| Autor |
Zpráva |
|
Vizi
Příspěvky: 406 Bydliště: Beroun nad Mží
|
 Re: Kde to bylo ...
Jo přesně tohle místo mě taky napadlo, myslím že to je ono
_________________ Z denního tisku Průboj 18.12.1964 U Lovosic dali včera do užívání novou silnici. Motoristům umožní na trase Teplice—Praha jízdu mimo město Lovosice. Silnice, jež se v budoucnu stane levým pruhem dálnice Praha—Drážďany, vede západně od Lovosic...
|
| 16.4.2012 7:33:47 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: Kde to bylo ...
Vizi píše: Mike píše: tak sem dám taky jednu, ačkoli to ještě stále je Mimochodem nepozapomnělo se na tohle? Docela by mě zajímalo kde to je zapomělo neb nevěřím, že by si nikdo ani netipnul a jak jsem již předeslal, není to "kde to bylo", páč to stále je, jen se tam těžko dostává 
Přílohy:
DSC00970b.JPG [ 59.89 KiB | Zobrazeno 4098 krát ]
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 16.4.2012 20:46:14 |
|
 |
|
MartinM
Příspěvky: 53
|
 Re: Kde to bylo ...
Mám pro vás další (retro)hádanku.Sám si nejsem jistý na 100% ale po delším hledání a díky jediné nápovědě mám svůj tip.Myslím,že to pro znalce nebude zas tak těžké.
Přílohy:
P6200118.JPG [ 137.13 KiB | Zobrazeno 3898 krát ]
|
| 26.7.2012 8:10:07 |
|
 |
|
poljaq
Příspěvky: 144 Bydliště: Karlovy Vary
|
 Re: Kde to bylo ...
Foceno z místa A směrem k B: http://www.mapy.cz/s/4BXW
|
| 26.7.2012 10:54:04 |
|
 |
|
Pišta
Příspěvky: 87
|
 Re: Kde to bylo ...
|
| 26.7.2012 11:19:23 |
|
 |
|
MartinM
Příspěvky: 53
|
 Re: Kde to bylo ...
Přesně tak.Opravdu to bylo docela lehké.Z počátku jsem zvažoval i variantu R63,múk Malhostice ale tam bylo opravdu hodně nesrovnalostí.
|
| 27.7.2012 11:38:34 |
|
 |
|
MartinM
Příspěvky: 53
|
 Re: Kde to bylo ...
Odkud je tento historický snímek z tehdejšího Československa?
Přílohy:
Kopie - P7310155a.JPG [ 241.23 KiB | Zobrazeno 3613 krát ]
Naposledy upravil MartinM dne 10.8.2012 0:31:57, celkově upraveno 1
|
| 9.8.2012 22:55:39 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: Kde to bylo ...
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 9.8.2012 23:52:14 |
|
 |
|
Jirka
Příspěvky: 520
|
 Re: Kde to bylo ...
Spíše kde to je?
Pro nápovědu foceno z pod mostu na kterým je čtyřpruh a tramvaj a vpravo (mimo snímek) asi 150-200 m je rychlostní komunikace (R).
Přílohy:
01.JPG [ 239.58 KiB | Zobrazeno 3599 krát ]
|
| 10.8.2012 5:53:04 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: Kde to bylo ...
Jo a vlevo je erömy 
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 10.8.2012 8:23:54 |
|
 |
|
MartinM
Příspěvky: 53
|
 Re: Kde to bylo ...
Gratuluji,je to tak,čekal jsem,že to bude těžší-tak nic.Popisek obr.zní "Nová dálnice do Bánské bystrice".Jedná se asi o 2.pol.70-tých let.
|
| 11.8.2012 20:18:53 |
|
 |
|
JirkaS
Příspěvky: 2767
|
 Re: Kde to bylo ...
MartinM píše: Gratuluji,je to tak,čekal jsem,že to bude těžší-tak nic.Popisek obr.zní "Nová dálnice do Bánské bystrice".Jedná se asi o 2.pol.70-tých let. Proč je tam tak široký střední dělící pás. Počítalo se s možností rozšíření?
|
| 11.8.2012 20:25:06 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Kde to bylo ...
JirkaS píše: Proč je tam tak široký střední dělící pás. Počítalo se s možností rozšíření? Nikoliv, je to prostor vyhrazený pro bývalý plán pro meziměstkou rychlotramvaj BB - Zvolen, který nebyl a v dohledné době nebude realizován.
_________________ KlarArt
|
| 11.8.2012 20:45:14 |
|
 |
|
majnao
Příspěvky: 29
|
 Re: Kde to bylo ...
Jirka píše: Spíše kde to je?
Pro nápovědu foceno z pod mostu na kterým je čtyřpruh a tramvaj a vpravo (mimo snímek) asi 150-200 m je rychlostní komunikace (R). Ostrava u Nové Karoliny, zde.
|
| 18.8.2012 12:47:08 |
|
 |
|
Jirka
Příspěvky: 520
|
 Re: Kde to bylo ...
majnao píše: Jirka píše: Spíše kde to je?
Pro nápovědu foceno z pod mostu na kterým je čtyřpruh a tramvaj a vpravo (mimo snímek) asi 150-200 m je rychlostní komunikace (R). Ostrava u Nové Karoliny, zde. SPRÁVNĚ.....
|
| 18.8.2012 13:12:14 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: Kde to bylo ...
Tak kdepak byla taková romantická odpočívka?  Příloha:
hadanka.jpg [ 115.39 KiB | Zobrazeno 3244 krát ]
|
| 30.8.2012 17:37:42 |
|
 |
|
Hobr
Příspěvky: 114 Bydliště: uvnitř VMO
|
 Re: Kde to bylo ...
já bych typoval 45km D1 jak je ted Shelka
|
| 30.8.2012 18:27:49 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: Kde to bylo ...
Nojo, je to tak, rychlost  Překvapují mě tam ty husté čáry vlevo. Že by tolik stání pro motorky? Tak ještě jedna odpočívka, snad už těžší  Příloha:
hadanka2.jpg [ 105.05 KiB | Zobrazeno 3192 krát ]
|
| 30.8.2012 21:01:12 |
|
 |
|
kyk
Příspěvky: 798 Bydliště: Praha, SOKP km 50 st.
|
 Re: Kde to bylo ...
jen tip: 69km?
|
| 30.8.2012 22:02:39 |
|
 |
|
Dr.Fe1
Příspěvky: 1888
|
 Re: Kde to bylo ...
V pruhu nalevo teda moc nedodržujou bezpečnou vzdálenost, ty dvě auta v dálce se za okamžik asi srazí 
|
| 31.8.2012 13:05:17 |
|
 |
|
Vizi
Příspěvky: 406 Bydliště: Beroun nad Mží
|
 Re: Kde to bylo ...
Nejsou to Speřice?
_________________ Z denního tisku Průboj 18.12.1964 U Lovosic dali včera do užívání novou silnici. Motoristům umožní na trase Teplice—Praha jízdu mimo město Lovosice. Silnice, jež se v budoucnu stane levým pruhem dálnice Praha—Drážďany, vede západně od Lovosic...
|
| 31.8.2012 15:27:46 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: Kde to bylo ...
Ani jedno zatím..
|
| 31.8.2012 16:50:42 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
D2 odpočívka Sekule směr ČR
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 31.8.2012 18:19:49 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: Kde to bylo ...
Je tomu tak, Lenny je jistota 
|
| 31.8.2012 19:08:45 |
|
 |
|
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
|
 Re: Kde to bylo ...
Lenny píše: D2 odpočívka Sekule směr ČR A sakra ... to bylo první co me napadlo ... ale chyběl mi na fotce most, kterej tam dle mapy je. Protože jsem si myslel, že je to pohled směr Bratislava ... no jo ... z toho mostu je to focený a je to pohled směr Brno 
|
| 31.8.2012 19:11:18 |
|
|