I/11 Oldřichovice-Nebory -přemostění

Hradec Králové (D11, I/31) – Vamberk (I/14) – (I/43) – Šumperk (I/44) – Bruntál (I/45) – Opava (I/46, I/56, I/57) – Ostrava (D1, I/58, I/56, I/59) – Havířov – Český Těšín (I/48)
Odpovědět
Zabith
Příspěvky: 5
Registrován: 23.8.2011 9:27:37

I/11 Oldřichovice-Nebory -přemostění

Příspěvek od Zabith »

Dobrý den, prosím Vás, neví někdo z Vás od kterého úseku se dálnice povede mostem? Jestli to bude hned jak překříží silnici 68 v Neborech? Moc děkuji za info, uvažuji o koupi domu v této lokalitě a podle všeho to vypadá, že by nás to mohlo skřípnout mezi 68, I/11 a novou dálnicí bez možnosti dostat se po vlatních pod Vrch Javorový, což je pro mne jako chovatelku koní nepřípustné... :?
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: I/11 Oldřichovice-Nebory -přemostění

Příspěvek od Standa »

Zkuste se podívat na leták stavby na stránkách ŘSD, ale mám dojem, že se stavět nezačalo.
Zabith
Příspěvky: 5
Registrován: 23.8.2011 9:27:37

Re: I/11 Oldřichovice-Nebory -přemostění

Příspěvek od Zabith »

Na leták jsem koukala, má se začít stavět v listopadu, jsou tam nějaké zmínky o přemostěních potoků, ale celkově si to podle technického popisu (jakožto ženská) nedokážu přebrat, jak by to mělo vypadat jako celek... Jestli to bude vedené mostem celé nebo ne... :roll:
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6839
Registrován: 14.3.2009 10:27:45
Bydliště: Ostrava a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: I/11 Oldřichovice-Nebory -přemostění

Příspěvek od Martin z Ostravy »

Dejte do mapy bod, kde by se měl nacházet pozemek a my vám tady řekneme, jestli projdete.
Každopádně pod každým tím mostem přes potok se dá projít, na trase jsou i tři nadjezdy, takže překonat cestu by neměl být problém.
R48 -> D48 se podařilo!
pp21
Autor
Příspěvky: 1640
Registrován: 9.3.2009 15:03:16
Bydliště: Praha

Re: I/11 Oldřichovice-Nebory -přemostění

Příspěvek od pp21 »

Těžko říct na co se ptáte, váš dotaz je značně nekonkrétní :)
Takže jen stručně:
- stávající I/68 bude novou "dálnici" přecházet mostem
- místní komunikace Nebory - Guty bude novou "dálnici" přecházet mostem
- dále je cca 150-200 metrů dlouhý most přes údolíčko potoka Neborůvka
- další místní komunikace Nebory - Guty bude novou "dálnici" přecházet mostem

Ale na základě tohohle bych si barák nekupoval. Buď si stáhněte oznámení či dokumentaci k EAI (byla tam tuším dost podrobná situačka - mapka), nebo si zajděte na úřad do Třince a chtějte vidět územní rozhodnutí pro stavbu "I/11 Nebory - Oldřichovice". Při troše štěstí vám jí možná ukáže nějaký úředník, který se v mapě vyzná a dokáže vám odpovědět konkrétně.
Jo a ta EIA je ke stažení zde: http://tomcat.cenia.cz/eia/detail.jsp?v ... &id=MZP127
Zabith
Příspěvky: 5
Registrován: 23.8.2011 9:27:37

Re: I/11 Oldřichovice-Nebory -přemostění

Příspěvek od Zabith »

Díky...
pp21
Autor
Příspěvky: 1640
Registrován: 9.3.2009 15:03:16
Bydliště: Praha

Re: I/11 Oldřichovice-Nebory -přemostění

Příspěvek od pp21 »

Tak ten barák bude cca 80-100 metrů od nové "dálnice". Přestože tam bude nová silnice v poměrně hlubokém zářezu, slyšet tam na 100% bude dost :(
Na tomhle odkazu je načrtnutá přeložka místní komunikace s mostem přes novou silnici, most by měl být mezi body C a D - http://mapy.cz/s/20aS
Ale před koupí se fakt někde na oficiálním místě raději ujistěte, že ten most "v rámci zlevňování" ze stavby nevypadnul (je to SO202).
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6839
Registrován: 14.3.2009 10:27:45
Bydliště: Ostrava a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: I/11 Oldřichovice-Nebory -přemostění

Příspěvek od Martin z Ostravy »

Hluk tam bude řádný, já jsem od I/48 víc jak 2 km a i tak slyším hučení cesty.
R48 -> D48 se podařilo!
vaclav
Příspěvky: 1830
Registrován: 7.4.2010 11:29:27

Re: I/11 Oldřichovice-Nebory -přemostění

Příspěvek od vaclav »

respekt za to, ze se zajimate pred koupi, a ne az po koupi a pak blokujete vystavbu!
skoro bych se bal, ze vam kus pozemku zabere ta nova silnice.
adamos
Příspěvky: 1697
Registrován: 15.3.2009 23:32:20
Bydliště: D1, 2,78 km

Re: I/11 Oldřichovice-Nebory -přemostění

Příspěvek od adamos »

Zákres osy komunikace dle katastru nemovitostí:
http://mapy.cz/s/20bM
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
dd
Příspěvky: 1194
Registrován: 22.6.2010 11:01:06

Re: I/11 Oldřichovice-Nebory -přemostění

Příspěvek od dd »

Pokud se chystáte i stavět, tak bych si raději ověřil, jestli dostanete stavební povolení takhle blízko dálnice.
Zabith
Příspěvky: 5
Registrován: 23.8.2011 9:27:37

Re: I/11 Oldřichovice-Nebory -přemostění

Příspěvek od Zabith »

Děkuju moc za informace, i když nemůžu říct, že by mně potěšily... Bude to těžké rozhodování... Zamilovala jsem si dům i to místo a když jsem dneska v telefonu slyšela od makléře: " A řekli Vám, že vedle povede obchvat?" , tak jsem málem brečela... Ještě jednou moc a moc děkuju za pomoc, jste skvělí :)
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6839
Registrován: 14.3.2009 10:27:45
Bydliště: Ostrava a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: I/11 Oldřichovice-Nebory -přemostění

Příspěvek od Martin z Ostravy »

Tak to je solidní makléř :ok:
To místo, co jste si zamilovala, ale stejně do pár let už nebude, takže bych se asi podíval po něčem jiném.
R48 -> D48 se podařilo!
Mario
Příspěvky: 877
Registrován: 23.3.2009 16:36:20
Bydliště: Kly

Re: I/11 Oldřichovice-Nebory -přemostění

Příspěvek od Mario »

O tomto místě ani neuvažujte - bude hezké tak možná ještě 3 až 5 let - pak byste brečela pořád... Myslím, že i pro koně to zrovna nebude klidné prostředí... Těch hezkých míst pod Javorovým je docela dost, určitě si vyberete jiné..
Odpovědět

Zpět na „I/11“