I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Hradec Králové (D11, I/31) – Vamberk (I/14) – (I/43) – Šumperk (I/44) – Bruntál (I/45) – Opava (I/46, I/56, I/57) – Ostrava (D1, I/58, I/56, I/59) – Havířov – Český Těšín (I/48)
Odpovědět
paja
Příspěvky: 873
Registrován: 3.8.2009 9:43:41

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od paja »

Frenk píše:jakou pravdu????
uvažuju, jak to napsat slušně, ale napíšu to jinak...

sedíš asi u počítače či notebooku na nějaké židli, takže vem si jinou židli a přesedni si, možná ti dojde, co chce po tobě

PRO ty co nechápou

chce pravdivé požadavky, co chceš za uvolnění potíží (a nechce slyšet, že zastavení stavby)
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

No tak Tomáši, vymáčkni ze sebe tvoje "požadavky", pokud vůbec nějaké existují. Mám dojem, že si akorát hraješ na slepou bábu a když tě někdo zatlačí do kouta, tak kolabuješ.

Napsal jsi tady už toho hodně, ale nikdy pravdu o požadavcích, jen mlžíš, takže pokud máš koule, a svolení od šéfa, tak se ukaž, všichni čekají na něco, co ještě nečetli.
1975
Příspěvky: 4233
Registrován: 2.7.2009 14:40:00
Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od 1975 »

Frenk píše:jakou pravdu????
Obviňujete ŘSD, že lže/bude lhát.
Tak není nic jednoduššího, než dát vaše požadavky (=vaší pravdu) sem, veřejně, ať můžeme ŘSD s touto verzí konfrontovat...

Takže - jaké konkrétně jsou vaše požadavky?
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

dobře, napíšu to otevřeně, snad to každý pochopí...Ti, kteří to mají v rukou, vědí, ostatním se opravdu nemám důvod zpovídat, navíc, někomu o kom nevím, kdo je na druhé straně, proč? Já nejsem u zpovědi. Petr007 Ty jsi měl to privilegium se, se mnou sejít a popovídat si, ani , to ti nestalo za to. Anonym, nejvíce ukecanej, ale srab. Takže, kdyby ti záleželo, sešel by ses. Gule nemáš ty.
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

Frenk píše:dobře, napíšu to otevřeně, snad to každý pochopí...Ti, kteří to mají v rukou, vědí, ostatním se opravdu nemám důvod zpovídat, navíc, někomu o kom nevím, kdo je na druhé straně, proč? Já nejsem u zpovědi. Petr007 Ty jsi měl to privilegium se, se mnou sejít a popovídat si, ani , to ti nestalo za to. Anonym, nejvíce ukecanej, ale srab. Takže, kdyby ti záleželo, sešel by ses. Gule nemáš ty.
Děkuji ti Tomáši, za vyčerpávající odpověď, která pouze potvrdila moji první větu:

"No tak Tomáši, vymáčkni ze sebe tvoje "požadavky", pokud vůbec nějaké existují."

Proto taky byla první. :D

Petr
zitin
Příspěvky: 22
Registrován: 19.10.2018 0:15:42

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od zitin »

ok, bylo by možné tedy nějak oslovit ŘSD a kraj atd., aby tedy konečně splnili požadavky a vyplatili co chtějí vyplatit ať můžeme jezdit po ul. 17.listopadu zase trochu normálně ?
Čte si to tady někdo kdo má kontakty na ŘSD, kraj, Spolek, Babiše a já nevím koho ještě ..?
Dnes ráno před 7:00 srážka před ostrůvkem před Domovem sester tramvaje s autem, to tam byl asi zase ráno pěkný kolaps ... :-(
Honey72
Příspěvky: 5269
Registrován: 26.12.2015 0:06:38
Bydliště: Trutnov - 17 km od polské dálnice a 29 km od české.

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Honey72 »

Tak pokud ani jedna strana nechce veřejně upřesnit, co se požaduje, z pohledu nezainteresovaného mi to připadá jako snaha o tajnou dohodu. Havránková alespoň řekla jasně co chce, jezdil za ní kde kdo, psalo se o tom v novinách. Ale tady u Ostravy ? Záhadný fantom, který se nechce zpovídat, nikde si nic věcného nepřečtu, nedozvím.
Letos máme výročí 85 let výstavby dálnic na českém území 1938-2023
Sosa
Příspěvky: 2508
Registrován: 17.3.2009 9:43:04

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Sosa »

To je jednoduché, pokud by vyhlásil veřejně požadavky, už by se dost blbě měnili, aby pořád vypadali jako chudáci, se kterými stát mává. Pokud si dobře pamatuji, měli loni kolem vánoc požadavky dodat, ale na jednání se nikdo nedostavil.
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

To je zajímavé, ze kouknu zpětně na to co se psalo, myslim veřejné zdroje, tv, tisk, zasedani rady msk a vsude to x krát bylo řečeno. Kdo chce, si to najde. A to, ze neproběhla schuzka loni v lednu.... Rok predem proběhla na nejvyssi úrovni, vse bylo sděleno, nic se od té doby nezmenilo. Na neplodné řeči o ničem uz chodit nebudeme, ale to vedeni vedelo předem, omluvili jsme se, jen v tv to vypadalo tak, že byly chlebicky, cekala delegace a my nic. Krasna komedie
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

Frenk píše:To je zajímavé, ze kouknu zpětně na to co se psalo, myslim veřejné zdroje, tv, tisk, zasedani rady msk a vsude to x krát bylo řečeno. Kdo chce, si to najde. A to, ze neproběhla schuzka loni v lednu.... Rok predem proběhla na nejvyssi úrovni, vse bylo sděleno, nic se od té doby nezmenilo. Na neplodné řeči o ničem uz chodit nebudeme, ale to vedeni vedelo předem, omluvili jsme se, jen v tv to vypadalo tak, že byly chlebicky, cekala delegace a my nic. Krasna komedie
Tomáši zkus si přečíst poslední dva tvé příspěvky a udělat analýzu, předpokládám, že to zvládneš.

Matematická logika:
PRAVDA = 1 NEPRAVDA = 0
... :D :D :D ...

Kdyby byla pravda, co píšeš, že vaše aktuální požadavky jsou dohledatelné, pak bychom tě neobtěžovali. :P
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

OK, tak obtěžujte ŘSD, MSK, MD ode mne, to nečekejte, mám na to své důvody. Jen říkám, že to bylo x krát vyřčeno v médiích, myslím i tady na fóru, různými lidmi. Já vždy budu mluvit obecně. Dohoda není a hlavně, ani se nedohaduje. Nevím k čemu je to třeba vědět????? To mi vysvětli, zase Ty.
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

Frenk píše:OK, tak obtěžujte ŘSD, MSK, MD ode mne, to nečekejte, mám na to své důvody. Jen říkám, že to bylo x krát vyřčeno v médiích, myslím i tady na fóru, různými lidmi. Já vždy budu mluvit obecně. Dohoda není a hlavně, ani se nedohaduje. Nevím k čemu je to třeba vědět????? To mi vysvětli, zase Ty.
Jelikož dokončení cesty není známo, každá informace, která je užitečná pomůže lidem, které svým ... jednáním berete jako rukojmí, pochopit proč se tomu tak děje.

Zatím to chápu tak, že se všichni z té vaší mokré čtvrti neustále vymlouváte na ŘSD, MSK, MD ale zakopaný smradlavý pes je u vás.

A bude tak dlouho smrdět, dokud jej nevykopete tím, že konečně zformulujete ty "vaše požadavky".

Protože jsi jediný, který z vás tady "občas komunikuje", je zcela logické, že se lidé budou ptát tebe.
zitin
Příspěvky: 22
Registrován: 19.10.2018 0:15:42

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od zitin »

Frenk píše:OK, tak obtěžujte ŘSD, MSK, MD ode mne, to nečekejte, mám na to své důvody. Jen říkám, že to bylo x krát vyřčeno v médiích, myslím i tady na fóru, různými lidmi. Já vždy budu mluvit obecně. Dohoda není a hlavně, ani se nedohaduje. Nevím k čemu je to třeba vědět????? To mi vysvětli, zase Ty.



je třeba to vědět přece k tomu, aby se konečně dodělal ten 400metrový úsek a logicky, aby se dokončila stavba za x miliard ... žádný jiný důvod není.
Jestli ŘSD, MSK lže tak je zažalujte za pomluvu a vyděláte další peníze navíc nebo aspoň omluvu navíc.
Ale ať už se to hne z místa ... potřebujeme přece jezdit a ne stát v kolonách.
Okrádáte tím tisíce lidí denně o čas, o rodinu, o nervy, ničíte životy a životní prostředí koncentrací splodin v Porubě. Už dávno neplatí, že je Poruba čistější než jiné obvody. Karcinogenů tam poletuje x krát více. Vaší blokací nebo tedy jak Vy říkáte blokací ŘSD podporujete vznik rakoviny. Jak je na cigaretách uvedeno Kouření ničí zdraví, tak Vy ( tedy jak Vy ríkáte ŘSD ) by jste měli mít na čele vytetováno "Ničíme zdraví, baví nás to."
paja
Příspěvky: 873
Registrován: 3.8.2009 9:43:41

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od paja »

jeho jediný cíl = žádná PR
1975
Příspěvky: 4233
Registrován: 2.7.2009 14:40:00
Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od 1975 »

Ale tak fajn, tak ať ale nemachruje, jak se hrozně chce dohodnout, jak dává podmínky a ŘSD lže...Opravdu, chudák. Zlatej PhDr. Patrik.
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

Tak samozřejmě, ze ideální by bylo, kdyby PR nebyla, ale jsem realista, takze vim ze bude. Tady kdekdo mluvi, jak se Poruba dusi, trpi hlukem a podobně. Ja trpět nechci, takze se snazim to minimalizovat apokud se to nekomu nelibi je pokrytec a mi je to fuk. Prenest problém 17.listopadu o 2km dál. Ok, stavkujte, bojujte za sve zdraví a pohodu, chápu, ja bojuji za sebe a nebydlim tu jen já
Maty
Příspěvky: 219
Registrován: 21.1.2015 20:00:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Maty »

Vážený pane frenku. Je mi to zcela u pr..dele po té silnici asi vzivote nepojedu ale argumentační klam že se to jen posune o 2km jinam opravdu nechápu. Srovnávat městskou komunikaci s kapacitni komunikaci je trochu mimo nemyslite?
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

Tak to si nemyslim, navic dnes pres Porubu nesmi jezdit kamiony, které tady budou jezdit. Ale muzete mi vysvětlit, proc se to neda srovnavat... Plynulosti provozu....? Hlukem? To mne zajímá, zřejmě taky někdo, kdo si jen čte ale v životě inkriminovany usek nenavstivil, takoví jsou nejlepší. Rozdil je jediny, ze tam zije nevím 5000 lidi a tady treba 250,tak ch. J s nima, že?
1975
Příspěvky: 4233
Registrován: 2.7.2009 14:40:00
Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od 1975 »

Jasně, a ještě tu o Smolíčkovi...chcete se dohodnout a nechodíte na jednání, podmínky jsou všude, ale nehodláte je říct... Opravdu, ubožák.
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

Ok, priznam se, nechceme se dohodnout, bohuzel PR nebude jeste minimalne 5 let a to kdovi jestli. Tak konecne vite co jste chtěli :D
Budu uz jen negativní.
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

Frenk píše:Ok, priznam se, nechceme se dohodnout, bohuzel PR nebude jeste minimalne 5 let a to kdovi jestli. Tak konecne vite co jste chtěli :D
Budu uz jen negativní.
Vidíš Tomáši, ani to nebolelo a pravda je oficiálně venku.

Doufám, že to čtou i ti, co se s tebou a tvými kumpány chtěli dohodnout a zvolí teď jiný postup, který vás bude do konce života pouze mrzet.
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

Jsem rád, že si každý najde to svoje "oficiálně" možná půjdu do politiky, začínám se učit říkat, co chce být slyšeno :lol: Fakta dnes, už nikoho nezajímají a všichni jsou spokojeni :D
zitin
Příspěvky: 22
Registrován: 19.10.2018 0:15:42

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od zitin »

to Frenk:
každá strana má rub a líc.
Z Vašeho pohledu je PR to nejhorší ve Vašem životě. Budete se dusit splodinami, budete muset mít špunty v uších, protože tam bude hluk např. nad 35 dB, budete mít poškozené oči od blikajících světýlek aut nebo odlesků od slunce ( pak si budete moci nárokovat nějaké sluneční brýle ), nebudete moci sušit prádlo venku, protože bude od prachu z PR.
Z našeho pohledu ( ul 17.listopadu) se změní výrazně doprava, Poruba se bude méně dusit, sanitky budou moci normálně projíždět aniž by houkaly i o půlnoci, bude méně bouraček a smrťáků ( protože logicky kde je menší doprava je toho méně ), nebudou se nám tak třepat a praskat baráky, lidi s rodinami a dětmi budou moct chodit ve větším klidu na procházky.
Kdyby se to mělo postavit na misky vah tak je jasné, že Váš pohled je úplně zkreslený. Vše budete mít stejné plus minus autobus jako doteď.

Logicky z toho vyplývá pouze jediné, vytřískat z toho pro Vás miliony, desítky miliónů, stovky miliónů :-) a možná i ty miliardy ...:-)) o ničem jiném to není, já kdybych byl ve Vaší kůži tak udělám v bleděmodrém to samé, ale všechno má své hranice. Kdybych věděl to co víte Vy, že je to všechno podvod s těma VB, ryachlým (ne)zápisem/přepisem VB, když byl ten Váš generální velitel na MU v Porubě atd.atd. tak bych musel chodit kanálama jak bych se styděl...

no comment...
paja
Příspěvky: 873
Registrován: 3.8.2009 9:43:41

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od paja »

jak řekly kolegyně v mé práci - že se vy 3 potížisti nebojíte chodit po Porubě? A nedávno u nás v práci byl právě zakládající člen a hlavní problém
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

paja píše:jak řekly kolegyně v mé práci - že se vy 3 potížisti nebojíte chodit po Porubě? A nedávno u nás v práci byl právě zakládající člen a hlavní problém
Správně, kdyby se lidé i v obchodních záležitostech chovali k těmto třem vyděračúm způsobem, jakým se chovají tito k nim, pak by se situace rychle zlepšila, protože by si na zakázkách ani neškrtli!

Chcete lidé PR? Víte co máte dělat.
Odpovědět

Zpět na „I/11“