| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Kde to bylo ... http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=143&t=1990 |
Stránka 26 z 63 |
| Autor: | pp21 [ 22.2.2013 11:33:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Jo jo, je to R10: http://foto.ceskedalnice.cz/nase-foto/p ... _6389.html |
|
| Autor: | MartinM [ 25.2.2013 6:32:08 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... | ||
Nezbývá mi nic jiného než s vámi souhlasit.Je to skutečně dnešní R-10,směr Mladá Boleslav.Zde je obr. s odkrytou značkou.
|
|||
| Autor: | MartinM [ 25.2.2013 6:53:39 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... | ||
Vůbec netuším odkud to je.Je to záběr z filmu "Pějme píseň dohola" z roku 1990.
|
|||
| Autor: | Martin z Ostravy [ 25.2.2013 9:39:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Nad tím jsem už taky uvažoval, řekl bych, že to bude určitě D1, vzhledem k tomu, že jeto točeno na začátku 90 let. Ale otázka je kde. |
|
| Autor: | xcav8 [ 25.2.2013 10:21:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Dálnice D8 Odolena Voda. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 25.2.2013 10:53:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Ano, je to ono |
|
| Autor: | Lenny [ 25.2.2013 11:34:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
To není D8. To je rozhodně D1. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 25.2.2013 11:39:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Koukal jsem na streetview a ten pohled sedí, i svodidla a točeno to bylo z nadjezdu, který tam taky je, tak nevím.. |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 25.2.2013 12:05:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Vypadá to hodně podobně, ale svodidla nalevo nesedí a ta studna (nebo co to je) tam také není. Takže, si nejsem jist. |
|
| Autor: | Vizi [ 25.2.2013 12:45:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Tak vzhledem k tomu, že ten film je z roku 1990 a úsek D8 Zdiby - Úžice se v tom roce teprve začal stavět, tak to skutečně nemůže být, i když to místo vypadá hodně podobně. |
|
| Autor: | kyk [ 25.2.2013 12:48:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Film se natáčel na Křižanovsku, tak bych se rozhlížel tam... |
|
| Autor: | Sosa [ 25.2.2013 12:54:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Podle vzrůstu zeleně na svahu bych si typnul, že musel být ten úsek tak min 10-15 let starý. Takže nejdýl tak konec výstavby kelem roku 1980. Můj typ je někde na vysočině. |
|
| Autor: | Lenny [ 25.2.2013 14:29:18 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... | ||
mbmat píše: Přidávám se k mapmanovi, měl by to být MB Unimog z SSÚD Mirošovice. Místo bych viděl někde tady:http://www.mapy.cz/#x=14.502693&y=50.02 ... to%20Praha Uhodnuto MartinM píše: Vůbec netuším odkud to je.Je to záběr z filmu "Pějme píseň dohola" z roku 1990. D1 km 175,3 směr Brno. A dovolím si přidat další hádanku, sken z časopisu.
|
|||
| Autor: | balance [ 25.2.2013 15:19:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
kyk píše: Film se natáčel na Křižanovsku, tak bych se rozhlížel tam... V tom případě mě napadá jen toto místo: http://goo.gl/maps/t2K4B Ale znamenalo by to, že stoupací pruh se pak prodlužoval ... Na fotce je dešťová šachta, dnes je tam vpust. |
|
| Autor: | xcav8 [ 25.2.2013 16:52:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Čerpal jsem odtud: http://www.filmovamista.cz/474-Pejme-pi ... zaber=4995 |
|
| Autor: | balance [ 25.2.2013 16:58:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Mi tam nesedí skladba těch stromů ... ve filmu je spoustu jehličnanů, u Odolene vody je jich podstatně méně |
|
| Autor: | michal [ 25.2.2013 17:04:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Ten zářez vpravo není u OV dost vysoký, ne? To vypadá na vysoký kopec. |
|
| Autor: | kyk [ 25.2.2013 17:06:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Lenny má recht, sedí i struktura lesů a polí na protějším horizontu, na D8 nejsou v tom místě jehličnany. Je to zde http://goo.gl/maps/bu3V5 |
|
| Autor: | jonáš [ 25.2.2013 17:48:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Jo, a ta šachta je tam furt, a jako bonus stínohra gúglího fotoauta |
|
| Autor: | MartinM [ 19.3.2013 16:23:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Lenny píše: A dovolím si přidat další hádanku, sken z časopisu. Není to dnešní R35 v úseku Dlouhý Most-Rádlo? Snímek odhad cca. 80.léta? |
|
| Autor: | Lenny [ 20.3.2013 20:59:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Jsi dobrý |
|
| Autor: | adamos [ 20.3.2013 23:45:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Pak to tedy musí být zde http://goo.gl/maps/JFNzF . Hodně se to místo změnilo... |
|
| Autor: | Lenny [ 21.3.2013 13:12:20 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... | ||
Vy jste dobří A co tento čtyřpruh?
|
|||
| Autor: | kyk [ 21.3.2013 15:51:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Vlaječek tam je jak na veletrhu. Ale hádat se neodvažuji |
|
| Autor: | Lenny [ 21.3.2013 16:24:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kde to bylo ... |
Je to taková těžší věc, když budete chtít napovím. |
|
| Stránka 26 z 63 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|