Právě je 27.4.2021 10:56:27




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 166  Další
 I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 1074
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Country: Je otázka, co je důležitější.


27.5.2012 23:29:37
Profil
 

Příspěvky: 492
Bydliště: Morava
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Marooned17 píše:
Country: Je otázka, co je důležitější.

Důležitější ? Pro pražáka Praha, pro opaváka Opava, o tom žádná .....

_________________
Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD


28.5.2012 15:20:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 223
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
http://www.vz24.cz/clanky/stavba-silnic ... ezsky-kraj

Opět článek plný keců a slibů. Ale konkretní věci nikde. Např. to že se u Mokrých Lazců neděje vůbec nic...

_________________
BMW E61 530d
Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI

Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.


29.5.2012 8:53:30
Profil
 

Příspěvky: 308
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Největší prdel je ale tohle :

"nyní se počítá s tím, že bude hotova v druhé polovině roku 2015"

:-) :-)


30.5.2012 6:54:48
Profil
 

Příspěvky: 223
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
To je i v letáku. 2013 by to mohlo být leda kdyby na to byly peníze ještě před bártou. Jak vidno tak těch x miliónu na toto, si tady firmy tiše rozdělí a začne se stavět až tak za rok :(

_________________
BMW E61 530d
Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI

Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.


30.5.2012 7:35:04
Profil
 

Příspěvky: 1074
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Country: Naštěstí tomu u většiny normálních lidí tak není, u Vás bohužel asi ano.


30.5.2012 12:50:29
Profil
 

Příspěvky: 492
Bydliště: Morava
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Marooned17 píše:
Country: Naštěstí tomu u většiny normálních lidí tak není, u Vás bohužel asi ano.

.... u mne bohudíky asi ne, nejsem ani opavák a naštěstí už vůbec ne pražák, jsem nezúčastněný pozorovatel kterému vadí, že na zastavené stavbě I/11 nabíhají zbytečné vícenáklady ve stovkách miliónů - a ty peníze by se daly využít lépe, na tom se předpokládám shodneme.

_________________
Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD


30.5.2012 20:27:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 1074
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Country: Tak na tom, že I/11 je jedna z nejdůležitějších staveb a její nedokončování nás štve, na tom se zaručeně shodneme :-)


31.5.2012 17:35:02
Profil
 

Příspěvky: 223
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Jestlipak nám ti stavaři nekoukají na televizní předpovědi počasí. Podle nich už tu má tak týden pršet. Tak si řekli že počkají až budou psát o tropech :)

_________________
BMW E61 530d
Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI

Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.


1.6.2012 11:28:39
Profil
 

Příspěvky: 223
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/prodlouzena-mistecka-dokonceni-se-blizi-20120607.html

Citace:
Teď bude na řadě oživení výstavby Prodloužené Rudné, která také patří mezi zastavené projekty. Město vykupuje poslední pozemky, překresluje profil této silnice na užší a navrhuje zrušení některých sjezdů, aby se na její realizaci ušetřilo. Až to takto vyřešíme, budeme tlačit na ŘSD, aby se postavila i Prodloužená Rudná," vyjádřil se Aleš Boháč.


Tak jsem trochu zmaten, které sjezdy má namysly když podle plánu na RSD vidím pouze jedno MUK na začátku a pak na konci. P.Boháč opět mele nesmysly a balamutí lidi... :ko:

_________________
BMW E61 530d
Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI

Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.


8.6.2012 7:37:26
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
jestli si to nespletl více staveb dohromady.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


8.6.2012 15:57:57
Profil
 

Příspěvky: 1459
Bydliště: F-M - Praha
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
To asi spíše...
Těch 500 - 1000M by snad mohli ušetřit.

_________________
Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval
Peugeot 206 , Citroën C4 Grand Picasso II


10.6.2012 16:20:39
Profil
 

Příspěvky: 708
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
dneska snesena vozovka na nepojízdné straně, navážena zemina v M. Lazcích, miniauturně se tam dělá


12.6.2012 17:37:44
Profil
 

Příspěvky: 223
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Minulý týden jsem tam viděl frézovat ale to tak asi vše. Moc nechápu proč se nedělá v těch ostatních částech, hlavně ty mosty! Hlavně, že zase omezili polovinu "hrabyňáku" takže směrem z Opavy se tam zase jede do kopce na dvojku. Bych každém firmě co omezí provoz a v pracovních dnech se tam nedělá napařil penále!

_________________
BMW E61 530d
Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI

Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.


13.6.2012 7:52:32
Profil
 

Příspěvky: 492
Bydliště: Morava
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
harmonica píše:
.......... Moc nechápu proč se nedělá v těch ostatních částech .......

Kdoví, kolik vlastně zůstane letos na stavbu z těch 400 mega , pokud je teda vůbec dostanou, a jestli budou nějaké peníze příští rok, v téhle situaci bych taky otálel. Ale to jsou jen mé dohady .....

_________________
Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD


13.6.2012 21:15:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 223
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
To sice chápu, ale dle mého se nikde nic neděje. Neřeší se ani přeložka u ostravy kde krom toho násypu který tam už je tak 5let, se ani nekoplo. Neříkám že to mají udělat hned ale nevidím tam žádnou aktivitu :(S takovým tempem vidím reálné zprovoznění kolem 2020.

_________________
BMW E61 530d
Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI

Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.


15.6.2012 7:08:59
Profil
 

Příspěvky: 708
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
na I/11 se opět dělá, teda nevím co, ale vyváží se hlína z lesa u V.Polomě, jezdí tam samé náklaďáky


2.7.2012 13:26:57
Profil
 

Příspěvky: 293
Bydliště: Ostrava, Petřvald u NJ
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Že by?? Konečně!!?? :ok:

_________________
VW Golf VII variant 2.0 TDI Highline


2.7.2012 13:31:28
Profil
 

Příspěvky: 223
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Zvláštní teď jsem tam jel asi 2x a nikde nic jsem neviděl. U kterého lesa myslíš? Marně patrám po lese u Velké Polomi :) Myslíš ten u Josefovic?

_________________
BMW E61 530d
Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI

Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.


2.7.2012 15:29:42
Profil
 

Příspěvky: 708
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
je tam i má fotka, když dáte fotogalerii, jinak je to tento les
http://mapy.cz/#x=18.083739&y=49.875218&z=14

vozí to kolem tohoto lesa, ale kam, to netuším
http://mapy.cz/#x=18.104696&y=49.881171&z=14

díky tomu, že bydlím hned vedle a jezdím přes les každý den do práce, tak vidím, že tam jezdí cca 5 - 10 náklaďáků s hlínou pryč ze stavby


3.7.2012 13:41:30
Profil
 

Příspěvky: 577
Bydliště: teď už zas ValMez
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
No já viděl nějaké lidi na mostní konstrukci u Mokrých, něco tam prováděli..ale moc akčně to tam nevypadá.

_________________
http://www.last.fm/user/jukl


3.7.2012 15:31:21
Profil
 

Příspěvky: 223
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Odvoz hlíny je docela tragická aktivita, na to že primátor Opavy nás ujišťoval jak budou tento rok pracovat.Máme začátek prázdnin a neděje se skoro nic. Dnes jedu opět kolem tak jsem zvědav kolik tam bude lidí.

_________________
BMW E61 530d
Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI

Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.


4.7.2012 8:15:25
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Silnice I/11 Mokré Lazce - hranice okresů Opava, Ostrava - oznámení zahájení řízení o prodloužení platnosti stavebního povolení
http://verejna-sprava.kr-moravskoslezsk ... 2012-o.pdf

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


17.7.2012 21:03:42
Profil
 

Příspěvky: 223
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Chápu to správně že se nezačlo doteď dělat protože se to oznámení podalo od února až nyní? K tomu asi není co dodat...

_________________
BMW E61 530d
Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI

Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.


18.7.2012 7:22:50
Profil
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
harmonica píše:
Chápu to správně že se nezačlo doteď dělat protože se to oznámení podalo od února až nyní? K tomu asi není co dodat...

Ne, opravdu to nechápete správně.
Oznámení se nepodává ... to je detail ... vím :)
Ale hlavně po alespoň zběžném přečtení pár řádků toho oznámení zjistíte, že žádný únor v tom roli nehraje. Stačí je kliknout na odkaz a číst.


18.7.2012 12:49:33
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 166  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz