České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Kde to bylo ...
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=143&t=1990
Stránka 27 z 63

Autor:  Vizi [ 21.3.2013 18:08:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Ať se do západního Německa propadnu jestli tohle není provizorní ukončení společné I/8 a I/13 v Teplicích před výstavbou průtahu

Autor:  Lenny [ 24.3.2013 22:04:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Vizi píše:
Ať se do západního Německa propadnu jestli tohle není provizorní ukončení společné I/8 a I/13 v Teplicích před výstavbou průtahu

Jsi dobrý :ok: Toto byla jedna stavba uvedená do provozu v roce 1974 http://www.mapy.cz/#x=13.851058&y=50.62 ... %20Teplice

A pro změnu něco barevného a něco z výšky, co to je? :jidlo:

Přílohy:
silnice.jpg
silnice.jpg [ 416.17 KiB | Zobrazeno 4123 krát ]

Autor:  Dr.Fe1 [ 24.3.2013 22:40:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Je to zde:

http://www.mapy.cz/#x=17.236249&y=49.59 ... %20Olomouc

Autor:  Martin z Ostravy [ 24.3.2013 23:25:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Je to tak :ok:
Bez toho podchodu a SSZ to vypadá lépe.

Autor:  Lenny [ 27.3.2013 20:44:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

To bylo jednoduché. Všem co to uhodli, gratuluji.

Kdo si poradí s tímto v dalším kole? :)

Přílohy:
silnice.jpg
silnice.jpg [ 330.04 KiB | Zobrazeno 3961 krát ]

Autor:  Martin z Ostravy [ 27.3.2013 20:51:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Je to na Slovensku?

Autor:  Lenny [ 27.3.2013 20:58:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Absolutně netuším, kde by to mohlo být :P

Autor:  poljaq [ 27.3.2013 21:55:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Taky mne okamžitě napadly Tatry, resp. že to na pozadí je tatranská železnica. Tak zkuste zapátrat tímto směrem.

Autor:  monin [ 27.3.2013 22:05:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

no mě taky, silnice ze Smokovce do Lomnice, někde za Tatranskou Lesnou..ale tam není silnice tak široká, jak na té fotce s těmi bagry.. :)

Autor:  Martin z Ostravy [ 27.3.2013 22:14:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Právě hned se mi vybavily Tatry, ale tam ty sloupy, aspoň dnes nejsou tak na husto.

Potom ještě by to mohlo být někde na I/18 ze Žiliny do Martina, tam taky vede trať v souběhu se silnicí.

Autor:  monin [ 27.3.2013 22:15:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

To asi ne že???
http://goo.gl/maps/Um53I :)

Autor:  poljaq [ 27.3.2013 22:29:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

ad monin, určitě ne, tam je trať moc nízko
ad Martin, Tatry právě ano, na elektičce jsou sloupy dostatečně blízko jako na fotce, protože tam jsou mnohem menší poloměry oblouků, za Žiliny do Martina určitě ne, tam by sloupy tak na husto nebyly a navíc je tam dvoukolejná trať

Autor:  Warcz [ 27.3.2013 23:41:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Zkusím: https://maps.google.com/?ll=49.09685,20 ... 0,4.4&z=18

Za boha nechápu kde se tam bere ta lampa vlevo...

Autor:  Vizi [ 28.3.2013 11:45:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Jakkoliv se to zdá nepravděpodobné, tak mně to přijde že by to mohlo být tady http://goo.gl/maps/2XSBS, v mapě http://www.mapy.cz/s/6GrJ
Trať je skryta již za stromy, nicméně občas nějaký ten sloup k zahlédnutí je a to co z něj vykukuje nad silnici mi přijde že odpovídá. Lampa patří k chodníku vedoucímu nad silnicí, ten je na snímku asi zčásti odbagrován.

Autor:  poljaq [ 28.3.2013 21:36:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Jo, to by mohlo být, i poloha oblouku na trati se kryje se zhuštěním trolejových sloupů.

Autor:  Lenny [ 7.4.2013 21:22:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Co toto, resp. odkud je to foceno.

Přílohy:
73-1-048.jpg
73-1-048.jpg [ 581.71 KiB | Zobrazeno 3638 krát ]

Autor:  adamos [ 7.4.2013 21:37:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

http://goo.gl/maps/AU6D8 ?

Autor:  Dr.Fe1 [ 7.4.2013 23:42:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

adamos píše:
http://goo.gl/maps/AU6D8 ?


Řekl bych, že je to ten most, ale možná focenej spíš z druhý strany. Z obou stran to tedy vypadá velmi podobně .....

Autor:  Mike [ 8.4.2013 20:35:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

nevím, netuším, ale fotka je to krásná :ok:

Autor:  Lenny [ 10.4.2013 19:43:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Z které strany je to nakonec foceno a kam autor vylezl? :)

Autor:  siesa [ 10.4.2013 20:07:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Lenny píše:
Z které strany je to nakonec foceno a kam autor vylezl? :)

Foceno smerem na Brno. Autor vylezl na konstrukci lanovky...Jo?

Autor:  mapman [ 10.4.2013 20:10:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Ja bych rekl ze je to foceno smer Praha, tam ten oblouk prichazi drive nez ve smeru na Brno.... ten prostor pod lanovkou na protejsim brehu existuje jeste dnes a je na nem umisten segment mostovky, tak?

Autor:  Dr.Fe1 [ 10.4.2013 21:06:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Já tipuji směr Praha, jak už jsem napsal výše. Ale z čeho je to foceno, těžko říct.

Autor:  Marcinescu [ 10.4.2013 21:40:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Foceno ze sloupu VVN ??

Autor:  Sosa [ 12.4.2013 7:00:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kde to bylo ...

Směr Praha a nestojí náhodou na betonárce? To v pravo dole vypadá jak silo na cement.

Stránka 27 z 63 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/