Právě je 27.7.2017 1:33:36

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 I/20 obecně 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: I/20 obecně
outdoor píše:

Teď jezdím Nepomuk-J.Hradec a beru to: I/20 Blatná- Lom -III/?-Mirotice- II/121-kolem Milevsko-Tábor-D3- I/23 Kardaška-J.H.
link: https://mapy.cz/s/1p0Hf

V Radobytcích (konec D4) podjíždíte tím podchodem pro pěší?

6.3.2017 17:01:10
Profil ICQ
Autor

Tudy jezdí spousta místních.

6.3.2017 19:46:12

adamos píše:
[
V Radobytcích (konec D4) podjíždíte tím podchodem pro pěší?

jak kdy, někdy tím "podchodem", ale třeba minule jsem jel z vozíkem, tak jsem to vzal přes Mirotice

pochod pro pěší to je možná dle rozměrů, nikoliv značkou! kde není zákaz tam se může:) myslím, že i mapy.cz tudy vedou..

6.3.2017 20:07:06

outdoor píše:

jak kdy, někdy tím "podchodem", ale třeba minule jsem jel z vozíkem, tak jsem to vzal přes Mirotice

pochod pro pěší to je možná dle rozměrů, nikoliv značkou! kde není zákaz tam se může:) myslím, že i mapy.cz tudy vedou..

právě mě překvapilo, že tam navigují mapy.cz. V létě jsem tudy jel na kole. Ta značka stezky pro pěší a cyklisty (C9a) se i se sloupkem válela vyvrácená ve škarpě. Zřejmě si místní upravili situaci po svém... Divím se, proč zde nebyl vybudován regulerní nadjezd / podjezd pro auta :kladivo: :kladivo:

6.3.2017 20:55:25
Profil ICQ

adamos píše:
právě mě překvapilo, že tam navigují mapy.cz. V létě jsem tudy jel na kole. Ta značka stezky pro pěší a cyklisty (C9a) se i se sloupkem válela vyvrácená ve škarpě. Zřejmě si místní upravili situaci po svém... Divím se, proč zde nebyl vybudován regulerní nadjezd / podjezd pro auta :kladivo: :kladivo:

poprvé jsem tudy taky jel, že tudy vedly mapy.cz, dost mě překvapilo, co je to za podjezd.
značku jsem nikde poblíž neviděl a jednou jsem těsně i nějaké auto potkal, takže nějaký provoz tam je..
regulerní podjezd by se zde hodil, když se na to člověk podívá do mapy, tak žádný není moc blízko...

zase, kdyby to mělo být jen pro cyklisty, tak by tom mohl být sloupek v cestě a je to, takto to vypadá, že to má občas sloužit i jiným, než jen pěším a cyklistům...

nebo aspoň přidat semafor :jidlo: , když už není pro dvě auta a je to tak nepřehledné :crazy:

7.3.2017 10:57:21

Zřejmě se v Miroticích rozhodli, že tomu, kdo jede na Radobytecký hřbitov, budou průjezd autem tolerovat.

7.3.2017 11:18:11

Díval jsem se na leták k Losiná - obchvat (odkaz) a překvapilo mne napojení I/19. Nebylo by lepší vést trasu zhruba tudy? Pak by bylo dost místa na slušný rozplet v bodech 7 nebo 9 (podle trasování I/19).

18.6.2017 13:19:10
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4