| Autor |
Zpráva |
|
Likas
Příspěvky: 532
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
Až vyjde hluk. Mimo jiné.
|
| 30.10.2017 9:52:08 |
|
 |
|
evilcleaner
Příspěvky: 863 Bydliště: ostrava
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
Až se vyřeší ochrana před hlukem jednoho domu na povrchu, u kterého jsou překračovány hygienické limity.
_________________ Svoboda neznamená nutit ostatní do něčeho, co považujete za správné.
|
| 30.10.2017 9:55:25 |
|
 |
|
siesa
Příspěvky: 1223 Bydliště: R43
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
Jakej hluk a kde? Je snad tunel ne?? 60 zacina tesne pred a za tunelem, jinde je 80. 80 je mj. i na tom nejvice exponovanem miste, tedy primo pod okny bytovek na Hradecke, takze kde je problem s hlukem?
|
| 30.10.2017 9:59:19 |
|
 |
|
Likas
Příspěvky: 532
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
Stavba se posuzuje jako celek. Takže až vyjde splnění limitů u "paneláků" v Žabinách, tak se může teprve kolaudovat. Včetně tunelu.
|
| 30.10.2017 10:19:50 |
|
 |
|
siesa
Příspěvky: 1223 Bydliště: R43
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
Likas píše: Stavba se posuzuje jako celek. Takže až vyjde splnění limitů u "paneláků" v Žabinách, tak se může teprve kolaudovat. Včetně tunelu. Jiste, to chapu. Nicmene u tech panelaku je 80, zatimco v hlukove bezproblemovem tubusu tunelu je 60...to je na tom to nesmyslne....
|
| 30.10.2017 10:27:26 |
|
 |
|
Warcz
Příspěvky: 1723
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
a to chtějí počkat až tyhle stromečky ( https://www.screencast.com/t/iAMi2NV1jXKL ) vyrostou ? 
_________________ http://www.youtube.com/Warcz13 https://zabovreska.webnode.cz/
|
| 30.10.2017 11:44:21 |
|
 |
|
alfa65
Příspěvky: 74
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
Radujme se z termínu 4/2018. Ale největší škůdci a nepřátelé VMO nejsou spolky, Ekoteroristi a nedostatek peněz. Jsou to zakuklení škůdci na ŘSD závod Brno. Lidé od Tomkova náměstí by mohli povídat celé hodiny o dvou úřednících, kteří 10 let bojkotovali výstavbu VMO Tomkovo náměstí a Rokytova a svalovali to na jiné. Byli to RB a ACH, dva arogantní úředníci ŘSD, kteří si neviděli ani na špičku nosu. Podle vzevrubné znalosti této organizace tipuji, že za záškodnictví byli tito úředníci po zásluze povýšeni a odměněni. Také bych se rád projel po VMO od Pisárek po Vinohrady, komfortně, za pár minut. Pokud na ŘSD sedí výše uvedený materiál, těžko se dočkáme do 2030. 
|
| 30.10.2017 14:45:51 |
|
 |
|
ttc
Příspěvky: 311
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
dik za info o 80km/h v tunelu
ad hluk - dle mych neofic. informacich premysleli o tom ze vykoupi byty v nejvyssich patrech a zmeni to na kancly, ze to bude levnejsi nez to resit.
a tech 80 na rampach - to radsi moc nepripominejte, byly tu i navrhy na zmenu na 40 ( a to radsi at to predbezne uzivani vydrzi docasne jako ruda armada, nez takovyto paskvil)
|
| 2.11.2017 12:46:00 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
Mě se nezdá, že by proměnné značky v tunelu uměly zobrazit 80.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 5.11.2017 20:43:53 |
|
 |
|
Bobek
Příspěvky: 1632 Bydliště: MO
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
Než se k tomu dohrabem, tak je stejně bude potřeba vyměnit. 
_________________ Království a půl princezny za 511.
|
| 6.11.2017 8:43:06 |
|
 |
|
alfa65
Příspěvky: 74
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
K rychlosti na okruhu. Na části okruhu je zřejmě povolená pouze padesátka(Gajdošova)sem tam 60 či 70, o 80km/h si můžeme nechat zdát. Přitom jak jsem před časem psal, 80km/h by byla pro okruh úplně normální rychlost. Stejně většina řidičů rychlost překračuje, než uvíznou v zácpě v Husovickém tunelu či na Žabovřeské.. Spíše je trend rychlosti snižovat - hluk, exhalace. Ale úseky VMO by měly komfortně odvézt a převézt dopravní zátěž ve městě, Proto se VMO staví, ne?
|
| 6.11.2017 9:10:39 |
|
 |
|
Bobek
Příspěvky: 1632 Bydliště: MO
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
Tak zase při průměrných městských rychlostech kolem 20 km/h se nedá říct, že by i ta 60 nebyla znatelně lepší. 
_________________ Království a půl princezny za 511.
|
| 6.11.2017 9:47:20 |
|
 |
|
Warcz
Příspěvky: 1723
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
Nevím jestli je to aktuální, nové, ale posílám dále. 
_________________ http://www.youtube.com/Warcz13 https://zabovreska.webnode.cz/
|
| 21.11.2017 15:33:29 |
|
 |
|
Warcz
Příspěvky: 1723
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
_________________ http://www.youtube.com/Warcz13 https://zabovreska.webnode.cz/
|
| 22.11.2017 9:48:59 |
|
 |
|
ttc
Příspěvky: 311
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
z plagátu 4.12.2017 od 19hod diskuze o průběhu stavby VMO Žabovřeská v KC Svratka (Brno-Jundrov, Veslařská 56)
účast: náměstek primátora Richard Mrázek a ředitel brněnského závodu ŘSD David Fiala
Na plagátu je uvedeno zahájení stavebních prací na začátek stavební sezóny 2018 a upozornění pro občany Jundrova, že objízdné trasy se dotknou i této MČ
|
| 25.11.2017 16:48:50 |
|
 |
|
Warcz
Příspěvky: 1723
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
Tak jsem se tam byl vcera podivat a k samotne stavbe nemel nikdo pripominky. Vsichni resili vystavbu a objizdne trasy. Na jednu stranu je chapu protoze to bude trvat 5 let, ale i tak. Objizdne trasy pro zavreni rampy Bistrc - Hlinky ( 2 mesice) jsou pres Veslarskou. Navrhoval jsem, ze by je mohli tahnout po VMO do Zabin na kruhovy objezd na tunelu a zase zpatky pres VMO. Podle me Veslarska nezafunguje. Druhy problem je zavreni mostu Hlinky - Bistrc. Tady to bude trvat 6 mesicu. Objizdna trasa zase Veslarska. Navrhnul jsem to same. Pokracovat nahoru na kruhovy objezd v Zabinach a zase zpatky dolu. Posledni uzavirky jsou pri odstrelech skaly, tam se bude jezdit pres kamenomlynsky most, ale pry to bude otazka nekolika dni.
_________________ http://www.youtube.com/Warcz13 https://zabovreska.webnode.cz/
|
| 5.12.2017 6:22:18 |
|
 |
|
Warcz
Příspěvky: 1723
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
Chtěl jsem doplnit ještě mapy, ale už nemůžu editovat. Uzavírka 1: https://mapy.cz/s/2f4TI ( 2 měsíce ) Návrh: https://mapy.cz/s/2f4TfMůj návrh: https://mapy.cz/s/2f4TqUzavírka 2: https://mapy.cz/s/2f4UdNávrh objízdné trasy: https://mapy.cz/s/2f4SLMůj návrh: https://mapy.cz/s/2f4T2
_________________ http://www.youtube.com/Warcz13 https://zabovreska.webnode.cz/
|
| 5.12.2017 7:05:32 |
|
 |
|
siesa
Příspěvky: 1223 Bydliště: R43
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
Proc se budou ty rampy uzavirat? Dojde k nejake jejich prestavbe? A jaky bude vysledny stav?
|
| 5.12.2017 13:22:30 |
|
 |
|
Warcz
Příspěvky: 1723
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
V případě rampy Bystrc -> Hlinky je to na 2 měsíce kvůli kanalizaci. V případě Hlinky -> Bystrc je to kvůli opravě mostu a osazení protihlukových stěn.
_________________ http://www.youtube.com/Warcz13 https://zabovreska.webnode.cz/
|
| 5.12.2017 17:56:52 |
|
 |
|
siesa
Příspěvky: 1223 Bydliště: R43
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
Warcz píše: V případě rampy Bystrc -> Hlinky je to na 2 měsíce kvůli kanalizaci. V případě Hlinky -> Bystrc je to kvůli opravě mostu a osazení protihlukových stěn. Dekuji za info.
|
| 6.12.2017 13:35:16 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
Ministerstvo ŽP vydalo souhlasné závazné stanovisko na stavbu https://portal.cenia.cz/eiasea/detail/EIA_OV7162
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 15.12.2017 11:10:38 |
|
 |
|
Hanpav
Příspěvky: 146
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
Znamená to tedy, že by zahájení na jaře 2018 již nemělo nic bránit?
|
| 15.12.2017 16:29:01 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
musí se ještě vybrat zhotovitel. a nejsem si jistý zda je vůbec vypsaná soutěž
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 15.12.2017 19:43:44 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 18.12.2017 20:41:24 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: VMO: Žabovřeská I.
Vypsána veřejná zakázka: dne 28. února 2018 v 10:00 hod. otevírání obálek: I. etapa stavby VMO Žabovřeská I. předpokládaná cena 400 míčů https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/ ... ?cid=7015#
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 22.12.2017 21:06:10 |
|
|