Právě je 12.12.2018 21:42:12

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 I/14 Kunratice – Jablonec n/N 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: I/14 Kunratice – Jablonec n/N

:D Já to říkal

Trupman píše:
A mě zase zaujala tato křižovatka
https://hovi12.rajce.idnes.cz/I14_2018- ... CF2240.jpg

Z jiného zdroje jsem viděl, že na hlavní je tam omezena rychlost na 70 km/h.
Sorry jako, ale takhle mi to připadá, že by tam měla být aspoň 50 km/h a do toho ještě kamera hlídající rychlost, protože přes ty PHS tam není vidět za zatáčku NIC. Z vedlejší se bude vyjíždět naslepo, nebo naopak auto odbočující doprava od Jablonce na hlavní taky nebude vidět.
Když se to skombinuje s nedodržováním rychlosti (typický úsek - meziměstští spěchající dojížděči, nová "přehledná" silnice následující po klikatých městských úsecích - tam se to dohání časový skluz) a případně špatným počasím, já v té křižovatce prostě nevidím nic co by odpovídalo zdravému rozumu. To se k tomu nijak nevyjádřila dopravní policie? Tady u nás v Olomouckém kraji se tihle "odborníci" s diplomem z Hrdlořez vyjadřují ke každému přechodu a nejraději by všude měli třicítku a plnou čáru.

24.9.2018 13:33:49

Kdyz jsem si tuto krizovatku prochazel pred zprovoznenim i ze zdola, tak jsem si rikal, proc kdyz zachovali starou silnici pod mostem, tak zde neudelali rovnou MUK. Na tech par baraku, ktere jsou pristupne navic od Jablone je MUK luxus, ale skoro vse tam je hotove.

Nebo by stacilo zakazat odboceni od Liberce a udelat jen sjezd z Jablonce a najezd na Liberec. Prijezd z Liberce by byl bud okolo pres kruhak v Jablonci, nebo pak po te stare pod mostem.
goo.gl/ddxdfd

24.9.2018 14:43:32

Bydliště: v Trutnově, 49 km od nejbližší polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozestavěné české.
Nebo zrcadlo.

25.9.2018 8:24:49

Já jsem se zrcadlo nikdy nenaučil používat. Nevím jestli jsem narazil vždy na nějáké zkreslující zrcadlo a nebo je chyba ve mě (to asi spíš) ale nedokážu ze zrcadla pořádně odhadnout vzdálenost a rychlost blížícího se vozidla.

25.9.2018 13:55:14

I14ka k Jablonci v provozu a při dokončovacích úpravách.
https://hovi12.rajce.idnes.cz/I14_2018-10-10/

11.10.2018 10:28:17
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8