I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Hradec Králové (D11, I/31) – Vamberk (I/14) – (I/43) – Šumperk (I/44) – Bruntál (I/45) – Opava (I/46, I/56, I/57) – Ostrava (D1, I/58, I/56, I/59) – Havířov – Český Těšín (I/48)
Odpovědět
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

zitin píše:to Frenk:
každá strana má rub a líc.
Z Vašeho pohledu je PR to nejhorší ve Vašem životě. Budete se dusit splodinami, budete muset mít špunty v uších, protože tam bude hluk např. nad 35 dB, budete mít poškozené oči od blikajících světýlek aut nebo odlesků od slunce ( pak si budete moci nárokovat nějaké sluneční brýle ), nebudete moci sušit prádlo venku, protože bude od prachu z PR.
Z našeho pohledu ( ul 17.listopadu) se změní výrazně doprava, Poruba se bude méně dusit, sanitky budou moci normálně projíždět aniž by houkaly i o půlnoci, bude méně bouraček a smrťáků ( protože logicky kde je menší doprava je toho méně ), nebudou se nám tak třepat a praskat baráky, lidi s rodinami a dětmi budou moct chodit ve větším klidu na procházky.
Kdyby se to mělo postavit na misky vah tak je jasné, že Váš pohled je úplně zkreslený. Vše budete mít stejné plus minus autobus jako doteď.

Logicky z toho vyplývá pouze jediné, vytřískat z toho pro Vás miliony, desítky miliónů, stovky miliónů :-) a možná i ty miliardy ...:-)) o ničem jiném to není, já kdybych byl ve Vaší kůži tak udělám v bleděmodrém to samé, ale všechno má své hranice. Kdybych věděl to co víte Vy, že je to všechno podvod s těma VB, ryachlým (ne)zápisem/přepisem VB, když byl ten Váš generální velitel na MU v Porubě atd.atd. tak bych musel chodit kanálama jak bych se styděl...

no comment...
davidb
Příspěvky: 522
Registrován: 19.4.2018 21:38:53
Bydliště: Vratimov

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od davidb »

Frenk píše:Tak to si nemyslim, navic dnes pres Porubu nesmi jezdit kamiony, které tady budou jezdit. Ale muzete mi vysvětlit, proc se to neda srovnavat... Plynulosti provozu....? Hlukem? To mne zajímá, zřejmě taky někdo, kdo si jen čte ale v životě inkriminovany usek nenavstivil, takoví jsou nejlepší. Rozdil je jediny, ze tam zije nevím 5000 lidi a tady treba 250,tak ch. J s nima, že?
Podle mě bude rapidní rozdíl v množství splodin.
Auto projede teď nedokončeným úsekem (při 90 km/hod) za cca 16 vteřin.
To se nedá srovnat s průjezdem po 17. listopadu, kde se stojí na semaforech, na přechodech a auta se přesouvají cca 30 km/hod.

Takže ano rozhodně na tom budete ekologicky lépe než jsou občané v Porube těď.
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

paja píše:jak řekly kolegyně v mé práci - že se vy 3 potížisti nebojíte chodit po Porubě? A nedávno u nás v práci byl právě zakládající člen a hlavní problém
Tak jste mu rekli jistě svuj názor, nebo ne.? Spíše ne, lepsi je to tady, že?
davidb
Příspěvky: 522
Registrován: 19.4.2018 21:38:53
Bydliště: Vratimov

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od davidb »

Frenk píše:Tak to si nemyslim, navic dnes pres Porubu nesmi jezdit kamiony, které tady budou jezdit.
Po 17. listopadu teď nejezdí kamiony?
A jakou cestou jezdí mezi Rudnou a Opavou?
Pokud po 17. listopadu ne?
Po Opavské? Tam je to stejný případ.
Třeba ten tam jede (https://mapy.cz/s/3a5xX) a tady ty taky (https://mapy.cz/s/3a5zI) a teď jsem se díval na kamery a kamiony tam vesele jezdí.

Takže vaše tvrzení v citaci je buď nevědomost nebo lež.
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

davidb píše:
Frenk píše:Tak to si nemyslim, navic dnes pres Porubu nesmi jezdit kamiony, které tady budou jezdit.
Po 17. listopadu teď nejezdí kamiony?
A jakou cestou jezdí mezi Rudnou a Opavou?
Pokud po 17. listopadu ne?
Po Opavské? Tam je to stejný případ.
Třeba ten tam jede (https://mapy.cz/s/3a5xX) a tady ty taky (https://mapy.cz/s/3a5zI) a teď jsem se díval na kamery a kamiony tam vesele jezdí.

Takže vaše tvrzení v citaci je buď nevědomost nebo lež.
Nejsem dopravní expert, ale vím ,že na Rudné je značka, kamióny nad 12T jezdí po dálnici a na Fulnek. Takže, samozřejmě jezdí, ale jen ty, které musí.
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

Frenk píše:
zitin píše:to Frenk:
každá strana má rub a líc.
Z Vašeho pohledu je PR to nejhorší ve Vašem životě. Budete se dusit splodinami, budete muset mít špunty v uších, protože tam bude hluk např. nad 35 dB, budete mít poškozené oči od blikajících světýlek aut nebo odlesků od slunce ( pak si budete moci nárokovat nějaké sluneční brýle ), nebudete moci sušit prádlo venku, protože bude od prachu z PR.
Z našeho pohledu ( ul 17.listopadu) se změní výrazně doprava, Poruba se bude méně dusit, sanitky budou moci normálně projíždět aniž by houkaly i o půlnoci, bude méně bouraček a smrťáků ( protože logicky kde je menší doprava je toho méně ), nebudou se nám tak třepat a praskat baráky, lidi s rodinami a dětmi budou moct chodit ve větším klidu na procházky.
Kdyby se to mělo postavit na misky vah tak je jasné, že Váš pohled je úplně zkreslený. Vše budete mít stejné plus minus autobus jako doteď.

Logicky z toho vyplývá pouze jediné, vytřískat z toho pro Vás miliony, desítky miliónů, stovky miliónů :-) a možná i ty miliardy ...:-)) o ničem jiném to není, já kdybych byl ve Vaší kůži tak udělám v bleděmodrém to samé, ale všechno má své hranice. Kdybych věděl to co víte Vy, že je to všechno podvod s těma VB, ryachlým (ne)zápisem/přepisem VB, když byl ten Váš generální velitel na MU v Porubě atd.atd. tak bych musel chodit kanálama jak bych se styděl...

no comment...
Předpokládám, když Víte, že s VB je podvod, podal jste trestní oznámení na konkrétní osobu v opačném případě, jsou to jen hospodské tlachy, nevědomost, hloupost....
davidb
Příspěvky: 522
Registrován: 19.4.2018 21:38:53
Bydliště: Vratimov

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od davidb »

Frenk píše: kamióny nad 12T jezdí po dálnici a na Fulnek.
Tak ty velké kamiony musí projet obcí Vrchy (https://mapy.cz/s/3a67O),
Březová (https://mapy.cz/s/3a66T),
Lesními Albrechticemi (https://mapy.cz/s/3a663)
a Hradcem nad Moravicí (https://mapy.cz/s/3a65C) přímo pod okny rodinných domů- ne tak daleko jako u PR, jinak jsou to celkem obchvaty.

To vám připadá ekologičtější!?!?!?!?!?
zitin
Příspěvky: 22
Registrován: 19.10.2018 0:15:42

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od zitin »

Předpokládám, když Víte, že s VB je podvod, podal jste trestní oznámení na konkrétní osobu v opačném případě, jsou to jen hospodské tlachy, nevědomost, hloupost....[/quote]


Proč bych měl podávat trestní oznámení na konkrétní osobu, když nikdo neví kdo to tam omylem napsal zpět ? nebo respektive to asi nekdo vi, ale ten clovek tam uz neni a trestni oznameni nic nevyresi... nebo myslite ze by ten 1 urednik po prohrani soudniho sporu uhradil z kapsy 2 mld za to ze neco na pokyn nekoho zapsal do katastru. Podvody s pozemkama, RD se delaji bezne ... proc je asi mozne si primo na kastru nastavit a zaplatit hlidani zmen ? aby se predeslo těmto piklům ... akorat si asi RSD neuvedomilo, ze se to muze stat i jim ... a Trestní oznámení na neznámého pachatele myslím už někdo podal...

uz se dohodnete at se muze jezdit, vsechny ostatni kecy okolo jsou k nicemu..
zitin
Příspěvky: 22
Registrován: 19.10.2018 0:15:42

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od zitin »

a po 17.listopadu jezdi denne stovky kamionu, z Rudne to na Opavu ani jinudy nejde. ja tam bydlim tak to vidim
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

zitin píše:a po 17.listopadu jezdi denne stovky kamionu, z Rudne to na Opavu ani jinudy nejde. ja tam bydlim tak to vidim
Když se bude jen chtít, tak Vřesínská ulice je k tomu ideální. Pár terénních úprav a je to.:D

Klidně to tam takto těch 5 let i více, co tady avizoval Tomáš, může denně jezdit. :zvraci:

Kecy, že to nejde jsou nesmysl, je plno měst a obcí, které musí "dočasný zvýšený provoz"

strpět. :kladivo: :kladivo: :kladivo:

Hold se budou muset Vřesinští pak rychle rozhodnout, no výsledek není těžké uhodnout.

Tyto páky na vyděrače by byly dost silné, protože by nevydrželi s vlastními sousedy.

Jestli město Ostrava a část Poruba mají zájem na zprovoznění, pak je to jediná legální možnost

jak s vyděrači pohnout.

Policie nezakazuje, dává pouze doporučení. :D :D :D

Máte představitelé města Ostravy vůbec zájem, aby byla PR dokončena? Ano?

Tak přejděte ihned do protiútoku!!!
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

davidb píše:
Frenk píše: kamióny nad 12T jezdí po dálnici a na Fulnek.
Tak ty velké kamiony musí projet obcí Vrchy (https://mapy.cz/s/3a67O),
Březová (https://mapy.cz/s/3a66T),
Lesními Albrechticemi (https://mapy.cz/s/3a663)
a Hradcem nad Moravicí (https://mapy.cz/s/3a65C) přímo pod okny rodinných domů- ne tak daleko jako u PR, jinak jsou to celkem obchvaty.

To vám připadá ekologičtější!?!?!?!?!?
Já to nehodnotím, já, jen psal, jak to je. Já si to nevymyslel, tak nevím, co já s tím.
davidb
Příspěvky: 522
Registrován: 19.4.2018 21:38:53
Bydliště: Vratimov

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od davidb »

Frenk píše:tak nevím, co já s tím.
Já jsem se ptal zda vám to připadá ekologičtější než jízda po PR?
Umíte odpovědět?

A co s tím? Neblokovat dostavbu ekologičtější trasy, že by?!
paja
Příspěvky: 870
Registrován: 3.8.2009 9:43:41

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od paja »

Frenk píše:
paja píše:jak řekly kolegyně v mé práci - že se vy 3 potížisti nebojíte chodit po Porubě? A nedávno u nás v práci byl právě zakládající člen a hlavní problém
Tak jste mu rekli jistě svuj názor, nebo ne.? Spíše ne, lepsi je to tady, že?
já jsem u toho bohužel nebyl, jinak bych něco řekl, dozvěděl jsem se to den poté ... a neřekly mu nic, nejezdí totiž směrem na Opavu, jako já
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

davidb píše:
Frenk píše:tak nevím, co já s tím.
Já jsem se ptal zda vám to připadá ekologičtější než jízda po PR?
Umíte odpovědět?

A co s tím? Neblokovat dostavbu ekologičtější trasy, že by?!
Ve vztahu k těm obyvatelům ne, ale nejsme ve škole, nezkoušejte mne.
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

zitin píše:Předpokládám, když Víte, že s VB je podvod, podal jste trestní oznámení na konkrétní osobu v opačném případě, jsou to jen hospodské tlachy, nevědomost, hloupost....



Proč bych měl podávat trestní oznámení na konkrétní osobu, když nikdo neví kdo to tam omylem napsal zpět ? nebo respektive to asi nekdo vi, ale ten clovek tam uz neni a trestni oznameni nic nevyresi... nebo myslite ze by ten 1 urednik po prohrani soudniho sporu uhradil z kapsy 2 mld za to ze neco na pokyn nekoho zapsal do katastru. Podvody s pozemkama, RD se delaji bezne ... proc je asi mozne si primo na kastru nastavit a zaplatit hlidani zmen ? aby se predeslo těmto piklům ... akorat si asi RSD neuvedomilo, ze se to muze stat i jim ... a Trestní oznámení na neznámého pachatele myslím už někdo podal...

uz se dohodnete at se muze jezdit, vsechny ostatni kecy okolo jsou k nicemu..[/quote]

Říkám výmluvy, tady se to křičí, něco udělat, to je lepší hodit na jiné. Vy jste osočil mne, že jsem udělal podvod s VB, co tady pletete úředníka. Jistě máte důkazy...nebo jste to, taky, jen slyšel? A pro upřesněnou, zpět to tam nechal zapsat soud, né nějaký úředník. :lol: :lol: :lol:
zitin
Příspěvky: 22
Registrován: 19.10.2018 0:15:42

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od zitin »

to Frenk:
vy se asi nudíte, že ? co budete dělat až bude PR zprovozněná ?
davidb
Příspěvky: 522
Registrován: 19.4.2018 21:38:53
Bydliště: Vratimov

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od davidb »

Frenk píše: Ve vztahu k těm obyvatelům ne, ale nejsme ve škole, nezkoušejte mne.
Super to jsem chtěl slyšet.
Nedostavbou PR má zhoršené ovzduší, žití apod tisícovky obyvatelů v Porubě, Pustkovci a obcích v objízdné trase.
Výstavbou PR se zhorší, ale rozhodně ne tak jako to teď mají výše zmínění občané, desítkám lidí.

Trošku nepoměr. :ko: :ko: :ko:
paja
Příspěvky: 870
Registrován: 3.8.2009 9:43:41

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od paja »

v Privoze a Vitkovicich zijou lidi podobneho razeni, kdy mensina si hraje na vetsinu
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

Došly věcné argumenty...poradím Vám, jak můžete proces urychlit. Zablokujte 17.listopadu a požadujte PHS v dotčeném úseku v nejlepší kvalitě, ať starousedlíci dopad na životní prostředí pocítí co nejméně. To je rychlejší cesta a první krok k úspěchu.
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

Frenk píše:Došly věcné argumenty...poradím Vám, jak můžete proces urychlit. Zablokujte 17.listopadu a požadujte PHS v dotčeném úseku v nejlepší kvalitě, ať starousedlíci dopad na životní prostředí pocítí co nejméně. To je rychlejší cesta a první krok k úspěchu.
Proces lze maximálně urychlit zprovozněním předaných úseků PR a vytvořením provizorního bypassu přes Vřesínskou.
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

PETR007007 píše:
Frenk píše:Došly věcné argumenty...poradím Vám, jak můžete proces urychlit. Zablokujte 17.listopadu a požadujte PHS v dotčeném úseku v nejlepší kvalitě, ať starousedlíci dopad na životní prostředí pocítí co nejméně. To je rychlejší cesta a první krok k úspěchu.
Proces lze maximálně urychlit zprovozněním předaných úseků PR a vytvořením provizorního bypassu přes Vřesínskou.
Řešení to je pro Porubu, proces to neurychli. Tady to nevyresime. Zdař
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

Frenk píše:
PETR007007 píše:
Frenk píše:Došly věcné argumenty...poradím Vám, jak můžete proces urychlit. Zablokujte 17.listopadu a požadujte PHS v dotčeném úseku v nejlepší kvalitě, ať starousedlíci dopad na životní prostředí pocítí co nejméně. To je rychlejší cesta a první krok k úspěchu.
Proces lze maximálně urychlit zprovozněním předaných úseků PR a vytvořením provizorního bypassu přes Vřesínskou.
Řešení to je pro Porubu, proces to neurychli. Tady to nevyresime. Zdař
Tomáši, účel Spolku Skalka je:
-chránit zájmy obyvatel Ostravy—Poruby, ve vztahu ke stavbám dopravní
infrastruktury navrhovaných a realizovaných v katastrálním území Poruba,

Toť první odstavec, vy jste změnili stanovy? :D :D :D :D

https://poruba.ostrava.cz/cs/radnice/do ... 2_2017.pdf
Lenka1977
Příspěvky: 24
Registrován: 13.9.2016 22:08:15

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Lenka1977 »

Tolik keců o ničem ...
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

Lenka1977 píše:Tolik keců o ničem ...
Pravda

Jinak, ja nejsem žádného spolku, takže nevim, ale vim, ze v žádném sporu spolek skalka nefiguruje
zitin
Příspěvky: 22
Registrován: 19.10.2018 0:15:42

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od zitin »

Frenku :
Vzdyt tam PHS mate, tak proc se nedostavi tech 400 m ? Auta budou jezdit, Vy si zavolate KHS, ktera provede mistni mereni a na zaklade toho si budete/nebudete stezovat ? Vy chcete vse na diamantovem podnosu 10x predimenzovane na zacatku..
Odpovědět

Zpět na „I/11“