| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| VMO: Žabovřeská I, I. etapa http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=15&t=3105 |
Stránka 14 z 41 |
| Autor: | Harold [ 3.5.2016 9:23:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Brněnský deník: Žabovřeská: město hrozí spekulantům vyvlastněním pozemků |
|
| Autor: | myrha [ 6.6.2016 16:25:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Narazil jsem mj. na neradostné vyhlídky: viz zpráva o EIA... |
|
| Autor: | kot [ 6.6.2016 18:00:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Pan hejtman spíš pracuje na SVÉM PR než na Zásadách... |
|
| Autor: | bumbik [ 12.7.2016 17:05:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
tak a máme tu aktuální reportáž ČT http://www.ceskatelevize.cz/ct24/region ... eho-okruhu |
|
| Autor: | Zedna [ 15.7.2016 9:15:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Velký městský okruh: etapě Žabovřeská chybí EIA, stavět se má přesto už za rok http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 60715.html |
|
| Autor: | vondr [ 20.7.2016 18:10:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
V Brně se přou o výkup pozemků pro velký městský okruh Zdroj: http://www.denik.cz/cestovani/v-brne-se ... 60720.html |
|
| Autor: | ada031 [ 20.8.2016 10:08:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Aktualizovaný leták: https://www.rsd.cz/mapa/attachment/553e ... 033204.pdf |
|
| Autor: | ada031 [ 7.9.2016 10:52:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Aktualizovaný leták: https://www.rsd.cz/mapa/attachment/553e ... 849167.pdf |
|
| Autor: | kot [ 10.9.2016 12:35:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Je šance na zahájení stavby dle letáku ? Stav přípravy ( v letáku ) vypadá na zahájení stavby do roka docela nereálně. Moc rád se budu mýlit... |
|
| Autor: | bumbik [ 26.9.2016 14:06:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Vláda schválila odůvodnění VZ: 1235/16 Odůvodnění veřejné zakázky "I/42 Brno, VMO Žabovřeská I - I. etapa" |
|
| Autor: | mzik [ 26.9.2016 21:23:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Jupííí, bumbiku dneska jsi mi super zvedl náladu. Nevím jestli to je volbama, ale nějak se ty stavby začínají rozjíždět. |
|
| Autor: | bumbik [ 3.10.2016 22:30:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
tak a na egordionu již visí vypsaná zakázka na I/42 VMO Žabovřeská I etapa I. užší řízení - 2 kolové (zřejmě) |
|
| Autor: | ttc [ 21.10.2016 10:25:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Podle návrhu rozpočtu SFDI na rok 2017 (návrh datováno 23.8.2016) je rozpočet VMO žabovřeské 2017: 15 mil. SFDI + 238 mil. OPD + 42 mil. spolufinanc. OPD výhled 2018: 2 mil. SFDI + 677 mil. OPD + 119 mil. spolufinanc. OPD výhled 2019: 2 mil. SFDI + 502 mil. OPD + 88 mil. spolufinanc. OPD Výstavba uváděna 11/2016 - 12/2021 |
|
| Autor: | Warcz [ 23.11.2016 9:42:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Pěkná fotka: https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/t3 ... 3391_o.jpg |
|
| Autor: | bumbik [ 10.1.2017 20:41:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
tak doufám, že letos už to klapne http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 70107.html |
|
| Autor: | Hanpav [ 10.1.2017 21:11:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Super informace, snad se to už nikde nezadrhne! |
|
| Autor: | ttc [ 16.1.2017 15:17:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
a co v tom kdo vidi noveho - EIA nevyřešena - pozemek nevykoupen - rozhodnuti o vyvlastneni nevydano kde je novinka či posun oproti stavu z loňského léta ???? |
|
| Autor: | Warcz [ 16.1.2017 20:35:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Souhlasím. Dokud nebudou vykoupeny všechny pozemky tak si taky myslím že se nezačne a vidím to černě. |
|
| Autor: | xcav8 [ 17.1.2017 11:57:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Jsem optimista, věřím, že v půlce roku začínáme stavět. |
|
| Autor: | MartinV [ 22.1.2017 16:54:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
"První etapa další stavby části městského okruhu začne v mimoúrovňovém křížení s Kníničskou ulicí. V druhé u Pisárek budou stavaři razit tunely, v kterých nově pojedou tramvaje". Optimistický=letošní termín je očividně spojen s první etapou (oprava MÚK). |
|
| Autor: | xcav8 [ 24.1.2017 15:10:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Tak snad: http://www.centrumnews.cz/zpravodajstvi ... vet-224813 |
|
| Autor: | Lenny [ 24.1.2017 17:42:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
A co chcete letos stavět bez nového stanoviska EIA? |
|
| Autor: | ttc [ 1.2.2017 10:25:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Lenny - 100% souhlas |
|
| Autor: | alfa65 [ 6.2.2017 15:43:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Nevíte, zda se povedlo úředníkům z ŘSD vyvlastnit zbývající pozemky pod VMO? Nebo bude vyvlastňovat město? Stejně se divím, že město nevymění pozemek u VMO, když prý jde jen o příjmy z reklamy na bilboardu...Pokud to vedli Pat a Mat z ŘSD === Chmelová a Bárta, VMO se dvacet let nedočkáme. |
|
| Autor: | vondr [ 27.2.2017 13:16:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Brno dohodlo odkup posledních pozemků pro stavbu městského okruhu Zdroj: http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 70227.html |
|
| Stránka 14 z 41 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|