Právě je 27.4.2021 11:03:21




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1568 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 63  Další
 Kde to bylo ... 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
No, tam to taky vypadá docela jinak ;-)


4.8.2014 8:01:21
Profil
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Lenny: Podle osvětlení mě napadá jen jedno místo, a to je tady:
https://www.google.com/maps/@49.917161, ... GRWE3A!2e0
Moc pěkná fotka!


4.8.2014 12:52:45
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
jonáš píše:
No, tam to taky vypadá docela jinak ;-)

ani mi nepřijde
počet pruhů je zatím pořád stejný ne ;)

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


4.8.2014 17:01:50
Profil
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Jsem nemyslel vozovku, ale ten horizont a okolí.


4.8.2014 17:07:41
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
a tak proto tam byl ten smajlík ;)

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


5.8.2014 17:30:19
Profil
 

Příspěvky: 419
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
V jednom pražském parku jsem našel na infotabuli jednu zajimavou fotku :)

Příloha:
obr.jpg
obr.jpg [ 92.64 KiB | Zobrazeno 6972 krát ]


6.8.2014 11:05:20
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Bydlím nedaleko :)

_________________
KlarArt


6.8.2014 15:25:47
Profil
 

Příspěvky: 343
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Ha, tak to nebude žádnej Chodov nebo tak nějak.... Že by A2 u Varšavy ;-)

Odesláno z mého MT27i pomocí Tapatalk 2


8.8.2014 12:00:49
Profil
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Tohle bych sám rád věděl, kde to je.


Přílohy:
forum10_(asi_1983)_2.jpg
forum10_(asi_1983)_2.jpg [ 251.35 KiB | Zobrazeno 6717 krát ]
20.8.2014 13:33:54
Profil
 

Příspěvky: 819
Bydliště: D1
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Tak tohle vím - je to D1 cca 114. km, pohled směr Praha. V tom ďolíku je MÚK Jihlava a pak je vidět, že se dálnice stáčí doleva směrem k odpočívkám Pávov a následně se vlní lesy pod tím kopcem vlevo nahoře směrem k MÚK Větrný Jeníkov.
Jsem z Jihlavy, takže tohle panoráma poznám na 100 %.


20.8.2014 16:27:53
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Snímek byl pořízen 2. 7. 1985. Autorem by měl být Ing. J. Neuvirt a vyfotil to na 6x6 diapozitiv.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


20.8.2014 18:19:44
Profil
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Takže někde tady:
https://www.google.cz/maps/@49.440831,1 ... K2G2Sw!2e0

Tehdy to tam vypadalo trošku líp, co? :-) Lenny, díky za info.


25.8.2014 12:34:54
Profil
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Ještě tu pár hezkých fotek mám, tady je jedna z nich:


Přílohy:
forum11.jpg
forum11.jpg [ 214.01 KiB | Zobrazeno 6557 krát ]
25.8.2014 12:47:23
Profil
 

Příspěvky: 3744
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Není tam dole po levé straně dneska Mekáč?


25.8.2014 12:49:25
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Taky se Vám zdá ten svět na starých fotkách nějaký větší? :D


25.8.2014 13:14:25
Profil
 

Příspěvky: 3744
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
michal píše:
Taky se Vám zdá ten svět na starých fotkách nějaký větší? :D
Že by byl méně zaplněný? Ta dálnice určitě :) !


25.8.2014 13:43:44
Profil
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Určitě menší auta. A možná jiný záběrový úhly objektivů.


25.8.2014 14:11:49
Profil
 

Příspěvky: 819
Bydliště: D1
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Menší auta, menší provoz, menší vegetace na svazích zářezu... Fotka taky vypadá jinak než dnes z digitálu. Zrovna tady se to ale za těch x let moc nezměnilo...


25.8.2014 17:35:07
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
A chcete říci, kdy a kým to bylo foceno? :)

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


25.8.2014 18:12:41
Profil
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Chceme! Páč kdy, to fakt netuším :-)


26.8.2014 14:16:21
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Opět autorem fotky byl Ing. Jiří Neuvirt, který použil diapozitiv 6x6 a tento krásný záběr se mu povedl v srpnu 1985, přesný den se mi nepodařilo zjistit. Klesání ke křižovatce Loket.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


29.8.2014 18:41:40
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
michal píše:
Taky se Vám zdá ten svět na starých fotkách nějaký větší? :D

...
ryby braly víc
byl veselejší smích
a v létě větší hic
a v zimě čistší sníh
i stromy rostly vejš....

... i řeky byly čistý
a zelenější listí, tráva a tak dál...

... a kde je dneska asfalt
tam byl tehdy jíl
...

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


29.8.2014 22:24:25
Profil
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Jedna hezká na víkend :-)


Přílohy:
forum12.jpg
forum12.jpg [ 244.46 KiB | Zobrazeno 6076 krát ]
12.9.2014 14:16:52
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Není v tom ďolíku vlevo vzadu depo PPL či něco takového...?


12.9.2014 14:32:36
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
A vlevo na okraji fotky stojí dnes ta moderní ruina :)

_________________
KlarArt


12.9.2014 14:58:23
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1568 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 63  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz