Právě je 27.4.2021 10:06:04




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1568 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 63  Další
 Kde to bylo ... 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 406
Bydliště: Beroun nad Mží
Příspěvek Re: Kde to je
martini píše:
Je to někde přes DOLku :-) Tipoval bych mezi Uherským Hradištěm a Hulínem... Ta železnice je 2. TŽK :-)

Správně, jedná se o křižovatku průplavu (dunajsko-oderského), železnice (Břeclav-Přerov, dnešní 2.TK) a dálnice (Praha-Zlín-slovenská hranice) u Otrokovic podle předběžného projektu Vítkovických železáren

Více informací v v tomto aktualizovaném vlákně

_________________
Z denního tisku
Průboj 18.12.1964 U Lovosic dali včera do užívání novou silnici. Motoristům umožní na trase Teplice—Praha jízdu mimo město Lovosice. Silnice, jež se v budoucnu stane levým pruhem dálnice Praha—Drážďany, vede západně od Lovosic...


20.5.2011 6:53:51
Profil
 

Příspěvky: 3744
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Kde to je
Lenny píše:
Sice nevím, ale přihodim sem, taky jeden kousek.
Tipnul bych si I/4 u Jíloviště, pohled směrem od Prahy k místu, kde dnes začíná R4.


20.5.2011 7:51:50
Profil
 

Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Kde to je
To bude ono


Přílohy:
1.jpg
1.jpg [ 55.76 KiB | Zobrazeno 4042 krát ]
20.5.2011 19:12:26
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to je
Přesně tak, je to u Jiloviště. Všem výhercům gratuluji a jako cenu si odnášeji dobrý pocit :)

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


23.5.2011 20:00:07
Profil
 

Příspěvky: 3744
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Kde to je
Lenny píše:
Přesně tak, je to u Jiloviště. Všem výhercům gratuluji a jako cenu si odnášeji dobrý pocit :)
Jupííí! :D


24.5.2011 8:01:31
Profil
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: Kde to je
Tak zas jedna historická fotka :)

Příloha:
IMG_0098.JPG
IMG_0098.JPG [ 82.93 KiB | Zobrazeno 3777 krát ]


25.6.2011 20:15:04
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to je
Pěkná, rok bych tipl tak 1983. jinak vím :)

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


25.6.2011 20:29:50
Profil
 

Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Kde to je
32Km D1


Přílohy:
D1.jpg
D1.jpg [ 117.82 KiB | Zobrazeno 3720 krát ]
26.6.2011 19:49:37
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: Kde to je
Ten stoupací pruh je opačně ;)

Já bych to spíš viděl na záběr z 5ky někde u Vráže 8)

_________________
KlarArt


26.6.2011 20:26:39
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to je
Ani jedno to dle mě není

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


26.6.2011 20:37:23
Profil
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: Kde to je
mapman to uhodl správně, dokonce na páteřních stránkách je fotka z téměř toho samého místa dnes: http://foto.ceskedalnice.cz/nase-foto/p ... D5f08.html :)


26.6.2011 22:08:29
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to je
Fakt to nejsou Ostrovačice?

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


27.6.2011 16:12:40
Profil
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: Kde to je
nene, jelikož fotka pochází z letáku SSŽ Praha k otevření D5 Praha-Beroun :)


27.6.2011 18:22:18
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to je
Most


Přílohy:
017.jpg
017.jpg [ 194.79 KiB | Zobrazeno 3243 krát ]

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
10.10.2011 21:20:04
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to je
Kde byl navržen tento most ze studie z roku 1983?

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


12.10.2011 17:30:50
Profil
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: Kde to je
Opárno ?
edit: té délky jsem si nevšiml :D


Naposledy upravil mbmat dne 12.10.2011 19:42:03, celkově upraveno 1



12.10.2011 18:26:09
Profil ICQ
 

Příspěvky: 1632
Bydliště: MO
Příspěvek Re: Kde to je
To snad jedině že by to údolí chtěli přemostit podélně. :) Ovšem samotného mě při té délce a šířce nic nenapadá.

_________________
Království a půl princezny za 511.


12.10.2011 18:33:39
Profil
Autor

Příspěvky: 538
Příspěvek Re: Kde to je
Na D1 přes Moravu někde u Uherského Hradiště? Přetrasování na Kroměříž bylo schváleno až v roce 1993...


12.10.2011 18:35:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 44
Příspěvek Re: Kde to je
D to asi nebude, šířka 13,25 je nějak málo. Nějaká záplavová oblast?


12.10.2011 19:44:31
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Kde to je
Je to D, je to jen půlka, konkrétně je to D26,5 (2x13,25).
Tipoval bych to na D47.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


12.10.2011 20:08:04
Profil ICQ
 

Příspěvky: 44
Příspěvek Re: Kde to je
Tam byla dlouhá estakáda někde přes Hl. Životice, ale takhle dlouhá?


12.10.2011 20:53:17
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Kde to je
Ne, Životice určitě ne tam byl původně plánovaný 150m most.
Spíš bych to tipoval někde, kde je inundační území např.: kolem Odry.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


12.10.2011 21:05:01
Profil ICQ
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Kde to je
Já soutěžit nemůžu, páč to od Lennyho vím už dávno :) ... takže jen napovím ať se tolik netrápíte ... ano, je to dálnice ... je to D35 ... a teď alespoň odhadem kde, tak šup šup :)


13.10.2011 8:05:27
Profil
 

Příspěvky: 3744
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Kde to je
Přes Labe u Opatovic?


13.10.2011 8:10:00
Profil
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Kde to je
Standa píše:
Přes Labe u Opatovic?

Ne ... ale tam by to alespoň dávalo smysl ;)


13.10.2011 8:11:14
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1568 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 63  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz