České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Kde to bylo ...
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=143&t=1990
Stránka 14 z 63

Autor:  jonáš [ 10.3.2011 15:45:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

adamos píše:
Ten věžák je ale podle všeho Prague Gate na Chodovci a ten tam stojí od roku 2001

Tož to by musel fotit nějakej staromilec s nádobíčkem po dědovi, ne? A v tý době už by to tam vypadalo jinak.
Spíš pátrejte, kde vůbec mohlo stát něco věžovitýho (nemusí to být jen panelák) cca začátkem sedmdesátých let ..

Autor:  Robert P [ 10.3.2011 16:38:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

A co takto......možná.

Přílohy:
Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg [ 135.77 KiB | Zobrazeno 4536 krát ]

Autor:  Vizi [ 10.3.2011 18:24:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

No a pokud si protáhnete pravděpodobné místo pořízení fotografie přes Reitknechtku, vidíte na Zahradní město, kde stojí budova Arnika, což by snad mohl být ten objekt v dáli.

Autor:  jonáš [ 10.3.2011 18:58:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Ale co by pak byl ten obydlenej okrsek napravo? Na Zelené lišce by musely být delší bloky, kromě toho by na pravym kraji měla bejt janečkárna a vodárenská věž .. mi to furt nesedí. Musel by to bejt směr pekárna - plynárna Michle, tam by čouhal nějakej komín, a taky v Baarově a u Ohradní ještě nebyla takhle masivní zástavba. To bude jinde.

Autor:  jannnn [ 18.3.2011 13:41:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Jedna historicko-aktuální :)

Příloha:
IMG_9344.JPG
IMG_9344.JPG [ 75.58 KiB | Zobrazeno 4422 krát ]

Autor:  adamos [ 18.3.2011 13:56:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Exit Říčany. Ale kde jsou ty skladový škatule? :lol: :lol: :lol:

Autor:  mbmat [ 18.3.2011 13:58:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

viděl bych to asi takhle :D http://maps.google.cz/maps?hl=cs&ie=UTF ... rent=5,0,1

Autor:  jannnn [ 18.3.2011 14:13:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

jojo, hodil jsem to sem spíše jako takové pomyslné rozloučení s tímto mostem :)

Toto už by mohlo být těžší..

Příloha:
IMG_9345.JPG
IMG_9345.JPG [ 117.14 KiB | Zobrazeno 4407 krát ]

Autor:  adamos [ 18.3.2011 14:21:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

stejná dálnice, ale o 5 km blíže ku Praze?

Autor:  dubnic [ 18.3.2011 16:04:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Není to starý motorest u Devíti křížů?

Autor:  jannnn [ 19.3.2011 12:58:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

dubnic píše:
Není to starý motorest u Devíti křížů?

je tomu téměř tak, ne přímo motorest, ale ten motel kousek v lese...

pro porovnání dnešní pohled ze stejného místa:

Obrázek

Autor:  dubnic [ 19.3.2011 17:02:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Ano, přesně tenhle motel jsem měl na mysli. Špatně jsem se vyjádřil. Už je to let, co jsem tam nebyl.

Autor:  Mike [ 20.3.2011 19:53:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

adamos píše:
Exit Říčany. Ale kde jsou ty skladový škatule? :lol: :lol: :lol:

škatule nechybí, ale kde je ten úžasný kruháč :cry:

Autor:  Lenny [ 16.4.2011 19:50:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Současný snímek historického mostu, jehož dokončení je ve hvězdách. Kde by to tak mohlo býti;)

Přílohy:
most.jpg
most.jpg [ 185.96 KiB | Zobrazeno 4037 krát ]

Autor:  Vizi [ 17.4.2011 5:59:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Lenny píše:
Současný snímek historického mostu, jehož dokončení je ve hvězdách. Kde by to tak mohlo býti;)

Poslušně hlásím, že je to tady v Ludkovicích na nedokončené silnici Zlín - Luhačovice

Autor:  Lenny [ 27.4.2011 15:41:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Tak to bylo rychlé :ok:

Nemáš k té silnici nějaké podrobnosti, z mapy jsem zjistil, že byla z cca 16 km cca 8 rozestavěno a část je využita.

Autor:  pohrabáč [ 27.4.2011 20:06:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Pěkné foto.Tato historie je dnes ale na MK.Kousek vedle je ,,větší bratr,, historie přes přes silnici III.třídy. Původní těleso je využíváno určitě cca 2 km při výjezdu z Kudlova směr Březůvky. Možná původní trasa je i část dnešního obchvatu Březůvek a několik metrů těsně před Ludkovicema.Dokonce jsou tam patrné i asi dve rozestavěné propustky.Dál směr Luhačovice asi nebyla žádná činnost. Z Kudlova směr Zlín je dodnes těleso využíváno cyklisty a pěšíni s pěknými rozhledy na okolí.Je možno přidat i tu fotku ,,většího bratra,,?

Autor:  Lenny [ 27.4.2011 20:26:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Je, ale musím ji pohledat, propustky jsou kde těch jsem si nevšiml. Jinak je celá rozestavěná trasa pěkně vidět na kontaminace.cenia.cz

Autor:  viky [ 27.4.2011 22:33:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

díval jsem se na tu ortofoto r.50 a šokují mně 2 věci:
-že je už vybudován obchvat Březůvek-myslel jsem,že se budoval daleko později
- nad nedokončeným mostem Ludk-Biskupice to vypadá na mohutný násep a vypadá,že dokončený.

Autor:  Vizi [ 17.5.2011 7:55:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Tak popojedem, jestlipak někdo ví, kde měl stát tenhle krasavec

Přílohy:
most.jpg
most.jpg [ 57.86 KiB | Zobrazeno 3703 krát ]

Autor:  Standa [ 17.5.2011 8:05:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Přes Vltavu na Suchdole?

Autor:  mapman [ 17.5.2011 8:14:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Standa píše:
Přes Vltavu na Suchdole?


No jasně ;)

Autor:  Vizi [ 17.5.2011 10:53:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Popisek u obrázku říká
Citace:
Perspektiva ocelového mostu přes Vltavu u Roztok, navrženého Škodovými závody.

To bylo jen pro zahřátí, teď něco pro fajnšmekry ;)

Kdepak mohly stát tyhle dva mosty nad sebou?

Přílohy:
mosty.jpg
mosty.jpg [ 64.77 KiB | Zobrazeno 3658 krát ]

Autor:  martini [ 17.5.2011 11:24:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Je to někde přes DOLku :-) Tipoval bych mezi Uherským Hradištěm a Hulínem... Ta železnice je 2. TŽK :-)

Autor:  Lenny [ 19.5.2011 20:45:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to je

Sice nevím, ale přihodim sem, taky jeden kousek.

Přílohy:
kz_I_878.jpg
kz_I_878.jpg [ 251.76 KiB | Zobrazeno 3542 krát ]

Stránka 14 z 63 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/