Právě je 16.12.2017 17:36:36

I/2 Pardubice - Přelouč 
Autor Zpráva

Příspěvek I/2 Pardubice - Přelouč
Ahoj, nevíte někdo, zda se s tímto úsekem bude něco dělat? Je v totálně dezolátním stavu, jsou tam od zimy výmoly, které nikdo ani nezaplátoval. Lepit to už snad ani víc nejde. Je to silnice první třídy s poměrně velkou intenzitou provozu a nikdo na to ani nešáhl, jako by to byla trojka... Ldybych měl více času, nafotím tam ty díry... Nejvíc mě vytáčí, když na rovnoběžné I/17 v úseku Heřmanův Městec - Čáslav se na prakticky pro řidiče "dokonalém" povrchu začal pokládat nový drsný povrch. Přišlo mi to jako špatný vtip, kdy na dobrém povrchu se něco děje, zatím co na vedlejší jedničce ani nezalepí díry po zimě..

27.6.2011 8:38:47

Příspěvek Re: I/2 Pardubice - Přelouč
Dneska jsem tamtudy jel a v Musíme to opravit módu je tento úsek. Vypadá to na jen na obnovu obrusné vrstvy. Provoz veden kyvadlově (mimochodem šílené intervaly...), jedna strana už má finální povrch.

Ovšem zhruba prvních 300 metrů od Pardubic jsou vyfrézovány jen různě široké koleje (proč se to proboha nemůže udělat najednou a pořádně komplet? :roll:), když jsem stál na semaforu, tak jsem si všiml, že pod tím vyfrézováním jsou pořádně vymleté díry až na štěrk a bahno (vizte mobilní foto), tak doufám, že se to jen tak nepřelije asfaltem, poněvadž trvanlivost takové opravy nebude asi valná... Ale nedělám si iluze a tuším jak to asi dopadne. :evil:

Přílohy:
Poznámka: v popředí nevyfrézovaný původní obrus, v pozadí jámy na medvědy
22072011022.jpg
22072011022.jpg [ 203.41 KiB | Zobrazeno 5870 krát ]
Poznámka: směr do Pardubic už má nový povrch, jezdí se ale ještě kyvadlově druhé polovině
22072011024.jpg
22072011024.jpg [ 71.73 KiB | Zobrazeno 5870 krát ]

22.7.2011 20:32:28

Možno přidat do rubriky pro zasmání.Kdo to frézování prováděl? To je na vrácení výučního listu!!!Zřejmě silný stavební dozor.Nepřekonal ale zřejmě svého kolegu stavebního dozora na Slovensku.Situace - dle zkoušek byla položena nevyhovující AB ložná ale vyhovující obrusná vrstva AB koberce. Dozor navrhl postup opravy - pánové AB obrus koberec je O.K. ,ložná AB vrstva nevyhovuje zkouškám.Navrhuji ložnou vrstvu odstranit odfrézováním. Stávající AB obrusný koberec srolovat a po položení nové AB ložné vrstvy znovu AB obrusný koberec rozvinout na tuto novou vyhovující vrstu. Soudruzi zpátky na stromy!!!

22.7.2011 21:17:25

[quote="Majkii"]Dneska jsem tamtudy jel a v Musíme to opravit módu je tento úsek.

Minulý týden se totéž dělalo i mezi Valy a Přeloučí.

29.7.2011 11:39:26

Já jsem ve Valech uhýbal ;)

29.7.2011 13:18:45

muzete mi nekdo prozradit, co to ma znamenat ty pruhy asfaltu pri vyjezdu z Pce? Uz takhle byla ta silnice skakava, ale co tam je ted ... :ko:

26.10.2011 6:17:54

Již zítra by mělo podle plánu dojít k otevření zbývajících dvou pruhů na mostu U Trojice ve směru od Přelouče. Zřejmě se tam ale jezdí už od včerejška. Zadání stihnout vše do nedělní Velké pardubické tedy úspěšně splněno ;-)

7.10.2013 23:11:36

Už je to i v dnešním tisku:
http://pardubice.idnes.cz/nadjezd-u-par ... zpravy_jah

8.10.2013 14:55:57