Právě je 27.4.2021 11:04:39




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 921 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 37  Další
 I/37 Hradec Králové – Pardubice 
Autor Zpráva
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
Partyzan píše:
Asi proto, ze tam neni zadna poradna doprovodna komunikace.

Stará I/37, dnešní II/324 je plnohodnotná doprovodná komunikace nebo snad ne?

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


28.11.2011 18:05:08
Profil
 

Příspěvky: 163
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
@xdas: já nemyslel, že by na ní bylo něco špatného, naopak to řešení je pořád unikátní i když už je cca 30 let stará...spíše jsem měl na mysli, že jí ta u Opatovic trumfne o patro :-)


28.11.2011 18:37:45
Profil
 

Příspěvky: 1195
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
dvs píše:
Na I/37 mezi Ohrazenicemi a Stéblovou ve směru HK na nově otevřeném úseku je značka pozor smyk a 70km/h. To mi přijde jako opakování té parodie s 50km/h na Vysočanské spojce.
Čerstvě položený asfalt klouže. Někdy, asi podle nálady silničářů, na něm dočasně omezí rychlost. Ale snad to není nic trvalého.


28.11.2011 22:02:09
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
dd píše:
Mike píše:
největší problém určitě je, že by si obyvatelé obou aglomerací museli koupit DK
Stejně jako si jí musí koupit každý, kdo dojíždí např. ze Sokolova do Varů, z Kladna, Berouna a mnoha dalších měst do Prahy, podobně do Brna a prakticky všude, kde dálnice vede k velkému městu. Nevím, proč by zrovna pardubičtí a hradečtí museli mít výjimku.

mě to nevysvětlujte, jako pražák ji samo mám ;)
apropo, ten Beroun by ještě ušel, ale to Kladno je opravdu bez silnice

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


28.11.2011 22:40:10
Profil
 

Příspěvky: 1632
Bydliště: MO
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
Mike píše:
apropo, ten Beroun by ještě ušel, ale to Kladno je opravdu bez silnice
<ot>Unhošť, Hostivice. Řekl bych, že to není o nic horší, než ten Beroun.</ot>

_________________
Království a půl princezny za 511.


29.11.2011 10:36:48
Profil
 

Příspěvky: 59
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
Kdybyste četli co jsem napsal , věděli byste , že zústane nezpoplatněna. Značka silnice pro motorová vozidla bude někde pod nadchodem v Ohrazenicích s dodatkovou tabulkou bez poplatku a s omezením rychlosti na 110 km/h. A co se týče známky jako takové , tak pražáci nemají co závidět , oni mají dálnice do všech stran a jejich využití dálnice je několikanásobně vyšší než u pardubáka či hradečáka. Zatím co pražáka, vzhledem k možnosti využití dálnice, vyjde km na pár haléřů nás s třemi výlety do prahy vyjde na několik korun za km, do ostatních směrů máme pouze ucpané dvouproudovky a zatím co v Praze staví již třetí okruh , v Pardubicích mají problém postavit blbý most přes trať natož jeden okruh. A v Hradci to samé .


29.11.2011 12:39:34
Profil
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
kolja píše:
...pražáci nemají co závidět , oni mají dálnice do všech stran ... do ostatních směrů máme pouze ucpané dvouproudovky a zatím co v Praze staví již třetí okruh , v Pardubicích mají problém postavit blbý most přes trať natož jeden okruh. A v Hradci to samé .

Nějak mi uniká rozdíl mezi ucpanou dvoupruhovou a čtyřpruhovou silnicí (dálnicí) ... Ale jo ... v Praze se holt máme blaze, a ten třetí okruh si fakt zasloužíme (i když teda netuším o co jde :))


29.11.2011 13:16:27
Profil
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
No asi o severní segment toho nedodělanýho druhýho, kterej má podle StČ sloužit i jako obchvat Kralup ;-)
http://www.financninoviny.cz/zpravodajs ... lup/721193


29.11.2011 13:20:47
Profil
 

Příspěvky: 59
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
Jde o reakci na příspěvek dd na stránce 14 " Nechápu proč by hradečtí a pardubičtí měli mít vyjímku " myšleno z nezpoplatnění I/37 mezi Pa a HK. Obchvat Praha samozřejmě potřebuje , sám tam i jezdím a pražákům nic nezávidím , stejně tak potřebují pa paramo a obchvaty to samé v hk .
Jenom nechápu proč na jediné čtyrproudovce mezi pa a hk by se mělo platit tak jak to píše dd.


29.11.2011 18:49:51
Profil
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
Stejně jako se platí třeba mezi Ostravou a F-M? To je úplně ta samá situace...


29.11.2011 18:53:49
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
To je dobrá sranda, ještě tam není cedule z autíčkem a taky se může stát, že tam nebude, když to nevyjde a vy už se tu dohádate kvůli tomu, jestli platit nebo ne a že to nemá doprovodnou komunikaci.... :crazy:

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


29.11.2011 19:23:51
Profil
 

Příspěvky: 1195
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
Vím, že se zatím neplánuje zpoplatnit, to už tu zaznělo několikrát. Ale myslím, že pokud se stane SPMV, tak zpoplatněná do 3 let bude. A už jsem psal výše, že zpoplatnění současně se zvýšením rychlosti by bylo společností lépe přijato.

kolja: A od jaké délky by se měly dálnice zpoplatnit? Tady je to ke 20 km a pořád to je krátký úsek? Ty příklady jsem uvedl záměrně, většina lidí jezdících např. z Kladna do Prahy také jezdí z 90% jen na tomto krátkém úseku a že mohou jet po dálnici až do Ostravy jim nepomůže (i z Pardubic to bude souvislá dálnice až do Prahy nebo Plzně). Takže já jsem proti výjimkám.


29.11.2011 21:02:59
Profil
 

Příspěvky: 37
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
Lenny píše:
Partyzan píše:
Asi proto, ze tam neni zadna poradna doprovodna komunikace.

Stará I/37, dnešní II/324 je plnohodnotná doprovodná komunikace nebo snad ne?

Mně se jako plnohodnotná zase tolik nezdá, teda až na ten kousek u opatovické teplárny :)
Pokud tedy bereme teoretické zpoplatnění, jinak je samozřejmě ok.


29.11.2011 21:50:40
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
Doporučuji projet doprovodku k R7 nebo R46, to je teprve to správné maso :jidlo:

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


29.11.2011 22:16:18
Profil
 

Příspěvky: 37
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
Doprovodku R46 si alespoň z mapy umím představit, ale R7? Tam se jede po poli?


29.11.2011 22:23:14
Profil
 

Příspěvky: 239
Bydliště: Viničné Šumice
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
A co teprve doprovodka R35 do Liberce. :jidlo:
Nějak takto: http://old.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@dm=134682 ... 47136@z=10. To ani doprovodka není, to je jen nejkratší cesto po okreskách poblíž R35


29.11.2011 22:34:21
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
já jí v dobách, kdy se počítalo nad 3,5t i auto s vlekem, objížděl po 608, I/16 a pak až I/7
ovšem jak je to dnes, když máme "D" okolo letiště to nevím
naštěstí už na vlek stačí zase jen známka

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


29.11.2011 22:35:30
Profil
 

Příspěvky: 2767
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
Domis píše:
A co teprve doprovodka R35 do Liberce. :jidlo:
Nějak takto: http://old.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@dm=134682 ... 47136@z=10. To ani doprovodka není, to je jen nejkratší cesto po okreskách poblíž R35
Ale ona to skutečně je bývalá I/35, akorát původně se ještě jelo v Hodkovicích přes náměstí :-)


29.11.2011 23:47:14
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
Poslední metry před Pardubicemi.


Přílohy:
Ohrazenice.jpg
Ohrazenice.jpg [ 222.28 KiB | Zobrazeno 4070 krát ]

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs
20.12.2011 15:36:44
Profil
 

Příspěvky: 163
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
a tenhle kousek proč není ?


20.12.2011 20:46:09
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
Užovka píše:
a tenhle kousek proč není ?

Později vydané stavební povolení na tento poslední cca 300m úsek (je to uvedeno i v aktuálním letáku ŘSD). Bylo tu i samostatné subfórum Zrušení stavebního povolení (Hrobice - Ohrazenice). Spor se točil o reklamní poutače.

Každopádně na fotce je vidět, že díky teplému konci roku se podařilo postavit skoro celou PHS.

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


22.12.2011 16:12:41
Profil
Administrátor

Příspěvky: 2202
Bydliště: SV Čechy
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
Dnes ráno se chystalo převedení dopravy z pásu směr HK od tohoto místa. Všiml jsem i i značky nájezd na I/37 směr HK uzavřen 12.3 - 30.4.

Takže v květnu by se konečně mohlo jezdit 4 pruhy od nádraží až k Opatovicím. :)

Jen s tou 110kou to nějak uslo... :(

_________________
wazer.cz
Pište česky, prosím!


12.3.2012 8:31:59
Profil
 

Příspěvky: 453
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
Mimochodem, jak vypadá aktuální stav?


13.3.2012 16:48:23
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
xcav8 píše:
Mimochodem, jak vypadá aktuální stav?


http://pardubicky.denik.cz/zpravy_regio ... 20315.html

Nevím zda dotaz směřoval na tu povolenou rychlost, ale tady je něco pozitivního z dnešního tisku ;)


15.3.2012 16:15:22
Profil
 

Příspěvky: 846
Bydliště: Praha (Třinec)
Příspěvek Re: I/37 Hradec Králové – Pardubice
Dnešní foto - napojení u Ohrazenic
Stačí vytáhnout foťák a hned pracovní "přestávka" končí :-)


Přílohy:
hr.jpg
hr.jpg [ 248.82 KiB | Zobrazeno 4102 krát ]
16.3.2012 23:19:44
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 921 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 37  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz