Právě je 3.3.2021 18:55:19

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 786 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32
 I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
martas píše:
Podle mého se jede dle harmonogramu (který ale neznám :-) ). Musí se to zavřít, aby se mohla stávající větev HK-centrum zrekonstruovat. Nový most ještě komplet hotový není
Podle etapizace ze zadávačky se do teď plusmínus jelo, ale uzavírka větve Hradec - centrum tam byla maximálně na víkendy kvůli nosníkům mostů, takže se něco zřejmě změnit muselo. V Tenderareně jsou u původní zadávačky přidávané i ZBV, které ale toto zatím neosvětlují. Jediná související informace, kterou jsem tam našel, říká, že pořadí etap oproti zadávačce je změněné z důvodu navazujícíh staveb...
Japao Joe píše:
Od začátku září měl být průjezdný směr nádraží -> Chrudim - tam prodloužili uzavírku (na dopravniinfo je do 15.9., ale mám pocit, že v rozhodnutí to bylo ještě o měsíc víc)
Já tu krajskou úřední desku docela sleduji a uzavírka té větve Centrum -> Chrudim byla povolena jen do konce srpna. Na konci srpna se objevila informace o prodloužení s číslem prodlužovaného rozhodnutí, které jsem si pracně přes edesky.cz dohledal a to se mělo týkat jenom rozmístění betonových svodidel. Takže na základě čeho je to teď vůbec zavřené, by mě taky zajímalo... To, co je na dopravniinfo.cz je i podle času (začátek i konec v 10:44) nejspíš jenom reakce operátorů na moje hlášení.

10.9.2020 20:45:05

Neobvyklý, ale velmi zajímavý "průlet" stavbou se objevil na youtube: https://youtu.be/o1X13-nQOY0?t=582

14.9.2020 20:42:55

O víkendu se otevřel i nový most, zde video z průjezdu z FB - značení opravdu děs...
Nyní je uzavřen jen nájezd z města na HK.

18.10.2020 21:22:50

Rovně Chrudim, doprava centrum... Já jsem se taky lekl při odbočování na Chrudim, že jsem odbočil do protisměru (to jsem navíc jel ještě za tmy). Jestli se na tuto diskuzi dívá někdo ze stavební firmy, tak je prosím, aby to opravili. Hodně matoucí značení, to snad nebylo ani za výstavby etapy u Trojice, když byl podobný způsob organizace dopravy.

19.10.2020 8:18:20
Profil Zobrazit autorovy stránky

Martin96 píše:
Rovně Chrudim, doprava centrum... Já jsem se taky lekl při odbočování na Chrudim, že jsem odbočil do protisměru (to jsem navíc jel ještě za tmy). Jestli se na tuto diskuzi dívá někdo ze stavební firmy, tak je prosím, aby to opravili. Hodně matoucí značení, to snad nebylo ani za výstavby etapy u Trojice, když byl podobný způsob organizace dopravy.

Já se dívám, ale nejsem ze stavební firmy :-) Upozorněni podáno.

19.10.2020 9:15:04

Tak něco málo k tématu: https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/z ... zpravy_skn

19.10.2020 10:06:58

V poledne se na kruháku u Lidlu tak třetina řidičů přijíždějících od HK vracela zpátky pod most směr Chrudim.

19.10.2020 11:18:50

V sobotu bude na Palackého odstraněna konstrukce původního mostu z roku 1992. Uzavírka větví HK-centrum a centrum-CHR/HK potrvá celý den.

11.11.2020 17:40:04

Tak jsem podal mylné info. Odstraněno nebylo (a nebude) nic, ale došlo pouze k přizvednutí. Konstrukce zůstane původní a opravena bude část spodní stavby a dodají se nová ložiska. Jinak na větvi centrum-HK se poctivě makalo. Asfalt položen, takže opětovné zprovoznění 29. 11. je velmi pravděpodobné. Už je také průjezdný prodloužený přesýpaný most ke garážím U Trojice. Svahy nové poloviny jsou zelenější než na jaře.

14.11.2020 14:44:42

martas: To info o nesnesení původního mostu mě překvapilo. Současná niveleta tam není optimální. Přijde mi to tak, že mostovka je sice ve spádu (od CR), ale je rovná, tzn. že při nájezdu a sjezdu je skokové zalomení. Jak se v případě zachování mostu bude řešit plynule zaoblení (vypuklého svahového lomu výškového polygonu), i v relaci se sousedním (novým) mostem?

16.11.2020 23:56:51

Bylo vydáno stavební povolení na Trolejbusová trať Dukla vozovna - Hlavní nádraží. Na nedávno rozšířené či aktuálně rozšiřované části I/37 by mělo jít snad jen v podstatě o natažení drátu, použité sloupy veřejného osvětlení jsou na to dimenzované.
Kvůli modernizaci železničního uzlu a úplné uzavírce podjezdu v ulici 17. listopadu by měla být nová trať zprovozněna do prázdnin 2022.

23.2.2021 10:36:07
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 786 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32