Mohly by být v mapce v letáku vyznačeny jednotlivé etapy.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
11.7.2019 21:16:12
Aram96
Příspěvky: 4337 Bydliště: Snad někdy 13 km od D(S)43
Re: VMO: Žabovřeská I.
Lenny píše:
Mohly by být v mapce v letáku vyznačeny jednotlivé etapy.
To jo, ale hlavně info o 2.etapě by se šiklo, pořád mluví o 2019 ale nic moc nového tam už nepíší.
11.7.2019 21:58:06
Warcz
Příspěvky: 1723
Re: VMO: Žabovřeská I.
No řsd teď řeší hromadu jiných problémů. Aktuálně dodělat harmonogram prací, připravit výluku žabovřeské, aby se dodělala voda, dodělat povolení 2ky, vysoutěžit dvojku a vše stihnou do 2023 kvůli EU.
Příspěvky: 4337 Bydliště: Snad někdy 13 km od D(S)43
Re: VMO: Žabovřeská I.
Ne no nemyslel jsem to tak, že hlavní je mít to v letáku, ale pořád mluvili že druhá polovina 2019 se začne 2.etapa a tendr nikde.
13.7.2019 11:24:08
kot
Příspěvky: 5956
Re: VMO: Žabovřeská I.
Ale zatím máš druhou polovinu roku pouze 13 dní. Takže zatím vše v termínu - např konec října je rovněž druhá polovina roku...
13.7.2019 14:59:50
Aram96
Příspěvky: 4337 Bydliště: Snad někdy 13 km od D(S)43
Re: VMO: Žabovřeská I.
Jasně, ale když už vydali leták, mohli napsat, co se děje, jak je to daleko Samozřejmě důležitější je, aby se opravdu začalo kopat na podzim, než psát postup do letáku, to uznávám...
13.7.2019 15:07:48
Warcz
Příspěvky: 1723
Re: VMO: Žabovřeská I.
Situace na 2ce je taková, že je jedno stavební povolení podané: https://zabovreska.webnode.cz/l/stavebn ... -ii-etapa/ a podle mých informací jsou ještě nějaká potřeba. ŘSD nechce zahajovat soutěž bez stavebka, aby ta firma potom neutekla s odůvodněním, že se změnila situace na trhu.
On i ten vodník z xxxx udělal docela neplechu v harmonogramu praci, takže to teď vypadá, že některé práce a uzavírky budou delší než by bylo kdyby ŘSD mělo všechna povolení na začátku (((
Příspěvky: 4337 Bydliště: Snad někdy 13 km od D(S)43
Re: VMO: Žabovřeská I.
Jak mám, prosím, jako laik rozumět tomu, že je vydáno stavební povolení na hlavní trasu (pochopil jsem to tak, že už jde o hlavní trasu druhé etapy), galerie a všechno okolo (PHS, gabiony, odvodnění atd.) ale není tam tunel pro tramvaj ? Na ten tunel se žádá zvlášť ? Odkdy ? Myslel jsem, že když je to jedna etapa, že všechno včeteně tunelu spadá pod jeden záměr jednoho investora jedno řízení ...
Příspěvky: 4337 Bydliště: Snad někdy 13 km od D(S)43
Re: VMO: Žabovřeská I.
Warcz píše:
Tunel povoluje báňský uřad. Žádost mam na webu
Aha, díky za info a za tvůj web, smekám.
21.7.2019 22:38:32
Warcz
Příspěvky: 1723
Re: VMO: Žabovřeská I.
Pár nových informací. ŘSD potřebuje napojit vodu a kanalizaci. Na to potřebuje Žabovřeskou uzavřít. Vypadá to na víkend 9.8 - 11.8.2019. Rada města Brna schválila výluku 1čky po dobu, kdy se bude dělat Žabovřeská II
Rada města Brna schválila výluku 1čky po dobu, kdy se bude dělat Žabovřeská II
jak dlouho by měla trvat výluka 1.čky?
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
24.7.2019 20:56:14
Warcz
Příspěvky: 1723
Re: VMO: Žabovřeská I.
"Úsek mezi Kníničskou a Hlinkami bude hotový o více než 20 měsíců dříve. Umožnili to brněnští radní, kteří souhlasili s úplnou výlukou tramvajové dopravy od 1. září 2020 nejpozději do 31. srpna 2022. Díky tomu bude možné v souběhu stavět přeložku tramvaje i silniční galerii."
Jinak na webu to pořád aktualizuju jak se k tomu kde kdo vyjadřuje.
Podle dnešní reportáže v Událostech nestihnou otevřít s koncem prázdnin celý most, ale pouze směr z Bystrce do centra. Je tomu tak prý kvůli zpoždění způsobeném odvoláním proti povolení na výstavbu protihlukových stěn. https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/ ... oncem-leta
S dronem soupeřit nemůžu, kdyby ale někdo chtěl kouknout, nabízím průjezd po mostě, dále pak s náznakem vedení objížďky za uzavřený směr na Pisárky.
Pokud by @warcz přišlo video přínosné, nabízím ke zvěřejnění nebo ke zmínce na web. BTW - web je skvělý, téměř každý den sleduji co je nového. Díky za to
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru