České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

VMO: Žabovřeská I, I. etapa
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=15&t=3105
Stránka 14 z 41

Autor:  Harold [ 3.5.2016 9:23:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Brněnský deník: Žabovřeská: město hrozí spekulantům vyvlastněním pozemků

Autor:  myrha [ 6.6.2016 16:25:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Narazil jsem mj. na neradostné vyhlídky: viz zpráva o EIA...

Autor:  kot [ 6.6.2016 18:00:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Pan hejtman spíš pracuje na SVÉM PR než na Zásadách...

Autor:  bumbik [ 12.7.2016 17:05:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

tak a máme tu aktuální reportáž ČT
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/region ... eho-okruhu

Autor:  Zedna [ 15.7.2016 9:15:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Velký městský okruh: etapě Žabovřeská chybí EIA, stavět se má přesto už za rok
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 60715.html

Autor:  vondr [ 20.7.2016 18:10:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

V Brně se přou o výkup pozemků pro velký městský okruh
Zdroj: http://www.denik.cz/cestovani/v-brne-se ... 60720.html

Autor:  ada031 [ 20.8.2016 10:08:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Aktualizovaný leták:

https://www.rsd.cz/mapa/attachment/553e ... 033204.pdf

Autor:  ada031 [ 7.9.2016 10:52:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Aktualizovaný leták:

https://www.rsd.cz/mapa/attachment/553e ... 849167.pdf

Autor:  kot [ 10.9.2016 12:35:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Je šance na zahájení stavby dle letáku ? Stav přípravy ( v letáku ) vypadá na zahájení stavby do roka docela nereálně. Moc rád se budu mýlit...

Autor:  bumbik [ 26.9.2016 14:06:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Vláda schválila odůvodnění VZ:

1235/16 Odůvodnění veřejné zakázky "I/42 Brno, VMO Žabovřeská I - I. etapa"

Autor:  mzik [ 26.9.2016 21:23:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Jupííí, bumbiku dneska jsi mi super zvedl náladu. Nevím jestli to je volbama, ale nějak se ty stavby začínají rozjíždět.

Autor:  bumbik [ 3.10.2016 22:30:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

tak a na egordionu již visí vypsaná zakázka na I/42 VMO Žabovřeská I etapa I. užší řízení - 2 kolové (zřejmě)

Autor:  ttc [ 21.10.2016 10:25:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Podle návrhu rozpočtu SFDI na rok 2017 (návrh datováno 23.8.2016) je rozpočet VMO žabovřeské

2017: 15 mil. SFDI + 238 mil. OPD + 42 mil. spolufinanc. OPD
výhled 2018: 2 mil. SFDI + 677 mil. OPD + 119 mil. spolufinanc. OPD
výhled 2019: 2 mil. SFDI + 502 mil. OPD + 88 mil. spolufinanc. OPD

Výstavba uváděna 11/2016 - 12/2021

Autor:  Warcz [ 23.11.2016 9:42:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Pěkná fotka: https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/t3 ... 3391_o.jpg

Autor:  bumbik [ 10.1.2017 20:41:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

tak doufám, že letos už to klapne http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 70107.html

Autor:  Hanpav [ 10.1.2017 21:11:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Super informace, snad se to už nikde nezadrhne!

Autor:  ttc [ 16.1.2017 15:17:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

a co v tom kdo vidi noveho

- EIA nevyřešena
- pozemek nevykoupen
- rozhodnuti o vyvlastneni nevydano

kde je novinka či posun oproti stavu z loňského léta ????

Autor:  Warcz [ 16.1.2017 20:35:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Souhlasím. Dokud nebudou vykoupeny všechny pozemky tak si taky myslím že se nezačne a vidím to černě.

Autor:  xcav8 [ 17.1.2017 11:57:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Jsem optimista, věřím, že v půlce roku začínáme stavět.

Autor:  MartinV [ 22.1.2017 16:54:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

"První etapa další stavby části městského okruhu začne v mimoúrovňovém křížení s Kníničskou ulicí. V druhé u Pisárek budou stavaři razit tunely, v kterých nově pojedou tramvaje". Optimistický=letošní termín je očividně spojen s první etapou (oprava MÚK).

Autor:  xcav8 [ 24.1.2017 15:10:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Tak snad:
http://www.centrumnews.cz/zpravodajstvi ... vet-224813

Autor:  Lenny [ 24.1.2017 17:42:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

A co chcete letos stavět bez nového stanoviska EIA?

Autor:  ttc [ 1.2.2017 10:25:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Lenny - 100% souhlas

Autor:  alfa65 [ 6.2.2017 15:43:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Nevíte, zda se povedlo úředníkům z ŘSD vyvlastnit zbývající pozemky pod VMO? Nebo bude vyvlastňovat město? Stejně se divím, že město nevymění pozemek u VMO, když prý jde jen o příjmy z reklamy na bilboardu...Pokud to vedli Pat a Mat z ŘSD === Chmelová a Bárta, VMO se dvacet let nedočkáme.

Autor:  vondr [ 27.2.2017 13:16:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: VMO: Žabovřeská I.

Brno dohodlo odkup posledních pozemků pro stavbu městského okruhu
Zdroj: http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 70227.html

Stránka 14 z 41 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/