| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=122&t=570 |
Stránka 152 z 166 |
| Autor: | Bugoš [ 1.12.2019 19:48:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
Tak jsem dneska znovu provětral drona a co se jsem natočil najdete níže, nějací dělníci tam byli i dnes v neděli, už jsou i některé konstrukce na tu 6-ti metrovou PHS. Montují se svodidla, je nalajnováno. Vypadá to, že by to fakt mohlo etos klapnout, nedočkavců se tam bylo podívat taky hodně ... https://youtu.be/NvLrPSvQUj0 |
|
| Autor: | paja [ 1.12.2019 20:11:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
díky za video, na PHS mají ještě hodně práce, ale třeba to za ty 2, resp. 3 týdny stihnou... na druhou stranu - kdo by 1. 7. 2019 řekl, že se letos bude dokončovat? |
|
| Autor: | rumpeak [ 1.12.2019 20:45:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
Díky za video. Dneska jsem byl s dcerou na ORL pohotovosti na fakultce a taky jsem se z 8. patra na pr. Rudnou díval. Třeba si zrovna točil ten záběr směr fakultka, tak tam třeba tvořím jednu tisícinu pixelů |
|
| Autor: | vypravec [ 1.12.2019 21:42:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
To video je bomba. Tohle se dá dělat s dronem ? V jaký cenový relaci ? Asi ne nějakej levnej…...každopdádně fakt paráda. |
|
| Autor: | Bugoš [ 1.12.2019 21:59:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
Dik za pochvalu, dron je DJI MAVIC a umí natáčet ve 4K, sbalí se do velikosti litrového mléka a váží jen 730 g, takže vzít ho třeba na Lysou není žádná tragedie Letos se začal prodávat i menší bráška DJI MAVIC MINI, ten se teď prodává za 10,5 k. Váží jen 250 g a tak nebude pravděpodobně podléhat regulaci, umí 2,7K. |
|
| Autor: | RamboCZ [ 2.12.2019 7:21:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
Dneska ráno začalo zúžení do už před sjezdem na ulici Nad Porubkou, doufám že to bude celé co nevidět zprovozněné. |
|
| Autor: | Ranma [ 2.12.2019 9:28:12 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy | ||
Ano i podle dopravniinfo to tak je:
|
|||
| Autor: | davidb [ 2.12.2019 9:39:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
Připadají vám ty protihlukové stěny (zatím stojí pouze sloupy) adekvátní? Je tam celkem hluboký zářez a ještě stěny. Nebavme se o tom, že si to někdo prosadil, ale zda měl být takový trend- zářez a ještě stěna. Ve videu mez 0:10 - 0:20. |
|
| Autor: | mapman [ 2.12.2019 10:16:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
Stěny nad zářezem jsou docela běžné a je prokázáno, že fungují. Viz třeba D1 Psáře, D11 Levín a mnoho dalších.. |
|
| Autor: | PETR007007 [ 2.12.2019 12:20:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
davidb píše: Připadají vám ty protihlukové stěny (zatím stojí pouze sloupy) adekvátní? Je tam celkem hluboký zářez a ještě stěny. Nebavme se o tom, že si to někdo prosadil, ale zda měl být takový trend- zářez a ještě stěna. Ve videu mez 0:10 - 0:20. Ano připadají, ať tam mají co chtějí, nám ostatním stačí zprovoznění, my se na protihlukovky dívat nebudem z domova. |
|
| Autor: | mkyral [ 2.12.2019 13:18:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
mapman píše: Stěny nad zářezem jsou docela běžné a je prokázáno, že fungují. Viz třeba D1 Psáře, D11 Levín a mnoho dalších.. …nebo třeba obchvat Třince. Tam mi to ale na některých místech přijde fakt přehnané. To už to mohli rovnou zastřešit. Sice by to asi bylo mnohem dražší, ale zase by tam mohla migrovat zvířata a lidi. |
|
| Autor: | theodor less [ 2.12.2019 15:16:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
mkyral píše: .......ale zase by tam mohla migrovat zvířata a lidi. |
|
| Autor: | kot [ 3.12.2019 9:28:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
2 mkyral : To jsi si to pěkně zavařil s Okamurovým SPD a "jeho" migranty... |
|
| Autor: | paja [ 4.12.2019 19:19:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
Navest pred 1. kruhacem na MUK Krpole ve smeru od Globusu uz hlasi - jed rovne a napojis se na dalnici ci dojedes do Havirova. Tzn. odstraneno prelepeni. |
|
| Autor: | bziba [ 5.12.2019 15:31:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
paja píše: Navest pred 1. kruhacem na MUK Krpole ve smeru od Globusu uz hlasi - jed rovne a napojis se na dalnici ci dojedes do Havirova. Tzn. odstraneno prelepeni. No já když jel včera od Opavy, tak demontovali cedule a asi dávali nové (nebo je jenom sundali a možná natřeli nějakým antikorozním nátěrem, nevím)... Každopádně to na všech místech stavby vypadá, že by pravdu mohl být krásný vánoční dárek v podobě otevření PR... |
|
| Autor: | hiob [ 5.12.2019 16:19:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
uvidíme, počasí snad bude spolupracovat Příloha: IMG_20191205_104145e.jpg [ 222.91 KiB | Zobrazeno 3721 krát ] Příloha: IMG_20191205_104244e.jpg [ 161.11 KiB | Zobrazeno 3721 krát ] Příloha: IMG_20191205_104414e.jpg [ 96.93 KiB | Zobrazeno 3721 krát ] |
|
| Autor: | 1975 [ 5.12.2019 16:25:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
Jaké procento stěn tam musí být k otevření? Nějaké už tam pan Richtár má, ne? |
|
| Autor: | Ranma [ 5.12.2019 16:32:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
Tak v porovnání se stavem z 1. 12., posun minimální, tak kdo ví jestli to stihnou. |
|
| Autor: | kujulu [ 5.12.2019 18:28:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
1975 píše: Jaké procento stěn tam musí být k otevření? Nějaké už tam pan Richtár má, ne? Mluvčí ŘSD myslím říkal že dokud nebudou hotové stěny, tak se nepojede. |
|
| Autor: | paja [ 6.12.2019 11:21:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
značky se osazují už i ze směru od Opavy u MÚK Krpole |
|
| Autor: | paja [ 8.12.2019 17:07:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
ptám se místních - nějaký posun za týden na PR? Teoreticky příští týden by se mohlo otvírat, resp. za necelé 2 týdny |
|
| Autor: | bmw740d [ 8.12.2019 17:28:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
Včera jsem měl cestu do Opavy a musím říct, že vše vypadá na brzské otevření - všechny dopravní značky jsou nové, očíštěné, popřípadě doplněné o nové možnosti odbočení. Známy, který bydlí ve Vřesině a bavil se s lidmi ze stavby, tak říkal, že je úkol otevřít prodlouženou Rudnou do 20.12., jelikož Strabag potřebuje přesunout pracovní kapacity jinam ( II. etapa obchvatu F-m) zřejmě? |
|
| Autor: | PETR007007 [ 8.12.2019 18:24:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
Dnes je už celkem jedno, jestli pojedeme v prosinci, nebo v lednu, bude to i tak moc krásný dárek do nového roku, kterého si budeme moc dlouho všichni užívat a pevně doufám, že i ve zdraví. |
|
| Autor: | Lulu [ 9.12.2019 8:39:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
Od dneška se bude frezovat a provadet novy povrch na Rudne ve smeru na Porubu. Stejně jako v minulém týdnu ve směru na Havířov v místě napojení na nový úsek prodloužené Rudné. A pak už to snad bude ve finále. |
|
| Autor: | kot [ 9.12.2019 21:43:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy |
Petře 007 gratuluji ti k tvému novému a výrazně pohodovějšímu postoji... |
|
| Stránka 152 z 166 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|