Právě je 27.4.2021 10:06:15




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1568 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 63  Další
 Kde to bylo ... 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 1632
Bydliště: MO
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Anebo se tamtudy aspoň vyhrne ta nová severní železniční trať... (a příště už sem to místo teda opravdu napíšu :))

_jan91 píše:
Ten Favorit je tam normálně odstavený nebo je to nějaká dopravní nehoda?
Fako se zjevně snažilo projet stavbou, leč neúspěšně.

Dr.Fe1 píše:
ideální bydlení pro zaníceného fanouška silnic a železnic - z jedné strany přímo pod okny silniční okruh, z druhé hned několik železničních tratí :-)
Nejsem si jistý, jestli by se tu našlo tolik Kunešů et al. Jak už tu padlo, u domů mohl být rozdíl ve vlastnictví. Všimněte si taky výrazně úsporného profilu, nějakých 8 metrů, o žádné luxusní bydlení zjevně nešlo.

_________________
Království a půl princezny za 511.


6.2.2015 13:19:12
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Zajímavé je, že už dnes to jsou vlastně dva mosty vedle sebe, ale vozovka je nahoře spojená.

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


6.2.2015 14:03:25
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Lenny píše:
Nedělní hádanka, dnes toto místo vypadá už trochu jinak.

bylo to tady https://goo.gl/maps/hIrgU

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


6.2.2015 21:48:23
Profil
 

Příspěvky: 80
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Srovnání fotek u Mosquitovy hádanky se současným stavem mi připomnělo hru Němý Bobeš... "A tak se návštěvou Járy Cimrmana ospalé lázeňské městečko přes noc proměnilo v překrásnou uhelnou pánev."


7.2.2015 14:44:13
Profil
 

Příspěvky: 655
Bydliště: ValMez
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Dr.Fe1 píše:
Z těch starých baráků tam zbyl jen ten nejvyšší vzadu. Těžko říct, proč zbourali ty co na něj navazují ? Připadá mi, že celkem zbytečně. Silnici rozhodně nepřekážely.

Kdykoli tam projíždím, tak mi ten barák připomene dům otce Williho Wonky, jak tam stojí jako poslední nevylomený zub...


7.2.2015 14:45:33
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Nedělní kolo hádanky, tentokrát něco jednoduššího.


Přílohy:
silnice.jpg
silnice.jpg [ 323.89 KiB | Zobrazeno 7091 krát ]

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
8.2.2015 11:52:58
Profil
 

Příspěvky: 547
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Mosquit píše:
A kde se staví tenhle most?

Můžu ještě poprosit o řešení, než to tu zapadne?


8.2.2015 20:48:34
Profil
Moderátor

Příspěvky: 1449
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
GiuseppeS píše:
Můžu ještě poprosit o řešení, než to tu zapadne?

https://www.google.cz/maps/@50.104196,1 ... !2e0?hl=cs


8.2.2015 20:56:49
Profil
 

Příspěvky: 655
Bydliště: ValMez
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Lenny píše:
Nedělní kolo hádanky, tentokrát něco jednoduššího.

Možná ZDE?


10.2.2015 15:03:43
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
jeni013 píše:
Možná ZDE?

Tady to není. Dám nápovědu. Dnes to tam vypadá o trochu jinak. :kladivo:

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


11.2.2015 22:48:55
Profil
 

Příspěvky: 1632
Bydliště: MO
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Takže MÚK Příbor-západ?
Hlavně že jsem celou 47/48 jako trouba na mapě projel a hledal mosty přes, ale že tam tenhle byl, to mě netrkne. :oops:

_________________
Království a půl princezny za 511.


12.2.2015 7:29:43
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Bobek píše:
Takže MÚK Příbor-západ?
Hlavně že jsem celou 47/48 jako trouba na mapě projel a hledal mosty přes, ale že tam tenhle byl, to mě netrkne. :oops:

Foceno z bývalého nadjezdu v MÚK Příbor-západ směr FM.

Dnešní hádanka bude snad trochu jednodušší. :kladivo:


Přílohy:
silnice.jpg
silnice.jpg [ 231.8 KiB | Zobrazeno 6266 krát ]

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
1.3.2015 10:04:16
Profil
 

Příspěvky: 80
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Moji pozornost upoutal zejména ten člověk vpravo dole.


1.3.2015 14:28:51
Profil
 

Příspěvky: 1763
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
To mě i ten táborový oheň v příkopu vlevo. :)

_________________
Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové
Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)


1.3.2015 17:37:46
Profil
 

Příspěvky: 419
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Pálení odpadu u cesty, cyklisté a chodci na děleném čtyřpruhu v protisměru.. tak přesně tohle jsme zažili dva roky zpátky v Albánii :)


1.3.2015 20:36:18
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Podle směrovky, která je od toho člověka nalevo, bych to tipoval na provoz po jedné polovině, kdy ta druhá je těsně před otevřením, což byl asi i důvod pořízení této fotografie,

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


1.3.2015 20:41:03
Profil ICQ
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Nadjezd, ze kterého je to foceno nehledejte, žádný tam není. Je to foceno nejspíše z mobilní plošiny.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


2.3.2015 22:06:18
Profil
 

Příspěvky: 59
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Ad Lenny: Je to Místecká vzadu s dnešním Gongem???


2.3.2015 22:43:25
Profil
 

Příspěvky: 1723
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Podle komínu bych to typoval na chemičku v Ostravě pohledem od Poruby. Co to je ale za cestu netuším.

_________________
http://www.youtube.com/Warcz13
https://zabovreska.webnode.cz/


3.3.2015 8:42:47
Profil
 

Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Myslím, že to je ul. Mariánskohorská (býv. I/58) v Ostravě, foceno od Fifejd směr Přívoz, vpravo od osy vykukují dvě špičky věží přívozského kostela na nám. Svatopluka Čecha, široký válec v pozadí patří k bývalému dolu Odra (dříve dolu Vítězný únor) a dnes je v těsném sousedství D1.


4.3.2015 16:23:45
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Výborně. Dobře znáte své okolí. :ok:
Dle mě je to foceno odsud http://www.mapy.cz/s/gmfN

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


8.3.2015 21:49:49
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Co to může být? :kladivo:


Přílohy:
silnice.jpg
silnice.jpg [ 284.51 KiB | Zobrazeno 5255 krát ]

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
11.3.2015 23:13:41
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Nečekal jsem, že to bude tak těžké. Malá nápověda. Silnice byla provedena v období 1969-1973 nákladem 51 milionů Kč. Stavbu projektovaly Inženýrské a průmyslové stavby Praha a provedly Silnice Hradec Králové (které realizovaly stavby i mimo Východočeský kraj). Délka stavby je 6,2 km a je v kategorii S 9,5.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


16.3.2015 17:01:31
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Další kolo nápovědy: Je to jedna z nejzatíženějších silnic II. tříd v republice.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


23.3.2015 23:41:21
Profil
 

Příspěvky: 3744
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
II/101 od D1 k Říčanům?


24.3.2015 8:24:18
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1568 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 63  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz