| Autor |
Zpráva |
|
Marooned17
Příspěvky: 1074 Bydliště: Praha
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Country: Je otázka, co je důležitější.
|
| 27.5.2012 23:29:37 |
|
 |
|
Country
Příspěvky: 492 Bydliště: Morava
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Marooned17 píše: Country: Je otázka, co je důležitější. Důležitější ? Pro pražáka Praha, pro opaváka Opava, o tom žádná .....
_________________ Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD
|
| 28.5.2012 15:20:08 |
|
 |
|
harmonica
Příspěvky: 223 Bydliště: Ostrava
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
http://www.vz24.cz/clanky/stavba-silnic ... ezsky-krajOpět článek plný keců a slibů. Ale konkretní věci nikde. Např. to že se u Mokrých Lazců neděje vůbec nic...
_________________ BMW E61 530d Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI
Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.
|
| 29.5.2012 8:53:30 |
|
 |
|
vypravec
Příspěvky: 308
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Největší prdel je ale tohle : "nyní se počítá s tím, že bude hotova v druhé polovině roku 2015" 
|
| 30.5.2012 6:54:48 |
|
 |
|
harmonica
Příspěvky: 223 Bydliště: Ostrava
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
To je i v letáku. 2013 by to mohlo být leda kdyby na to byly peníze ještě před bártou. Jak vidno tak těch x miliónu na toto, si tady firmy tiše rozdělí a začne se stavět až tak za rok 
_________________ BMW E61 530d Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI
Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.
|
| 30.5.2012 7:35:04 |
|
 |
|
Marooned17
Příspěvky: 1074 Bydliště: Praha
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Country: Naštěstí tomu u většiny normálních lidí tak není, u Vás bohužel asi ano.
|
| 30.5.2012 12:50:29 |
|
 |
|
Country
Příspěvky: 492 Bydliště: Morava
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Marooned17 píše: Country: Naštěstí tomu u většiny normálních lidí tak není, u Vás bohužel asi ano. .... u mne bohudíky asi ne, nejsem ani opavák a naštěstí už vůbec ne pražák, jsem nezúčastněný pozorovatel kterému vadí, že na zastavené stavbě I/11 nabíhají zbytečné vícenáklady ve stovkách miliónů - a ty peníze by se daly využít lépe, na tom se předpokládám shodneme.
_________________ Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD
|
| 30.5.2012 20:27:45 |
|
 |
|
Marooned17
Příspěvky: 1074 Bydliště: Praha
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Country: Tak na tom, že I/11 je jedna z nejdůležitějších staveb a její nedokončování nás štve, na tom se zaručeně shodneme 
|
| 31.5.2012 17:35:02 |
|
 |
|
harmonica
Příspěvky: 223 Bydliště: Ostrava
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Jestlipak nám ti stavaři nekoukají na televizní předpovědi počasí. Podle nich už tu má tak týden pršet. Tak si řekli že počkají až budou psát o tropech 
_________________ BMW E61 530d Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI
Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.
|
| 1.6.2012 11:28:39 |
|
 |
|
harmonica
Příspěvky: 223 Bydliště: Ostrava
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/prodlouzena-mistecka-dokonceni-se-blizi-20120607.htmlCitace: Teď bude na řadě oživení výstavby Prodloužené Rudné, která také patří mezi zastavené projekty. Město vykupuje poslední pozemky, překresluje profil této silnice na užší a navrhuje zrušení některých sjezdů, aby se na její realizaci ušetřilo. Až to takto vyřešíme, budeme tlačit na ŘSD, aby se postavila i Prodloužená Rudná," vyjádřil se Aleš Boháč. Tak jsem trochu zmaten, které sjezdy má namysly když podle plánu na RSD vidím pouze jedno MUK na začátku a pak na konci. P.Boháč opět mele nesmysly a balamutí lidi... 
_________________ BMW E61 530d Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI
Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.
|
| 8.6.2012 7:37:26 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
jestli si to nespletl více staveb dohromady.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 8.6.2012 15:57:57 |
|
 |
|
FlakY`
Příspěvky: 1459 Bydliště: F-M - Praha
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
To asi spíše... Těch 500 - 1000M by snad mohli ušetřit.
_________________ Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval Peugeot 206 , Citroën C4 Grand Picasso II
|
| 10.6.2012 16:20:39 |
|
 |
|
paja
Příspěvky: 708
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
dneska snesena vozovka na nepojízdné straně, navážena zemina v M. Lazcích, miniauturně se tam dělá
|
| 12.6.2012 17:37:44 |
|
 |
|
harmonica
Příspěvky: 223 Bydliště: Ostrava
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Minulý týden jsem tam viděl frézovat ale to tak asi vše. Moc nechápu proč se nedělá v těch ostatních částech, hlavně ty mosty! Hlavně, že zase omezili polovinu "hrabyňáku" takže směrem z Opavy se tam zase jede do kopce na dvojku. Bych každém firmě co omezí provoz a v pracovních dnech se tam nedělá napařil penále!
_________________ BMW E61 530d Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI
Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.
|
| 13.6.2012 7:52:32 |
|
 |
|
Country
Příspěvky: 492 Bydliště: Morava
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
harmonica píše: .......... Moc nechápu proč se nedělá v těch ostatních částech ....... Kdoví, kolik vlastně zůstane letos na stavbu z těch 400 mega , pokud je teda vůbec dostanou, a jestli budou nějaké peníze příští rok, v téhle situaci bych taky otálel. Ale to jsou jen mé dohady .....
_________________ Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD
|
| 13.6.2012 21:15:10 |
|
 |
|
harmonica
Příspěvky: 223 Bydliště: Ostrava
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
To sice chápu, ale dle mého se nikde nic neděje. Neřeší se ani přeložka u ostravy kde krom toho násypu který tam už je tak 5let, se ani nekoplo. Neříkám že to mají udělat hned ale nevidím tam žádnou aktivitu  S takovým tempem vidím reálné zprovoznění kolem 2020.
_________________ BMW E61 530d Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI
Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.
|
| 15.6.2012 7:08:59 |
|
 |
|
paja
Příspěvky: 708
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
na I/11 se opět dělá, teda nevím co, ale vyváží se hlína z lesa u V.Polomě, jezdí tam samé náklaďáky
|
| 2.7.2012 13:26:57 |
|
 |
|
pedros
Příspěvky: 293 Bydliště: Ostrava, Petřvald u NJ
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Že by?? Konečně!!?? 
_________________ VW Golf VII variant 2.0 TDI Highline
|
| 2.7.2012 13:31:28 |
|
 |
|
harmonica
Příspěvky: 223 Bydliště: Ostrava
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Zvláštní teď jsem tam jel asi 2x a nikde nic jsem neviděl. U kterého lesa myslíš? Marně patrám po lese u Velké Polomi  Myslíš ten u Josefovic?
_________________ BMW E61 530d Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI
Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.
|
| 2.7.2012 15:29:42 |
|
 |
|
paja
Příspěvky: 708
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
je tam i má fotka, když dáte fotogalerii, jinak je to tento les http://mapy.cz/#x=18.083739&y=49.875218&z=14vozí to kolem tohoto lesa, ale kam, to netuším http://mapy.cz/#x=18.104696&y=49.881171&z=14díky tomu, že bydlím hned vedle a jezdím přes les každý den do práce, tak vidím, že tam jezdí cca 5 - 10 náklaďáků s hlínou pryč ze stavby
|
| 3.7.2012 13:41:30 |
|
 |
|
flames
Příspěvky: 577 Bydliště: teď už zas ValMez
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
No já viděl nějaké lidi na mostní konstrukci u Mokrých, něco tam prováděli..ale moc akčně to tam nevypadá.
_________________ http://www.last.fm/user/jukl
|
| 3.7.2012 15:31:21 |
|
 |
|
harmonica
Příspěvky: 223 Bydliště: Ostrava
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Odvoz hlíny je docela tragická aktivita, na to že primátor Opavy nás ujišťoval jak budou tento rok pracovat.Máme začátek prázdnin a neděje se skoro nic. Dnes jedu opět kolem tak jsem zvědav kolik tam bude lidí.
_________________ BMW E61 530d Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI
Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.
|
| 4.7.2012 8:15:25 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Silnice I/11 Mokré Lazce - hranice okresů Opava, Ostrava - oznámení zahájení řízení o prodloužení platnosti stavebního povolení http://verejna-sprava.kr-moravskoslezsk ... 2012-o.pdf
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 17.7.2012 21:03:42 |
|
 |
|
harmonica
Příspěvky: 223 Bydliště: Ostrava
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
Chápu to správně že se nezačlo doteď dělat protože se to oznámení podalo od února až nyní? K tomu asi není co dodat...
_________________ BMW E61 530d Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI
Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.
|
| 18.7.2012 7:22:50 |
|
 |
|
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
|
 Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy
harmonica píše: Chápu to správně že se nezačlo doteď dělat protože se to oznámení podalo od února až nyní? K tomu asi není co dodat... Ne, opravdu to nechápete správně. Oznámení se nepodává ... to je detail ... vím  Ale hlavně po alespoň zběžném přečtení pár řádků toho oznámení zjistíte, že žádný únor v tom roli nehraje. Stačí je kliknout na odkaz a číst.
|
| 18.7.2012 12:49:33 |
|
|