Jaroměř - obchvat

Jaroměř (D11, I/37) – Náchod (I/14) – Polsko
Odpovědět
Haward
Příspěvky: 306
Registrován: 22.10.2014 19:03:04
Bydliště: Roztoky

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od Haward »

Víme prosím do kdy je termín na odvolání proti SP a zda se někdo odvolal?
1975
Příspěvky: 4233
Registrován: 2.7.2009 14:40:00
Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od 1975 »

Termín už musel být (nebo je nejpozději dneska), když bylo vydáno v červenci, ne?
kot
Příspěvky: 10543
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od kot »

Počítám, že se 100% odvolá judřík. Pokud nechce prodat a mává vidlemi,bude odvolání proti SP další možností jak sypat písek do soukolí budoucí výstavby...
Majkii
Administrátor
Příspěvky: 2970
Registrován: 15.3.2009 14:41:26
Bydliště: SV Čechy

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od Majkii »

Odvolal se i s Judrovou, je to na krajské údesce...
wazer.cz
Pište česky, prosím!
Haward
Příspěvky: 306
Registrován: 22.10.2014 19:03:04
Bydliště: Roztoky

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od Haward »

Jen JUDr. a JUDrová ... a ještě neúplně ... to snad nebude problém .... http://www.kr-kralovehradecky.cz/cz/kra ... at-321623/
Benedikt
Příspěvky: 156
Registrován: 6.1.2019 21:02:03
Bydliště: D11

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od Benedikt »

Haward píše:Jen JUDr. a JUDrová ... a ještě neúplně ... to snad nebude problém .... http://www.kr-kralovehradecky.cz/cz/kra ... at-321623/
Nevím, mně přišlo to odvolání že je úplné.
Ale moc nevím co si o tom myslet. "Problém" je
(ii) dočasné zábory bez nájmu (podél trvalých záborů)
"Za užívání cizích nemovitostí a při tzv. dočasném záboru přitom ŘSD ČR dobrovolně ani ničeho neplatí a požadavky v tomto směru vznesené ignoruje." - nechápu, měl jsem za to, že všechny dočasné zábory jsou pod nějakou nájemní smlouvou a neřeší se až poté náhrady škody.

(iii) staví se "malá" okružní křižovatka - staví se myslím původní, 112.2 je pouze "připojení silnice I/33" na okružní křižovatce, o nové "malé" křižovatce jsem zatím neslyšel

(iv) zřízení přístupu na odříznuté pozemky - zde je info ohledně zápisu, co se zde řešil. ŘSD slíbilo zbudování přístupu, ale zůstalo pouze u slibu. Nechci kecat, ale ve stavebním povolení bylo myslím něco o tom, že se to "bude" řešit v rámci pozemkových úprav. Do stavebka by toto mělo možná být podmíněno vyhotovením pozemkových úprav, aby měl vlastník přístup na pozemky (Ono všechny pozemky tam budou odříznuté od příjezdu, ale neviděl jsem projekt, jestli tam nějaká obslužná komunikace podél nyní není).

(v) přístup pro stavbu mostu přes Labe, kde asi pilíře budou na pozemcích Kučerových
Opět jako bod (i), zabereme pozemek ale nájem nebudeme uzavírat, opravdu moc nechápu. Ohledně "černého" plynovodu asi není věcí aktuálního povolení co řešit.
kot
Příspěvky: 10543
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od kot »

Jsou zde nějaké konkrétní lhůty na vyřízení odvolání ?
1975
Příspěvky: 4233
Registrován: 2.7.2009 14:40:00
Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od 1975 »

to Benedikt: ...úplné už je, na druhý pokus. To se mi taky líbí. Když přehlédne/špatně dodá ŘSD, je často hned konečná. Tady dáme Judrovi druhou šanci, ať si to klidně dopíše.
Majkii
Administrátor
Příspěvky: 2970
Registrován: 15.3.2009 14:41:26
Bydliště: SV Čechy

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od Majkii »

Blanketní odvolání je ale úplně legitimní způsob podání.
wazer.cz
Pište česky, prosím!
1975
Příspěvky: 4233
Registrován: 2.7.2009 14:40:00
Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od 1975 »

to chápu, ale nesouhlasím s tím:o)
michal
Příspěvky: 4595
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od michal »

Tak jako jestli ale někdo vede se státem letitý spor o výši prodejní ceny a má zcela odlišné představy, tak mi přijde stát poněkud naivní, když si myslí, že dočasný zábor bude mít zadarmo a bez komplikací...
kot
Příspěvky: 10543
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od kot »

michale, naivní ? Tak to je sakra slabý výraz. Začal bych výrazem dementní a ani ten není příliš silný.
JohnyRockNRoll
Příspěvky: 189
Registrován: 8.10.2010 7:30:58

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od JohnyRockNRoll »

Jak je to vlastně s tou MÚK Dolany? Bude kompletní nebo se bude ve dvacátých letech 21. století na novostavbě silnice 1. třídy stále odbočovat vlevo? Už jsem se na to kdysi ptal a prošel jsem celé téma, ale odpověď jsem nikde nenašel.
michal
Příspěvky: 4595
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od michal »

Leták stále drží verzi z poslední vizualizace. Ale je to fakt na palici, místo toho, aby se udělala bezpečnější plnohodnotná múk, postaví se pro těch pár aut denně raději bezpečný kruhový objezd, který je nejspíš větší než na některých "jedničkách"... :crazy: Ale pochybuju, že by se teď kvůli tomu někdo pustil do změny ÚR a kdo ví čeho ještě. Pokud se to někdy předělá, tak až dodatečně po zprovoznění...
mapman
Autor
Příspěvky: 5766
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od mapman »

Co jsem viděl, tak je v aktuální dokumentaci pořád jen jedno rameno MÚK.
Aram96
Příspěvky: 7918
Registrován: 13.8.2018 20:56:09
Bydliště: A88-R43-D43-I/43-I/73-?-?

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od Aram96 »

michal píše:Leták stále drží verzi z poslední vizualizace. Ale je to fakt na palici, místo toho, aby se udělala bezpečnější plnohodnotná múk, postaví se pro těch pár aut denně raději bezpečný kruhový objezd, který je nejspíš větší než na některých "jedničkách"... :crazy: Ale pochybuju, že by se teď kvůli tomu někdo pustil do změny ÚR a kdo ví čeho ještě. Pokud se to někdy předělá, tak až dodatečně po zprovoznění...
Mám pocit, že dotaz byl ale na jinou křižovatku ;)

Osobně v jednovětvových MÚK nevidím problém. Důležité je, aby na jedničkách nevznikaly především průsečné křižovatky nebo OK (většina je totiž neopodstatněných). Jako např. průsečná na I/16, kterou se teď ŘSD chlubilo. To mohl navrhnout opravdu jen debil. Všude se takové křižovatky přestavují na bezpečnější a tam se stavěla na novostavbě, která propojuje 3 dálnice s velkým procentem nákladní dopravy.
Co se týče té OK I/33 x I/37 - byl jsem samozřejmě také rozzloben, když jsem to viděl, nicméně s odstupem času to zde vidím jako mnohem menší zlo, než když je na jedničce OK, kde ale 90+% dopravy jede beze změny směru, tj. když se prostě kruháč postaví pro připojení nějakých "polňaček do horní dolní". Tady bude opravdu hodně aut měnit směr a to i doleva, čili OK je zde alespoň smysluplná, když už to není MÚK.
michal
Příspěvky: 4595
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od michal »

A kterou múk Dolany na obchvatu Jaroměře tedy myslíte? Jinak tahle křižovatka je na konci dlouhého rovného úseku, který se pak lehce stačí. Čili snaha to "stihnout" nebo předjíždět i v prostoru křižovatky přes všechny čáry bude především ze strany polských šoférů jistě velká...
Honey72
Příspěvky: 5269
Registrován: 26.12.2015 0:06:38
Bydliště: Trutnov - 17 km od polské dálnice a 29 km od české.

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od Honey72 »

Sice bych raději také viděl plnohodnotnou MÚK, ale buďme realisté. Pro sjezd to problém nebude. 95% odbočujících aut bude sjíždět od Náchoda a to do Jaroměře. Směrem od D11 tu bude odbočovat zanedbatelné minimum.
Horší případ je spíš nájezd od Jaroměře do Náchoda. Tedy chybějící větev, která přitom klidně mohla zůstat ze staré zaslepené silnice. Jelikož nyní je problém přes silnici 33 vůbec přejít, nebude to do dokončení celé D11 žádná lahůdka.
Letos máme výročí 85 let výstavby dálnic na českém území 1938-2023
Haward
Příspěvky: 306
Registrován: 22.10.2014 19:03:04
Bydliště: Roztoky

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od Haward »

Máte prosím někdo info jak je to s vyřízením odvolání?
kot
Příspěvky: 10543
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od kot »

No, zatím to není ani 6 neděl. Myslím, že si ještě "chvíli" počkáme...
Jixm
Příspěvky: 271
Registrován: 19.4.2018 21:37:50

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od Jixm »

Nevím, jestli to tu již zaznělo, ale na pozemcích manželů Kučerových se objevil zápis o zahájení řízení o vyvlastnění práv.
kot
Příspěvky: 10543
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od kot »

Tak to mě tedy zaskočilo, že judřík leze podruhé do stejné řeky a odmítá násobky ! :o :shock: :?
michal
Příspěvky: 4595
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od michal »

A to se týká celých těch pozemků, nebo jen potřebných částí? Protože v katastru to stále rozdělené není, tak nevím, jak to pak chodí tyhle případy. Nebo to ani nerozdělí a vyvlastní to komplet?
Haward
Příspěvky: 306
Registrován: 22.10.2014 19:03:04
Bydliště: Roztoky

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od Haward »

kot
Příspěvky: 10543
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Jaroměř - obchvat

Příspěvek od kot »

Hawarde, to není nějaká novinka. Bez cca 2 měsíců je to PĚT LET stará věc... :shock:
Odpovědět

Zpět na „I/33“