I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Hradec Králové (D11, I/31) – Vamberk (I/14) – (I/43) – Šumperk (I/44) – Bruntál (I/45) – Opava (I/46, I/56, I/57) – Ostrava (D1, I/58, I/56, I/59) – Havířov – Český Těšín (I/48)
Odpovědět
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

Ty jsi tam buď nebyl, nebo upadl na hlavu
zitin
Příspěvky: 22
Registrován: 19.10.2018 0:15:42

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od zitin »

na tom useku co blokujete to samozrejme neni kdyz to blokujete, asi logicky... PHS je modernim trendem davat vsude, proc by u vas nemela byt ?
zitin
Příspěvky: 22
Registrován: 19.10.2018 0:15:42

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od zitin »

prestante to blokovat at se to dokonci a pak si reste soudni spory
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

zitin píše:na tom useku co blokujete to samozrejme neni kdyz to blokujete, asi logicky... PHS je modernim trendem davat vsude, proc by u vas nemela byt ?
Nevím, jak na to reagovat, nechci nikoho urážet, každý je nějaký. Jen mi odpověz, byl jsi na tom místě někdy?
zitin
Příspěvky: 22
Registrován: 19.10.2018 0:15:42

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od zitin »

Frenk píše:
zitin píše:na tom useku co blokujete to samozrejme neni kdyz to blokujete, asi logicky... PHS je modernim trendem davat vsude, proc by u vas nemela byt ?
Nevím, jak na to reagovat, nechci nikoho urážet, každý je nějaký. Jen mi odpověz, byl jsi na tom místě někdy?

proč bych na TO misto chodil ? Já na to nemám čas. Jezdím do práce za tmy a z práce taky za tmy, přes víkend se věnuji rodině a jsme mimo Ostravu, aby jsme aspoň trochu nadychali cerstveho vzduchu.
Ve zprave od INKOSu je ze tam protihlukovky budou, nerozumim tedy Vasim argumentum a hlavne tomu, co ted ohledne toho resite.
My z Poruby potrebujeme, aby PR byla dokoncena co nejdrive a ty tisice aut a kamionu jezdilo po obchvatu, ktery byl v planu uz za komančů.

Byl jsi ty nekdy rano nebo odpoledne na 17.listopadu ? CO kdyby sis kazdy den vzal rybarskou zidlicku a sednul si napr. naproti Fakultce primo k silnici, treba na hodinu denne. Kdybys to udelal a pochopil o cem vsichni mluvi, tak si vezmes lopatu a tu PR pujdes dokoncit osobne sam.

Uz by jste se meli zamyslet nad tim, ze lidi prostestuji. Oni obetuji svuj volny cas k akcim pro to aby se vsem v Porube zlepsil zivot. Vy je Vasim postojem pouze fuckujete :ko: a vsem sdelujete, ze jsou Vam u pr....

děkujeme.
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

zitin píše:
Frenk píše:
zitin píše:na tom useku co blokujete to samozrejme neni kdyz to blokujete, asi logicky... PHS je modernim trendem davat vsude, proc by u vas nemela byt ?
Nevím, jak na to reagovat, nechci nikoho urážet, každý je nějaký. Jen mi odpověz, byl jsi na tom místě někdy?

proč bych na TO misto chodil ? Já na to nemám čas. Jezdím do práce za tmy a z práce taky za tmy, přes víkend se věnuji rodině a jsme mimo Ostravu, aby jsme aspoň trochu nadychali cerstveho vzduchu.
Ve zprave od INKOSu je ze tam protihlukovky budou, nerozumim tedy Vasim argumentum a hlavne tomu, co ted ohledne toho resite.
My z Poruby potrebujeme, aby PR byla dokoncena co nejdrive a ty tisice aut a kamionu jezdilo po obchvatu, ktery byl v planu uz za komančů.

Byl jsi ty nekdy rano nebo odpoledne na 17.listopadu ? CO kdyby sis kazdy den vzal rybarskou zidlicku a sednul si napr. naproti Fakultce primo k silnici, treba na hodinu denne. Kdybys to udelal a pochopil o cem vsichni mluvi, tak si vezmes lopatu a tu PR pujdes dokoncit osobne sam.

Uz by jste se meli zamyslet nad tim, ze lidi prostestuji. Oni obetuji svuj volny cas k akcim pro to aby se vsem v Porube zlepsil zivot. Vy je Vasim postojem pouze fuckujete :ko: a vsem sdelujete, ze jsou Vam u pr....

děkujeme.
Nemusíš mimo Ostravu, přijď s dětmi k rybníku, tady je klid a vzduch. Jo a vem si tu rybářskou židličku, třeba se potkáme, taky tam často relexuji, nemám na to vyjet mimo Ovu
Hanes
Příspěvky: 1052
Registrován: 25.2.2014 11:34:01
Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
Kontaktovat uživatele:

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Hanes »

A už to stačí. Frenk si hraje na ubožáka a všichni ostatní do něho jen tlačí a v podstatě z něho ubožáka dělají, poněvadž je utiskován. Nechte pitomce pitomcem a začněte řešit jinou cestu.................
Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

Hanes píše:A už to stačí. Frenk si hraje na ubožáka a všichni ostatní do něho jen tlačí a v podstatě z něho ubožáka dělají, poněvadž je utiskován. Nechte pitomce pitomcem a začněte řešit jinou cestu.................

Jediná legální jiná cesta je zprovoznění předaných úseků PR a vytvoření přechodného bypassu po ulici Vřesínská.


Lidé tlačte na své zastupitele, PR se poté velmi rychle dostaví, věřte mi.
zitin
Příspěvky: 22
Registrován: 19.10.2018 0:15:42

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od zitin »

PETR007007 píše:
Hanes píše:A už to stačí. Frenk si hraje na ubožáka a všichni ostatní do něho jen tlačí a v podstatě z něho ubožáka dělají, poněvadž je utiskován. Nechte pitomce pitomcem a začněte řešit jinou cestu.................

Jediná legální jiná cesta je zprovoznění předaných úseků PR a vytvoření přechodného bypassu po ulici Vřesínská.


Lidé tlačte na své zastupitele, PR se poté velmi rychle dostaví, věřte mi.

to je skvělý nápad, v létě v kolonách si pak můžete nechat auto při silnici na Vřesínské a jít se očvachtat na koupaliště... a bypass bude mít ucpanou cévku :-)
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

zitin píše:
PETR007007 píše:
Hanes píše:A už to stačí. Frenk si hraje na ubožáka a všichni ostatní do něho jen tlačí a v podstatě z něho ubožáka dělají, poněvadž je utiskován. Nechte pitomce pitomcem a začněte řešit jinou cestu.................

Jediná legální jiná cesta je zprovoznění předaných úseků PR a vytvoření přechodného bypassu po ulici Vřesínská.


Lidé tlačte na své zastupitele, PR se poté velmi rychle dostaví, věřte mi.

to je skvělý nápad, v létě v kolonách si pak můžete nechat auto při silnici na Vřesínské a jít se očvachtat na koupaliště... a bypass bude mít ucpanou cévku :-)
V tom případě hodně štěstí při demonstraci, která jisté osoby opravdu nezajímá.
Honda
Příspěvky: 476
Registrován: 13.6.2009 15:39:21

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Honda »

Já navrhuji Hloubený přesýpaný tunel ,postaví ho dříve než za 5 let a Frenk s ing.arch . ostrouhají , nebudou řešit výšku protihlukovky ani věcné břemeno a už vůbec kompenzaci několika milionu za hluk. Stačí jen chtít.
Naposledy upravil(a) Honda dne 26.10.2018 7:43:55, celkem upraveno 1 x.
paja
Příspěvky: 870
Registrován: 3.8.2009 9:43:41

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od paja »

osobne bych radeji videl demonstraci na kraji a k tomu jeste na konci a zacatku Rudne v Porube
Honda
Příspěvky: 476
Registrován: 13.6.2009 15:39:21

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Honda »

Zde je řešení:

Já navrhuji Hloubený přesýpaný tunel ,postaví ho dříve než za 5 let a Frenk s ing.arch . ostrouhají , nebudou řešit výšku protihlukovky ani věcné břemeno a už vůbec kompenzaci několika milionu za hluk. Stačí jen chtít.
Přílohy
Hloubený tunel 1.jpg
Hloubený tunel 1.jpg (211.09 KiB) Zobrazeno 4657 x
Honey72
Příspěvky: 5259
Registrován: 26.12.2015 0:06:38
Bydliště: Trutnov - 17 km od polské dálnice a 29 km od české.

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Honey72 »

A na procházku k rybníčku pak mohou kudykoliv :-) Kdyby to bylo tak snadné.
Letos máme výročí 85 let výstavby dálnic na českém území 1938-2023
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

Tunel bych bral, ale, jen technická, VB se nezbavíte, kdyby jste znali trošku problematiku, je jedno, zdali nadjezd, nebo podjezd, do mého VB kopnout nemůžete....zkuste něco jiného... :D
pedros
Příspěvky: 302
Registrován: 2.9.2009 14:40:53
Bydliště: Ostrava, Petřvald u NJ

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od pedros »

Ty jsi fakt kretén!!
Frenk píše:Tunel bych bral, ale, jen technická, VB se nezbavíte, kdyby jste znali trošku problematiku, je jedno, zdali nadjezd, nebo podjezd, do mého VB kopnout nemůžete....zkuste něco jiného... :D
Ford S-Max MK 2
VW Golf VII variant
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

pedros píše:Ty jsi fakt kretén!!
Frenk píše:Tunel bych bral, ale, jen technická, VB se nezbavíte, kdyby jste znali trošku problematiku, je jedno, zdali nadjezd, nebo podjezd, do mého VB kopnout nemůžete....zkuste něco jiného... :D
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

Než to tady zase zamknou :D :D :D , musím říct ještě jednou, pokud chcete ulevit Porubě a dát nůž na krk vyděračům, jediná legální cesta je začít jezdit po Vřesínské, pokud se to tam ošetří přenosnými semafory, nastane ideální možnost, jak občané Vřesiny si to sami vyřeší s vyděrači.
Policie do toho nemá co mluvit, bude to nouzové dočasné řešení. Velmi účinné.
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

Teď jsem to měřil, trasa dlouhá 1,5 km, stačí oboustranně dát zákaz stání a ti co tam potřebují stát ať si to vyřídí v rezidenci na skalce. Budou vřele uvítáni. Jakékoliv problémy řeší právnice ze skalky.
Jen aby tam někde ve Vřesině nebyl nedejbože smrtelný úraz :kladivo:
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

PETR007007 píše:Teď jsem to měřil, trasa dlouhá 1,5 km, stačí oboustranně dát zákaz stání a ti co tam potřebují stát ať si to vyřídí v rezidenci na skalce. Budou vřele uvítáni. Jakékoliv problémy řeší právnice ze skalky.
Jen aby tam někde ve Vřesině nebyl nedejbože smrtelný úraz :kladivo:
Zakaz stani, uz tam je. Zkus to projet znovu a overit to, ale fakt, to, tak je. Příště skoč naPR a zmer vysku PHS od stredu vozovky od useku 14 400. Jsem na to zvědav
paja
Příspěvky: 870
Registrován: 3.8.2009 9:43:41

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od paja »

Tome, prislo nejake vyjadreni k tomu pozadavku na 6m PHS, kdyz o tom mluvil i Vondrak a ty jsi to tady psal, ze se odvolas, kdyz nakonec to zase byla nizsi PHS?
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

paja píše:Tome, prislo nejake vyjadreni k tomu pozadavku na 6m PHS, kdyz o tom mluvil i Vondrak a ty jsi to tady psal, ze se odvolas, kdyz nakonec to zase byla nizsi PHS?
Jak jsem psal, dostali jsme projekt na nove, myslim ok PHS, ale v nové zadosti o stavebni rizeni, jsou ty původní..... Nedokazu odpovědět co je tim myšleno
paja
Příspěvky: 870
Registrován: 3.8.2009 9:43:41

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od paja »

myslel jsem, zda jsi toto řízení napadnul a odůvodnil to tím, že v projektu byly 6 m PHS a v řízení nižší
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

Tak protihlukovky napadnou nejdou, jsou v projektu i kdyz špatné . A řízení nic neznamená, stavební rozhodnuti stejne vydat nelze
Honda
Příspěvky: 476
Registrován: 13.6.2009 15:39:21

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Honda »

Frenk píše:Tak samozřejmě, ze ideální by bylo, kdyby PR nebyla, ale jsem realista, takze vim ze bude. Tady kdekdo mluvi, jak se Poruba dusi, trpi hlukem a podobně. Ja trpět nechci, takze se snazim to minimalizovat apokud se to nekomu nelibi je pokrytec a mi je to fuk. Prenest problém 17.listopadu o 2km dál. Ok, stavkujte, bojujte za sve zdraví a pohodu, chápu, ja bojuji za sebe a nebydlim tu jen já
Frenk píše:Tunel bych bral, ale, jen technická, VB se nezbavíte, kdyby jste znali trošku problematiku, je jedno, zdali nadjezd, nebo podjezd, do mého VB kopnout nemůžete....zkuste něco jiného... :D
Frenku,Frenku Ty kecáš:

...bojujte za sve zdraví a pohodu.... ja bojuji za sebe a nebydlim tu jen já.
Tunel bych bral,do mého VB kopnout nemůžete....

Tak jak to udělat ? Asi prstenem od Arabely , že!!!
Tunel je ideální ,žáden hluk ,prach, dokonce na obzoru žádné vozidlo,ale taky žádné penízky a kompenzace.
Takže Ti jde jen o těch 30 mega.
Odpovědět

Zpět na „I/11“