České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=126&t=1741
Stránka 13 z 32

Autor:  JiVi [ 29.6.2016 10:11:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Majkii píše:
Je tam i nákres. Řekl bych, že to poloze rampy z MÚK Palackého neodpovídá.


zajimava je ta znacka prednost Dej prednost v jizde s odbocenim doprava. Komu tam bude ridic davat prednost, kdyz zleva je to jednosmerka a ten naproti musi davat prednost taky?

Autor:  vodouch2000 [ 29.6.2016 10:36:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Taky jsem si té přednosti všiml. Třeba to naznačuje, že dočasně pustí k nádraží i (druhý) proud od HK, nevím...

Autor:  martas [ 30.6.2016 7:01:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Místo pro značku potvrzuji na základě včerejší prohlídky celé stavby. Hned na úvod přiznávám, že jsem se mýlil. Sjezd nebude součástí přestavby MÚK Palackého. A teď info. Pod MÚK Závodiště se čeká opravdu už jen na uzavření křižovatky. Kanalizační trubky jsou připravené na zakopání, jen musí zmizet stávající silnice. Při výkopech tam našli starou cisternu, která je odhozená bokem. Podél opěrní zdi se kupí a vrství nová zemina v celé délce. Poslední nejvyšší pole zdi u koridoru je hotové. Nový širší most je osazen a dostává kabát. Vedle se čile maká na dalších zdech a podpěrách. Za ten měsíc s tím hnuli opravdu slušně. Pěkná je půlkulatá výztuha prodlouženého podchodu. Podpěrám mostu přes trať PCE-HK toho taky moc nechybí. Zkrátka maká se poctivě, takže pochvala. Foto: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... ice/160629

Autor:  JiVi [ 30.6.2016 10:14:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

a co to misto, jak rozebiraji Lidl? To bude nova hlavni posta? netusite?

Autor:  Majkii [ 30.6.2016 12:22:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Lidl se rekonstruuje.

Autor:  Sosa [ 30.6.2016 12:39:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Poslední dobou Lidl rekonstruuje způsobem, že se totálně zboří a postaví nový. Viděl jsem to už na 2 místech.

Autor:  kot [ 30.6.2016 21:23:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Něco jako modernizace D1. :lol:

Autor:  Mike [ 30.6.2016 21:35:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

jen asi 6x levnější a 5x rychlejší 8-)

Autor:  vondr [ 1.7.2016 22:53:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Uzavírka u Parama přiškrtí Pardubice. Omezí MHD, kamiony pošle do Chrudimi
Zdroj: http://pardubice.idnes.cz/stavba-kruhov ... zpravy_jah

Autor:  ada031 [ 18.7.2016 21:20:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Aktualizovaný leták - Pardubice – MÚK Palackého, dostavba

https://www.rsd.cz/mapa/attachment/553b ... 697326.pdf

Autor:  ada031 [ 22.7.2016 7:58:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Aktualizovaný leták - Pardubice – Trojice:

https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5511 ... 826365.pdf

Vzhledem k nutnému objemu finančních prostředků bylo rozhodnuto zahájit stavbu v roce 2010 nejprve I. etapou, ve které byla realizována ucelená část stavby tvořená komunikacemi I/2 a II/322 a na ně navazujícími objekty.
Výstavba 2. etapy silnice I/37 Pardubice–Trojice byla slavnostně zahájena v pondělí 2. března 2015.

Autor:  balance [ 23.7.2016 15:11:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Aktuální průjezd ve směru HK>CR


Autor:  martas [ 27.7.2016 14:30:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Dnešní postřehy: u bývalého sjezdu je za vysokou opěrnou zdí již navazena většina potřebné zeminy. Základy pro most přes trať PCE-HK jsou hotové. Další zdi směrem ke koridoru už jsou také postavené a pomalu se vše zaváží dalšími kubíky zeminy. Prodloužení podchodu vypadá na pohled zajímavě. Ten tubus mi přijde, že dost stoupá. Jsem zvědav na výsledek. Na mostu přes koridor opět přibyly další doplňky. Za ním se to u opěrné zdi rovněž zaváží ve velkém a pohled na obnaženou zeď se rychle mění. Hlavní frmol je v místě budoucího kruháku, který už má jasné obrysy. Dělají se další a další zemní práce na úplném počátku pod MÚK Závodiště i na sjezdové rampě z ní. Fotky tady: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... ice/160727

Autor:  JiVi [ 28.7.2016 7:38:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

ted jsem si vzpomněl . sice to je trochu mimo téma, ale ... v době, kdy byl uzavřený chodník přes Paramo a začlo se bourat, udělal policie razii na nadraží s tím, že chytala pěší, kteří šli přes koleje z Dukly na nádraží. V u chvíli mě to připadlo jako pěkná sviňárna - kór když nosníky na lávku tam stojí zabudované už od revoluce a lávka pořád nikde.

Autor:  Apofis74 [ 28.7.2016 10:39:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

To že tam jsou nosníky někoho opravňuje přecházet přes koleje???

Autor:  JiVi [ 29.7.2016 7:01:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

ja tam tudy nechodim, bydlim nasteti na druhe strane . ale jen tak pro zajimavost, kudy se ma vydat pesi, aby dosel z Dukly na hlavni nadrazi?

Autor:  Jarda Š. [ 29.7.2016 20:10:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

JiVi píše:
ja tam tudy nechodim, bydlim nasteti na druhe strane . ale jen tak pro zajimavost, kudy se ma vydat pesi, aby dosel z Dukly na hlavni nadrazi?

Asi nejrychleji přes koleje z ul. K Vápence. Je to sice zakázané, ale při pohledu na leteckou mapu jsou tam vidět důkladně vyšlapané cestičky.

Autor:  Apofis74 [ 31.7.2016 15:38:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Oni nechodili ani po chodníku kolem silnice co byl. Pokud dotyčný nemá pár korun na MHD tak co bude dělat na nadraží kde jezdí vlaky které taky musí zaplatit. A pokud opravdu chce chodit pěšky musí prostě okolo. To že je to daleko neznamená že bude porušovat předpisy. Nemluvě o tom že je to debil když nemá pud sebezáchovy

Autor:  Lenny [ 31.7.2016 20:53:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

To není o pár korunách, ale o tom, že za tu dobu než přijde na zastávku a pojede trolejbus je dávno doma, a vůbec se nebavím o tom, že dalších pár minut stráví cestou v trolejbuse a následné chůzi ze zastávky domů. Debilem bych takové lidi nenazýval, vlaky jezdí z rozestupy v řádu minut a více. A v Pardubicích vede z obou stran trať v přímé, je tam krásně daleko vidět. A navíc všechny osobní vlaky tam staví a nákladní nejezdí přes Pardubice ani těch povolených 100 km/h.

Autor:  Majkii [ 31.7.2016 21:39:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Lenny píše:
nákladní nejezdí přes Pardubice ani těch povolených 100 km/h.


Jezdí, mnohokrát denně.

Autor:  Apofis74 [ 1.8.2016 21:02:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Je to prostě zakázané tak nemá smysl o tom debatovat. Žádný argument to nemůže omluvit.

Autor:  kik [ 3.8.2016 11:18:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Manželka jezdila nějakou dobu služebně do pardubického VAKu, který síídlí na Dukle hned za nádražím. Běžně se tam chodilo přes koleje, protože byly tyto možnosti:
a) použít MHD s přestupem přes město
b) použít přímou linku, ale ta má dlouhé intervaly
c) taxik
d) přejít koleje - nejpoužívanější způsob i zaměstnanci VAKu
Ano, nemá se to, ale dělá se to.

Autor:  martas [ 3.8.2016 13:03:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Ono na čtvrtém nástupišti jezdí většina vlaků po koleji, která se nepřechází. Pokud se člověk potřebuje dostat z nádraží na Duklu, zajde si zhruba o dva kilometry víc, než při cestě přes koleje, což mi přijde dost. Nikdo tam přecházení nehlídá, pokud nepočítám nárazové akce při Velké pardubické a dalších událostech na závodišti, ze kterého je to pěšky na deset minut. Osobně přestanu chodit přes zákaz, až bude stezka u Parama. Nyní koleje přecházím jednou měsíčně při fotovýletu.

Autor:  vodouch2000 [ 3.8.2016 15:19:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Na MÚK Závodiště už jsou hezky vidět vznikající bypassy budoucího kruháku. Kdo máte facebook, krátké video je k vidění ve skupině Naše Pardubice zde: https://www.facebook.com/nasepardubice/

Autor:  Apofis74 [ 3.8.2016 21:45:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

to tady prezentuješ tu pravou stránku na facebooku. Jeden trotl co si myslí že sežral všechnu moudrost světa a nic , slovy NIC co se v Pardubicích děje pro něj není dobrý. Toto je jediná věc o které informuje objektivně jinak je to manipulátor a světe div se má i své obdivovatele.

Stránka 13 z 32 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/