Právě je 21.10.2018 16:12:34

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3043 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 118, 119, 120, 121, 122
 I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Bohužel to vidím taky tak.

11.10.2018 13:40:09

Pro výstrahu zastřelit!!!!!

11.10.2018 22:33:20
Profil Zobrazit autorovy stránky

Ja bych to zakončil klasickým: https://youtu.be/glGaFZoXI-g?t=80

12.10.2018 8:57:16

Hanes píše:
Pro výstrahu zastřelit!!!!!

Tam, kde končí rozumné vyjednávání, může pomoci pan prezident Zeman se svým doporučením:

"Zeman se výroku dopustil při diskusi na mítinku v Tišnově v Jihomoravském kraji. Na dotaz jedné z divaček, jak je možné se zbavit premiéra Sobotky, prohlásil: "Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta - a to jsou svobodné volby, které v daném případě budou za rok. A pak existuje nedemokratická cesta - a ta se jmenuje kalašnikov."

12.10.2018 11:25:21

Babiš začátkem října tvrdil, že "s Vondrákem vyřešil Rudnou"

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/ ... RmkyUY0hwc

čas čas 39:55

19.10.2018 6:39:13

už to nějak vyřešte, zkuste si projet rano 17.listopadu nebo odpoledne Rudnou, oprava mostu Výškovic = kolona jak prase, ok, vsichni tedy jezdí spodem nebo přes vodárnu = kolony jak prase všude. Z Hrabůvky jsem dřív jezdil 12 minut do Poruby, teď 25-35 minut. Každý den blbých 10 km hodina jízdy ( sem/tam), to už není normální.
Ať se Spolek Skalka přejmenuje na Spolek Kálka = kálím na všechny a na vše... nechápu proč nedají podmínky, které jednoznačně zveřejní všem a odůvodní, např. chceme 60 mega, 10 metrovou stenu, tunel pod dalnici a 4 proudovy most nad dálnici ( kdyby v tunelu byla tlačenice k tomu jezírku ).... Stát se pak zamyslí a buď jim to "nějak" vyplatí nebo konečně zestátní a bude hotovo...
pane Františku proč to tak neuděláte ?

19.10.2018 7:42:09

Bydliště: v Trutnově, 49 km od nejbližší polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozestavěné české.
už to vyřešte ? :-) Řešit to nechtějí, chtějí zprovoznění co nejdéle pozdržet. Klasická Ráthova metoda.

19.10.2018 9:59:20

zitin píše:
už to nějak vyřešte, zkuste si projet rano 17.listopadu nebo odpoledne Rudnou, oprava mostu Výškovic = kolona jak prase, ok, vsichni tedy jezdí spodem nebo přes vodárnu = kolony jak prase všude. Z Hrabůvky jsem dřív jezdil 12 minut do Poruby, teď 25-35 minut. Každý den blbých 10 km hodina jízdy ( sem/tam), to už není normální.
Ať se Spolek Skalka přejmenuje na Spolek Kálka = kálím na všechny a na vše... nechápu proč nedají podmínky, které jednoznačně zveřejní všem a odůvodní, např. chceme 60 mega, 10 metrovou stenu, tunel pod dalnici a 4 proudovy most nad dálnici ( kdyby v tunelu byla tlačenice k tomu jezírku ).... Stát se pak zamyslí a buď jim to "nějak" vyplatí nebo konečně zestátní a bude hotovo...
pane Františku proč to tak neuděláte ?

Minulý týden jsem jel po obchvatu Třince a tam mne utvrdilo ještě více, že protihlukové stěny na PR jsou výsměch. I nad záseky 6m, jsou protihlukovky 4,5m, jinde 6,5m,vše z akustických, pohltivých hmot a né sprostý beton 1,5m vysoký, bez záseku.
Až bude v projektu toto garantováno, lze postoupit...

19.10.2018 10:10:03

Bydliště: v Trutnově, 49 km od nejbližší polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozestavěné české.
Takže kvalitní protihlukovky jsou to jediné co je třeba k ukončení sporů ? Pokud ano, tak spor plně chápu, i já bych se bránil zuby nechty. Jenže proč to čarování s břemenem apod. Celý humbuk v médiích se neustále točil jen kvůli problémům s pozemky, ale protihlukovky šlo vyčíst maximálně někde mezi řádky. Je potom jasné, že lidi jsou naštvaní. Pokud by se jim vysvětlilo, že stejně jako Poruba chce být zbavena vozidel, tak i lidé u nové trasy chtějí žít normálně, určitě by tu podpora obyvatel byla. I kdyby tu protihlukovku měli Porubští postavit v akci Z. Jenže teď už je na to pozdě. Lidé jsou po těch letech vytočení a je jim už všechno jedno, i kdyby to mělo vést někomu přes dvorek, hlavně ať to stojí. Na druhou stranu, nelze chránit všechny domy, které si někdo postaví v zasaženém území v době, kdy je jasné, že tím místem něco povede. To by byl precedens. Právo na ochranu před novou komunikací by měli mít jen obyvatelé domů, které stojí už dávno. Ale to jsem už zase zpátky na začátku.

19.10.2018 10:57:14

Honey72 píše:
Takže kvalitní protihlukovky jsou to jediné co je třeba k ukončení sporů ? Pokud ano, tak spor plně chápu, i já bych se bránil zuby nechty. Jenže proč to čarování s břemenem apod. Celý humbuk v médiích se neustále točil jen kvůli problémům s pozemky, ale protihlukovky šlo vyčíst maximálně někde mezi řádky. Je potom jasné, že lidi jsou naštvaní. Pokud by se jim vysvětlilo, že stejně jako Poruba chce být zbavena vozidel, tak i lidé u nové trasy chtějí žít normálně, určitě by tu podpora obyvatel byla. I kdyby tu protihlukovku měli Porubští postavit v akci Z. Jenže teď už je na to pozdě. Lidé jsou po těch letech vytočení a je jim už všechno jedno, i kdyby to mělo vést někomu přes dvorek, hlavně ať to stojí. Na druhou stranu, nelze chránit všechny domy, které si někdo postaví v zasaženém území v době, kdy je jasné, že tím místem něco povede. To by byl precedens. Právo na ochranu před novou komunikací by měli mít jen obyvatelé domů, které stojí už dávno. Ale to jsem už zase zpátky na začátku.

Nechci se Vás dotknout, ale z toho, co píšete, zřejmě o celé záležitosti nemáte informace.

19.10.2018 11:30:15

agnes píše:

To byl asi předvolební mítink :D

19.10.2018 11:43:40

Ranma píše:
agnes píše:

To byl asi předvolební mítink :D

Čekal jsem kdy to použije k agitaci (bylo týden před volbama), ale pak opět ticho po pěšině...

19.10.2018 14:03:02

Frenku, dopodrobna jsem tuto záležitost nikdy nestudoval, to je fakt a od začátku se v tom vůbec nedokážu jaksi orientovat. A nejen já. Píšu jak to vidí lidé z jiných oblastí republiky, kteří mají přístup k informacím čistě přes média nebo sítě. Už se v tom ztrácíme. Pro většinu republiky je to okrajová záležitost, nemusí tam tudy jezdit nebo tam bydlet. A pak také píšu jak na to nahlížím já, jako člověk co bydlí přímo u silnice a ještě také necelých sto metrů od obchvatu, taktéž obtěžován hlukem.

19.10.2018 14:36:02

bumbik píše:
včera bylo zahájeno stav. řízení na prodlouženou rudnou, viz.
https://www.msk.cz/elud_detail.html?c=Ve%C5%99ejn%C3%A9%20vyhl%C3%A1%C5%A1ky&d=KUMS0B41JMFQ%230

Pokud se nepletu, lhůty již doběhly. Je tedy nějaký "ortel"?

19.10.2018 14:37:34

Honey72 píše:
Frenku, dopodrobna jsem tuto záležitost nikdy nestudoval, to je fakt a od začátku se v tom vůbec nedokážu jaksi orientovat. A nejen já. Píšu jak to vidí lidé z jiných oblastí republiky, kteří mají přístup k informacím čistě přes média nebo sítě. Už se v tom ztrácíme. Pro většinu republiky je to okrajová záležitost, nemusí tam tudy jezdit nebo tam bydlet. A pak také píšu jak na to nahlížím já, jako člověk co bydlí přímo u silnice a ještě také necelých sto metrů od obchvatu, taktéž obtěžován hlukem.

Rozumím, já, jen pro vysvětlenou.

Jinak k tomu projevu AB, tuším, za dva dny se k tomu vyjadřoval hejtman ve smyslu, že nic mu o tom není známo.
A ohledně zahájení řízení...….jako obvykle....

19.10.2018 14:55:25

To znamená konkrétně co?

19.10.2018 15:43:36

Jako důvod blokace . se rovněž často uvádí, že pozemek za Rudnou není po dostavbě silnice použitelný. Vzhledem k tomu, že je v katastru Poruby už měl být dávno vykoupen. Rybáři by se určitě zaradovali, z jejich pozemku se nesmí chytat

19.10.2018 16:35:04

1975 píše:
bumbik píše:
včera bylo zahájeno stav. řízení na prodlouženou rudnou, viz.
https://www.msk.cz/elud_detail.html?c=Ve%C5%99ejn%C3%A9%20vyhl%C3%A1%C5%A1ky&d=KUMS0B41JMFQ%230

Pokud se nepletu, lhůty již doběhly. Je tedy nějaký "ortel"?

Jelikož se nikdo neobtěžuje informovat občany o čemkoliv co se týká dostavby PR, pak soudím, že i lhůty jsou neomezené.
Jen se divím občanům, kterých se dotýká nadměrný provoz na ulicích Opavská a 17.listopadu, že mají neomezenou trpělivost. Kdybych tam bydlel já, pak bydlení vyděračů na skalce by se stalo už dávno nesnesitelným.

20.10.2018 7:50:33
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3043 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 118, 119, 120, 121, 122