České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=126&t=1741
Stránka 19 z 32

Autor:  Majkii [ 28.1.2017 13:56:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Na akci I/37 MÚK Doubravice, odbočovací pruh, o které nás tu nedávno informoval Martas, by už se měla dělat zadávací dokumentace stavby.

Autor:  kolja [ 3.2.2017 20:33:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Všiml si už někdo těch né zanedbatelných nerovností povchu na novým paramu, připadá mi to den ode dne horší.

Autor:  vodouch2000 [ 4.2.2017 19:19:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Zrovna včera jsem tam jel a byl jsem překvapenej, jak je to zvlněné. Při pomalejší jízdě je to obzvlášť znatelný.

Autor:  Honey72 [ 5.2.2017 8:50:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Spodní voda je v okolí Labe dost vysoko a teď v těch mrazech pěkně vzlíná nejen tam. Já bydlím v řečišti jiné řeky a každou zimu se nedostaneme do garáže. Tedy dostaneme, ale už nezavřeme vrata. Při stavbě se něco muselo ošidit a spodní voda mi zkroutí zárubně. Podobný problém máme v práci téměř se všemi dveřmi ve staré skladové budově.

Autor:  caveman [ 6.2.2017 9:15:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Teď tam docela makají, frézovali starou vozovku a montovali zábradlí na novém mostě. Tuhle radost mi trochu kazí to zvlnění, které se zatím opravdu zhoršuje...

Autor:  Apofis74 [ 6.2.2017 19:59:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

mám to kousek ale asi se nepojedu projet. Chtělo by to nějaký průjezd na videu. Za tepla jich tu bylo. V práci říkali že je to snad horší než ta dálnice u Ostravy. To vypadá na celkem velkej průser

Autor:  Tomas 1975 [ 6.2.2017 20:05:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Jezdím přes Paramo několikrát týdně. Zvětšuje se to hlavně na mostě přes trať do Hradce.
Osobně bych počkal s nějakým zásadním soudem na jaro.

Autor:  JiVi [ 7.2.2017 8:15:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

no ja nevim, jezdim tam 2x denne, ale proti tomu, jak byla zvlnena nova silnice(novy dvoupruh) Brezhrad - HK , na to to proste nema

Autor:  Trupman [ 7.2.2017 16:46:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Apofis74 píše:
To vypadá na celkem velkej průser


Průser pro koho? Stavební firmu? Těm to může bejt úplně ukradený, jsou prakticky nepostihnutelní. :kladivo:

Autor:  Apofis74 [ 8.2.2017 17:15:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Průser celkově. jelikož je to veřejností velice sledovaná stavba určitě to bude i pro tu firmu velkej

Autor:  kot [ 8.2.2017 17:25:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Stavbu sleduji pouze na základě tisku a všech zdejších příspěvků. Je ten zvlněný povrch již finální, nebo chybí do jara obrusná vrstva ? Díky :?: :idea:

Autor:  martas [ 8.2.2017 20:58:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Tak jsem to dnes na základě zdejších i jiných podnětů projel oběma směry a žádnou nerovnost jsem nepocítil. Zkusím zjistit, co na to ŘSD a pak dám vědět.

Autor:  bazantm [ 8.2.2017 21:27:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Dnes jsem jel oběma směry a také jsem si žádných větších nerovností nevšiml, snad jen trochu ve směru Chrudim-HK a to ještě před prvním mostem. Jel jsem ale opravdu kolem těch omezujících 30 km/h, což si myslím že moc řidičů nedodržuje...

Autor:  martas [ 9.2.2017 16:43:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Tak to já jel asi i více než těch 30 a nic jsem nezaregistroval. Nicméně na stavbě pohyb lidí byl, takže jsem i něco malého sepsal. Najdete to tady: http://pardubice.idnes.cz/u-papama-se-z ... zpravy_msv

Autor:  kolja [ 9.2.2017 20:33:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Jezdím tudy denně je tam více těch vln. Největší cca uprostřed mezi kruhovým objezdem a prvním mostem směr hk

Autor:  Apofis74 [ 9.2.2017 21:41:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Tak se ale hoši dohodněte :-)

Autor:  vodouch2000 [ 9.2.2017 22:38:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

No jestli jste fakt nikdo nic nepostřeh, tak mám asi šišatý kola :-) Směr CR - HK při rychlosti cca 30-40 km poměrně dobře citelné, opačně trochu lepší. Asi taky záleží na autě, ale moje firemní Fabia na 14" kolech to pociťuje víc než dostatečně. Srovnávám s jinými čerstvě dostavěnými úseky, a tohle rozhodně rovné není. Vezmu tam pro sichr jiné auto, novější a s lepším podvozkem na 16" kolech a porovnám.

Autor:  Lenny [ 10.2.2017 13:32:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Ono také záleží na autě.

Autor:  michal [ 10.2.2017 13:46:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Přesně tak. Mně se na nových úsecích D1 auto místy pěkně klepe a taky mi nikdo nevěří, že mi to svezení přijde na nový povrch nebývale nekomfortní...

Autor:  caveman [ 10.2.2017 14:01:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Mně připadá, že jak přestaly ty tuhé mrazy, tak je to možná zase o něco lepší. Ale jel jsem jiným autem.

Autor:  kolja [ 10.2.2017 20:08:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Jezdím tam s novým trafikem, když je naložený cítím vlny hodně, pak tam jezdím superbem a je to cítit slaběji.

Autor:  Apofis74 [ 11.2.2017 6:33:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Musel jsem si to tedy taky projet a není tam nic tak tragického aby to stále byť jen za jednu větu tady nebo jak začali někteří uplakánci na FB.

Autor:  Mostař [ 26.2.2017 11:34:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Mrazy povolily a nerovnosti zdá se zmizely. Tipnul bych že to bylo způsobený proměnlivou vlhkostí násypu a tomu odpovídající různé zvednutí při promrznutí. Časem by se měla vlhkost v násypu vyrovnat.
Jinak za čtrnáct dní začnou práce na demolici (resp. spíš snesení) původního mostu přes koridor. Bude to technologicky docela zajímavá práce, tak doporučuju místním nadšencům se zajet koncem března podívat :ok:

Autor:  Japao Joe [ 1.3.2017 16:35:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Dneska jsem jel okolo a dle aktivity stavařů zima skutečně skončila. :-)

Na původní části už není asfalt, obnažují se nosníky u mostu přes koridor
a na sjezdu k Lidlu zakopávají kanalizaci.

Autor:  martas [ 1.3.2017 19:25:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/37 Pardubice, stavby na průtahu městem

Také jsem to byl omrknout, ale s foťákem a pěšky. Leden jsem vynechal, jelikož byla zima i v Pardubkách, ale teď stavba zase pomalu ožívá. Potvrzuji výše napsané. Pracuje se na opravě zídky oddělující železniční trať. Materiál na cyklostezku je připravený. Kus obrubníku (cca 20 metrů) vedel staré poloviny stále chybí. Na provizorko je vstup zakázán. Sjezd k Lidlu je ještě dost rozkopaný, nicméně jeho terénní úprava blíže k MÚK Palackého se zdá býti hotová. PS: na základním kamenu je patrné, že zítra je druhé výročí od slavnostního zahájení stavby :-) Foto zde: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... ice/170228

Stránka 19 z 32 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/