Právě je 27.4.2021 11:04:18




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 786 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 32  Další
 I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 25
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
vodouch2000 píše:
Pokud jsem dobře viděl, tak na bypassu HK -> CR už je položený finální obrus. Zbývá nalajnovat :-) Otázka, pustí se na bypass doprava ze staré (současné) poloviny, nebo až po převedení na nový pás?


Odpověď: Až zároveň s otevřením levé poloviny. Viděl jste dobře, už je skutečně položený obrus, ale zbývá ještě osadit lampy (dnes), zaberanit ocelová svodidla, osadit betonová svodidla, osadit portály dopravního značení, nalajnovat ...


30.11.2016 13:29:41
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Tak jsem zabrousil na youtube kanál ŘSD a co nevidím, čerstvou vizualizaci dostavby MÚK Palackého. Ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=1ZIsF8piQzI


7.12.2016 11:36:53
Profil
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Marťasi, díky za odkaz. Na vizualizaci mě malinko vyděsil jeden fakt, a to, že ze směru HK -> CR prochází obloukem jen jeden pruh, ten druhý se před MÚK odpojuje jako I/36. Trochu nechápu proč, místo by tam bylo i pro plnohodnotný 4-pruh skrz celý úsek (místo tam, zdá se, je), napojení I/36 na I/37 ve směru na CR by mohlo být připojovacím pruhem. Není to škoda to takto "degradovat", byť jen v jednom směru?


Přílohy:
MUK_Palackeho.jpg
MUK_Palackeho.jpg [ 219.72 KiB | Zobrazeno 5175 krát ]
7.12.2016 12:18:02
Profil
 

Příspěvky: 359
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Díky za odkaz. Vodouch2000: přesně toho jsem si taky všiml... Možná si říkají, když už to je degradované na novém kruháku u Trojice, tak proč ne také jinde... Hlavně pokud by se jednou dostavěl 4-pruh do CR, tak by se to mělo řešit.


7.12.2016 13:22:12
Profil
 

Příspěvky: 679
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Já osobně si myslím, že to problém nebude. Provoz se na MUK Palackého dělí tak půl na půl a dole na kruháči taky. Spíš jsem si všimnul, že je ve videu ještě zachycena situace bez sjezdu k Lidlu a s nyní udělanou provizorní odbočkou.


7.12.2016 13:45:11
Profil
 

Příspěvky: 454
Bydliště: Pardubice - S37, I/36, I/2
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Co jsem někde vyčetl na facebooku, tak ten původní sjezd k Lidlu má patřit MHD (má se stavět také jednosměrná trolejbusová trať). Vše ostatní pak v místě nového (nyní provizorního) sjezdu.


7.12.2016 18:11:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 175
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Zatím to asi půjde i takhle, ale pokud je vizualizace přesná, tak nechápu, proč se ten pruh nejdřív vlastně fyzicky postaví a pak se nevyznačí. Šířka se zdá v místě s jedním pruhem stejná, jako pak dál, kde už jsou pruhy dva. Přitom by stačilo opravdu málo a vedle průběžných pruhů by se normálně vešel připojovák z centra na Chrudim. To to fakt bude takhle o tolik levnější, že to nestojí za to udělat to zrovna pořádně? Nebo se snad fakt jednou počítá se čtyřlístkem na MÚK Závodiště a tohle že by se pak udělalo s ním?


8.12.2016 15:42:54
Profil
 

Příspěvky: 679
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Podle mého je spíš škoda, že se nepoužil prostor původního nájezdu od HK, ale muselo by se zasáhnout do vnitřního prostoru křižovatky, kde jsou garáže, a to je asi ten důvod proč ne.

V současném stavu je vidět hodně zmatených řidičů, kteří, když chtějí jet od HK doleva (k nádraží), tak musí do pravého pruhu a opačně kdo chce "rovně" musí odbočit doleva (ale tohle řazení by asi mělo vyřešit značení).

Co se týká provozu tak ze současného stavu ještě ukrojí severovýchodní obchvat a D35 do Ostrova a naopak přidá dostavba D11 k hranicím, takže se uvidí nejdřív tak za 5 let.


9.12.2016 8:33:10
Profil
 

Příspěvky: 3097
Bydliště: Trutnov - 49 km od polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozest. české a 17 km od polské.
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Jen se domnívám, že ty garáže, podobně jako po celé republice a to různé i zahrádkářské osady, tam byly povoleny na dočasné užívání, než se bude stavět komunikace. A znáte to, majitelé nejprve řeknou "jasně, s tím počítáme", ale pak když se to má bourat, tak najednou zakládají různá sdružení, spřáhnou se s kdejakými aktivisty a stavět se nemůže.

_________________
82 let výstavby dálnic na českém území 1938-2020


9.12.2016 12:42:38
Profil
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Dnes byla dokončena podkladní vrstva na posledním nedodělaném úseku. Čeká ji chladnutí a v následujících dnech pokládka ložné a obrusné vrstvy. Do středy by mělo být hotovo. Pak testování a zkoušky kvality a týden před Vánoci se to snad spustí. (zdroj fcb stránky Naše Pardubice)


Přílohy:
Pardubice_podkladni_vrstva_mosty.jpg
Pardubice_podkladni_vrstva_mosty.jpg [ 225.27 KiB | Zobrazeno 4625 krát ]
9.12.2016 20:20:43
Profil
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Foto z dnešního dne. Osazovalo se zábradlí a pokládá se další vrstva balené směsi. Zatím je vše podle aktualizovaných plánů. Zítra se snad bude pokládat obrus. Další týden (cca 20.12.) předčasné uvedení nové poloviny do provozu. (zdroj: Facebook Naše Pardubice)


Přílohy:
1.jpg
1.jpg [ 213.36 KiB | Zobrazeno 4470 krát ]
2.jpg
2.jpg [ 169.66 KiB | Zobrazeno 4470 krát ]
12.12.2016 14:45:09
Profil
 

Příspěvky: 679
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Fandím. :ok:

Jen s tím počasím jako kdyby nemohlo bejt ještě aspoň jeden den nad nulou. :-(


12.12.2016 15:41:18
Profil
 

Příspěvky: 679
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Tak stavebně (až na vodorovné značení) to vypadá hotové a dokonce tam odpoledne už nebyla vidět ani noha. :-)


16.12.2016 18:14:00
Profil
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
No prima! A kdypak se cca bude lajnovat, nevíte? Chtějí to otevřít (převést) 20. 12., což je úterý...


16.12.2016 21:41:41
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Lajny o víkendu, pak kontrola s policií a převedení nakonec ve středu. PS: dnes byly zátěžové zkoušky ;-)


16.12.2016 21:46:23
Profil
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Paramo je převedené na novou polovinu (cca od 10:30). Technika se přemisťuje na starou polovinu.


21.12.2016 10:39:37
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Potvrzuji. Byl jsem u toho. Mám to natočené. Vše podstatné vyjde na Idnesu cca do 13. hodiny. I s fotkama. Ještě sepíši možná něco do zítra. Zážitky jsou jen a jen pozitivní ;-)


21.12.2016 11:30:49
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Slibovaný výsledek mé dnešní zastávky je zde: http://pardubice.idnes.cz/na-silnici-u- ... zpravy_jah


21.12.2016 12:06:32
Profil
 

Příspěvky: 55
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Díky za článek a za fotky, mimochodem, proč je v článku to video dvakrát?

_________________
D0, D1, I/3, D11 a D35


21.12.2016 12:34:25
Profil
 

Příspěvky: 80
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
martas: ty záběry na začátku.. jsou odtud, odkud si myslím, že jsou? :D


21.12.2016 13:05:25
Profil
 

Příspěvky: 454
Bydliště: Pardubice - S37, I/36, I/2
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Projížděl jsem tamtudy už v 9 hodin, kdy byl převeden teprve pás směr HK a musím uznat, až na malá zdržení způsobená stavebními dělníky je provoz plynulý. Jen tak dál, to nejhorší snad máme za sebou. :)


21.12.2016 13:15:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 203
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
martas píše:
další etapu přestavby kritického úseku na nejvytíženějším úseku první třídy v kraji

Nechci byt hnidopich ale nechybi Vam v citovane vete slovo "silnice" tedy " useku silnice prvni tridy "


21.12.2016 13:26:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Tak postupně. Dvě videa jsou dané nastavením toho programu. Nevím, proč je to tam dvakrát :roll: Slovo silnice v začátku článku je dopsané. Díky za poznámku ;-) A záběr ze začátku videa je ještě z pátečních zátěžových testů. U toho jsem nebyl, takže nevím, odkud to náš externí foťák natáčel. Nicméně mám tušení. Ale povolení k výlezu nahoru určitě měl ;-)


21.12.2016 13:41:31
Profil
 

Příspěvky: 203
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Jen je skoda toho bypassu od dukly na Hradec. Ten by podle me kolonam u zavodiste pomohl nejvice. Moc nechapu co je nebezpecneho na svedeni dvou pruhu do jednoho. Vlastne asi chapu - lidi neumi zipovat achjo...


21.12.2016 14:17:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 679
Příspěvek Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
Souhlas, zipování je u nás děsnej problém i když zrovna tady na té stavbě se už muselo zipovat jak na KO tak i proti na Palackýho z vedlejší. Jen kdyby lidi využívali celou délku souběžných pruhů.


21.12.2016 14:47:23
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 786 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 32  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz