| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Kde to bylo ... http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=143&t=1990 |
Stránka 14 z 63 |
| Autor: | jonáš [ 10.3.2011 15:45:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
adamos píše: Ten věžák je ale podle všeho Prague Gate na Chodovci a ten tam stojí od roku 2001 Tož to by musel fotit nějakej staromilec s nádobíčkem po dědovi, ne? A v tý době už by to tam vypadalo jinak. Spíš pátrejte, kde vůbec mohlo stát něco věžovitýho (nemusí to být jen panelák) cca začátkem sedmdesátých let .. |
|
| Autor: | Robert P [ 10.3.2011 16:38:24 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je | ||
A co takto......možná.
|
|||
| Autor: | Vizi [ 10.3.2011 18:24:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
No a pokud si protáhnete pravděpodobné místo pořízení fotografie přes Reitknechtku, vidíte na Zahradní město, kde stojí budova Arnika, což by snad mohl být ten objekt v dáli. |
|
| Autor: | jonáš [ 10.3.2011 18:58:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Ale co by pak byl ten obydlenej okrsek napravo? Na Zelené lišce by musely být delší bloky, kromě toho by na pravym kraji měla bejt janečkárna a vodárenská věž .. mi to furt nesedí. Musel by to bejt směr pekárna - plynárna Michle, tam by čouhal nějakej komín, a taky v Baarově a u Ohradní ještě nebyla takhle masivní zástavba. To bude jinde. |
|
| Autor: | jannnn [ 18.3.2011 13:41:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Jedna historicko-aktuální Příloha: IMG_9344.JPG [ 75.58 KiB | Zobrazeno 4422 krát ] |
|
| Autor: | adamos [ 18.3.2011 13:56:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Exit Říčany. Ale kde jsou ty skladový škatule? |
|
| Autor: | mbmat [ 18.3.2011 13:58:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
viděl bych to asi takhle |
|
| Autor: | jannnn [ 18.3.2011 14:13:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
jojo, hodil jsem to sem spíše jako takové pomyslné rozloučení s tímto mostem Toto už by mohlo být těžší.. Příloha: IMG_9345.JPG [ 117.14 KiB | Zobrazeno 4407 krát ] |
|
| Autor: | adamos [ 18.3.2011 14:21:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
stejná dálnice, ale o 5 km blíže ku Praze? |
|
| Autor: | dubnic [ 18.3.2011 16:04:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Není to starý motorest u Devíti křížů? |
|
| Autor: | jannnn [ 19.3.2011 12:58:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
dubnic píše: Není to starý motorest u Devíti křížů? je tomu téměř tak, ne přímo motorest, ale ten motel kousek v lese... pro porovnání dnešní pohled ze stejného místa:
|
|
| Autor: | dubnic [ 19.3.2011 17:02:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Ano, přesně tenhle motel jsem měl na mysli. Špatně jsem se vyjádřil. Už je to let, co jsem tam nebyl. |
|
| Autor: | Mike [ 20.3.2011 19:53:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
adamos píše: Exit Říčany. Ale kde jsou ty skladový škatule? škatule nechybí, ale kde je ten úžasný kruháč |
|
| Autor: | Lenny [ 16.4.2011 19:50:04 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je | ||
Současný snímek historického mostu, jehož dokončení je ve hvězdách. Kde by to tak mohlo býti;)
|
|||
| Autor: | Vizi [ 17.4.2011 5:59:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Lenny píše: Současný snímek historického mostu, jehož dokončení je ve hvězdách. Kde by to tak mohlo býti;) Poslušně hlásím, že je to tady v Ludkovicích na nedokončené silnici Zlín - Luhačovice |
|
| Autor: | Lenny [ 27.4.2011 15:41:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Tak to bylo rychlé Nemáš k té silnici nějaké podrobnosti, z mapy jsem zjistil, že byla z cca 16 km cca 8 rozestavěno a část je využita. |
|
| Autor: | pohrabáč [ 27.4.2011 20:06:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Pěkné foto.Tato historie je dnes ale na MK.Kousek vedle je ,,větší bratr,, historie přes přes silnici III.třídy. Původní těleso je využíváno určitě cca 2 km při výjezdu z Kudlova směr Březůvky. Možná původní trasa je i část dnešního obchvatu Březůvek a několik metrů těsně před Ludkovicema.Dokonce jsou tam patrné i asi dve rozestavěné propustky.Dál směr Luhačovice asi nebyla žádná činnost. Z Kudlova směr Zlín je dodnes těleso využíváno cyklisty a pěšíni s pěknými rozhledy na okolí.Je možno přidat i tu fotku ,,většího bratra,,? |
|
| Autor: | Lenny [ 27.4.2011 20:26:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Je, ale musím ji pohledat, propustky jsou kde těch jsem si nevšiml. Jinak je celá rozestavěná trasa pěkně vidět na kontaminace.cenia.cz |
|
| Autor: | viky [ 27.4.2011 22:33:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
díval jsem se na tu ortofoto r.50 a šokují mně 2 věci: -že je už vybudován obchvat Březůvek-myslel jsem,že se budoval daleko později - nad nedokončeným mostem Ludk-Biskupice to vypadá na mohutný násep a vypadá,že dokončený. |
|
| Autor: | Vizi [ 17.5.2011 7:55:22 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je | ||
Tak popojedem, jestlipak někdo ví, kde měl stát tenhle krasavec
|
|||
| Autor: | Standa [ 17.5.2011 8:05:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Přes Vltavu na Suchdole? |
|
| Autor: | mapman [ 17.5.2011 8:14:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Standa píše: Přes Vltavu na Suchdole? No jasně |
|
| Autor: | Vizi [ 17.5.2011 10:53:25 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je | ||
Popisek u obrázku říká Citace: Perspektiva ocelového mostu přes Vltavu u Roztok, navrženého Škodovými závody. To bylo jen pro zahřátí, teď něco pro fajnšmekry Kdepak mohly stát tyhle dva mosty nad sebou?
|
|||
| Autor: | martini [ 17.5.2011 11:24:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je |
Je to někde přes DOLku |
|
| Autor: | Lenny [ 19.5.2011 20:45:02 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to je | ||
Sice nevím, ale přihodim sem, taky jeden kousek.
|
|||
| Stránka 14 z 63 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|