poruba byla dnes, stejně jako každý den přetížená a překouřená.

Byla stávka a neodpustím si tento vzkaz od dětí:

Porubské děti Tě „milují“ Dušane!!!
Zdroj: https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy ... 80516.html

17.5.2018 18:32:41

Toto vlákno bylo uzavřeno právě kvůli Tobě Petře 007, prosím sklidni hormon ať se tu dá dále diskutovat , někdy to fakt přeháníš, Frenkovi můžeš psát soukromé zprávy.

17.5.2018 19:16:32

Honda píše:
Toto vlákno bylo uzavřeno právě kvůli Tobě Petře 007, prosím sklidni hormon ať se tu dá dále diskutovat , někdy to fakt přeháníš, Frenkovi můžeš psát soukromé zprávy.

Nepovídej, jenže já tu narozdíl od tebe řeším kde je zakopaný pes v PR. Jestliže jediná věc, která brání v dokončení PR je věcné břemeno, tak co tu chceš jiného asi řešit?

17.5.2018 19:24:31

Vzhledem k tomu, že PR opravdu ještě dlouho nepojede, mohla by se cesta využít třeba na závody drasterů, motorek, pořádání hudebních festivalů, poutí nebo kolotočů :) :(

18.5.2018 10:02:25

Ano, myslím, že je to dobrý nápad, již dnes je to sportoviště a trasa vycházek. Předpokládám, že strážní služba lidi nevyhání.

18.5.2018 10:35:55

Možná by tam mohli uspořádat několikadenní technopárty. Věřím že, pak by dostavbě už nic nebránilo, protože tohle by probralo celou Porubu.

18.5.2018 10:49:52

Frenk píše:
Ano, myslím, že je to dobrý nápad, již dnes je to sportoviště a trasa vycházek. Předpokládám, že strážní služba lidi nevyhání.

Aneb jak si rýpnout aby se opět vyvolala flame war.

18.5.2018 11:08:10

:ok:
xcav8 píše:
Frenk píše:

Aneb jak si rýpnout aby se opět vyvolala flame war.

18.5.2018 13:08:21

Plne fandim PETRovi007007. Nevim, co jiného bychom tu měli resit, nez to PROC NENI STALE DOKONCENA PR, KDO JE TOHO PUVODCEM A JAK TO ZMENIT!!!! Vse ostatní ohledne této cesty uz je vyreseno, takze nejake gabionove zdi mne opravdu nezajimaji. Chodim na demonstrace, pisu starostovi Poruby, Ununckovi na Kraj i na RSD. Nikdo mi není OPET schopen odpovědět, v jakem je proces stadiu a co bychom pro to mohli udelat. Naposled p. Ununcka rikal v TV, když tu byl Babis, ze je zazadano o nove stavebni povoleni, ktere se bude ridit novym zákonem, to znamena, ze muze byt vydano bez vyporadani bremen - viz nize.
V zari ( to jsem se blahove domnívala, ze uz by se mohlo jezdit:):)) bude demonstrace primo
na ul.17. listopadu, to uz by mohlo mit nejaky vetsi ohlas. Technoparty neni spatny napad, ja osobne bych Richtarovi k plotu vykydala vlecku s hnojem, a asi to udelam. Pokud mne smazete, je mi jasne, kdo je admin:):)!!!
........................................
Další zastávka: Prodloužená Rudná
Jednou ze zastávek vlády v demisi byla i Prodloužená Rudná v Ostravě-Porubě. Vládní návštěva na místě tedy na nic převratného nepřišla, všichni se bohužel pouze ubezpečili, že situace je v podstatě pořád stejně bezvýchodná. I když… jeden posun v kauze „(ne)prodloužené Rudné“ přeci jen nastal. „Krajský úřad zrušil všechna bývalá stavební povolení a pustil se do toho s čistým štítem. Má to obrovskou výhodu v tom, že nyní to je podle nových podmínek stavebního zákona, který říká, že se může stavební povolení vydat, byť nepravomocně, i když nejsou vypořádány pozemky. Tím ušetříme asi rok a půl nebo dva roky času,“ vysvětlil pro Deník Jakub Unucka. I tak je ale dostavba ještě běh na delší trať.
Ředitelství silnic a dálnic zároveň řeší manželi Richtárovými požadovaný projekt protihlukové stěny a paralelně se s nimi jedná o technických (nikoliv finančních) podmínkách, za kterých by byli ochotni vzdát se výše uvedených věcných břemen.
Zdroj: https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy ... 80423.html
https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy ... 80423.html
..........................................

18.5.2018 15:14:57
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2766 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 107, 108, 109, 110, 111