|
Právě je 27.4.2021 10:15:12
|
Zobrazit aktivní témata | Zobrazit nové příspěvky
(Ex)ministr dopravy Bárta
| Autor |
Zpráva |
|
Standa
Příspěvky: 3744 Bydliště: Praha
|
 Re: Ministr Bárta
jonáš píše: A navíc budeme ještě třeba řešit problém zvýšený nezaměstnanosti a bankrotů stavebních firem .. ono je to vždycky o chlup složitější, než se píše v červených či modrých příručkách pro agitátory  Správně byste měl uvádět "červených, zelených, či modrých příručkách"  , i když by někdo mohl namítnout, že ty zelené a červené jsou v podstatě stejné, nějaké dost podstatné rozdíly tam (podle mě) jsou. Zpět k tématu - taková provokativní otázka: jakou barvu má příručka ministra Bárty?
|
| 10.11.2010 8:50:34 |
|
 |
|
JirkaS
Příspěvky: 2767
|
 Re: Ministr Bárta
Standa píše: Zpět k tématu - taková provokativní otázka: jakou barvu má příručka ministra Bárty? Podle loga světle modrou, podle obsahu jakoukoliv, co se hodí, což dnes platí pro většinu stran Mimochodem, TOP má logo s plynulým přechodem od rudé k modré a SSO zas celé zelené.
|
| 10.11.2010 9:14:24 |
|
 |
|
radiala
Příspěvky: 395
|
 Re: Ministr Bárta
Než začnou stavět čínské firmy.Tak Bárta už ministrem nebude.Jak vím než se něco zásadního změní lobisté už v parlamentu si zajistí o své zakázky nepřišli.Co vím sluneční elektrárny tady skrytě staví čínnani přes nastrčení osoby.Tady už slunce svítí pro čínský byznys.Podotýkám je mi jedno kdo staví dálnice.Jen se bavím jak Bárta vykřikuje do světa.Nic zásadního se nestane.Jak vykřikoval že se co nevidět dohodne z farmářskou Havránkovou.Křičel že znění zákony aby stavby nic nebrzdilo.Nic se neděje.Bártu budu hodnotit podle skutků ne podle huby.Měl by uznat nemám peníze na pokračování výstavby.Budu se snažit aby do parlamentu šli zákony co zabrání Havránkový a ekoteroristům stavbám.Když vytvoří zákonný podmínky ony se nějaký peníze na stavbu dálnic najdou. 
|
| 10.11.2010 10:16:39 |
|
 |
|
jonáš
Příspěvky: 4084
|
 Re: Ministr Bárta
No ono na tý dálnici moc ukrajinských kuliů nenajdete .. s bagrama a tatrovkama tam jezděj i češi. Možná jim budem moct aspoň prodávat know-how, jak si za to říct víc 
|
| 10.11.2010 10:37:15 |
|
 |
|
Standa
Příspěvky: 3744 Bydliště: Praha
|
 Re: Ministr Bárta
JirkaS píše: Standa píše: Zpět k tématu - taková provokativní otázka: jakou barvu má příručka ministra Bárty? Podle loga světle modrou, podle obsahu jakoukoliv, co se hodí, což dnes platí pro většinu stran Mimochodem, TOP má logo s plynulým přechodem od rudé k modré a SSO zas celé zelené. V podstatě by většina stran mohla být úspěšným chameleonem  ! On to taky asi Jonáš nepasoval na konkrétní strany, ale na jejich zvěrozvěsty, kteří se přeci jen víc snaží zachovávat určitou linii (ne, že by se to vždycky povedlo  ). Jinak na barvy pozor, například nedávno nám poeticky hlásily některé TV stanice, jak se USA zbarvily do ruda a zjevně tím neměly na mysli prohloubení socializace  .
|
| 10.11.2010 11:09:12 |
|
 |
|
jonáš
Příspěvky: 4084
|
 Re: Ministr Bárta
Taky v tom příspěvku byla podstatná ta zjednodušená vševědoucí příručka, ne barva desek, což je snad z uvedených barev na opačných koncích spektra (když pominu fialovou) inteligentnímu čtenáři jasný .. Prostě pokaždý je dobrý si uvědomit tu nesmrtelnou Grossmanovu větu, že nechceme slevu zadarmo. Angličani zas řikaj, že neexistuje žádnej "free lunch". Jen se to vyvalí jinde a jindy.
|
| 10.11.2010 11:13:02 |
|
 |
|
obr
Příspěvky: 763
|
 Re: Ministr Bárta
znal jsem několik, kterým se říkalo "muž velkých začátků.." , taky často začínají "který blbec to dělal přede mnou", pak "sice se s tím dá těžko něco dělat, ale pokusím se - bez záruky !". ... a nakonec jak říkal nedávno zesnulý Černomyrdin "záměry jsme měli výborné, ale dopadlo to jako obvykle". Mně je jedno, jestli staví Němec nebo Číňan - já od ministra čekám aspoň stejně km postavených dálnic, jako stavěli ti, které tak kritizoval.
|
| 10.11.2010 11:38:03 |
|
 |
|
radiala
Příspěvky: 395
|
 Re: Ministr Bárta
Zde si můžete najít poslance napsat mu aby konečně změnily nefunkční zákony co se týká stavebních povolení a vyvlastnění.Mám pocit že v tomto případě je jedno pravice levice.  : http://www.psp.cz/sqw/organy2.sqw?kr=1Bárta ten asi má jiný starosti. Jestli chcete lobovat u Bárty: http://www.psp.cz/sqw/detail.sqw?id=5893Je nejvyší čas jít do útoku 
|
| 10.11.2010 12:44:42 |
|
 |
|
radiala
Příspěvky: 395
|
 Re: Ministr Bárta
Ty asi mají na starosti co vás trápí  : http://www.psp.cz/sqw/snem.sqw?id=994
|
| 10.11.2010 12:52:13 |
|
 |
|
hh
Autor
Příspěvky: 2488
|
 Re: Ministr Bárta
|
| 11.11.2010 19:47:36 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Ministr Bárta
hh píše: http://www.novinky.cz/koktejl/216459-svet-se-bavi-ceskym-ministrem-dopravy-ktery-prisel-o-ridicak.html Přišel o řídičák úplně hloupě. Systém je nastaven tak, že řídit auto s neoriginální značkou je daleko závažnější přečin než jízda na červenou. To je smutné.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 11.11.2010 20:46:43 |
|
 |
|
P_V
Příspěvky: 1663 Bydliště: Praha
|
 Re: Ministr Bárta
Vždyť jako ministr má spoustu způsobů jak to zamést pod koberec, navíc takovou banalitu. Jiní papaláši měli nepoměrně větší průsery a jediné co si vysloužili, bylo několik článků v bulváru. Spíš se domnívám, že to pojal jako teatrální poukaz na nevyváženost postihů. Který však nezískal zamýšlený ohlas, ale mezinárodní ostudu. Na druhou stranu, jak to že je možné v tuzemsku potažmo EU registrovat k provozu na PK automobil, který nemá řádné prostředky k upevnění RZ. 
|
| 12.11.2010 1:14:07 |
|
 |
|
Standa
Příspěvky: 3744 Bydliště: Praha
|
 Re: Ministr Bárta
P_V píše: Vždyť jako ministr má spoustu způsobů jak to zamést pod koberec, navíc takovou banalitu. Jiní papaláši měli nepoměrně větší průsery a jediné co si vysloužili, bylo několik článků v bulváru. Spíš se domnívám, že to pojal jako teatrální poukaz na nevyváženost postihů. Který však nezískal zamýšlený ohlas, ale mezinárodní ostudu... No, půl roku bez papírů vydrží, stejně má šoféra. Připadá mi to ale spíš trochu jako PR zviditelňování se v roli čestmíra. Jen vidím špatně to načasování, mělo to být už před volbama  ! Jinak jednoznačný souhlas s nevyvážeností postihů, je to opravdu směšné...
|
| 12.11.2010 8:23:59 |
|
 |
|
MPMP
Příspěvky: 2740
|
 Re: Ministr Bárta
Nevyvážené to sice je, ale jsme v Čechách, pánové. A pokud bude trest za chybějící RZ malý, tak "správný Čech" ji sundá a pak bude jezdit na červenou, protože tento přestupek nebude dohledatelný a za ten první nehrozí téměř nic. Neberte to doslova, tak hrozné to u nás není, nicméně netroufl bych si tvrdit, že by se někdo takový nenašel. 
|
| 12.11.2010 8:41:22 |
|
 |
|
Dr.Fe1
Příspěvky: 1888
|
 Re: Ministr Bárta
|
| 12.11.2010 8:57:12 |
|
 |
|
Standa
Příspěvky: 3744 Bydliště: Praha
|
 Re: Ministr Bárta
MPMP píše: Nevyvážené to sice je, ale jsme v Čechách, pánové. A pokud bude trest za chybějící RZ malý, tak "správný Čech" ji sundá a pak bude jezdit na červenou, protože tento přestupek nebude dohledatelný a za ten první nehrozí téměř nic. Neberte to doslova, tak hrozné to u nás není, nicméně netroufl bych si tvrdit, že by se někdo takový nenašel.  Pravda, na tohle jsem zapomněl  ! Klidně to doslova brát můžeme, protože v letech 2006 - 2007 si pamatuju dost aut bez přední RZ, co si v Praze nelámali hlavičky s úsekovým měřením rychlosti - kvůli nim se zavedly ty přísné tresty. Neoriginální RZ je vlastně z tohoto pohledu neexistující RZ, protože ji nemusí umět přečíst úsekový radar a nedokáže tedy vyhodnotit rychlost. Takže ono to zas až tak nevyvážené není!
|
| 12.11.2010 9:05:15 |
|
 |
|
Kubajsu
Příspěvky: 1262 Bydliště: Praha
|
 Re: Ministr Bárta
MPMP píše: Nevyvážené to sice je, ale jsme v Čechách, pánové. A pokud bude trest za chybějící RZ malý, tak "správný Čech" ji sundá a pak bude jezdit na červenou, protože tento přestupek nebude dohledatelný a za ten první nehrozí téměř nic. Neberte to doslova, tak hrozné to u nás není, nicméně netroufl bych si tvrdit, že by se někdo takový nenašel.  To je jasný, tam by patřil přísný postih. Ale v zákoně (či vyhlášce, v tomhle si nehovím) je přímo napsáno, že nesmíš chybějící či poškozenou značkou zabraňovat identifikaci vozidla. Selský rozum říká, že když mi upadne značka nebo jí ztratím a následně dám nálepku (vytisknu jí, dám za okno apod.), tak jsem učinil všechno pro umožnění identifikace vozidla... Navíc se u nás ani nedá udělat duplikát, takže při ztrátě jedné RZ se hned musí měnit RZ vozidla, což přináší další komplikace jako nové osvědčení o TP, nové známky na skle (hlavně německou emisní) atd. 
|
| 12.11.2010 9:06:00 |
|
 |
|
Kubajsu
Příspěvky: 1262 Bydliště: Praha
|
 Re: Ministr Bárta
Standa píše: protože ji nemusí umět přečíst úsekový radar a nedokáže tedy vyhodnotit rychlost. Ale to už vážně zavání buzerací - i cvičené opici která se na takové auto podívá je jasné jaká RZ mu náleží. A co motorkáři, budou jezdit s 52cm tabulkou na hledí aby to kamera správně přečetla?
|
| 12.11.2010 9:09:03 |
|
 |
|
Standa
Příspěvky: 3744 Bydliště: Praha
|
 Re: Ministr Bárta
Kubajsu píše: Standa píše: protože ji nemusí umět přečíst úsekový radar a nedokáže tedy vyhodnotit rychlost. Ale to už vážně zavání buzerací - i cvičené opici která se na takové auto podívá je jasné jaká RZ mu náleží. A co motorkáři, budou jezdit s 52cm tabulkou na hledí aby to kamera správně přečetla? Tak ona to samozřejmě buzerace je, ale ten přísný postih svoji logiku má. Na druhou stranu by se měl víc používat zdravý rozum, právě pro ty Vámi popsané případy ztráty nebo krádeže RZ. Ale nesledoval jsem konkrétní případ ministra Bárty natolik, abych věděl, jestli měl nějaký doklad od PČR o ztrátě/krádeži RZ - dost o tom pochybuji.
|
| 12.11.2010 9:19:31 |
|
 |
|
Kubajsu
Příspěvky: 1262 Bydliště: Praha
|
 Re: Ministr Bárta
Standa píše: jestli měl nějaký doklad od PČR o ztrátě/krádeži RZ - dost o tom pochybuji. Doklad na ztrátu RZ? No to slyším poprvé a ani by mě nenapadlo si něco takového zařizovat - strávit na nějaké služebně odhadem 3 hodiny, děkuji ne. Nedávno jsem zjistil, že mi na autě přední značka chybí, tak jsem si vyfotil zadní, vymazal známky, vytisknul a polepil fólií aby se nerozmočila... A ty 3 dny než jsem se dokázal dostavit na inspektorát jsem holt jezdil tak (musím se pochválit, že jde o sprostý plagiát hodný popravčí čety bylo poznat až tak z 1m  )
|
| 12.11.2010 13:06:44 |
|
 |
|
Standa
Příspěvky: 3744 Bydliště: Praha
|
 Re: Ministr Bárta
Kubajsu píše: Standa píše: jestli měl nějaký doklad od PČR o ztrátě/krádeži RZ - dost o tom pochybuji. Doklad na ztrátu RZ? No to slyším poprvé a ani by mě nenapadlo si něco takového zařizovat - strávit na nějaké služebně odhadem 3 hodiny, děkuji ne. Nedávno jsem zjistil, že mi na autě přední značka chybí, tak jsem si vyfotil zadní, vymazal známky, vytisknul a polepil fólií aby se nerozmočila... A ty 3 dny než jsem se dokázal dostavit na inspektorát jsem holt jezdil tak (musím se pochválit, že jde o sprostý plagiát hodný popravčí čety bylo poznat až tak z 1m  ) No jen abyste se nedivil, až Vás navštíví příslušníci s tím, že jste v oněch třech dnech šestkrát tankoval plnou a ani jednou nezaplatil, škoda nad 5.000,-, takže nám to na trestný čin co, stačí, a jako důkaz vytáhnou videozáznamy auta s Vaší RZ. Zbylé čtyři případy čtvrtý, pátý a šestý den po "ztrátě" RZ už vyvrátíte, protože se staly po nahlášení, a budete se pěkně rozčilovat, že jste to nešel hlásit hned  ... Strašně moc Vám přeju, aby se nic takového nestalo, ale při "ztrátě" RZ hrozí i horší věci, než jen ty papíry  ...
|
| 12.11.2010 13:25:23 |
|
 |
|
jonáš
Příspěvky: 4084
|
 Re: Ministr Bárta
No na druhou stranu, když jsem někdy před cca 12 lety zjistil, že služebák před firmou je bez značek komplet, hned jsem to chtěl diktovat na 158 .. a voni že je to nezajímá, že prej si mam pěkně pomalu pěšky zajít na obvod. Času dost. Ono asi to auto, co na ně nejspíš ještě v noci vyjelo někam na Ukrajinu, už bylo beztak za čárou .. 
|
| 12.11.2010 13:36:15 |
|
 |
|
Kubajsu
Příspěvky: 1262 Bydliště: Praha
|
 Re: Ministr Bárta
Standa píše: a jako důkaz vytáhnou videozáznamy auta s Vaší RZ Taky mě to napadlo. Naštěstí nejezdím zrovna nejběžnějším autem, tak by byla zatracená smůla aby si někdo tu značku dal zrovna na to samé... Ale jezdit oktáfkou f metle a f kombíku, tak bych se asi celkem bál 
|
| 12.11.2010 15:13:28 |
|
 |
|
Standa
Příspěvky: 3744 Bydliště: Praha
|
 Re: Ministr Bárta
On ani Bárta nemá úplně nejběžnější auto, takže hlavní důvod, proč běžet co nejrychleji hlásit ztrátu RZ u něj taky neplatil  . Já bych asi panikařil hned, ovšem "to, že jsem paranoidní, neznamená, že po mně nejdou!"  .
|
| 12.11.2010 15:26:48 |
|
 |
|
obr
Příspěvky: 763
|
 Re: Ministr Bárta
což takhle prostá úvaha o úměře řešitelná prostou trojčlenkou. Jestliže ministr Bárta dostane o třetinu méně peněz na dálnice a přitom bude stavět za polovinu ceny, o kolik dálnic postaví více ? Mně vychází že, se bude stavět o 32% více km dálnic. 
|
| 12.11.2010 16:27:20 |
|
|
Zobrazit aktivní témata | Zobrazit nové příspěvky
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
|
|