České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Kde to bylo ...
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=143&t=1990
Stránka 13 z 63

Autor:  Robert P [ 23.2.2011 15:12:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Cca 16km na mostě Kunice směrem do Mirošovic ke Zlatému potoku

Autor:  Lenny [ 24.2.2011 21:57:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Nápovědí hodně dráty elektrického vedení ;)

Autor:  siesa [ 25.2.2011 8:14:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Tak po nejakem tom lusteni je muj tip nasledujici:

http://www.mapy.cz/?query=#mm=TP@dm=133741696+135268864@x=133739904@y=135269248@z=13

:geek:

Autor:  Robert P [ 25.2.2011 20:33:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Tak znovu, 13km na mostě Jažlovice - pohled směr Mirošovice.

Autor:  siesa [ 2.3.2011 14:43:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Lenny...uz nas nenapinej a prozrad spravnou odpoved! :)

Autor:  Lenny [ 2.3.2011 17:49:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

siesa píše:
Lenny...uz nas nenapinej a prozrad spravnou odpoved! :)

Tak dobře. Je to cca v těchto místech km 20,5 směr Brno http://mapy.cz/#mm=F@dm=133727136+13534 ... 34656@z=13

Dneska ty dráty vidět nejsou, tak pěkně jak před tehdá, a rovněž je tam zářez, který tam nebyl a nivelita místa focení je někde na dně náspu :)

Autor:  hh [ 2.3.2011 18:18:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Jako tady? http://maps.google.cz/maps?ie=UTF8&ll=4 ... .31,,0,5.9

Autor:  Lenny [ 2.3.2011 18:23:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Ještě o kousek dál. Cca v těchto místech plus mínus nějaký ten metr http://maps.google.cz/maps?ie=UTF8&brcu ... .1684&z=13

Autor:  Lenny [ 2.3.2011 20:51:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Tak jsem mám hodit něco dalšího. Tak vytahuji jednu menší brutalitku. Trasu zde ještě neuvidíte, ale zato je zde vidět, jak to vypadalo před tím, než se začalo stavět.
Nápověda: Stavení jsou vidět na letecké mapě. A ještě jedna. Statek čp. 3. :jidlo:

Přílohy:
kz_III_759A.jpg
kz_III_759A.jpg [ 360.09 KiB | Zobrazeno 3256 krát ]

Autor:  jonáš [ 2.3.2011 21:56:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Budoucí "stabilizovaná"?

Autor:  Lenny [ 3.3.2011 16:42:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Ty domy už dávno nestojí, a dneska to místo vypadá jinak, ale kopce zůstávají...

Autor:  Robert P [ 3.3.2011 21:09:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Není to statek pod náspem u Naháče ( konkrétně pod odbočkou na parkoviště ) ?

Autor:  Vizi [ 6.3.2011 18:53:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Robert P píše:
Není to statek pod náspem u Naháče ( konkrétně pod odbočkou na parkoviště ) ?

Já bych si také dovolil po dvoudenním zkoumání tipnout, že je to původní podoba u Naháče

Autor:  Lenny [ 6.3.2011 22:33:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Výborně hoši, děláte mi radost. Náháč čp. 3, a vlevo Náháč čp. 1. Foceno z tohoto místa http://maps.google.cz/?ie=UTF8&ll=49.86 ... 12.07,,0,5
Cca km 29, 7 směr Praha. Gratuluji.

Autor:  Lenny [ 8.3.2011 19:44:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Louku a na ní dvě cestičky obkloupenou domy jsme mohli vidět kde? :jidlo:

Přílohy:
K-II-4.jpg
K-II-4.jpg [ 229.13 KiB | Zobrazeno 2928 krát ]

Autor:  Robert P [ 9.3.2011 21:02:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

5 května sjezd z centra na Pankrác pohled na usedlost Reitknechtka a v pozadí na Michelskou plynárnu. Dnes jsou všechny plechové garáže z celého okolí nacpané ve statku.

Autor:  jonáš [ 9.3.2011 21:21:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

To bych spíš už řekl starej Spořilov cca od metra Roztyly ;-)

Autor:  adamos [ 9.3.2011 22:08:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Jo, to bude ta Reitknechtka, pravda! A na obzoru věžák v Říčanech, už mohl tou dobou stát?

Na Spořilově nejsou tak vysoký činžáky, tam to být nemůže.

Autor:  Standa [ 10.3.2011 8:14:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Starý Spořilov to podle mě není, také tam chybí Geofyzikální ústav. Ale ani na Pankrác mi to moc nesedí, ten věžák v dáli prostě nezařadím ani v jednom směru...

Autor:  dd [ 10.3.2011 10:38:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Co tady? Směrem na Spořilov.

V Googluje vidět i věžák.

Autor:  adamos [ 10.3.2011 11:56:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

dd píše:
Co tady? Směrem na Spořilov.

V Googluje vidět i věžák.

Přijde mi, že - podle stínu garáží - je snímek focen téměř proti sluníčku. Což je v tomhle případě, při pohledu na sever, dost nereálné.

Autor:  Vizi [ 10.3.2011 12:20:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Robert P píše:
5 května sjezd z centra na Pankrác pohled na usedlost Reitknechtka a v pozadí na Michelskou plynárnu. Dnes jsou všechny plechové garáže z celého okolí nacpané ve statku.

Klobouk dolů tady jsem se vůbec nechytl :ok:
Podle pozice Reitknechtky bych tipnul že to bylo foceno zhruba od dnešní ZŠ Sdružení

Autor:  Standa [ 10.3.2011 12:42:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Adamos: Ten dd-ho pohled z Bohdalce je taky směrem na jih. Ale ta zástavba podle mě Bohdalci neodpovídá, navíc tam snad nějaká komunikace byla už dávno... Na Pankráci by zase měla někde vykukovat budova ČKD Polovodiče, jestli se nepletu. Co když to vůbec není Praha ;) ?

Autor:  adamos [ 10.3.2011 13:11:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Standa píše:
Adamos: Ten dd-ho pohled z Bohdalce je taky směrem na jih. Ale ta zástavba podle mě Bohdalci neodpovídá, navíc tam snad nějaká komunikace byla už dávno... Na Pankráci by zase měla někde vykukovat budova ČKD Polovodiče, jestli se nepletu. Co když to vůbec není Praha ;) ?

Beru zpět, toho sluníčka a hlavně směru záběru jsem si v googlu nevšiml :-(
Ten věžák je ale podle všeho Prague Gate na Chodovci a ten tam stojí od roku 2001

Autor:  Standa [ 10.3.2011 13:37:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Nedalo mi to a začal jsem projíždět mapu. ČKD Polovodiče být vidět nemohly, to jsem se seknul, ale ty budovy mi na Pankrác stejně nepasují, navíc dole v údolí jsou nějaké věžáky, které u Kačerova nejsou. Orientace budov Reitknechtky mi podle mapy taky přijde jiná, než na fotce (směrem k fotografovi by měla mířit "křídla"). Asi to opravdu není Praha.

Stránka 13 z 63 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/