| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Kde to bylo ... http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=143&t=1990 |
Stránka 12 z 63 |
| Autor: | Max [ 1.2.2011 21:22:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Minimalne u mostu pres reku jsou jiny pilire, jestli je stejnej typ i u estakady ve meste nevim, a nejak se nemuzu srovnat s tim kostelem |
|
| Autor: | Bobek [ 1.2.2011 21:35:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
To druhé je estakáda v Trmicích. |
|
| Autor: | kalanis [ 2.2.2011 0:56:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Bobek: Kurňa, než se přihlásím, tak to někdo napíše! To první je mostu a stavba přeložky 605 u Ejpovičáku, pohled směr Praha na starou v původním provedení a provizorní típnutí dálnice. Kdo si pamatuje ty velké autoatlasy ČSR, tak vzadu v křižovatkách je schémátko. |
|
| Autor: | adamos [ 2.2.2011 10:29:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Já bych tu první fotku viděl u Loděnic směrem na Prahu, asi tady. |
|
| Autor: | hh [ 2.2.2011 14:09:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Ano Trmice, kde je dnes ta elektrárna (ta obec to schytala strašně) a Loděnicem, přes kterou dřív právě tudy vedla I/5. |
|
| Autor: | Lenny [ 2.2.2011 15:15:47 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je | ||
A kdo ví, kde mohl být tento most?
|
|||
| Autor: | Bobek [ 2.2.2011 15:46:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Meziříčí? |
|
| Autor: | FlakY` [ 2.2.2011 21:47:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
jo... to je ten co vede od nikud nikam? |
|
| Autor: | Sosa [ 2.2.2011 22:31:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Můj typ píšť. Místo dvopatrovýho. |
|
| Autor: | siesa [ 3.2.2011 13:43:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Ja se teda klonim k Bobkovi. Nejdriv jsem byl dost skeptickej, ale pak jsem se presvedcil, ze to je na 110% Mezirici.. |
|
| Autor: | Lenny [ 8.2.2011 23:49:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Je to jeden z návrhu Architektonické soutěže na Most Vysočina ve Velkém Meziříčí. Všem úspěšným členům fora gratuluji. A teď jedna bez fotky. Čím je toto místo zajímavé: http://mapy.cz/#mm=F@dm=137871248+13275 ... 54672@z=16 |
|
| Autor: | mbmat [ 9.2.2011 0:11:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
no je tam (neoficiální) sjezd z D1, takže to dřív mohlo bejt něco velkýho, co soudruzi potřebovali napojit na dálnici přímo... ale taky mi to připomíná nejaký starý zaniklý SSUD (ale je to jen domněnka) |
|
| Autor: | Sch [ 9.2.2011 13:12:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
SSÚD je od počátku v Domašově. Já bych tam tipnul zázemí stavby pro pokračování výstavby směrem ku Praze a dál na východ. |
|
| Autor: | Lenny [ 13.2.2011 1:45:35 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je | ||
Sch píše: SSÚD je od počátku v Domašově. SSÚD v Domašově uvedl do provozu až ministr dopravy Blažek, ale úsek Kývalka - Brno uváděl do provozu jeho předchůdce Šutka. Správné odpovědi: Napřed zde bylo zařízení staveniště pro úsek Kývalka - Brno, později zde bylo umístěno provizorní SSÚD4 Popůvky do doby zprovoznění SSÚD4 Domašov. Dávám následující fotku k uhodnutí. Za všimnutí stojí vpravo kámen, který tam není asi náhodou.
|
|||
| Autor: | Vizi [ 13.2.2011 9:51:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Tak já bych s dovolením zkusil jestli to náhodou není R46 směrem od Olomouce k Vyškovu? |
|
| Autor: | mapman [ 13.2.2011 11:09:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Je to přesně to místo, tleskám |
|
| Autor: | martini [ 13.2.2011 11:56:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Vizi píše: Tak já bych s dovolením zkusil jestli to náhodou není R46 směrem od Olomouce k Vyškovu? |
|
| Autor: | Lenny [ 14.2.2011 21:38:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Vizi píše: Tak já bych s dovolením zkusil jestli to náhodou není R46 směrem od Olomouce k Vyškovu? Je to tak, první úsek od Olomouce v provozu a druhý (obchvat) těsně před otevřením. Tak sem hodím něco dalšího. |
|
| Autor: | Lenny [ 14.2.2011 22:05:20 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je | ||
AF-1 píše: Copak to tahne ten buldozer na fotce ze SJM? Táhne za sebou asi pneumatikový válec, který má naloženou korbu, aby byl těžší. Viz fotka, samozřejmě další hádanka
|
|||
| Autor: | dvs [ 14.2.2011 23:17:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Není to D1 dnešní pumpa OMW (dříve Aral) mezi Humpolcem a Větrným Jeníkovem. Kousek před ní začíná pomník betonová roleta "pomník Dopravních staveb Ostrava" tady |
|
| Autor: | Lenny [ 18.2.2011 18:31:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Sice to tam vypadá docela podobně, ale není to tam. Taková technika byla již dávno na stavbě dálnice již minulostí. |
|
| Autor: | Sosa [ 19.2.2011 11:15:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Není to někde tady?http://www.mapy.cz/#mm=TtTcFP@dm=134198336+134923520@x=134208768@y=134919552@z=14 |
|
| Autor: | Lenny [ 20.2.2011 17:51:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Taky ne, napovím, léto 1968. To by mělo pomoci. |
|
| Autor: | Lenny [ 22.2.2011 0:52:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Napovím i stavbu 003 Čestlice - Mirošovice |
|
| Autor: | adamos [ 22.2.2011 13:16:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Tipuji, že je to právě zbouraný most Kunice? |
|
| Stránka 12 z 63 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|