| Autor |
Zpráva |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
To bylo rychlé, teď něco složitější 
Přílohy:
silnice.jpg [ 154.98 KiB | Zobrazeno 4504 krát ]
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 10.1.2013 21:43:07 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Kde to bylo ...
No, zas tak moc ne, ta fabrika vlevo mi leží poslední dny pěkně v žaludku ... a jsou za ní desítky garáží  EDIT: teda ne přímo tahle, ale ta co je dneska hned za ní ...
_________________ KlarArt
|
| 10.1.2013 22:05:25 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: Kde to bylo ...
No tak hádejte někdo, mě strašně zajímá, kde to je! 
|
| 12.1.2013 12:48:08 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Kde to bylo ...
Ty topoly jsou tam dodnes a ty byty vpravo uz jsme v jednom zdejsim vlakne taky diskutovali. Tipujte tipujte 
_________________ KlarArt
|
| 12.1.2013 14:36:36 |
|
 |
|
Bobek
Příspěvky: 1632 Bydliště: MO
|
 Re: Kde to bylo ...
Řekl bych budoucí R46 v Prostějově.
_________________ Království a půl princezny za 511.
|
| 12.1.2013 15:02:15 |
|
 |
|
Jura_Favorit
Příspěvky: 87 Bydliště: Olomouc
|
 Re: Kde to bylo ...
Zhruba zde, že? https://maps.google.cz/?ll=49.465893,17 ... 9,,0,-0.07Také mě to napadlo, ale zas na to, že okolo PV jsou samá pole mi tam přijde na pozadí nějak moc stromů... Ale jinak by to asi fakt odpovídalo.
_________________ Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi) VW Golf V. 1.9 TDi - daily car
|
| 12.1.2013 15:27:15 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Kde to bylo ...
Ještě pár desítek metrů couvnout a bude to přesně 
_________________ KlarArt
|
| 12.1.2013 16:22:08 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Další kolo historické hádanky je tu. 
Přílohy:
silnice.jpg [ 172.24 KiB | Zobrazeno 4316 krát ]
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 12.1.2013 21:04:56 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Fotka z 15. března 1977
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 18.1.2013 22:49:20 |
|
 |
|
Pavel_t
Příspěvky: 122 Bydliště: Praha
|
 Re: Kde to bylo ...
Kdyz jsem fotku videl, neco mi rikalo, ze by to mohla byt R4 a zacatkem roku 1977 byly nektere useky na zacatku vystavby takze by mohly byt v tomto stadiu. Ale zase mi to na R4 pripada prilis siroke. Takze by to mohla byt D1 nekde za Humpolcem na poslednim useku zahajenem v roce 1976. Vsechny useky D1 i R4 ktere casove zapadaji jsou v kopcovitem terenu takze i to do fotky zapadaji. Ale to je asi tak vsechno co me k urceni mista napada. Lenny píše: Fotka z 15. března 1977 Hm, tak v tento den mi u mamy v brise asi nic nechybelo 
|
| 19.1.2013 21:17:35 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
R4 to není. Můžu přidát větší fotku.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 23.1.2013 17:50:23 |
|
 |
|
adamos
Příspěvky: 1615 Bydliště: D1, 2,78 km
|
 Re: Kde to bylo ...
Nemůžu se ubránit pocitu, že je to D5 někde v okolí Loděnice?
_________________ Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
|
| 23.1.2013 22:19:51 |
|
 |
|
Standa
Příspěvky: 3744 Bydliště: Praha
|
 Re: Kde to bylo ...
D5 to určitě nebude, ta se začala stavět až v 80. letech (tuším od Prahy - pamatuju si, jak jsme jeli v roce 1981 do Plzně po staré a u Prahy bylo vidět, jak se začíná stavět dálnice, zatímco dál už nic vidět nebylo). EDIT: Tak stavět se začalo už 1977, ale stejně bych řekl, že to takhle pokročilé být v době fotky ještě nemohlo. Můj tip: D1 mezi Humpolcem a Pávovem - přesněji to nedokážu  .
|
| 24.1.2013 8:24:33 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Dám napovědu
Přílohy:
silnice.jpg [ 225.42 KiB | Zobrazeno 3783 krát ]
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 26.1.2013 10:37:22 |
|
 |
|
apimen
Příspěvky: 64 Bydliště: u Humpolce
|
 Re: Kde to bylo ...
|
| 26.1.2013 11:06:58 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
nějaké jiné návrhy? 
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 26.1.2013 22:03:21 |
|
 |
|
Pavel_t
Příspěvky: 122 Bydliště: Praha
|
 Re: Kde to bylo ...
No to uz jsem si zjistil, ve stredu na Sumavu a dnes zpet a nic co by teto fotce odpovidalo jsem nenasel. Pravda celou cestu zarazeno za 6 a na tachometru kolem 130 ale fotka je v ose cesty takze bych si mel vsimnout. Lenny píše: nějaké jiné návrhy?  Ne a ani druha fotka mi nepomohla. Casove mi to zapada jen do tech poslednich useku D1 u Humpolce. Jak jsem napsal, v dobe porizeni fotky zbyvalo par mesicu do meho narozeni takze pametnik nejsem a muzu srovnavat se stavem nedavnym a dnesnim. Snad jen, je to opravdu stavba D nebo R a nebo je to jina stavba? I kdyz pri teto sirce to asi nic jineho nebude.
|
| 27.1.2013 22:28:21 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Kde to bylo ...
Přesně tak. Teď něco jednoduššího 
Přílohy:
XXXIV_12-15.jpg [ 155.07 KiB | Zobrazeno 3487 krát ]
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 4.2.2013 18:54:20 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Kde to bylo ...
Že by D1?  když už je tam to BN, by to mohla být úklidová četa z Mirošovic  ) Co na to "mbmat"? 
_________________ KlarArt
|
| 4.2.2013 19:02:39 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: Kde to bylo ...
Přidávám se k mapmanovi, měl by to být MB Unimog z SSÚD Mirošovice. Místo bych viděl někde tady: http://www.mapy.cz/#x=14.502693&y=50.02 ... to%20PrahaPohled směrem do centra. Jsem si tím na 99% jist.
|
| 5.2.2013 0:07:02 |
|
 |
|
MartinM
Příspěvky: 53
|
 Re: Kde to bylo ...
Mám pro vás další kousek.Jsem si jistý na 99%.Myslím,že to nebude zas tak těžké.Značku v popředí jsem zamaskoval.
Přílohy:
Kopie - 20130115-163825.jpg [ 70.08 KiB | Zobrazeno 3279 krát ]
|
| 21.2.2013 21:46:29 |
|
 |
|
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
|
 Re: Kde to bylo ...
MartinM píše: Mám pro vás další kousek.Jsem si jistý na 99%.Myslím,že to nebude zas tak těžké.Značku v popředí jsem zamaskoval. I bez značky ... po paměti  Matně si vybavuju, že jsem byl malé dítě, když vedle tohohle podjezdu "razili" druhou díru. A vážně si myslím, že ta druhá díra pod tratí (co na foto ještě není) byla nějak ražená bez (dlouhodobějšího) přerušení provozu na žel. trati. Ostatně odlišná konstrukce tomu napovídá...
|
| 21.2.2013 22:06:29 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: Kde to bylo ...
Není to R10 u Brandýsa n. Labem?
|
| 22.2.2013 0:10:32 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: Kde to bylo ...
Taky bych, po shlédnutí letecké mapy, toto tipoval.
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 22.2.2013 0:14:07 |
|
 |
|
jonáš
Příspěvky: 4084
|
 Re: Kde to bylo ...
pp21 píše: A vážně si myslím, že ta druhá díra pod tratí (co na foto ještě není) byla nějak ražená bez (dlouhodobějšího) přerušení provozu na žel. trati. Ostatně odlišná konstrukce tomu napovídá... Jo, to byl takzvanej "protlak", nikoli ovšem rajskej. Tubus vybetonován vedle a zatlačen do náspu hydraulicky -- přerušit na delší dobu hlavní uhelnou magistrálu něvazmóžno 
|
| 22.2.2013 9:32:07 |
|
|