| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=126&t=1741 |
Stránka 14 z 32 |
| Autor: | vodouch2000 [ 3.8.2016 22:58:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
Jen jsem upozornil na video, toho pána neznám. Takže klídek, prosím. |
|
| Autor: | Apofis74 [ 5.8.2016 20:25:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
V klídku jsem nemyslel jsem to nějak zle |
|
| Autor: | martas [ 8.8.2016 15:09:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
Na skok u Parama. Tedy jen u kruháče. Focení by to chtělo častější, pač práce jedou naplno |
|
| Autor: | martas [ 11.8.2016 7:25:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
Při včerejším podvečerním průjezdu už stály sloupy osvětlení na svém místě. I zbytek se rýsuje parádně. Až bych snad i řekl, že to musí stihnout zprovoznit i dříve. Ostatně hodilo by se to, když je 20. 8. třetí kvalifikace na VP a u závodiště bude nával... |
|
| Autor: | JiVi [ 11.8.2016 12:02:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
no nevim, od vcerejska na to maji presne 3 tydny i s uvedenim do provozu ... myslim, ze to bude jen tak tak ... |
|
| Autor: | Mario [ 17.8.2016 11:30:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
Proč začali s tím kruháčem tak brzy? Mohli přeci počkat až bude rozšíření před dokončením a pak to otevřít společně - takhle zas bude nějaký provizorní sjezd na starou dvoupruhovku... |
|
| Autor: | Majkii [ 17.8.2016 18:15:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
Skoro mi uniklo, že přes víkendové výluky se již stily položit nosníky na mostě přes hradeckou trať. Jedno foto opět na FB. |
|
| Autor: | martas [ 18.8.2016 14:19:03 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem | ||
Dnešní čerstvé foto z nadjezdu u závodiště. Už tomu moc nechybí
|
|||
| Autor: | Majkii [ 18.8.2016 15:13:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
Pěkná práce Ale dle infa z dopravního podniku by uzavírka měla končit až 4. září. |
|
| Autor: | caveman [ 19.8.2016 11:00:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
martas: "Obavu mám jen o směr Chrudim-HK" To já mám od začátku, kdy padlo rozhodnutí o kruháku. Relace HK -> I/2 je poměrně vytížená, takže díky přednosti v jízdě bude brzdit příjezd od Chrudimi. Navíc to na fotce opravdu vypadá, že to pro kamiony nebude na prosvištění... |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 20.8.2016 0:02:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
Sakra, tohle zprznění 4 pruhu mi nějak uniklo, ty KO to je KO plynulé a rychlé dopravě. A mám zkaženou sobotní noc |
|
| Autor: | Honey72 [ 20.8.2016 8:09:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
Zprznění to je, beru to jako nutné zlo, aby se vůbec něco dokončilo. Naštěstí lze v další fázi přímý směr udělat dodatečně, jako jsem to viděl v cizině, podjezdem pod kruháčem. V tomto případě by šel přistavět i mírný zahloubený oblouk pod tou spojkou k I/2. Nejlépe, jak mohli vlastně už na začátku, udělat ten kruháč na náspu (když je silnice I/2 také nahoře) a z něho teprve vést rampy dolů k I/37. |
|
| Autor: | Lenny [ 20.8.2016 17:07:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
Martin z Ostravy píše: Sakra, tohle zprznění 4 pruhu mi nějak uniklo, ty KO to je KO plynulé a rychlé dopravě. A mám zkaženou sobotní noc Druhá polovina MÚK nejde do doby výstavby tzv. Medlešické či jiné spojky postavit. Proto to řešení s OK. |
|
| Autor: | caveman [ 22.8.2016 9:47:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
Lenny píše: Druhá polovina MÚK nejde do doby výstavby tzv. Medlešické či jiné spojky postavit. Proto to řešení s OK. Není náhodou poslední stav ten, že trať bude i tak zachována jako vlečka k letišti? |
|
| Autor: | Lenny [ 23.8.2016 19:51:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
Je tomu tak, ale vlečka se dá přeložit snáze. Má nižší návrhové parametry. |
|
| Autor: | martas [ 29.8.2016 15:57:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
Tak dnes delší zastávka u Parama. Do konce prázdnin hotovo nebude. Mělo by se jezdit po novém od 4. září. Asfalt je položený. Chybí lajny, svodidla, světla na sloupech, terénní úpravy, dobetonovat prstenec kruháku, zasypat vnitřek kruháku. Je toho ještě dost, ale práce jely naplno. Opěrná zeď už je po celé délce zasypána téměř všemi vrstvami zeminy. Dělá se na mostě přes koridor (v menší míře), podchodu i přemostění trati PCE-HK (více lidí), kde na již osazenou konstrukci pokládali betonové kvádry mezi jednotlivé nosníky. Příště už kruhák zachytím v provozu |
|
| Autor: | Apofis74 [ 29.8.2016 19:52:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
Čas běží a tady to jede. Ještě se párkrát vyspíme a bude to celé. Super podívaná na parádní fotky. Ač to mám kousek nebyl čas se jet podívat. Jen tak dál |
|
| Autor: | Atos [ 2.9.2016 19:39:15 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem | ||
Dnešní pohled na stavbu před (snad pondělním) otevřením kruhového objezdu. (zatím nevím, jak s fotkami do galerie)
|
|||
| Autor: | vodouch2000 [ 3.9.2016 19:44:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
Tyhle šipky ve tvaru OK vidím prvně. K otevření křižovatky by mělo dojít snad už v neděli. |
|
| Autor: | martas [ 4.9.2016 6:47:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
Neděli mám také potvrzenou, ale na 100% to není. Více zde: http://pardubice.idnes.cz/u-parama-se-o ... zpravy_msv |
|
| Autor: | vodouch2000 [ 4.9.2016 10:27:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
Jen malá korekce informací uvedených v článku. Nakonec se neotevře bypass Dukla-HK, prý kvůli bezpečnosti (za OK je příliš velké zúžení a dva pruhy by se tam bezpečně nemohl spojit, aby se přejelo na starou polovinu silnice). Bypass HK-CR se taky uzavře, bude se předělávat/dodělávat. Tyto dva směry půjdou přes kruháč. Bypass CR-Dukla bude otevřen. |
|
| Autor: | vodouch2000 [ 4.9.2016 10:32:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
OK byla otevřena v 11:00, nějaké fotky a video ohledně stavby na Facebooku Naše Pardubice: https://www.facebook.com/nasepardubice/?fref=ts |
|
| Autor: | martas [ 4.9.2016 17:10:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
To o neotevřeném bypassu Dukla-HK mám na konci. Pán z ŘSD mi to odůvodnil potřebou pro techniku na stavbu cyklostezky, ale ta bezpečnost s tím nepochybně taky souvisí. Na ten směr HR-Chr. se podívám. Díky za upozornění |
|
| Autor: | Mario [ 4.9.2016 19:24:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
Škoda, že nejsou fotky z nedělního zprovoznění |
|
| Autor: | vodouch2000 [ 5.9.2016 8:29:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem |
martas: o tom smeru HK-CR mluví právě ten projektový manažer pan Urválek na fcb videu, ale kdy to nastane, to nevím. Za Dukla-HK se omlouvám, to mi v článku nějak uteklo. Jinak postřehy z dnešního (pondělního) rána. Zavřené bypassy opravdu bolí, od CR kolona už od Dražkovické MÚK (neboli od letiště), od Dukly to stálo až k Dopravnímu podniku, tím pádem se špatně vyjíždělo i ze sídliště Dukla. Od Přelouče nevím... |
|
| Stránka 14 z 32 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|