Právě je 27.4.2021 10:23:23




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 919 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 37  Další
 (Ex)ministr dopravy Bárta 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 395
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Ješte jden příspěvek zjiného fora:
Jistěže mu to veřejnost neuvěří,ale je to důvod, aby se vláda vzájemně podržela a jede se dál.Ale drhnout to bude již do konce volebního období, protože koalice jako taková je již nedůvěryhodná a nebude moci stavět na boji proti korupci,protože jim to nikdo nezbaští ačkoliv se budou snažit sebevíc.


21.12.2010 15:05:03
Profil
 

Příspěvky: 395
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Co se píše jinde na foru:
Není ani taková tragedie,co nyní ten podvodník tvrdí,protože ztrapňuje sám sebe.Tou největší ovšem je,že pokud se to vůbec dostane k soudu,tak díky Judr.Sokolovi ho naše soudy očistí s tím,že si v tel.dělal pouze legraci a chudák p.Michálek to nepochopil.A to je největší tragédie tohoto bezprávního systému,jehož součástí jsme proti své vůli my všichni.


21.12.2010 15:30:12
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: Ministr Bárta
když už tu probíráte pana Michálka, tak ÚČOV Praha není jádro pudla
jádro pudla se jmenuje "odstranění staré ekologické zátěže"
tam to je ve 100kách miliard ne 10 :!:

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


21.12.2010 20:35:02
Profil
 

Příspěvky: 395
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Milý Ježíšku děkuji ti že jsem pochopil Politik ve vládě bude stejný jako ti ostatní kurupníči.Problém je v tom že jsem to tušil teď se to potvrdilo.Pokud strana chce mít čistý umisly nesmí jít do vlády.Zůstat opozici:

VV plivli sami na sebe. Nyní již víme, že ze svého volebního programu nesplní vůbec nic, vše podřídili udržení koryt ve vládě. Všem nám dali na vědomí, koho v příštích volbách nemáme volit. Děkujeme odejděte p. John a celá vaše strana VV! :kladivo:


22.12.2010 9:08:07
Profil
 

Příspěvky: 763
Příspěvek Re: Ministr Bárta
radiálo, vy si myslíte, že když všichni odejdou, objeví se Mesiáš ?
Snad nějaká z těch part tu čističku postaví, stejně jako další dálnice. Vidíte, jak se ty party navzájem hlídají. Což je ok. Ale špatné je, když nakonec vyhraje ta parta, která jen nadává a nestaví vůbec...


22.12.2010 9:18:50
Profil
 

Příspěvky: 395
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Ne to já nenadávám.Jen se mi potvrdilo není strana co má čistý ruce.Jen se směji j :lol: jak málo stačí aby strana co to myslela dobře se dala snadno koupit.Myslel jsem že veverky jsou více zásadový.Hold jsem je podcenil.Hlasy co dostali veverky mohli voliči dát ODS.Výsledek je stejný.Pěkný svátky přeji všem čistým ,zkorumpovaným věřícím i nevěřícím.Jsou to jen lidi. :jidlo:


22.12.2010 10:52:24
Profil
 

Příspěvky: 3744
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Ministr Bárta
(Nejen) pro Radiálu a Obra: http://streit.blog.idnes.cz/c/168808/Politicke-kryti-vseho-schopnych-diletantu-Drobil.html.


22.12.2010 11:07:25
Profil
 

Příspěvky: 763
Příspěvek Re: Ministr Bárta
standa - ano, vidím to podobně. Proto jsem rád, když kromě toho o čem píše Streit, z nich vypadne třeba i nějaký ten postavený km dálnice.

Přeji také všem hezké svátky !


22.12.2010 11:45:08
Profil
 

Příspěvky: 1632
Bydliště: MO
Příspěvek Re: Ministr Bárta
náš oblíbený ministr píše:
Rozhodně to ale neznamená, že by se takto řešily všechny přestupky. Týkalo by se to jen těch nejtěžších, jako je překročení povolené rychlosti v obci o 50 km v hodině, jízda na červenou či přejíždění přes tlustou čáru.
:mrgreen:

_________________
Království a půl princezny za 511.


8.1.2011 11:35:14
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Před pár minutami jsem se u té tlusté čáry taky řezal smíchy (obrazně řečeno) :)))
S ním je to těžké, nevyzná se dobře v resortu, dělá chyby a špatná rozhodnutí ... ale s těmi špatnými věcmi přicházejí evidentně i některé dobré, ať už tím, že se o těch věcech hodně mluví nebo že se obměnuje úřednická garnitura... Poslední pozitivum vidím i v tom, že po špatném rozhodnutí zastavit opravy, přichází dlouhodobé ve smyslu zvýšení podílu investic do oprav silniční sítě oproti nové výstavbě... Pod rukama se nám to rozpadnout nemůže ;) A teď je to teda bez těch podzminích oprav opravdu bída.. tak snad dostatečné poučení do budoucna...

_________________
KlarArt


8.1.2011 11:50:14
Profil
VIP

Příspěvky: 3429
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Ministr Bárta
mapman píše:
tak snad dostatečné poučení do budoucna...
Jestli do dvou dnů nezmění názor a nenechá to změnit...

_________________
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!


9.1.2011 10:17:32
Profil
 

Příspěvky: 2149
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Tak ted v OVM probehla informace (rekl to primo Barta), ze MD v pristim tydnu poda poda trestni oznameni na management RSD v Usteckem kraji... (kvuli udajnemu napojeni na kmotry ODS/CSSD ... Bendu a Oulickeho).


9.1.2011 12:20:35
Profil
 

Příspěvky: 1723
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Jj taky jsem na to koukal :-) Moravec vůbec nechápal :-)

_________________
http://www.youtube.com/Warcz13
https://zabovreska.webnode.cz/


9.1.2011 12:28:49
Profil
 

Příspěvky: 1888
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Mám z toho Bárty velice rozporuplné protichůdné pocity. Na jednu stranu dělá pitomosti se zastavováním staveb a šetřením za každou cenu, které se v budoucnu naopak prodraží. Nelíbí se mi ani "balkánské" způsoby vydírání stavebních firem s odkládáním zaplacení faktur apod. Ale na druhou stranu některé jeho názory zní celkem rozumně (pohříchu většinou ty mimo oblast dopravy) a hlavně má sílu jako jeden z mála alespoň částečně rozbít zločinecký klan kmotrů z ODSČSSD. Věřím mu, že mu nejde ani tak o nějáký majetkový prospěch, ale spíš o snahu něco dokázat. V tom by mohl být pro ČR prospěšný.


9.1.2011 12:36:42
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Superťápal opět nezklamal. Teď bez jakéhokoliv důkazu vytahuje z klouboku závažné obviněné vedoucích pracovníků ŘSD, Správa Chomutov, že financovali ODS i ČSSD v kraji skrz dle něj předražené zakázky, které měly dostávat zpřátelené firmy. Je mi z toho špatně. Doufám, že pokud se neprokáže, že měl pravdu, popotuje za křivé obvinění na hezkých pár let do krimu i se svým největším kamarádem, jeho poradcem.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


9.1.2011 13:56:24
Profil
 

Příspěvky: 755
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Lenny píše:
Superťápal opět nezklamal. Teď bez jakéhokoliv důkazu vytahuje z klouboku závažné obviněné vedoucích pracovníků ŘSD, Správa Chomutov, že financovali ODS i ČSSD v kraji skrz dle něj předražené zakázky, které měly dostávat zpřátelené firmy. Je mi z toho špatně. Doufám, že pokud se neprokáže, že měl pravdu, popotuje za křivé obvinění na hezkých pár let do krimu i se svým největším kamarádem, jeho poradcem.


Více na odkazu: http://domaci.ihned.cz/c1-49314870-bart ... ky-a-benda


9.1.2011 14:56:55
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Ministr Bárta
ihned.cz píše:
Renné Komínek, ředitel chomutovské správy ŘSD, která se stará o silnice první třídy v Ústeckém kraji, ČTK řekl, že Bártova slova jsou pro něj novinkou. "Nemám, co bych k tomu řekl. Je na panu ministrovi, aby nyní konal," uvedl.

I šef ŘSD, Správa Chomutov je z toho překvapený a nechápe.

Žádné důkazy nemá, jen ťápe a ťápe, což umí naprosto dokonale. Nebo snad má někde v šuplíků nějaké papíry, které by dokazovali? :crazy:

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


9.1.2011 15:03:59
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Lenny píše:
ihned.cz píše:
Renné Komínek, ředitel chomutovské správy ŘSD, která se stará o silnice první třídy v Ústeckém kraji, ČTK řekl, že Bártova slova jsou pro něj novinkou. "Nemám, co bych k tomu řekl. Je na panu ministrovi, aby nyní konal," uvedl.

I šef ŘSD, Správa Chomutov je z toho překvapený a nechápe.

Žádné důkazy nemá, jen ťápe a ťápe, což umí naprosto dokonale. Nebo snad má někde v šuplíků nějaké papíry, které by dokazovali? :crazy:

Zase jenom plácá. Podá trestní oznámení, které seodloží pro nedostatek důkazů. Komedie.


9.1.2011 15:26:59
Profil
 

Příspěvky: 325
Příspěvek Re: Ministr Bárta
krásná fotka: http://www.lidovky.cz/barta-vedeni-rsd- ... n_domov_hs :D
Jinak Bártovi fandím, myslím, že se mu opravdu podaří stavby zlevnit.


9.1.2011 15:36:09
Profil
 

Příspěvky: 1195
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Tomu, že je na ŘSD korupce, zejména ve spojení se severočeskou ODS a ČSSD, bych klidně věřil. Jenomže na korupci musí být dvě strany - uplácející a uplácený. A Bárta sice jmenoval Bendu a Oulického, ale současně řekl, že nechce jít proti koaličním partnerům. Nevím, jak to chce vyřešit. To měl raději méně nápadně vyměnit vedení ŘSD z nějakých "pracovních důvodů" a dosadit lidi, kterým věří.


9.1.2011 23:28:53
Profil
 

Příspěvky: 1074
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Já se Bárty nechci nijak zastávat, v rezortu se skutečně moc nevyzná a často tápe, ale řekněme si - kam ministerstvo dovedli odborníci typu Moos, Peltrám, Řebíček (i ten měl ke stavebnictví blízko) či Slamečka? Ti zrovna moc čest odborníkům dle mého laického pohledu neudělali. Vždyť za nich se tam rozkrádalo ve velkém. Bárta alespoň trochu ty stojaté vody rozvířil. Jako kritizovat ho za to, že řekl tlustá čára mě přijde trapné. 99% lidí pochopí, o co se jedná. Nic to nemění na podstatě věci, o kterou se jedná především.


10.1.2011 3:39:37
Profil
Autor

Příspěvky: 2488
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Přátelé, my, co známe situaci oboru i od lidí ze vnitř, tak kroutíme hlavama jak tu ministra chválíte, jaké je o něm veřejné mínění. Ten člověk rozebral leccos na dlouhé roky dopředu, v osobní rovině je to psychopat a pokud důvěřujete radši médiím, tak jsem vám tu jeden článek sehnal:

viewtopic.php?f=176&t=2542


10.1.2011 9:57:40
Profil
 

Příspěvky: 395
Příspěvek Re: Ministr Bárta
:lol: Něvěřím že se to povede dokázat:
http://www.novinky.cz/domaci/221800-bar ... a-ods.html


10.1.2011 10:06:56
Profil
 

Příspěvky: 763
Příspěvek Re: Ministr Bárta
hodnotil bych dle výsledků
- omezil/zastavil novou výstavbu a prohlásil, že se stavělo draze - čekám tedy, že předvede nějaký levný kontrakt. Prohlásil, že by se daly stavět dálnice za polovinu - pak tedy čekám, že těch 6 mld. za které lze dle Bárty postavit 511 (D1-Běchovice) vzhledem k naléhavosti sežene a po 511 se svezeme do konce r. 2013
- avizoval do konce r. 2011 novou legislativu o stavbách - kde je ?
- co Havránková ?
takže souhrn - zatím zastavoval stavby a kritizoval předchůdce. Kolik nového sám vytvořil, bylo postaveno či co předvedl ?


Naposledy upravil obr dne 10.1.2011 10:26:42, celkově upraveno 1



10.1.2011 10:20:15
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Vymyslel si superkoncepci, ale zatím jsem pořád žádnou neviděl.

Zatím systém běží samospádem, kdyby tam místo něho byla figurína, bylo by to stejné.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


10.1.2011 10:23:07
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 919 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 37  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz