České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Kde to bylo ...
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=143&t=1990
Stránka 26 z 63

Autor:  pp21 [ 22.2.2013 11:33:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Jo jo, je to R10: http://foto.ceskedalnice.cz/nase-foto/p ... _6389.html

Autor:  MartinM [ 25.2.2013 6:32:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Nezbývá mi nic jiného než s vámi souhlasit.Je to skutečně dnešní R-10,směr Mladá Boleslav.Zde je obr. s odkrytou značkou.

Přílohy:
20130115-163825b.jpg
20130115-163825b.jpg [ 69.76 KiB | Zobrazeno 3633 krát ]

Autor:  MartinM [ 25.2.2013 6:53:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Vůbec netuším odkud to je.Je to záběr z filmu "Pějme píseň dohola" z roku 1990.

Přílohy:
20130115-200545b.jpg
20130115-200545b.jpg [ 43.27 KiB | Zobrazeno 3633 krát ]

Autor:  Martin z Ostravy [ 25.2.2013 9:39:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Nad tím jsem už taky uvažoval, řekl bych, že to bude určitě D1, vzhledem k tomu, že jeto točeno na začátku 90 let. Ale otázka je kde.

Autor:  xcav8 [ 25.2.2013 10:21:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Dálnice D8 Odolena Voda.

Autor:  Martin z Ostravy [ 25.2.2013 10:53:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Ano, je to ono :) Jsem nevěděl, že tam bylo CB.

Autor:  Lenny [ 25.2.2013 11:34:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

To není D8. To je rozhodně D1.

Autor:  Martin z Ostravy [ 25.2.2013 11:39:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Koukal jsem na streetview a ten pohled sedí, i svodidla a točeno to bylo z nadjezdu, který tam taky je, tak nevím..

Autor:  Dr.Fe1 [ 25.2.2013 12:05:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Vypadá to hodně podobně, ale svodidla nalevo nesedí a ta studna (nebo co to je) tam také není. Takže, si nejsem jist.

Autor:  Vizi [ 25.2.2013 12:45:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Tak vzhledem k tomu, že ten film je z roku 1990 a úsek D8 Zdiby - Úžice se v tom roce teprve začal stavět, tak to skutečně nemůže být, i když to místo vypadá hodně podobně.

Autor:  kyk [ 25.2.2013 12:48:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Film se natáčel na Křižanovsku, tak bych se rozhlížel tam...

Autor:  Sosa [ 25.2.2013 12:54:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Podle vzrůstu zeleně na svahu bych si typnul, že musel být ten úsek tak min 10-15 let starý. Takže nejdýl tak konec výstavby kelem roku 1980. Můj typ je někde na vysočině.

Autor:  Lenny [ 25.2.2013 14:29:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

mbmat píše:
Přidávám se k mapmanovi, měl by to být MB Unimog z SSÚD Mirošovice. Místo bych viděl někde tady:http://www.mapy.cz/#x=14.502693&y=50.02 ... to%20Praha

Uhodnuto :ok:

MartinM píše:
Vůbec netuším odkud to je.Je to záběr z filmu "Pějme píseň dohola" z roku 1990.

D1 km 175,3 směr Brno.

A dovolím si přidat další hádanku, sken z časopisu.

Přílohy:
silnice.jpg
silnice.jpg [ 175 KiB | Zobrazeno 3503 krát ]

Autor:  balance [ 25.2.2013 15:19:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

kyk píše:
Film se natáčel na Křižanovsku, tak bych se rozhlížel tam...

V tom případě mě napadá jen toto místo:
http://goo.gl/maps/t2K4B

Ale znamenalo by to, že stoupací pruh se pak prodlužoval ...
Na fotce je dešťová šachta, dnes je tam vpust.

Autor:  xcav8 [ 25.2.2013 16:52:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Čerpal jsem odtud:
http://www.filmovamista.cz/474-Pejme-pi ... zaber=4995

Autor:  balance [ 25.2.2013 16:58:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Mi tam nesedí skladba těch stromů ... ve filmu je spoustu jehličnanů, u Odolene vody je jich podstatně méně

Autor:  michal [ 25.2.2013 17:04:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Ten zářez vpravo není u OV dost vysoký, ne? To vypadá na vysoký kopec.

Autor:  kyk [ 25.2.2013 17:06:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Lenny má recht, sedí i struktura lesů a polí na protějším horizontu, na D8 nejsou v tom místě jehličnany. Je to zde http://goo.gl/maps/bu3V5

Autor:  jonáš [ 25.2.2013 17:48:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Jo, a ta šachta je tam furt, a jako bonus stínohra gúglího fotoauta ;-) http://goo.gl/maps/JiPPt

Autor:  MartinM [ 19.3.2013 16:23:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Lenny píše:
A dovolím si přidat další hádanku, sken z časopisu.


Není to dnešní R35 v úseku Dlouhý Most-Rádlo? Snímek odhad cca. 80.léta?

Autor:  Lenny [ 20.3.2013 20:59:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Jsi dobrý :ok: , uhodl jsi úsek i silnici. A kde je to na tom úseku? :)

Autor:  adamos [ 20.3.2013 23:45:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Pak to tedy musí být zde http://goo.gl/maps/JFNzF . Hodně se to místo změnilo...

Autor:  Lenny [ 21.3.2013 13:12:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Vy jste dobří :ok: hodně se to tam změnilo a to místo docela klame podobností.

A co tento čtyřpruh?

Přílohy:
silnice.png
silnice.png [ 794.67 KiB | Zobrazeno 3129 krát ]

Autor:  kyk [ 21.3.2013 15:51:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Vlaječek tam je jak na veletrhu. Ale hádat se neodvažuji :-)

Autor:  Lenny [ 21.3.2013 16:24:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Je to taková těžší věc, když budete chtít napovím.

Stránka 26 z 63 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/