| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| VMO: Dobrovského B http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=15&t=150 |
Stránka 14 z 28 |
| Autor: | Hobr [ 5.11.2011 13:47:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
dnes v mf článek o otevření tunelů pro dopravu k 31.8.2012, některé části již v květnu |
|
| Autor: | xcav8 [ 5.11.2011 15:44:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
A odkaz? |
|
| Autor: | pp21 [ 5.11.2011 16:19:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
xcav8 píše: A odkaz? V trafice? No a nebo za penízky tady http://epaper.mfdnes.cz/ |
|
| Autor: | xcav8 [ 5.11.2011 16:41:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
Díky |
|
| Autor: | adamos [ 5.11.2011 18:25:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
http://brno.idnes.cz/po-letech-ustaly-s ... zpravy_alt |
|
| Autor: | Zedna [ 5.11.2011 19:19:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
http://www.rsd.cz/doc/Informacni-servis/dlouholety-spor-o-tunel-dobrovskeho-je-u-konce-obe-strany-sporu-se-dohodly-na-spolupraci |
|
| Autor: | Warcz [ 5.11.2011 22:11:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
Ty fotky na Idnesu jsou opravdu aktuální. Zitra se chci projít a něco nafotit. Zase se to pohlo kupředu... |
|
| Autor: | Warcz [ 6.11.2011 16:09:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
https://plus.google.com/photos/11531448 ... 9313?hl=cs - Omlouvám se za pořadí fotek, asi budu muset najít lepší misto na fotky :-/ http://im.foto.mapy.cz/original/47eb757 ... 1c0600.jpg - Trochu retro fotka |
|
| Autor: | mapman [ 7.11.2011 17:30:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
Dobrá zpráva pro tunely Dobrovského, občanské sdružení dnes vzalo svou žalobu po dohodě skutečně zpět, dostavbu tunelů tak snad již nic neohrozí. |
|
| Autor: | fannah [ 8.11.2011 9:42:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
Neví někdo kdy bude dokončen / otevřen / či v jakém stavu je kruhový objezd mezi Žabovřeskou / Hradeckou / Dobrovského? |
|
| Autor: | Skopek [ 11.11.2011 9:22:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
Podrobnější harmonogram veřejný není, aspoň já jsem ho teda nenašel. Stav je takový, že je kruháč vyasfaltovaný a napojený na Hradeckou do centra. Toť vše. V zásadě lze v dohledné době očekávat napojení na královopolskou a možná na Purkyňovu a opravdu jen možná na směr Pisárky (přes zprovozněnou galerii, ale tady by to podle mě udělalo víc škody než užitku). Jeden postřeh navíc: po shlédnutí kasmeho videí mě napadla fantastická věc. Až otevřou most na SvRad pro směr SV -> centrum, šlo by otevřít tunel ve směru do Pisárek. Sice za cenu velkých zmatků na polo-kruho-šišoidu, ale to by možná stálo za to. Možná proto asfaltují v Žabovským portálu už teď. Nevíte někdo jak to v těch tunelech vypadá s vybavením? A jak to vypadá v Královopolským portálu? |
|
| Autor: | Likas [ 11.11.2011 14:18:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
| Autor: | Warcz [ 11.11.2011 14:19:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
Jediné pozitivum na tunelech je, že se tam dá pracovat i v zimě... To se o okolí říci nedá :-/ |
|
| Autor: | mate77 [ 11.11.2011 15:20:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
pevně věřím že do skušebního provozu se tunely otevřou už na jaře aspoň to slibovali,podle fotek které jsem našel a odkaz uvedl na tomto fóru je zřejmé že nátěry tunelu jsou místama hotové taktéž veřejné osvětlení a to jsou údaje z 20.9.2011.Určitě by to ale chtělo zase nějaké foto z tubusu tam si myslím že se to určitě hejbe montáže elektroinstalace ty jdou vcelku rychle |
|
| Autor: | Likas [ 14.11.2011 13:08:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
No do zkušebního provozu na jaře nepůjdou. Opravdu to bude až v létě. Nátěry sice hotové jsou, je téměř hotové průjezdné osvětlení, ale chybí akomodační a nouzová světla. Montáže elektroinstalace sice jdou rychle, ale koncové prvky (různá čidla, proměnné značky, kamery, repráky,...) se budou osazovat až bude hotový cementobetonový kryt (vozovka) a ta se bude dělat až po Novém roce. A až se to celé zapojí, ještě to musí projít testováním. Pak je teprve možný zkušební provoz který se moc neliší od toho plně oficiálního. |
|
| Autor: | xcav8 [ 14.11.2011 14:35:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
Každopádně jak psal mate77 nějaké aktuální foto by nebylo na škodu. |
|
| Autor: | Warcz [ 14.11.2011 20:17:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
Stmíva se brzo tak je to trošku problém, nevíc v tom smogu ani už moc nejde lítat s modelem Poslední letecké video: http://www.youtube.com/watch?v=UyIjJxcXw3I Objedal jsem ale bezdratovou kameru a telemetriku, tak snad to do měsíce rozjedu a budou ještě lepší videa |
|
| Autor: | xcav8 [ 15.11.2011 8:10:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
A troufneš si s tím vlítnout do tunelu? |
|
| Autor: | Likas [ 15.11.2011 16:40:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
Tak tedy nějaké to aktuální foto. Je to z tunelu I - pohled nahoru a dolů, záliv a 7. podzemní podlaží TC. http://likas.webpark.cz/TI/ |
|
| Autor: | Zedna [ 22.11.2011 22:00:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
Preposilam odpoved ohledne teminu ... ----- PŮVODNÍ ZPRÁVA ----- Od: "Brno VMO" <VMO.Brno@rsd.cz> Datum: 22.11.2011 - 12:18:26 Dobrý den pane Zedník, dle POV (plán organizace výstavby) příslušných staveb jsou stanoveny následující termíny zprovoznění: - od 20.12.2011 bude nově možné sjíždět od Řečkovic do Žabovřesk, tj. z Hradecké na Královopolskou - od 31.5.2012 budou v provozu všechny větve na žabovřeském předpolí kromě tunelu - od 31.8.2012 bude v provozu i tunel a připojení na Svitavskou radiálu - v prosinci 2011 bude zprovozněna nová rampa z ulice Sportovní na Porgesovu Tyto termíny mohou být změněny. Hezký den. Mgr. Andrea Chmelová ŘSD ČR, Závod Brno ________________________________ From: Petr Zedník Sent: Monday, November 14, 2011 11:52 PM To: Brno VMO Subject: Kontaktní formulář http://www.mestsky-okruh-brno.cz/kontaktni-formular Jmeno: Petr Zedník Dotaz: Dobrý den, zajímá mne, jaké jsou termíny otevírání/zprovoznění, byť i postupného/částečného u dokončovaných křizovatek/tunelů Skácelova/Hradecká/Dobrovského/Svitavská radiála/Sportovní/Porgesova. Prosím o přesnější popis, děkuji. |
|
| Autor: | Warcz [ 22.11.2011 22:44:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
Super. Jinak k vnitřku mohu potvrdit co je na fotkách. Jednou jsme skončili v hospodě trochu později a kamarád dostal nápad to vzít zkratkou = tunelem. Prý celou cestu nikoho nepotkal a bylo to kratší. |
|
| Autor: | Warcz [ 29.11.2011 18:37:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
Dneska cestou do práce jsem dostal nápad. Hodně často je křižovatka na Skacelce zablokována auty z centra do Bystrce co odbočují vlevo. Myslíte že je reálné zprovoznit tohle: http://www.mapy.cz/#x=16.585020&y=49.21 ... %9Bsto&u=m |
|
| Autor: | siesa [ 29.11.2011 19:25:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
Warcz:::Na otevreni Dobrovskeho (resp. jejiho napojeni na Hradeckou) cekam jako na smilovani bozi...Bohuzel vubec nedokazu odhadnout, zda a kdy to bude mozne... |
|
| Autor: | P_V [ 29.11.2011 23:06:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
xcav8 píše: A troufneš si s tím vlítnout do tunelu? To udělali nějací borci ve Stockholmu. |
|
| Autor: | xcav8 [ 29.11.2011 23:31:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Dobrovského B |
Paráda |
|
| Stránka 14 z 28 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|