Právě je 2.6.2020 3:17:38

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 I/2 obchvat Pardubic 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: I/2 obchvat Pardubic
Ayin píše:
No ono by to bez těch kruháčů moc smysl nemělo vzhldem k průmyslové zóně co protíná.

Mě tak nanapadlo, jestli se náhodou se stavbou neřeší zrušení úrovňového přejezdu v ulici Dašická, takhle spojka, třeba v rámci obchvatu a podejití žel. trati by udělala strašně moc!

Je to sice postarší článek, ale patrně se stále počítá s nadjezdem, viz: https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/z ... zpravy_jah

14.5.2020 9:03:57

martas píše:
Ayin píše:
No ono by to bez těch kruháčů moc smysl nemělo vzhldem k průmyslové zóně co protíná.

Mě tak nanapadlo, jestli se náhodou se stavbou neřeší zrušení úrovňového přejezdu v ulici Dašická, takhle spojka, třeba v rámci obchvatu a podejití žel. trati by udělala strašně moc!

Je to sice postarší článek, ale patrně se stále počítá s nadjezdem, viz: https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/z ... zpravy_jah

Jop to znám, ale ten plán spoléhal na nadjezd a novou silnici někde kolem Zámečku a bourání domů, to si myslím, že je naprosto neprůchozí a to nemluvím o tom, že kolem zámečku jsou na druhé straně jen jednosměrky nebo cyklostezka. Mi připadá, že to totálně upadlo a s obchvatem by se to mohlo dát trochu do pohybu.

14.5.2020 10:14:05

Každopádně propojka kolem Zámečku je stále v platném územním plánu. Přes mnohé komplikace by se elegantně vyřešil jak městský okruh, tak přemostění železničního koridoru. Z dopravního hlediska se mi tohle řešení líbí.

Přílohy:
Pardubice_propojka3.jpg
Pardubice_propojka3.jpg [ 245.43 KiB | Zobrazeno 653 krát ]
14.5.2020 10:57:49

Někdy ale mám pocit, že i kdyby se postavilo všechno, co je v Pardubicích naplánované, tak to stejně stačit nebude. Snad se mýlím, ale kromě úprav na I/37 se u nás za těch 30 let v podstatě nic nezměnilo. Do toho teď v poslední době ještě přibyla výstavba protihlukové stěny na I/36 poblíž nemocnice, která v posledních dnech pravidelně způsobuje kolaps v celém centru města.

20.5.2020 22:11:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3