| Autor |
Zpráva |
|
Vizi
Příspěvky: 406 Bydliště: Beroun nad Mží
|
 Re: Kde to je
martini píše: Je to někde přes DOLku  Tipoval bych mezi Uherským Hradištěm a Hulínem... Ta železnice je 2. TŽK  Správně, jedná se o křižovatku průplavu (dunajsko-oderského), železnice (Břeclav-Přerov, dnešní 2.TK) a dálnice (Praha-Zlín-slovenská hranice) u Otrokovic podle předběžného projektu Vítkovických železáren Více informací v v tomto aktualizovaném vlákně
_________________ Z denního tisku Průboj 18.12.1964 U Lovosic dali včera do užívání novou silnici. Motoristům umožní na trase Teplice—Praha jízdu mimo město Lovosice. Silnice, jež se v budoucnu stane levým pruhem dálnice Praha—Drážďany, vede západně od Lovosic...
|
| 20.5.2011 6:53:51 |
|
 |
|
Standa
Příspěvky: 3744 Bydliště: Praha
|
 Re: Kde to je
Lenny píše: Sice nevím, ale přihodim sem, taky jeden kousek. Tipnul bych si I/4 u Jíloviště, pohled směrem od Prahy k místu, kde dnes začíná R4.
|
| 20.5.2011 7:51:50 |
|
 |
|
Robert P
Příspěvky: 7
|
 Re: Kde to je
To bude ono
Přílohy:
1.jpg [ 55.76 KiB | Zobrazeno 4042 krát ]
|
| 20.5.2011 19:12:26 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to je
Přesně tak, je to u Jiloviště. Všem výhercům gratuluji a jako cenu si odnášeji dobrý pocit 
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 23.5.2011 20:00:07 |
|
 |
|
Standa
Příspěvky: 3744 Bydliště: Praha
|
 Re: Kde to je
Lenny píše: Přesně tak, je to u Jiloviště. Všem výhercům gratuluji a jako cenu si odnášeji dobrý pocit  Jupííí! 
|
| 24.5.2011 8:01:31 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: Kde to je
Tak zas jedna historická fotka  Příloha:
IMG_0098.JPG [ 82.93 KiB | Zobrazeno 3777 krát ]
|
| 25.6.2011 20:15:04 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to je
Pěkná, rok bych tipl tak 1983. jinak vím 
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 25.6.2011 20:29:50 |
|
 |
|
Robert P
Příspěvky: 7
|
 Re: Kde to je
32Km D1
Přílohy:
D1.jpg [ 117.82 KiB | Zobrazeno 3720 krát ]
|
| 26.6.2011 19:49:37 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Kde to je
Ten stoupací pruh je opačně  Já bych to spíš viděl na záběr z 5ky někde u Vráže 8)
_________________ KlarArt
|
| 26.6.2011 20:26:39 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to je
Ani jedno to dle mě není
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 26.6.2011 20:37:23 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: Kde to je
mapman to uhodl správně, dokonce na páteřních stránkách je fotka z téměř toho samého místa dnes: http://foto.ceskedalnice.cz/nase-foto/p ... D5f08.html 
|
| 26.6.2011 22:08:29 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to je
Fakt to nejsou Ostrovačice?
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 27.6.2011 16:12:40 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: Kde to je
nene, jelikož fotka pochází z letáku SSŽ Praha k otevření D5 Praha-Beroun 
|
| 27.6.2011 18:22:18 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to je
Most
Přílohy:
017.jpg [ 194.79 KiB | Zobrazeno 3243 krát ]
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 10.10.2011 21:20:04 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to je
Kde byl navržen tento most ze studie z roku 1983?
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 12.10.2011 17:30:50 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: Kde to je
Opárno ? edit: té délky jsem si nevšiml 
Naposledy upravil mbmat dne 12.10.2011 19:42:03, celkově upraveno 1
|
| 12.10.2011 18:26:09 |
|
 |
|
Bobek
Příspěvky: 1632 Bydliště: MO
|
 Re: Kde to je
To snad jedině že by to údolí chtěli přemostit podélně.  Ovšem samotného mě při té délce a šířce nic nenapadá.
_________________ Království a půl princezny za 511.
|
| 12.10.2011 18:33:39 |
|
 |
|
Avantime
Autor
Příspěvky: 538
|
 Re: Kde to je
Na D1 přes Moravu někde u Uherského Hradiště? Přetrasování na Kroměříž bylo schváleno až v roce 1993...
|
| 12.10.2011 18:35:53 |
|
 |
|
MiT
Příspěvky: 44
|
 Re: Kde to je
D to asi nebude, šířka 13,25 je nějak málo. Nějaká záplavová oblast?
|
| 12.10.2011 19:44:31 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: Kde to je
Je to D, je to jen půlka, konkrétně je to D26,5 (2x13,25). Tipoval bych to na D47.
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 12.10.2011 20:08:04 |
|
 |
|
MiT
Příspěvky: 44
|
 Re: Kde to je
Tam byla dlouhá estakáda někde přes Hl. Životice, ale takhle dlouhá?
|
| 12.10.2011 20:53:17 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: Kde to je
Ne, Životice určitě ne tam byl původně plánovaný 150m most. Spíš bych to tipoval někde, kde je inundační území např.: kolem Odry.
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 12.10.2011 21:05:01 |
|
 |
|
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
|
 Re: Kde to je
Já soutěžit nemůžu, páč to od Lennyho vím už dávno  ... takže jen napovím ať se tolik netrápíte ... ano, je to dálnice ... je to D35 ... a teď alespoň odhadem kde, tak šup šup 
|
| 13.10.2011 8:05:27 |
|
 |
|
Standa
Příspěvky: 3744 Bydliště: Praha
|
 Re: Kde to je
Přes Labe u Opatovic?
|
| 13.10.2011 8:10:00 |
|
 |
|
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
|
 Re: Kde to je
Standa píše: Přes Labe u Opatovic? Ne ... ale tam by to alespoň dávalo smysl 
|
| 13.10.2011 8:11:14 |
|
|