Právě je 27.4.2021 11:03:58




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1568 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 63  Další
 Kde to bylo ... 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 406
Bydliště: Beroun nad Mží
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Domis píše:
Můj tup je R7 u Buštěhradu směr Slaný. http://old.mapy.cz/#z=12&x=14.205964&y= ... Y8vZfWphqt

Jo přesně tohle místo mě taky napadlo, myslím že to je ono

_________________
Z denního tisku
Průboj 18.12.1964 U Lovosic dali včera do užívání novou silnici. Motoristům umožní na trase Teplice—Praha jízdu mimo město Lovosice. Silnice, jež se v budoucnu stane levým pruhem dálnice Praha—Drážďany, vede západně od Lovosic...


16.4.2012 7:33:47
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Vizi píše:
Mike píše:
tak sem dám taky jednu, ačkoli to ještě stále je

Mimochodem nepozapomnělo se na tohle? Docela by mě zajímalo kde to je

zapomělo neb nevěřím, že by si nikdo ani netipnul
a jak jsem již předeslal, není to "kde to bylo", páč to stále je, jen se tam těžko dostává 8-)


Přílohy:
DSC00970b.JPG
DSC00970b.JPG [ 59.89 KiB | Zobrazeno 4098 krát ]

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
16.4.2012 20:46:14
Profil
 

Příspěvky: 53
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Mám pro vás další (retro)hádanku.Sám si nejsem jistý na 100% ale po delším hledání a díky jediné nápovědě mám svůj tip.Myslím,že to pro znalce nebude zas tak těžké.


Přílohy:
P6200118.JPG
P6200118.JPG [ 137.13 KiB | Zobrazeno 3898 krát ]
26.7.2012 8:10:07
Profil
 

Příspěvky: 144
Bydliště: Karlovy Vary
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Foceno z místa A směrem k B:
http://www.mapy.cz/s/4BXW


26.7.2012 10:54:04
Profil
 

Příspěvky: 87
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Google street viev uvedeného miesta.


26.7.2012 11:19:23
Profil
 

Příspěvky: 53
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Přesně tak.Opravdu to bylo docela lehké.Z počátku jsem zvažoval i variantu R63,múk Malhostice ale tam bylo opravdu hodně nesrovnalostí.


27.7.2012 11:38:34
Profil
 

Příspěvky: 53
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Odkud je tento historický snímek z tehdejšího Československa?


Přílohy:
Kopie - P7310155a.JPG
Kopie - P7310155a.JPG [ 241.23 KiB | Zobrazeno 3613 krát ]


Naposledy upravil MartinM dne 10.8.2012 0:31:57, celkově upraveno 1

9.8.2012 22:55:39
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
R1 před Banskou Bystricou
http://www.mapy.cz/#x=19.139158&y=48.674932&z=12&t=r&rp=m&m=9sVpMxQy3d

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


9.8.2012 23:52:14
Profil ICQ
 

Příspěvky: 520
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Spíše kde to je?

Pro nápovědu foceno z pod mostu na kterým je čtyřpruh a tramvaj a vpravo (mimo snímek) asi 150-200 m je rychlostní komunikace (R).


Přílohy:
01.JPG
01.JPG [ 239.58 KiB | Zobrazeno 3599 krát ]
10.8.2012 5:53:04
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Jo a vlevo je erömy :D

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


10.8.2012 8:23:54
Profil ICQ
 

Příspěvky: 53
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Martin z Ostravy píše:

Gratuluji,je to tak,čekal jsem,že to bude těžší-tak nic.Popisek obr.zní "Nová dálnice do Bánské bystrice".Jedná se asi o 2.pol.70-tých let.


11.8.2012 20:18:53
Profil
 

Příspěvky: 2767
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
MartinM píše:
Martin z Ostravy píše:

Gratuluji,je to tak,čekal jsem,že to bude těžší-tak nic.Popisek obr.zní "Nová dálnice do Bánské bystrice".Jedná se asi o 2.pol.70-tých let.
Proč je tam tak široký střední dělící pás. Počítalo se s možností rozšíření?


11.8.2012 20:25:06
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
JirkaS píše:
Proč je tam tak široký střední dělící pás. Počítalo se s možností rozšíření?


Nikoliv, je to prostor vyhrazený pro bývalý plán pro meziměstkou rychlotramvaj BB - Zvolen, který nebyl a v dohledné době nebude realizován.

_________________
KlarArt


11.8.2012 20:45:14
Profil
 

Příspěvky: 29
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Jirka píše:
Spíše kde to je?

Pro nápovědu foceno z pod mostu na kterým je čtyřpruh a tramvaj a vpravo (mimo snímek) asi 150-200 m je rychlostní komunikace (R).



Ostrava u Nové Karoliny, zde.


18.8.2012 12:47:08
Profil
 

Příspěvky: 520
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
majnao píše:
Jirka píše:
Spíše kde to je?

Pro nápovědu foceno z pod mostu na kterým je čtyřpruh a tramvaj a vpravo (mimo snímek) asi 150-200 m je rychlostní komunikace (R).



Ostrava u Nové Karoliny, zde.



SPRÁVNĚ.....


18.8.2012 13:12:14
Profil
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Tak kdepak byla taková romantická odpočívka? :)

Příloha:
hadanka.jpg
hadanka.jpg [ 115.39 KiB | Zobrazeno 3244 krát ]


30.8.2012 17:37:42
Profil
 

Příspěvky: 114
Bydliště: uvnitř VMO
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
já bych typoval 45km D1 jak je ted Shelka


30.8.2012 18:27:49
Profil
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Nojo, je to tak, rychlost :) Překvapují mě tam ty husté čáry vlevo. Že by tolik stání pro motorky?

Tak ještě jedna odpočívka, snad už těžší :)

Příloha:
hadanka2.jpg
hadanka2.jpg [ 105.05 KiB | Zobrazeno 3192 krát ]


30.8.2012 21:01:12
Profil
 

Příspěvky: 798
Bydliště: Praha, SOKP km 50 st.
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
jen tip: 69km?


30.8.2012 22:02:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 1888
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
V pruhu nalevo teda moc nedodržujou bezpečnou vzdálenost, ty dvě auta v dálce se za okamžik asi srazí :o


31.8.2012 13:05:17
Profil
 

Příspěvky: 406
Bydliště: Beroun nad Mží
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Nejsou to Speřice?

_________________
Z denního tisku
Průboj 18.12.1964 U Lovosic dali včera do užívání novou silnici. Motoristům umožní na trase Teplice—Praha jízdu mimo město Lovosice. Silnice, jež se v budoucnu stane levým pruhem dálnice Praha—Drážďany, vede západně od Lovosic...


31.8.2012 15:27:46
Profil
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Ani jedno zatím..


31.8.2012 16:50:42
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
D2 odpočívka Sekule směr ČR

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


31.8.2012 18:19:49
Profil
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Je tomu tak, Lenny je jistota :)


31.8.2012 19:08:45
Profil
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Lenny píše:
D2 odpočívka Sekule směr ČR

A sakra ... to bylo první co me napadlo ... ale chyběl mi na fotce most, kterej tam dle mapy je. Protože jsem si myslel, že je to pohled směr Bratislava ... no jo ... z toho mostu je to focený a je to pohled směr Brno :)


31.8.2012 19:11:18
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1568 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 63  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz