| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| VMO: Žabovřeská I, I. etapa http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=15&t=3105 |
Stránka 29 z 41 |
| Autor: | Likas [ 9.1.2020 20:37:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Nějak se nám to zahájení E II komplikuje. Momentálně to řeší ÚHOS. |
|
| Autor: | Aram96 [ 9.1.2020 21:45:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Více info by nebylo ?? To už jako bylo vybráno a ten druhý se odvolal ? |
|
| Autor: | martas [ 15.1.2020 19:18:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Už se jezdí od Bystrce na Pisárky po nové doprovodce? Termín úpravy byl od 13. 1., ale žádné hlášení jsem tu nezaregistroval. |
|
| Autor: | Warcz [ 15.1.2020 19:20:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Dneska v 15:00 jsem tudy jel a bez změny. Jenom mají připravené značení. Asi víkend uvidíme. Chystám se tam potom natočit jak to bude vypadat. |
|
| Autor: | vondr [ 17.1.2020 11:08:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Změna režimu dopravy od neděle 19.1.2020 -cca od 13:00 (zdroj Fcb ŘSD) |
|
| Autor: | Warcz [ 17.1.2020 15:53:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Jojo dneska se lajnovalo. Teď to monitoruje policie. Doprovodná komunikace připravena a vyčištěna. https://zabovreska.webnode.cz/l/zmena-vedeni-dopravy/ |
|
| Autor: | Warcz [ 18.1.2020 14:35:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
https://zabovreska.webnode.cz/l/dopravn ... o-ani-24h/ To bude ještě sranda. Ono stačí tam na pár minut postát a sledovat kamiony. |
|
| Autor: | Aram96 [ 18.1.2020 17:30:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Taky nesnáším, když ty značky na*erou přímo do pruhu, když je kolikrát vedle hromada místa. Tím samozřejmě neobhajuji nepozorného řidiče |
|
| Autor: | Warcz [ 19.1.2020 9:04:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Tak poslední faze začala. Dneska ss tam snad stavím neco nafotit.
|
|
| Autor: | Warcz [ 19.1.2020 21:02:35 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. | ||
Tak mi dneska padl rekord webu. Zatím 700 lidí za den Není se co divit na webu kopeme za Brno jsou vyčerpávající informace. https://kopemezabrno.cz/2020/01/16/pris ... abovreske/
|
|||
| Autor: | Aram96 [ 19.1.2020 22:44:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
| Autor: | xcav8 [ 20.1.2020 9:22:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Včerejší procházka: https://www.rajce.net/a16588314 |
|
| Autor: | Aram96 [ 24.1.2020 11:41:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
No konečněěěěě .. máme tu sólo leták na 2.etapu https://mapapp.rsd.cz/Upload/Stavby/554/infoletak_s42-vmo-zabovreska-II-etapa.pdf Citace: Všechna SP na II. etapu jsou v právní moci. Podány byly dvě nabídky, přičemž obě byly vyšší než předpoklad. Stavba začne ve druhém čtvrtletí 2020 a její dokončení je naplánováno na konci roku 2023. Škoda, že se s řažbou tunelu nezačalo předčasně, což by bylo logické a určitě by se to stihlo dříve než 2023, ale v souvislosti s dalšími "městskými" stavbami ŘSD, buďme rádi, že se dočkáme v tomto desetiletí. |
|
| Autor: | Likas [ 2.2.2020 20:01:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Aram96 píše: Více info by nebylo ?? To už jako bylo vybráno a ten druhý se odvolal ? Bylo vybráno a odvolání podala firma, která se soutěže ani neúčastnila. Nepředpokládám zrušení soutěže či změnu pořadí, pouze zdržení zahájení. |
|
| Autor: | Aram96 [ 2.2.2020 20:03:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Aha, díky za info Mimochodem, jak to vypadá s dopravou na Žabovřeské nyní ? Jel jsem tam mimo špičku a pohoda, ale to zúžení směrem do centra, kdy místo 3 pruhů to jde vše (doprava i z Pisárek i z Bystrce) do jednoho pruhu, mě přijde brutální |
|
| Autor: | Warcz [ 3.2.2020 6:45:54 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. | ||
Přišlo mi, že si to sedlo a lidi zjistili, že do Krpole z Bystrce je to rychlejší přes Komín, takže hodně lidí vůbec nejede přes VMO. Naopak v Komíně mají zase radost... Jinak ke stavbě zase se udělalo par zemních zásahů. Na hodně místech jde vidět co musí zůstat a fungovat a co ne. Například osvětlení mezi velkou zdí a cestou je oholené na kabely. Občas jsou uprostřed rozvaděče a kolem nich metr hluboká díra. Současně už má šalina tak 1/2 nových sloupů Ty jsou jiné v zavěšení. Staré řešení je ukotveno ke stožáru osvětlení. Nové sloupy pro šalinu jsou ve tvaru "L" Blbě se to fotí snad to jde vidět: https://www.screencast.com/t/vCt830qLPs
|
|||
| Autor: | Likas [ 3.2.2020 9:13:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Ale ta fotka mi přijde jak z Prahy z Evropské. |
|
| Autor: | xcav8 [ 3.2.2020 9:29:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Taky že jo, ale pochopil jsem to tak, že foto je ilustrační, abychom si mohli představit danou situaci na Žabovřeské. Na té fotce která je v odkazu je to opravdu špatně poznat. |
|
| Autor: | Likas [ 3.2.2020 9:47:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Stavební práce se zachováním provozu jsou vždycky na prd. Často úplně stačí jak se tam motáme sami a vzájemně si překážíme . |
|
| Autor: | xcav8 [ 3.2.2020 10:30:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Však tento rok začne výluka šaliny a co se týká aut, tak úplná uzavírka by byla katastrofa. |
|
| Autor: | Likas [ 3.2.2020 10:32:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Však vím Konečně budu mít práci zase u nosu. |
|
| Autor: | vondr [ 13.2.2020 9:03:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Twitter RM: I/42 Brno VMO Žabovřeská: podány námitky na ÚOHS proti zadávacím podmínkám, komise zatím nejednala. |
|
| Autor: | Likas [ 14.2.2020 8:07:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Jedná se o malou nebo menší Slovenskou firmu. Nevím jestli se chtěli soutěže účastnit nebo je to jen nějaká obstrukce (ale proč?), každopádně podle mého názoru by to kapacitně neměli nárok zvládnout. Udivuje mě proč to netorpédovali během soutěže, ale až po skončení. |
|
| Autor: | Lenny [ 14.2.2020 16:39:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
A která to je firma? |
|
| Autor: | xcav8 [ 14.2.2020 16:49:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VMO: Žabovřeská I. |
Napadá mě jedna co říkal v jednom pořadu Zdeněk Izer: Deštrukta stav. |
|
| Stránka 29 z 41 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|