Právě je 27.4.2021 11:03:15




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1568 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 63  Další
 Kde to bylo ... 
Autor Zpráva
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Ale dalo mi to chvíli přemýšlení :ok: Borovice a asfalt to může být jedině Slovensko

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


31.8.2012 19:11:48
Profil
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Tak ještě jedna pro experty, teď jsem vážně zvědav :)

Příloha:
SAM_0976.JPG
SAM_0976.JPG [ 114.4 KiB | Zobrazeno 4509 krát ]


31.8.2012 19:37:43
Profil
Autor

Příspěvky: 2488
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Tady?
http://maps.google.cz/maps?hl=cs&ll=49. ... rent=5,0,1


31.8.2012 19:46:36
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
To je jasné :)

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


31.8.2012 21:06:40
Profil
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: Kde to bylo ...

Dálnice správná, místo jiné...a jinak Lenny to opět uhodl (soukromou zprávou) :)


1.9.2012 9:28:08
Profil
 

Příspěvky: 239
Bydliště: Viničné Šumice
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Tak to musí být MÚK Velká Bíteš (směr Brno). Ta zděná budova vlevo tam je doteď . :D
https://maps.google.cz/maps?hl=cs&ll=49 ... 5,0,1&z=18


1.9.2012 10:30:53
Profil
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
jannnn píše:
Nojo, je to tak, rychlost :) Překvapují mě tam ty husté čáry vlevo. Že by tolik stání pro motorky?

Kdepak, to je jen obvyklej pohled teleobjektivem .. stejně tak ty dvě auta v dálce co nedodržujou bezpečný rozestupy :lol:


1.9.2012 13:42:37
Profil
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Domis píše:
Tak to musí být MÚK Velká Bíteš (směr Brno). Ta zděná budova vlevo tam je doteď . :D
https://maps.google.cz/maps?hl=cs&ll=49 ... 5,0,1&z=18

Trefa!


1.9.2012 15:25:54
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Tentokrát namísto fotek jedna situačka. :kladivo:


Přílohy:
situace.jpg
situace.jpg [ 343.54 KiB | Zobrazeno 4227 krát ]

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
7.10.2012 11:41:04
Profil
 

Příspěvky: 1459
Bydliště: F-M - Praha
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Velmi těžké... a tato stavba byla postavena?

_________________
Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval
Peugeot 206 , Citroën C4 Grand Picasso II


9.10.2012 19:38:40
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Byla postavena. Tento návrh se nedočkal v rámci úspor realizace. Dnešní řešení je taky s křižovatkou ale jedním nadjezdem

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


9.10.2012 20:00:39
Profil
 

Příspěvky: 1459
Bydliště: F-M - Praha
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Tak v tom případě mi to připomíná úsek Štěrboholské radiály.

_________________
Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval
Peugeot 206 , Citroën C4 Grand Picasso II


9.10.2012 20:23:50
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Dáme nápovědu: celý tento úsek se nachází v nadmořské výšce zhruba 450 m.n.m. - na obrázku uvedené přeložky silnic nejsou dnes realizovány, nicméně hlavní trasa dálnice sedí směrově i dle dnešního stavu... vodítkem by mohlo být slabě viditelné zobrazení křížení skutečných silnic v pravé části obrázku. Jo a sever není v horní části obrázku - na 12té hodině, ale spíše cca na 11té hodině ;)

_________________
KlarArt


10.10.2012 8:09:29
Profil
 

Příspěvky: 343
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
mapman píše:
Dáme nápovědu: celý tento úsek se nachází v nadmořské výšce zhruba 450 m.n.m. - na obrázku uvedené přeložky silnic nejsou dnes realizovány, nicméně hlavní trasa dálnice sedí směrově i dle dnešního stavu... vodítkem by mohlo být slabě viditelné zobrazení křížení skutečných silnic v pravé části obrázku. Jo a sever není v horní části obrázku - na 12té hodině, ale spíše cca na 11té hodině ;)

Jestli se nemýlím, tak sever na 11hodinu má pouze D1, s tím že nadmořská výška 450 metrů je obecně na hranici vysočiny. Z křižovatek v této oblasti má obdobný tvar pouze exit 41, kde je i vedení 111 obloukem podél dálnice na šternberk jak zachycuje projekt...

nicméně podle ostatních částí projektu mi to nějak nesedne... jsem mimo?


10.10.2012 10:48:03
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
D1 Vysočina je správná úvaha, kilometr už nikoliv ...

_________________
KlarArt


10.10.2012 11:30:54
Profil
 

Příspěvky: 655
Bydliště: ValMez
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Ta situace vpravé části by seděla na Exit 75 Píšť, což by bylo vysvětlení, proč je takkový provizorně poloviční...


10.10.2012 12:00:48
Profil
 

Příspěvky: 1223
Bydliště: R43
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
jeni013 píše:
Ta situace vpravé části by seděla na Exit 75 Píšť, což by bylo vysvětlení, proč je takkový provizorně poloviční...

Ja se priklanim k temuz...podle kontaminace.cenia.cz to sedi.... :ok:


10.10.2012 12:15:11
Profil
 

Příspěvky: 328
Bydliště: Olomouc
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
168km D1 ? :jidlo:

_________________
Mazda MX-5 NB
Ford Galaxy 1.9TDi PD


10.10.2012 15:37:54
Profil ICQ
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Jo ta Píšť by odpovídala, i terénem (potoky, vrstevnice) i tim bližšim rybníčkem. To bude tutovka.


10.10.2012 15:46:32
Profil
 

Příspěvky: 1459
Bydliště: F-M - Praha
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
http://www.mapy.cz/s/5ouQ
Exit 153?

_________________
Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval
Peugeot 206 , Citroën C4 Grand Picasso II


10.10.2012 20:34:57
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Lenny se snad nebude hněvat, když za něj potvrdím, že je to opravdu prostor Hořic a Píště ;)

_________________
KlarArt


11.10.2012 15:32:04
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
A kam jako měly směřovat ty přeložky silnic III. třídy?

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


11.10.2012 16:06:00
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Původní návrh MÚK Hořice se silnicí II/130 z roku 1969, která byla posunuta blíže ku Praze do km 74,7, křižovatka byla navržena jako všesměrová. Přeložka silnice II/130 vedla západním obchvatem Hořic (2693 m).

Rozhodnutí o výstavbě neúplných MÚK Hořice a Koberovice byla podpořeno jednak spádovými oblastmi, a dále při vypuštění MÚK Hořice by se vzdálenost mezi křižovatkami zvětšila na 16 km, což bylo, s ohledem na očekávané hospodářské oživení oblasti, neúnosné. Bylo nutno vyhovět dopravní poptávce spádové oblasti od Pelhřimova na Prahu a v neposlední řadě umožnila stavbu 006 uvést do provozu dříve než stavby 011A, 001B a 012.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


11.10.2012 16:23:42
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Jak na Nový rok tak po celý rok. Kde to je? :jidlo:


Přílohy:
silnice.jpg
silnice.jpg [ 170.75 KiB | Zobrazeno 3109 krát ]

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
1.1.2013 23:25:54
Profil
 

Příspěvky: 2767
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
I/37 na vjezdu do Hradce - Hradubická.


1.1.2013 23:36:49
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1568 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 63  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz