| Autor |
Zpráva |
|
jonáš
Příspěvky: 4084
|
 Re: Kde to bylo ...
No, tam to taky vypadá docela jinak 
|
| 4.8.2014 8:01:21 |
|
 |
|
vodouch2000
Příspěvky: 1123 Bydliště: D11 - exit 62
|
 Re: Kde to bylo ...
Lenny: Podle osvětlení mě napadá jen jedno místo, a to je tady: https://www.google.com/maps/@49.917161, ... GRWE3A!2e0Moc pěkná fotka!
|
| 4.8.2014 12:52:45 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: Kde to bylo ...
jonáš píše: No, tam to taky vypadá docela jinak  ani mi nepřijde počet pruhů je zatím pořád stejný ne 
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 4.8.2014 17:01:50 |
|
 |
|
jonáš
Příspěvky: 4084
|
 Re: Kde to bylo ...
Jsem nemyslel vozovku, ale ten horizont a okolí.
|
| 4.8.2014 17:07:41 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: Kde to bylo ...
a tak proto tam byl ten smajlík 
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 5.8.2014 17:30:19 |
|
 |
|
-xdas-
Příspěvky: 419
|
 Re: Kde to bylo ...
V jednom pražském parku jsem našel na infotabuli jednu zajimavou fotku  Příloha:
obr.jpg [ 92.64 KiB | Zobrazeno 6972 krát ]
|
| 6.8.2014 11:05:20 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Kde to bylo ...
Bydlím nedaleko 
_________________ KlarArt
|
| 6.8.2014 15:25:47 |
|
 |
|
Jaroslav
Příspěvky: 343
|
 Re: Kde to bylo ...
Ha, tak to nebude žádnej Chodov nebo tak nějak.... Že by A2 u Varšavy  Odesláno z mého MT27i pomocí Tapatalk 2
|
| 8.8.2014 12:00:49 |
|
 |
|
vodouch2000
Příspěvky: 1123 Bydliště: D11 - exit 62
|
 Re: Kde to bylo ...
Tohle bych sám rád věděl, kde to je.
Přílohy:
forum10_(asi_1983)_2.jpg [ 251.35 KiB | Zobrazeno 6717 krát ]
|
| 20.8.2014 13:33:54 |
|
 |
|
_jan91
Příspěvky: 819 Bydliště: D1
|
 Re: Kde to bylo ...
Tak tohle vím - je to D1 cca 114. km, pohled směr Praha. V tom ďolíku je MÚK Jihlava a pak je vidět, že se dálnice stáčí doleva směrem k odpočívkám Pávov a následně se vlní lesy pod tím kopcem vlevo nahoře směrem k MÚK Větrný Jeníkov. Jsem z Jihlavy, takže tohle panoráma poznám na 100 %.
|
| 20.8.2014 16:27:53 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Snímek byl pořízen 2. 7. 1985. Autorem by měl být Ing. J. Neuvirt a vyfotil to na 6x6 diapozitiv.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 20.8.2014 18:19:44 |
|
 |
|
vodouch2000
Příspěvky: 1123 Bydliště: D11 - exit 62
|
 Re: Kde to bylo ...
Takže někde tady: https://www.google.cz/maps/@49.440831,1 ... K2G2Sw!2e0Tehdy to tam vypadalo trošku líp, co?  Lenny, díky za info.
|
| 25.8.2014 12:34:54 |
|
 |
|
vodouch2000
Příspěvky: 1123 Bydliště: D11 - exit 62
|
 Re: Kde to bylo ...
Ještě tu pár hezkých fotek mám, tady je jedna z nich:
Přílohy:
forum11.jpg [ 214.01 KiB | Zobrazeno 6557 krát ]
|
| 25.8.2014 12:47:23 |
|
 |
|
Standa
Příspěvky: 3744 Bydliště: Praha
|
 Re: Kde to bylo ...
Není tam dole po levé straně dneska Mekáč?
|
| 25.8.2014 12:49:25 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: Kde to bylo ...
Taky se Vám zdá ten svět na starých fotkách nějaký větší? 
|
| 25.8.2014 13:14:25 |
|
 |
|
Standa
Příspěvky: 3744 Bydliště: Praha
|
 Re: Kde to bylo ...
michal píše: Taky se Vám zdá ten svět na starých fotkách nějaký větší?  Že by byl méně zaplněný? Ta dálnice určitě  !
|
| 25.8.2014 13:43:44 |
|
 |
|
jonáš
Příspěvky: 4084
|
 Re: Kde to bylo ...
Určitě menší auta. A možná jiný záběrový úhly objektivů.
|
| 25.8.2014 14:11:49 |
|
 |
|
_jan91
Příspěvky: 819 Bydliště: D1
|
 Re: Kde to bylo ...
Menší auta, menší provoz, menší vegetace na svazích zářezu... Fotka taky vypadá jinak než dnes z digitálu. Zrovna tady se to ale za těch x let moc nezměnilo...
|
| 25.8.2014 17:35:07 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
A chcete říci, kdy a kým to bylo foceno? 
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 25.8.2014 18:12:41 |
|
 |
|
vodouch2000
Příspěvky: 1123 Bydliště: D11 - exit 62
|
 Re: Kde to bylo ...
Chceme! Páč kdy, to fakt netuším 
|
| 26.8.2014 14:16:21 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Opět autorem fotky byl Ing. Jiří Neuvirt, který použil diapozitiv 6x6 a tento krásný záběr se mu povedl v srpnu 1985, přesný den se mi nepodařilo zjistit. Klesání ke křižovatce Loket.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 29.8.2014 18:41:40 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: Kde to bylo ...
michal píše: Taky se Vám zdá ten svět na starých fotkách nějaký větší?  ... ryby braly víc byl veselejší smích a v létě větší hic a v zimě čistší sníh i stromy rostly vejš.... ... i řeky byly čistý a zelenější listí, tráva a tak dál... ... a kde je dneska asfalt tam byl tehdy jíl ...
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 29.8.2014 22:24:25 |
|
 |
|
vodouch2000
Příspěvky: 1123 Bydliště: D11 - exit 62
|
 Re: Kde to bylo ...
Jedna hezká na víkend 
Přílohy:
forum12.jpg [ 244.46 KiB | Zobrazeno 6076 krát ]
|
| 12.9.2014 14:16:52 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: Kde to bylo ...
Není v tom ďolíku vlevo vzadu depo PPL či něco takového...?
|
| 12.9.2014 14:32:36 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Kde to bylo ...
A vlevo na okraji fotky stojí dnes ta moderní ruina 
_________________ KlarArt
|
| 12.9.2014 14:58:23 |
|
|