| Autor |
Zpráva |
|
Bobek
Příspěvky: 1632 Bydliště: MO
|
 Re: Kde to bylo ...
Anebo se tamtudy aspoň vyhrne ta nová severní železniční trať... (a příště už sem to místo teda opravdu napíšu  ) _jan91 píše: Ten Favorit je tam normálně odstavený nebo je to nějaká dopravní nehoda? Fako se zjevně snažilo projet stavbou, leč neúspěšně. Dr.Fe1 píše: ideální bydlení pro zaníceného fanouška silnic a železnic - z jedné strany přímo pod okny silniční okruh, z druhé hned několik železničních tratí  Nejsem si jistý, jestli by se tu našlo tolik Kunešů et al. Jak už tu padlo, u domů mohl být rozdíl ve vlastnictví. Všimněte si taky výrazně úsporného profilu, nějakých 8 metrů, o žádné luxusní bydlení zjevně nešlo.
_________________ Království a půl princezny za 511.
|
| 6.2.2015 13:19:12 |
|
 |
|
dvs
Příspěvky: 3513
|
 Re: Kde to bylo ...
Zajímavé je, že už dnes to jsou vlastně dva mosty vedle sebe, ale vozovka je nahoře spojená.
_________________ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs
|
| 6.2.2015 14:03:25 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Lenny píše: Nedělní hádanka, dnes toto místo vypadá už trochu jinak. bylo to tady https://goo.gl/maps/hIrgU
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 6.2.2015 21:48:23 |
|
 |
|
KH
Příspěvky: 80
|
 Re: Kde to bylo ...
Srovnání fotek u Mosquitovy hádanky se současným stavem mi připomnělo hru Němý Bobeš... "A tak se návštěvou Járy Cimrmana ospalé lázeňské městečko přes noc proměnilo v překrásnou uhelnou pánev."
|
| 7.2.2015 14:44:13 |
|
 |
|
jeni013
Příspěvky: 655 Bydliště: ValMez
|
 Re: Kde to bylo ...
Dr.Fe1 píše: Z těch starých baráků tam zbyl jen ten nejvyšší vzadu. Těžko říct, proč zbourali ty co na něj navazují ? Připadá mi, že celkem zbytečně. Silnici rozhodně nepřekážely. Kdykoli tam projíždím, tak mi ten barák připomene dům otce Williho Wonky, jak tam stojí jako poslední nevylomený zub...
|
| 7.2.2015 14:45:33 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Nedělní kolo hádanky, tentokrát něco jednoduššího.
Přílohy:
silnice.jpg [ 323.89 KiB | Zobrazeno 7091 krát ]
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 8.2.2015 11:52:58 |
|
 |
|
GiuseppeS
Příspěvky: 547
|
 Re: Kde to bylo ...
Mosquit píše: A kde se staví tenhle most? Můžu ještě poprosit o řešení, než to tu zapadne?
|
| 8.2.2015 20:48:34 |
|
 |
|
Jirka L
Moderátor
Příspěvky: 1449
|
 Re: Kde to bylo ...
GiuseppeS píše: Můžu ještě poprosit o řešení, než to tu zapadne? https://www.google.cz/maps/@50.104196,1 ... !2e0?hl=cs
|
| 8.2.2015 20:56:49 |
|
 |
|
jeni013
Příspěvky: 655 Bydliště: ValMez
|
 Re: Kde to bylo ...
Lenny píše: Nedělní kolo hádanky, tentokrát něco jednoduššího. Možná ZDE?
|
| 10.2.2015 15:03:43 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Tady to není. Dám nápovědu. Dnes to tam vypadá o trochu jinak. 
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 11.2.2015 22:48:55 |
|
 |
|
Bobek
Příspěvky: 1632 Bydliště: MO
|
 Re: Kde to bylo ...
Takže MÚK Příbor-západ? Hlavně že jsem celou 47/48 jako trouba na mapě projel a hledal mosty přes, ale že tam tenhle byl, to mě netrkne. 
_________________ Království a půl princezny za 511.
|
| 12.2.2015 7:29:43 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Bobek píše: Takže MÚK Příbor-západ? Hlavně že jsem celou 47/48 jako trouba na mapě projel a hledal mosty přes, ale že tam tenhle byl, to mě netrkne.  Foceno z bývalého nadjezdu v MÚK Příbor-západ směr FM. Dnešní hádanka bude snad trochu jednodušší. 
Přílohy:
silnice.jpg [ 231.8 KiB | Zobrazeno 6266 krát ]
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 1.3.2015 10:04:16 |
|
 |
|
KH
Příspěvky: 80
|
 Re: Kde to bylo ...
Moji pozornost upoutal zejména ten člověk vpravo dole.
|
| 1.3.2015 14:28:51 |
|
 |
|
monin
Příspěvky: 1763
|
 Re: Kde to bylo ...
To mě i ten táborový oheň v příkopu vlevo. 
_________________ Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)
|
| 1.3.2015 17:37:46 |
|
 |
|
-xdas-
Příspěvky: 419
|
 Re: Kde to bylo ...
Pálení odpadu u cesty, cyklisté a chodci na děleném čtyřpruhu v protisměru.. tak přesně tohle jsme zažili dva roky zpátky v Albánii 
|
| 1.3.2015 20:36:18 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: Kde to bylo ...
Podle směrovky, která je od toho člověka nalevo, bych to tipoval na provoz po jedné polovině, kdy ta druhá je těsně před otevřením, což byl asi i důvod pořízení této fotografie,
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 1.3.2015 20:41:03 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Nadjezd, ze kterého je to foceno nehledejte, žádný tam není. Je to foceno nejspíše z mobilní plošiny.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 2.3.2015 22:06:18 |
|
 |
|
poradce
Příspěvky: 59
|
 Re: Kde to bylo ...
Ad Lenny: Je to Místecká vzadu s dnešním Gongem???
|
| 2.3.2015 22:43:25 |
|
 |
|
Warcz
Příspěvky: 1723
|
 Re: Kde to bylo ...
Podle komínu bych to typoval na chemičku v Ostravě pohledem od Poruby. Co to je ale za cestu netuším.
_________________ http://www.youtube.com/Warcz13 https://zabovreska.webnode.cz/
|
| 3.3.2015 8:42:47 |
|
 |
|
Petr Mičulka
Příspěvky: 2
|
 Re: Kde to bylo ...
Myslím, že to je ul. Mariánskohorská (býv. I/58) v Ostravě, foceno od Fifejd směr Přívoz, vpravo od osy vykukují dvě špičky věží přívozského kostela na nám. Svatopluka Čecha, široký válec v pozadí patří k bývalému dolu Odra (dříve dolu Vítězný únor) a dnes je v těsném sousedství D1.
|
| 4.3.2015 16:23:45 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Výborně. Dobře znáte své okolí.  Dle mě je to foceno odsud http://www.mapy.cz/s/gmfN
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 8.3.2015 21:49:49 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Co to může být? 
Přílohy:
silnice.jpg [ 284.51 KiB | Zobrazeno 5255 krát ]
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 11.3.2015 23:13:41 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Nečekal jsem, že to bude tak těžké. Malá nápověda. Silnice byla provedena v období 1969-1973 nákladem 51 milionů Kč. Stavbu projektovaly Inženýrské a průmyslové stavby Praha a provedly Silnice Hradec Králové (které realizovaly stavby i mimo Východočeský kraj). Délka stavby je 6,2 km a je v kategorii S 9,5.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 16.3.2015 17:01:31 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Další kolo nápovědy: Je to jedna z nejzatíženějších silnic II. tříd v republice.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 23.3.2015 23:41:21 |
|
 |
|
Standa
Příspěvky: 3744 Bydliště: Praha
|
 Re: Kde to bylo ...
II/101 od D1 k Říčanům?
|
| 24.3.2015 8:24:18 |
|
|