| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| I/37 Hradec Králové – Pardubice http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=126&t=128 |
Stránka 13 z 37 |
| Autor: | Avantime [ 21.10.2011 17:08:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
http://www.mdcr.cz/cs/Media/Tiskove_zpr ... dubice.htm Citace: "Dále se snažíme, aby se do Pardubic jezdilo využíváním komunikace D11 a R37," uvedl ministr dopravy. To už se ve věci osazení "značek s autíčkem" něco pohnulo, nebo je pan ministr takový vizionář? |
|
| Autor: | mapman [ 21.10.2011 18:46:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
No, ještě nic jistého, nicméně šušká se, že by skutečně mohlo dojít k průlomu dosavadní praxe a na "modrou" I/37 by se mohlo osadit autíčko a 110ka |
|
| Autor: | Mike [ 21.10.2011 19:22:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
proč ten kdyby autíčko, pak samozřejmě ano, ale se 110 apropo, plánuje se nějaká úprava MUK "u Globusu" protože už dnes tam sjet z "R37" do města je skoro nemožné |
|
| Autor: | Mario [ 21.10.2011 20:37:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
Tam by to chtělo semafory... Ale díky těmto zácpám alespoň přinutí jezdit tranzit kolem nádraží a po rychlodráze místo přes už tak ucpané město (ne že by to u hlaváku bylo lepší). Hlavně mě těší, že snad Paramo příští rok začnou řešit.. |
|
| Autor: | Pája K [ 21.10.2011 20:51:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
Modré autíčko, modré autíčko, to jako ze všema + i - ? Takže za poplatek a už by tam nemohli babetisti a kolisti? |
|
| Autor: | Mario [ 22.10.2011 8:31:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
http://pardubice.idnes.cz/mezi-hradcem- ... zpravy_mav |
|
| Autor: | Mike [ 22.10.2011 20:13:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
však město bylo konsolidováno soustavou kruhových objezdů, to na odražení tranzitu plne postačuje ale dostat se do Globusu na oběd je trochu zatrest otáčím se pravidelně před semtínem |
|
| Autor: | JohnyRockNRoll [ 25.10.2011 11:27:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
No aspoň, že už tam nebude 90, to by jeden usnul. Ale proč 110? Kdo zná R35 Mohelnice - Olomouc, tak ví, že ta je mnohem užší, někde dokonce i bez odstavných pruhů a navíc rozflákaná a je tam normálně 130. Zrovna tak na některých nájezdech na D1 na Vysočině je místo připojovacího pruhu stopka!!!, odbočovací taky chybí a i přesto tam je 130. Tak co to plácají o krátkých připojovácích, tohle je cesta na 130. |
|
| Autor: | bhs [ 25.10.2011 13:31:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
Se vším souhlasím, ...... jen s tím termínem "rozflákaná" jste to hodně přehnal. Až na krátký úsek před Mohelnicí je povrch výborný ... a ten kousek se neopravoval, protože ještě docela jde. To vypadá, že jste tam už docela dlouho nejel |
|
| Autor: | JohnyRockNRoll [ 25.10.2011 17:52:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
Jojo, myslel jsem přesně ten úsek před Mohelnicí. A taky je pravda, že jsem tam už docela dlouho nejel |
|
| Autor: | Mike [ 25.10.2011 21:05:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
ovšem má-li kvůli tomu zase vzniknout nějaká prasárna v "právním" systému, pak je "pouhá" značka s autíčkem mnohem lepší |
|
| Autor: | kolja [ 9.11.2011 11:50:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
Bydlím vedle pritihlukové stěny v Ohrazenicích , vlastně bydlel jsem , protože stěnu právě rozebírají a mě se skýtá zajímavý pohled na silnici. Protože bydlím vedle , tak mě vše související zajímá a tak jsem zjisti, že značka silnice pro motorová vozidla s dodatkovou cedulí - bez poplatku - a značkou omezující rychlost bude kousek za nadchodem směr HK. Realizace odbočení od HK ke globusu zatím nebude. Letos se dostaví protihluková stěna k nadchodu a příští rok se bude pokračovat směr nadjezd. |
|
| Autor: | pp21 [ 9.11.2011 12:09:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
kolja píše: ......tak jsem zjisti, že značka silnice pro motorová vozidla s dodatkovou cedulí - bez poplatku - a značkou omezující rychlost bude kousek za nadchodem směr HK... Ona je to vážně už hotová věc že se na I/37 mezi HK a PB bude osazovat značka silnice pro motorová vozidla? Až dosud jsem si myslel, že se jedná o teoretickou možnost že tam možná bude, takže vážně už je to jistý? Z jakého zdroje pochází informace "tak jsem zjistil"? Mile mě to překvapilo... |
|
| Autor: | kolja [ 9.11.2011 16:25:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
Info mám přímo z řsd. |
|
| Autor: | Lenny [ 9.11.2011 17:37:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
Na kolik je tam omezená rychlost? |
|
| Autor: | Mike [ 9.11.2011 23:31:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
ještě není, ale dle všeho slibovaných 110 |
|
| Autor: | siesa [ 10.11.2011 9:38:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
Jestli tam bude znacka s autickem, tak proc tam bude snizena rychlost pouze 110 km/h?? |
|
| Autor: | mapman [ 10.11.2011 10:57:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
Protože to není rychlostní silnice a autíčko tam bude jen proto, že jiná dopravní značka (kromě dálnice) neumožňuje zvýšit rychlost nad 90 km/h. Prostě kompromis do doby, než se tahle disproporce vyřeší definitivně. |
|
| Autor: | RACH [ 10.11.2011 14:07:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
Ještě to nikdo tady co jsem si všiml nenapsal. Takže předčasné užívání z Ohrazenic do Hrobic, tedy úsek od konce protihlukové stěny v Ohrazenicích po mimoúrovňovou křižovatku ve Stéblové bude 25.11.2011 Zdroj: http://pardubice.idnes.cz/uz-za-dva-tyd ... zpravy_meb |
|
| Autor: | xcav8 [ 10.11.2011 14:17:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
Diskuze pod článkem je opravdu výživná. |
|
| Autor: | RACH [ 10.11.2011 14:27:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
xcav8 píše: Diskuze pod článkem je opravdu výživná. To jo, to je známo jak se maj rádi. |
|
| Autor: | xcav8 [ 10.11.2011 15:22:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
Něco podobnýho mezi Prahou a Brnem, ale já to nikdy neřešil. |
|
| Autor: | dvs [ 12.11.2011 19:35:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
V pátek už byla rozmotovaná PHS až na konec. Napojení na dvoupruh je zúžené. Možná to fakt stihnout do zimy až po 4 pruh:) |
|
| Autor: | mapman [ 12.11.2011 20:44:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
Nestihnou, úsek u PHS bude kompletní až na jaře. |
|
| Autor: | kik [ 14.11.2011 15:34:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice |
RACH píše: xcav8 píše: Diskuze pod článkem je opravdu výživná. To jo, to je známo jak se maj rádi. Jakozto Hradecaka me nektere prispevky opravdu pobavili Ale pokud se jeste zrekonstruuje krizeni s I/36 u Semtina, tak budou mi 'Pernikari' krasne a rychle spojeni s Prahou. A co se tyka zamalovani Pardubic na D11 pred MUK Chyste tak to bylo na pozadavek myslim starosty Lazni Bohdanec a to proto aby kamiony do Pardubic nejezdily po I/36, ale braly to pres ten kousek R35 na kruhak u Opatovic a odtud po nove I/37. Pry se navic uvazuje i o presunu I/36 v useku Nove Mesto - Pardubice do kategorie silnic II. tridy a tim padem by tam Pardubicky kraj mohl zakazat vjezd tezkych nakladnich vozidel. |
|
| Stránka 13 z 37 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|