Právě je 27.4.2021 11:02:58




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1568 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 63  Další
 Kde to bylo ... 
Autor Zpráva
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
To bylo rychlé, teď něco složitější :jidlo:


Přílohy:
silnice.jpg
silnice.jpg [ 154.98 KiB | Zobrazeno 4504 krát ]

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
10.1.2013 21:43:07
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
No, zas tak moc ne, ta fabrika vlevo mi leží poslední dny pěkně v žaludku ... a jsou za ní desítky garáží :)

EDIT: teda ne přímo tahle, ale ta co je dneska hned za ní ...

_________________
KlarArt


10.1.2013 22:05:25
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
No tak hádejte někdo, mě strašně zajímá, kde to je! :twisted:


12.1.2013 12:48:08
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Ty topoly jsou tam dodnes a ty byty vpravo uz jsme v jednom zdejsim vlakne taky diskutovali. Tipujte tipujte :)

_________________
KlarArt


12.1.2013 14:36:36
Profil
 

Příspěvky: 1632
Bydliště: MO
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Řekl bych budoucí R46 v Prostějově.

_________________
Království a půl princezny za 511.


12.1.2013 15:02:15
Profil
 

Příspěvky: 87
Bydliště: Olomouc
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Zhruba zde, že? https://maps.google.cz/?ll=49.465893,17 ... 9,,0,-0.07
Také mě to napadlo, ale zas na to, že okolo PV jsou samá pole mi tam přijde na pozadí nějak moc stromů... Ale jinak by to asi fakt odpovídalo.

_________________
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi)
VW Golf V. 1.9 TDi - daily car


12.1.2013 15:27:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Ještě pár desítek metrů couvnout a bude to přesně ;)

_________________
KlarArt


12.1.2013 16:22:08
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Další kolo historické hádanky je tu. :jidlo:


Přílohy:
silnice.jpg
silnice.jpg [ 172.24 KiB | Zobrazeno 4316 krát ]

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
12.1.2013 21:04:56
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Fotka z 15. března 1977

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


18.1.2013 22:49:20
Profil
 

Příspěvky: 122
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Kdyz jsem fotku videl, neco mi rikalo, ze by to mohla byt R4 a zacatkem roku 1977 byly nektere useky na zacatku vystavby takze by mohly byt v tomto stadiu. Ale zase mi to na R4 pripada prilis siroke. Takze by to mohla byt D1 nekde za Humpolcem na poslednim useku zahajenem v roce 1976. Vsechny useky D1 i R4 ktere casove zapadaji jsou v kopcovitem terenu takze i to do fotky zapadaji. Ale to je asi tak vsechno co me k urceni mista napada.
Lenny píše:
Fotka z 15. března 1977

Hm, tak v tento den mi u mamy v brise asi nic nechybelo :)


19.1.2013 21:17:35
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
R4 to není.
Můžu přidát větší fotku.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


23.1.2013 17:50:23
Profil
 

Příspěvky: 1615
Bydliště: D1, 2,78 km
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Nemůžu se ubránit pocitu, že je to D5 někde v okolí Loděnice?

_________________
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.


23.1.2013 22:19:51
Profil
 

Příspěvky: 3744
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
D5 to určitě nebude, ta se začala stavět až v 80. letech (tuším od Prahy - pamatuju si, jak jsme jeli v roce 1981 do Plzně po staré a u Prahy bylo vidět, jak se začíná stavět dálnice, zatímco dál už nic vidět nebylo). EDIT: Tak stavět se začalo už 1977, ale stejně bych řekl, že to takhle pokročilé být v době fotky ještě nemohlo.

Můj tip: D1 mezi Humpolcem a Pávovem - přesněji to nedokážu :) .


24.1.2013 8:24:33
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Dám napovědu


Přílohy:
silnice.jpg
silnice.jpg [ 225.42 KiB | Zobrazeno 3783 krát ]

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
26.1.2013 10:37:22
Profil
 

Příspěvky: 64
Bydliště: u Humpolce
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
co tady?
http://www.mapy.cz/#x=15.312592&y=49.560681&z=14&l=16&t=r&rp=m&m=9icNkxUxnt

Budoucí most přes odbočku ze silnice Speřice Humpolec do Jiřic?


26.1.2013 11:06:58
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
nějaké jiné návrhy? :)

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


26.1.2013 22:03:21
Profil
 

Příspěvky: 122
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Lenny píše:
R4 to není.

No to uz jsem si zjistil, ve stredu na Sumavu a dnes zpet a nic co by teto fotce odpovidalo jsem nenasel. Pravda celou cestu zarazeno za 6 a na tachometru kolem 130 ale fotka je v ose cesty takze bych si mel vsimnout.

Lenny píše:
nějaké jiné návrhy? :)

Ne a ani druha fotka mi nepomohla. Casove mi to zapada jen do tech poslednich useku D1 u Humpolce. Jak jsem napsal, v dobe porizeni fotky zbyvalo par mesicu do meho narozeni takze pametnik nejsem a muzu srovnavat se stavem nedavnym a dnesnim.

Snad jen, je to opravdu stavba D nebo R a nebo je to jina stavba? I kdyz pri teto sirce to asi nic jineho nebude.


27.1.2013 22:28:21
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
apimen píše:
co tady?
http://www.mapy.cz/#x=15.312592&y=49.560681&z=14&l=16&t=r&rp=m&m=9icNkxUxnt

Budoucí most přes odbočku ze silnice Speřice Humpolec do Jiřic?

Přesně tak. :ok:
Teď něco jednoduššího :jidlo:


Přílohy:
XXXIV_12-15.jpg
XXXIV_12-15.jpg [ 155.07 KiB | Zobrazeno 3487 krát ]

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
4.2.2013 18:54:20
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Že by D1? :) když už je tam to BN, by to mohla být úklidová četa z Mirošovic :)) Co na to "mbmat"? :)

_________________
KlarArt


4.2.2013 19:02:39
Profil
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Přidávám se k mapmanovi, měl by to být MB Unimog z SSÚD Mirošovice. Místo bych viděl někde tady:
http://www.mapy.cz/#x=14.502693&y=50.02 ... to%20Praha
Pohled směrem do centra.
Jsem si tím na 99% jist.


5.2.2013 0:07:02
Profil ICQ
 

Příspěvky: 53
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Mám pro vás další kousek.Jsem si jistý na 99%.Myslím,že to nebude zas tak těžké.Značku v popředí jsem zamaskoval.


Přílohy:
Kopie - 20130115-163825.jpg
Kopie - 20130115-163825.jpg [ 70.08 KiB | Zobrazeno 3279 krát ]
21.2.2013 21:46:29
Profil
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
MartinM píše:
Mám pro vás další kousek.Jsem si jistý na 99%.Myslím,že to nebude zas tak těžké.Značku v popředí jsem zamaskoval.

I bez značky ... po paměti :) Matně si vybavuju, že jsem byl malé dítě, když vedle tohohle podjezdu "razili" druhou díru.
A vážně si myslím, že ta druhá díra pod tratí (co na foto ještě není) byla nějak ražená bez (dlouhodobějšího) přerušení provozu na žel. trati. Ostatně odlišná konstrukce tomu napovídá...


21.2.2013 22:06:29
Profil
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Není to R10 u Brandýsa n. Labem?


22.2.2013 0:10:32
Profil ICQ
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
Taky bych, po shlédnutí letecké mapy, toto tipoval.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


22.2.2013 0:14:07
Profil ICQ
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Kde to bylo ...
pp21 píše:
A vážně si myslím, že ta druhá díra pod tratí (co na foto ještě není) byla nějak ražená bez (dlouhodobějšího) přerušení provozu na žel. trati. Ostatně odlišná konstrukce tomu napovídá...

Jo, to byl takzvanej "protlak", nikoli ovšem rajskej. Tubus vybetonován vedle a zatlačen do náspu hydraulicky -- přerušit na delší dobu hlavní uhelnou magistrálu něvazmóžno ;-)


22.2.2013 9:32:07
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1568 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 63  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz