Právě je 27.4.2021 10:14:49




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 919 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 37  Další
 (Ex)ministr dopravy Bárta 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 150
Příspěvek Re: Ministr Bárta
jo, kdyz byly volby, tak jsem rikal kamosovi ze 'veverky' jsou jen populisti a politicke zlo, ktere budeme muset trpet. neveril, ale jak pak videl, ze nejde o radka johna jako garanta jakesi politicke zaruky 'pryc s dinosaury', ale vlastne o hejkala, tak ted nadava kudy chodi :D
nicmene hejkal jestli tedy na ministerstvu dopravy pracuje pouze jeden den v tydnu, tak by se to dalo vlastne zrusit a poverit RSD aby stavelo za to, co mu poslanci co rok prideli. zadna koncepce vlastne neexistuje a jedina, ktera nabizi reseni je stavet to, co je pripraveno, jinak se opravdu nepostavi ani bohumin - CZ/PL :cry:


10.1.2011 19:32:05
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: Ministr Bárta
obr píše:
maroonede17 - po předchůdcích bárty zůstaly každý rok nové km dálnic. Pokud si spolu s Bártou a dalšími myslíte, že předražených, pak tedy čekám km nových dálnic za ty "správné" levné ceny. Kde jsou ? Aspoň tedy nabídky či nové kontrakty. Ani ty Číňany nedotáhl do konce.
To že se měla a mohla docílit lepší cena vykládá po realizaci i vlastního nákupu/prodeje čehokoliv, každý přihlouplý furiant..

Souhlas, je to žvanil.


10.1.2011 19:38:11
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Marooned17 píše:
..., ale řekněme si - kam ministerstvo dovedli odborníci typu Moos, Peltrám, Řebíček (i ten měl ke stavebnictví blízko) či Slamečka? Ti zrovna moc čest odborníkům dle mého laického pohledu neudělali. ..

tohle nedokáži posoudit, resp. nějak si ty výsledky nevybavuji ( snad krom Řebíčka, ale to nebylo o dálnicích )
ovšem pořád lepší tito odborníci a neodborníci než pan Šimonovský s jeho dílem :twisted:

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


10.1.2011 22:49:12
Profil
Autor

Příspěvky: 2488
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Pan ředitel ŘSD to má asi spočítané:) Viz úryvek z idnes.cz:

... uvedl Bárta. Tato podezření podle něj vycházejí z auditu, který si nechalo zpracovat ministerstvo dopravy.

Chomutovský šéf ŘSD René Komínek ale o žádném auditu neví. "Pochybuji o tom, že takový audit existuje. Ať ho pan ministr zveřejní, opravdu by mě to zajímalo. A také kdo ho zadal, kdy, kým byl zpracován," řekl.


11.1.2011 9:26:24
Profil
 

Příspěvky: 2740
Příspěvek Re: Ministr Bárta
hh píše:
Chomutovský šéf ŘSD René Komínek ale o žádném auditu neví. "Pochybuji o tom, že takový audit existuje. Ať ho pan ministr zveřejní, opravdu by mě to zajímalo. A také kdo ho zadal, kdy, kým byl zpracován," řekl.
a dalo by se "domyslet" i pokračování: moji právníci na základě těchto informací ten audit okamžitě zpochybní, na uvedenou firmou podají žaloby, aby ji znevěrohodnili, a já aspoň budu vědět, co na mě vědí a co ne. 8-)


11.1.2011 10:03:30
Profil
 

Příspěvky: 763
Příspěvek Re: Ministr Bárta
MPMP -pokud někdo žene pracovní vztahy na rovinu trestně právní, tak pak mají jednat "orgány činné.." a soudy. Pokud někdo někoho obviní "na někoho něco ví", co je trestného, má povinnost to sdělit policii. A obviněný má nárok nahlížet do spisu.
To je kultura právního státu. Nějaká obvinění či zpochybňování obvinění například v mediích nejsou relevantní a jsou jen propagačním populistickým žvaněním. Rozhoduje soud. Styl "předem odsouzených" či "lynč" to byla totalita a lůza z ulice. Samozřejmě, že obviněný má právo se hájit za pomocí advokátů, vy snad chcete tohle právo někomu upírat ?


11.1.2011 11:34:36
Profil
Autor

Příspěvky: 2488
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Tím spíš, že ten audit jak znám práci ministra Bárty opravdu existovat nebude:)


11.1.2011 11:53:58
Profil
 

Příspěvky: 577
Bydliště: teď už zas ValMez
Příspěvek Re: Ministr Bárta
http://pardubice.idnes.cz/r35-z-vychodu ... zpravy_klu"

:twisted: SUPERSTRATEGIE ! :twisted:

Do roku 2025 je schopen vypotit takový plán?? To musí být génius, tohle se nepovedlo v praxi uvést ani soudruhům v SSSR.

Obrázek
"Ty šibale!!!"

btw. ty jeho pr fotky jsou otřesné

_________________
http://www.last.fm/user/jukl


Naposledy upravil flames dne 11.1.2011 12:14:47, celkově upraveno 2



11.1.2011 12:10:57
Profil
 

Příspěvky: 2740
Příspěvek Re: Ministr Bárta
obr píše:
MPMP -pokud někdo žene pracovní vztahy na rovinu trestně právní, tak pak mají jednat "orgány činné.." a soudy. Pokud někdo někoho obviní "na někoho něco ví", co je trestného, má povinnost to sdělit policii. A obviněný má nárok nahlížet do spisu.
To je kultura právního státu. Nějaká obvinění či zpochybňování obvinění například v mediích nejsou relevantní a jsou jen propagačním populistickým žvaněním. Rozhoduje soud. Styl "předem odsouzených" či "lynč" to byla totalita a lůza z ulice. Samozřejmě, že obviněný má právo se hájit za pomocí advokátů, vy snad chcete tohle právo někomu upírat ?
Nikomu nehodlám nic upírat. Pokud existuje důvod pro trestní stíhání, nexhť je zahájeno a v jeho rámci se obviněný vše dozví a bude proti tomu moct podniknout vše co uzná za vhodné. Proč by ale měl dostat všechny podrobnosti k dispozici před podáním tohoto trestního oznámení, jak požaduje zmíněný ředitel? Když Vás nekdo bude chtít za něco žalovat, tak Vám snad přinese domů všechny důkazy, abyste je mohl začít zpochybňovat, případně zmizet za hranice?


11.1.2011 12:13:59
Profil
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Je někde už ta superstrategie dostupná jako taková? Zpravodajské servery se předhání kdo z ní dokáže vycucnout víc článků, ale dokument samotný jsem nikde nenašel..


11.1.2011 12:38:12
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Tak je tajná, asi proto abychom nevěděli, že v ní nic není.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


11.1.2011 12:56:14
Profil ICQ
 

Příspěvky: 763
Příspěvek Re: Ministr Bárta
MPMP - v době "před podáním trestního oznámení" by neměl v mediích někoho obviňovat především pan ministr. Pokud obviňuje, měl by říci jasně z čeho. Je to asi jako by o Vás řekl, že jste lump, ale neřekl z jakého důvodu - jak byste se bránil ?


11.1.2011 13:15:51
Profil
 

Příspěvky: 763
Příspěvek Re: Ministr Bárta
superstrategie - iDnes zvěřejnila údajný časový plán, kde se odstouvají dosud plánované termíny výstavby dálnic o mnoho let - a iDnes to označuje za onu ministrovu superstrategii


11.1.2011 13:21:01
Profil
 

Příspěvky: 2740
Příspěvek Re: Ministr Bárta
obr píše:
MPMP - v době "před podáním trestního oznámení" by neměl v mediích někoho obviňovat především pan ministr. Pokud obviňuje, měl by říci jasně z čeho. Je to asi jako by o Vás řekl, že jste lump, ale neřekl z jakého důvodu - jak byste se bránil ?
Souhlasím, ale to jsme zase někde jinde - politici obecně dělají spoustu věcí, které slušný člověk nedělá:
- slibují i když vědí, že sliby nemohou dodržet
- ráno řeknou, že chtějí něco prosadit a odpoledne zákon na toto téma zamítnou
- bojují proti korupci tím, že se nechávají zvýhodňovat
- ... a tak by šlo pokračovat hodně dlouho.
Ano, ministr by to neměl říkat, ale měl by podat to trestní oznámení. Souhlasím. Osobně budu hodně zvědavý, zda k tomu dojde.
Nicméně to nic nemění na faktu, že dle mne adekvátní reakce "pomluveného" je: "Pokud má pan ministr dost důkazů pro podání TO, nechť jej podá" a nikoliv volání po zveřejnění důkazů. To by ale ten "pomluvený" musel mít čisté svědomí, že? 8-)


11.1.2011 13:52:44
Profil
 

Příspěvky: 342
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Ja si delal srandu s temi obchvaty a vypada to,
ze krom castecne v JC D3 a snad R35 do roku 2025 budou jen obchvaty.
Alespon podle Idnes


11.1.2011 18:40:18
Profil
VIP

Příspěvky: 3429
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Bárta je v Hydeparku na ČT 24...

_________________
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!


12.1.2011 20:29:41
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Už zase? :roll:

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


12.1.2011 20:31:04
Profil ICQ
VIP

Příspěvky: 3429
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Martin z Ostravy píše:
Už zase? :roll:
Četl jsi ten Reflex? Každý den minimálně jedna zpráva, i špatná zpráva v médiích je zpráva... Prostě na PR on dává hrozný důraz a pochop, že ty lidi ho prostě žerou. Zkus se na to podívat nezaujatýma očima, jako člověk "z lidu"...

Doprava, přeprava, všechno jedno...

_________________
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!


12.1.2011 20:38:48
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Četl, četl.
A taky někdy čtu diskuze na Hovinkách.cz, a lidi mu to fakt žerou, ach jo.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


12.1.2011 20:42:26
Profil ICQ
Autor

Příspěvky: 2488
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Prý si platí tým lidí, kteří celý den za VV a 4 ministerstva prolézají web a píší...


12.1.2011 20:54:02
Profil
VIP

Příspěvky: 3429
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Prej: Co si dáváte na hlavu? Vypadá to jak nějaký sádlo. To mě pobavilo :-)

_________________
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!


12.1.2011 20:55:31
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Ministr Bárta
hh píše:
Prý si platí tým lidí, kteří celý den za VV a 4 ministerstva prolézají web a píší...

A z čeho je platí?
Třeba někdo z toho týmu píše i sem :o

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


12.1.2011 20:57:09
Profil ICQ
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: Ministr Bárta
martini píše:
Bárta je v Hydeparku na ČT 24...

zaznívá tam jeho "mužný" hlas
momentálně se vyjadřuje i ke zdravotnictví

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


12.1.2011 20:59:06
Profil
Autor

Příspěvky: 2488
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Martin z Ostravy píše:
hh píše:
Prý si platí tým lidí, kteří celý den za VV a 4 ministerstva prolézají web a píší...

A z čeho je platí?
Třeba někdo z toho týmu píše i sem :o

Když mi to bylo poprvé řečeno, tak jsem se sem díval, ale většinou i ti, co ho brání či uznávají, tak mají relativně slušný počet příspěvků, ale někdo placený by byl spíše nový, tak snad ne. Možná mají na starosti spíš ty obecné zpravodajské weby.


12.1.2011 21:05:33
Profil
 

Příspěvky: 577
Bydliště: teď už zas ValMez
Příspěvek Re: Ministr Bárta
Placení diskutéři ale nejsou nic nového, bych se divil, kdyby tomu tak nebylo.

_________________
http://www.last.fm/user/jukl


12.1.2011 21:08:13
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 919 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 37  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz