Právě je 27.4.2021 11:04:11




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 786 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 32  Další
 I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Pravděpodobně Marťasův článek o přestavbě MÚK Doubravice (I/37xI/36 Globus). Hurá!
http://pardubice.idnes.cz/krizovatku-z- ... zpravy_jah


12.10.2016 14:25:09
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Jsem konečně na netu, takže díky vodouchovi2000 za vložení odkazu ;-) K autorství článku se hlásím. Snad to poběží bez problémů. Osobně tuto křižovatku vůbec nevyužívám, ale po dostavbě té sjezdové větve se u řidičů volá hodně. Jinak paní majitelku jsem po vzájemné dohodě necitoval, ale po menším pátrání jsem s ní hovořil. Její důvody prodat to vcelku chápu. Jejich rodina tam měla pozemků v minulosti okolo daleko více, ale teď už na nich stojí Globus. Cenu jí nabídli slušnou, ale konkrétní sumu si nechám pro sebe, ať se neozvou závistivci :-)


13.10.2016 11:03:47
Profil
 

Příspěvky: 846
Bydliště: Praha (Třinec)
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Ještě než jsem se před dvěmi roky odstěhoval z Pardubic, jsem tam jezdil často, teď už méně a opravdu je to problém... Ve špičce jsem tak raději od Hradce jel až k nádraží a pak po rychlodráze do centra. Její přestavba bude určitě super, je fajn, že to někoho napadlo... Myslím, že to může právě ulevit i provozu kolem nádraží.


13.10.2016 21:24:13
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Když už tímto směrem jedu, tak také raději sjíždím až u nádraží. Dál po I/37 je provoz plynulý a u nádra to taky není žádná tragédie. V kombinaci přes rychlodráhu jsem v centru poměrně rychle. A aby byl můj příspěvek alespoň trochu hodnotný, tak informuji, že převod potřebných tří pozemků paní majitelky už běží a skončí 3. listopadu ;-)


17.10.2016 13:37:35
Profil
 

Příspěvky: 679
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Ahoj, neviděl jste už někdo projekt na tu křižovatku? Jak na to koukám tak by mě docela zajímalo jak tam bude řešená ta cyklostezka.


17.10.2016 14:12:48
Profil
 

Příspěvky: 679
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
U Parama už pokládají obrubníky ...


Přílohy:
WP_20161017_16_23_21_Pro_.jpg
WP_20161017_16_23_21_Pro_.jpg [ 220.36 KiB | Zobrazeno 6272 krát ]
18.10.2016 8:42:41
Profil
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Sice ne uplně aktuální, ale hezká fotka (foto a poděkování: Štěpán Ručka).


Přílohy:
Prutah_PCE_2.jpg
Prutah_PCE_2.jpg [ 248.55 KiB | Zobrazeno 6162 krát ]
18.10.2016 19:44:11
Profil
 

Příspěvky: 679
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Práce opět pokročily, obrubníky a sloupy osvětlení v dělícím pásu jsou na místě. Teď se vrtaj v chodníku na pravé straně.


Přílohy:
20161025_16_31_49.jpg
20161025_16_31_49.jpg [ 190.21 KiB | Zobrazeno 5931 krát ]
26.10.2016 11:02:45
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Po dnešní fotoobhlídce potvrzuji výše uvedené. Pruh HK-CHR čeká asi na poslední vrstvy podkladu a asfalt. Obrubníky už veskrze má. Ještě něco chystali k betonáři pod mostem. Jinak pokrok znatelný zvláště na středovém dělení. Sloupy vysoké a všechny na místě (ovšem nahoře ještě bez patřičného vybavení). Probíhají poslední zemní práce a rovněž u nové poloviny se tvoří obrubáky. Uprostřed jich kus (cca 20 metrů chybí dodělat) není, pač jsem tam zahlédl asi nějako překážející trubku v zemi. Jinak v místě budoucí zastávky MHD je vše připraveno na bednění a betonáž. Podchod za mostem přes koridor už je kompletně zahrnutý. Na obou mostech se čile pracuje. Ale více než slova ukážou čerstvé fotky:
http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... ice/161027


27.10.2016 17:07:32
Profil
Administrátor

Příspěvky: 2202
Bydliště: SV Čechy
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Dnes jsem z vlaku zahlédl na stavbě finišer, jestli pokládal stabilizaci nebo už asfalt netuším...

_________________
wazer.cz
Pište česky, prosím!


3.11.2016 14:12:24
Profil
 

Příspěvky: 679
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Zatím tam sypou a válcujou kamení.


3.11.2016 15:47:04
Profil
 

Příspěvky: 679
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Ale k asfaltu už není daleko. :-)


Přílohy:
20161103_16_22_37.jpg
20161103_16_22_37.jpg [ 232.9 KiB | Zobrazeno 5484 krát ]
4.11.2016 8:11:20
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
2 japao joe: Díky za foto. Vypadá to velmi dobře. Doufejme, že stačí položit asfalt, dříve než nasněží...


4.11.2016 16:53:15
Profil
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Tady jedna fejsbůková v trochu lepší kvalitě


Přílohy:
paramo.jpg
paramo.jpg [ 190.38 KiB | Zobrazeno 5390 krát ]
4.11.2016 17:09:56
Profil
 

Příspěvky: 112
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Vodouchu můžu poprosit dej příště jen odkaz abych nemusel jméno toho dementa číst i tady. Děkuji


5.11.2016 23:59:17
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Při mé ryze pracovní návštěvě jsem se setkal i s pánem z ŘSD. Řekl mi toho spoustu, takže něco sepsaného najdete zde:
http://pardubice.idnes.cz/otevreni-nove ... zpravy_msv


14.11.2016 11:31:20
Profil
 

Příspěvky: 679
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Ahoj, včera při průjezdu stavbou (bez zastavení :-)) jsem postřehl následující:

- na mostě do HK ještě není úplně dobetonováno, kolem nájezdu je šalování a kouká z něj armatura
- mezi mosty je zatím jen zemina a venku spousty chrániček...
- na nové části od koridoru po kruhák zbývá položit poslední vrstvu asfaltu
- na bypass HK->CR je asfalt již položen komplet

Jo a ještě něco hrabou na sjezdu k Lidlu.


22.11.2016 9:02:26
Profil
 

Příspěvky: 25
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Japao Joe měl správné postřehy. Přesněji řečeno je aktuální stav na stavbě následující:
- směrem na Chrudim se dělá OŽK (obnova živičného krytu)
- na bypassu HK-CR je již položeno VMT (podkladní) a ACL (ložná) vrstva, ještě zbývá poslední, tedy obrusná vrstva
- na hlavní trase mezi kruháčem a mostem se pokládá ložná vrstva
- na mostu přes koridor se dobetonovávají římsy a je položena ložná vrstva, jsou dokončeny žlaby pro vodovod
- ty chráničky mezi mosty jsou kabely veřejného osvětlení a vysokého napětí ČEZ
- u mostu přes hradeckou trať je práce nejvíc, dnes se betonovala přechodová deska, pokládal litý asfalt, natavovala izolace a osazovaly žlaby pro přeložku vodovodního řadu
- na sjezdu k lidlu se dodělává odvodnění, přeložka vysokého napětí a probíhá dorovnání a hutnění pláně násypu

Sečteno a podtrženo termín zprovoznění je napnutý, ale snad každý vidí, že se snažíme dělat maximum.


22.11.2016 22:31:06
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Děkuji za odborný a přesný popis současného stavu. Zítra to vše zkusím nafotit ;-)


22.11.2016 23:17:40
Profil
 

Příspěvky: 354
Bydliště: D11 exit 123 (snad někdy)
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Mostař: Díky za podrobné informace. :ok:


23.11.2016 1:02:35
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Tak dle mé dnešní návštěvy mi přišlo, že od kruháku až na most přes koridor už jsou všechny vrstvy položené. Na bypassu HR-CHR si myslím, že ještě něco chybí. Rozhodně chybí na konci úseku, kde se odfrézovala část na staré silnici. Ve středním dělícím pásu stále zbývá dodělat mezera s přeložkou Čezu. Obrubník chybí i dále k mostu přes koridor. Na mostech se stále čile pracovalo, stejně jako na sjezdu k Lidlu, kde probíhaly výše zmíněné práce. Při další foto návštěvě už by se mělo jezdit po novém, tak jsem zvědav :-) Foto: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... ice/161124


24.11.2016 19:02:34
Profil
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Pokud jsem dobře viděl, tak na bypassu HK -> CR už je položený finální obrus. Zbývá nalajnovat :-) Otázka, pustí se na bypass doprava ze staré (současné) poloviny, nebo až po převedení na nový pás?


29.11.2016 14:36:47
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Pokud mě paměť neklame, tak a bude vše puštěno zároveň, tedy až s otevřením nové poloviny ;)


29.11.2016 16:18:57
Profil
 

Příspěvky: 846
Bydliště: Praha (Třinec)
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Na tu novou polovinu bude převedena veškerá doprava, nebo na té staré ponechají jeden pruh HK - CR?


30.11.2016 12:11:56
Profil
 

Příspěvky: 25
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Převedení dopravy je plánováno 19.-22.12.2016. Vzhledem k našponovanému harmonogramu nejde zatím přesnější termín říct.

Konkrétně bude otevřen bypass A (HK-CR) a kompletně levá (nová) polovina vozovky včetně obou mostů (ten hradecký v polovičním profilu).
Uzavřen zůstane bypass C (Pce-HK), sjezd k Lidlu a zasypaný nájezd od Hradce.
Nově bude uzavřena pravá (ta po které se teď jezdí) polovina vozovky a mostní provizorium.

Na té nové části bude režim 1+1, tedy obousměrný provoz. Jeden jízdní pruh zůstane vyhrazen pro stavbu na dokončení cyklostezky, svodidel, říms, zábradlí, sjezdu do Vápenky ...
Pravá (původní) část vozovky přijde odfrézovat, snést most, opravit opěrnou zeď atd. Takže bude uzavřená až do úplného dokončení (12/2017).


30.11.2016 13:24:42
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 786 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 32  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz