České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Kde to bylo ...
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=143&t=1990
Stránka 12 z 63

Autor:  Max [ 1.2.2011 21:22:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Minimalne u mostu pres reku jsou jiny pilire, jestli je stejnej typ i u estakady ve meste nevim, a nejak se nemuzu srovnat s tim kostelem :)

Autor:  Bobek [ 1.2.2011 21:35:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

To druhé je estakáda v Trmicích.

Autor:  kalanis [ 2.2.2011 0:56:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Bobek: Kurňa, než se přihlásím, tak to někdo napíše! :D Trmice, směr Praha.
To první je mostu a stavba přeložky 605 u Ejpovičáku, pohled směr Praha na starou v původním provedení a provizorní típnutí dálnice. Kdo si pamatuje ty velké autoatlasy ČSR, tak vzadu v křižovatkách je schémátko.

Autor:  adamos [ 2.2.2011 10:29:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Já bych tu první fotku viděl u Loděnic směrem na Prahu, asi tady.

Autor:  hh [ 2.2.2011 14:09:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Ano Trmice, kde je dnes ta elektrárna (ta obec to schytala strašně) a Loděnicem, přes kterou dřív právě tudy vedla I/5.

Autor:  Lenny [ 2.2.2011 15:15:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

A kdo ví, kde mohl být tento most? ;)

Přílohy:
most.jpg
most.jpg [ 64.44 KiB | Zobrazeno 4479 krát ]

Autor:  Bobek [ 2.2.2011 15:46:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Meziříčí?

Autor:  FlakY` [ 2.2.2011 21:47:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

jo... to je ten co vede od nikud nikam?

Autor:  Sosa [ 2.2.2011 22:31:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Můj typ píšť. Místo dvopatrovýho.

Autor:  siesa [ 3.2.2011 13:43:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Ja se teda klonim k Bobkovi. Nejdriv jsem byl dost skeptickej, ale pak jsem se presvedcil, ze to je na 110% Mezirici.. :ok:

Autor:  Lenny [ 8.2.2011 23:49:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Je to jeden z návrhu Architektonické soutěže na Most Vysočina ve Velkém Meziříčí. Všem úspěšným členům fora gratuluji.

A teď jedna bez fotky. Čím je toto místo zajímavé: http://mapy.cz/#mm=F@dm=137871248+13275 ... 54672@z=16 ;)

Autor:  mbmat [ 9.2.2011 0:11:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

no je tam (neoficiální) sjezd z D1, takže to dřív mohlo bejt něco velkýho, co soudruzi potřebovali napojit na dálnici přímo... ale taky mi to připomíná nejaký starý zaniklý SSUD (ale je to jen domněnka)

Autor:  Sch [ 9.2.2011 13:12:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

SSÚD je od počátku v Domašově. Já bych tam tipnul zázemí stavby pro pokračování výstavby směrem ku Praze a dál na východ.

Autor:  Lenny [ 13.2.2011 1:45:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Sch píše:
SSÚD je od počátku v Domašově.

SSÚD v Domašově uvedl do provozu až ministr dopravy Blažek, ale úsek Kývalka - Brno uváděl do provozu jeho předchůdce Šutka.
Správné odpovědi: Napřed zde bylo zařízení staveniště pro úsek Kývalka - Brno, později zde bylo umístěno provizorní SSÚD4 Popůvky do doby zprovoznění SSÚD4 Domašov.

Dávám následující fotku k uhodnutí. Za všimnutí stojí vpravo kámen, který tam není asi náhodou. ;)

Přílohy:
242.jpg
242.jpg [ 203.11 KiB | Zobrazeno 4092 krát ]

Autor:  Vizi [ 13.2.2011 9:51:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Tak já bych s dovolením zkusil jestli to náhodou není R46 směrem od Olomouce k Vyškovu?

Autor:  mapman [ 13.2.2011 11:09:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Je to přesně to místo, tleskám ;)

Autor:  martini [ 13.2.2011 11:56:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Vizi píše:
Tak já bych s dovolením zkusil jestli to náhodou není R46 směrem od Olomouce k Vyškovu?
Vzhledem ke staršímu datu fotky a faktu že takto debilní napojení může být jen na R7 nebo R46 a R7 to není, neb tu znám nejlíp, tak je to jasně správná odpověď, ale pro definitivu samozřejmě až Lenny.

Autor:  Lenny [ 14.2.2011 21:38:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Vizi píše:
Tak já bych s dovolením zkusil jestli to náhodou není R46 směrem od Olomouce k Vyškovu?

Je to tak, první úsek od Olomouce v provozu a druhý (obchvat) těsně před otevřením. :ok:

Tak sem hodím něco dalšího. ;)

Autor:  Lenny [ 14.2.2011 22:05:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

AF-1 píše:
Copak to tahne ten buldozer na fotce ze SJM?

Táhne za sebou asi pneumatikový válec, který má naloženou korbu, aby byl těžší. Viz fotka, samozřejmě další hádanka ;)

Přílohy:
K-II-54.jpg
K-II-54.jpg [ 245.34 KiB | Zobrazeno 3980 krát ]

Autor:  dvs [ 14.2.2011 23:17:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Není to D1 dnešní pumpa OMW (dříve Aral) mezi Humpolcem a Větrným Jeníkovem. Kousek před ní začíná pomník betonová roleta "pomník Dopravních staveb Ostrava"

tady

Autor:  Lenny [ 18.2.2011 18:31:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Sice to tam vypadá docela podobně, ale není to tam. Taková technika byla již dávno na stavbě dálnice již minulostí. ;)

Autor:  Sosa [ 19.2.2011 11:15:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Není to někde tady?http://www.mapy.cz/#mm=TtTcFP@dm=134198336+134923520@x=134208768@y=134919552@z=14

Autor:  Lenny [ 20.2.2011 17:51:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Taky ne, napovím, léto 1968. To by mělo pomoci. ;)

Autor:  Lenny [ 22.2.2011 0:52:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Napovím i stavbu 003 Čestlice - Mirošovice :)

Autor:  adamos [ 22.2.2011 13:16:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Tipuji, že je to právě zbouraný most Kunice?

Stránka 12 z 63 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/