| Autor |
Zpráva |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Ale dalo mi to chvíli přemýšlení  Borovice a asfalt to může být jedině Slovensko
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 31.8.2012 19:11:48 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: Kde to bylo ...
Tak ještě jedna pro experty, teď jsem vážně zvědav  Příloha:
SAM_0976.JPG [ 114.4 KiB | Zobrazeno 4509 krát ]
|
| 31.8.2012 19:37:43 |
|
 |
|
hh
Autor
Příspěvky: 2488
|
 Re: Kde to bylo ...
|
| 31.8.2012 19:46:36 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
To je jasné 
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 31.8.2012 21:06:40 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: Kde to bylo ...
Dálnice správná, místo jiné...a jinak Lenny to opět uhodl (soukromou zprávou) 
|
| 1.9.2012 9:28:08 |
|
 |
|
Domis
Příspěvky: 239 Bydliště: Viničné Šumice
|
 Re: Kde to bylo ...
Tak to musí být MÚK Velká Bíteš (směr Brno). Ta zděná budova vlevo tam je doteď . https://maps.google.cz/maps?hl=cs&ll=49 ... 5,0,1&z=18
|
| 1.9.2012 10:30:53 |
|
 |
|
jonáš
Příspěvky: 4084
|
 Re: Kde to bylo ...
jannnn píše: Nojo, je to tak, rychlost  Překvapují mě tam ty husté čáry vlevo. Že by tolik stání pro motorky? Kdepak, to je jen obvyklej pohled teleobjektivem .. stejně tak ty dvě auta v dálce co nedodržujou bezpečný rozestupy 
|
| 1.9.2012 13:42:37 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: Kde to bylo ...
|
| 1.9.2012 15:25:54 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Tentokrát namísto fotek jedna situačka. 
Přílohy:
situace.jpg [ 343.54 KiB | Zobrazeno 4227 krát ]
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 7.10.2012 11:41:04 |
|
 |
|
FlakY`
Příspěvky: 1459 Bydliště: F-M - Praha
|
 Re: Kde to bylo ...
Velmi těžké... a tato stavba byla postavena?
_________________ Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval Peugeot 206 , Citroën C4 Grand Picasso II
|
| 9.10.2012 19:38:40 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Byla postavena. Tento návrh se nedočkal v rámci úspor realizace. Dnešní řešení je taky s křižovatkou ale jedním nadjezdem
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 9.10.2012 20:00:39 |
|
 |
|
FlakY`
Příspěvky: 1459 Bydliště: F-M - Praha
|
 Re: Kde to bylo ...
Tak v tom případě mi to připomíná úsek Štěrboholské radiály.
_________________ Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval Peugeot 206 , Citroën C4 Grand Picasso II
|
| 9.10.2012 20:23:50 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Kde to bylo ...
Dáme nápovědu: celý tento úsek se nachází v nadmořské výšce zhruba 450 m.n.m. - na obrázku uvedené přeložky silnic nejsou dnes realizovány, nicméně hlavní trasa dálnice sedí směrově i dle dnešního stavu... vodítkem by mohlo být slabě viditelné zobrazení křížení skutečných silnic v pravé části obrázku. Jo a sever není v horní části obrázku - na 12té hodině, ale spíše cca na 11té hodině 
_________________ KlarArt
|
| 10.10.2012 8:09:29 |
|
 |
|
Jaroslav
Příspěvky: 343
|
 Re: Kde to bylo ...
mapman píše: Dáme nápovědu: celý tento úsek se nachází v nadmořské výšce zhruba 450 m.n.m. - na obrázku uvedené přeložky silnic nejsou dnes realizovány, nicméně hlavní trasa dálnice sedí směrově i dle dnešního stavu... vodítkem by mohlo být slabě viditelné zobrazení křížení skutečných silnic v pravé části obrázku. Jo a sever není v horní části obrázku - na 12té hodině, ale spíše cca na 11té hodině  Jestli se nemýlím, tak sever na 11hodinu má pouze D1, s tím že nadmořská výška 450 metrů je obecně na hranici vysočiny. Z křižovatek v této oblasti má obdobný tvar pouze exit 41, kde je i vedení 111 obloukem podél dálnice na šternberk jak zachycuje projekt... nicméně podle ostatních částí projektu mi to nějak nesedne... jsem mimo?
|
| 10.10.2012 10:48:03 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Kde to bylo ...
D1 Vysočina je správná úvaha, kilometr už nikoliv ...
_________________ KlarArt
|
| 10.10.2012 11:30:54 |
|
 |
|
jeni013
Příspěvky: 655 Bydliště: ValMez
|
 Re: Kde to bylo ...
Ta situace vpravé části by seděla na Exit 75 Píšť, což by bylo vysvětlení, proč je takkový provizorně poloviční...
|
| 10.10.2012 12:00:48 |
|
 |
|
siesa
Příspěvky: 1223 Bydliště: R43
|
 Re: Kde to bylo ...
jeni013 píše: Ta situace vpravé části by seděla na Exit 75 Píšť, což by bylo vysvětlení, proč je takkový provizorně poloviční... Ja se priklanim k temuz...podle kontaminace.cenia.cz to sedi.... 
|
| 10.10.2012 12:15:11 |
|
 |
|
Sponik
Příspěvky: 328 Bydliště: Olomouc
|
 Re: Kde to bylo ...
168km D1 ? 
_________________ Mazda MX-5 NB Ford Galaxy 1.9TDi PD
|
| 10.10.2012 15:37:54 |
|
 |
|
jonáš
Příspěvky: 4084
|
 Re: Kde to bylo ...
Jo ta Píšť by odpovídala, i terénem (potoky, vrstevnice) i tim bližšim rybníčkem. To bude tutovka.
|
| 10.10.2012 15:46:32 |
|
 |
|
FlakY`
Příspěvky: 1459 Bydliště: F-M - Praha
|
 Re: Kde to bylo ...
_________________ Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval Peugeot 206 , Citroën C4 Grand Picasso II
|
| 10.10.2012 20:34:57 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Kde to bylo ...
Lenny se snad nebude hněvat, když za něj potvrdím, že je to opravdu prostor Hořic a Píště 
_________________ KlarArt
|
| 11.10.2012 15:32:04 |
|
 |
|
dvs
Příspěvky: 3513
|
 Re: Kde to bylo ...
A kam jako měly směřovat ty přeložky silnic III. třídy?
_________________ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs
|
| 11.10.2012 16:06:00 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Původní návrh MÚK Hořice se silnicí II/130 z roku 1969, která byla posunuta blíže ku Praze do km 74,7, křižovatka byla navržena jako všesměrová. Přeložka silnice II/130 vedla západním obchvatem Hořic (2693 m).
Rozhodnutí o výstavbě neúplných MÚK Hořice a Koberovice byla podpořeno jednak spádovými oblastmi, a dále při vypuštění MÚK Hořice by se vzdálenost mezi křižovatkami zvětšila na 16 km, což bylo, s ohledem na očekávané hospodářské oživení oblasti, neúnosné. Bylo nutno vyhovět dopravní poptávce spádové oblasti od Pelhřimova na Prahu a v neposlední řadě umožnila stavbu 006 uvést do provozu dříve než stavby 011A, 001B a 012.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 11.10.2012 16:23:42 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Jak na Nový rok tak po celý rok. Kde to je? 
Přílohy:
silnice.jpg [ 170.75 KiB | Zobrazeno 3109 krát ]
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 1.1.2013 23:25:54 |
|
 |
|
JirkaS
Příspěvky: 2767
|
 Re: Kde to bylo ...
I/37 na vjezdu do Hradce - Hradubická.
|
| 1.1.2013 23:36:49 |
|
|