| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| (Ex)ministr dopravy Bárta http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=16&t=2114 |
Stránka 24 z 37 |
| Autor: | Lenny [ 16.1.2011 11:00:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
Souhlas s obrem. Audit na Správe Chomutov byl zadán až v pondělí, tedy den po závažných obviněních Bárty. Času na předvedení měl dlouho, ale zatím ukázal, že nic neumí a nerozumí tomu. Proto veřejně vyzívám ministra Bártu, ať odstoupí a jde se věnovat nečemu, čemu rozumí. |
|
| Autor: | radiala [ 16.1.2011 16:03:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
Bárta je mi nesympatický.Problém veverek mají málo odborníku co by vedli úřady aby to fungovalo.Tak Bárta posílá trestní oznámení na místa kde mu někdo našeptal že by mohl být úspěšný.Pak jeho prohlášení se minou účinkem.Před týdnem novináři běsnili kolik je někde kmotrů a dnes je ticho po pěšině. |
|
| Autor: | radiala [ 16.1.2011 18:42:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
Bártova rozhodnutí předchůdci pěkně pojistili.Chudák neví jak dostát svým slovům: http://ekonomika.ihned.cz/c1-49483270-k ... a-kacerove |
|
| Autor: | obr [ 16.1.2011 19:50:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
radiala píše: Bártova rozhodnutí předchůdci pěkně pojistili.Chudák neví jak dostát svým slovům: http://ekonomika.ihned.cz/c1-49483270-klondike-na-kacerove a není takový ten zákon - pokud je smlouva zjevně nevýhodná pro jednu stranu, je neplatná ? - ted, jen aby to pan ministr dokázal, vyjádření "některých" znalců/realitních expertů má a hlavně, aby předložil aspoň nějakou "smlouvu o smlouvě budoucí" dokazující, že našel něco levnějšího. |
|
| Autor: | Pavel Q [ 16.1.2011 19:58:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
obr píše: a není takový ten zákon - pokud je smlouva zjevně nevýhodná pro jednu stranu, je neplatná ? - ted, jen aby to pan ministr dokázal, vyjádření "některých" znalců/realitních expertů má a hlavně, aby předložil aspoň nějakou "smlouvu o smlouvě budoucí" dokazující, že našel něco levnějšího. |
|
| Autor: | obr [ 16.1.2011 20:09:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
Pavel Q píše: obr píše: a není takový ten zákon - pokud je smlouva zjevně nevýhodná pro jednu stranu, je neplatná ? - ted, jen aby to pan ministr dokázal, vyjádření "některých" znalců/realitních expertů má a hlavně, aby předložil aspoň nějakou "smlouvu o smlouvě budoucí" dokazující, že našel něco levnějšího. zneužití pravomoci ? atd. Hlavně , nájmy v Praze šly v posledních pár letech hodně dolů, takže nutno srovnávat s těmi v době smlouvy. A pak ten vývoj mohl být i opačně, nájmy mohly růst více nežli je ve smlouvě. |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 16.1.2011 21:23:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
obr píše: Pavel Q píše: obr píše: a není takový ten zákon - pokud je smlouva zjevně nevýhodná pro jednu stranu, je neplatná ? - ted, jen aby to pan ministr dokázal, vyjádření "některých" znalců/realitních expertů má a hlavně, aby předložil aspoň nějakou "smlouvu o smlouvě budoucí" dokazující, že našel něco levnějšího. zneužití pravomoci ? atd. Hlavně , nájmy v Praze šly v posledních pár letech hodně dolů, takže nutno srovnávat s těmi v době smlouvy. A pak ten vývoj mohl být i opačně, nájmy mohly růst více nežli je ve smlouvě. Divím se, že se zastáváte zjevných zlodějen. Ve své bezbřehé nenávisti k Bártovi zřejmě použijete cokoliv. |
|
| Autor: | martini [ 16.1.2011 21:26:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
Myslím, že nějaký postup by se vymyslet zkusit mohl, vysoudit vyvázání se z toho extra nevýhodného nájmu i za cenu soudních tahanic. Myslím ale, že kdyby to šlo, zrovna Švorc by byl první, který by takovouhle věc řešil... Otázka jak jsou ty smlouvy napsané. Dle těch vyjádření to asi bude napsané dobře, nikoliv však pro ŘSD... To Dr.Fe1: Obr právě Bártovi dost fandí, ale už mu asi začíná také docházet trpělivost, poté co zjišťuje, že půl roku nic neudělal. Kromě proklamací, že na uzavřených smlouvách ušetřil 7 mld. Kč (pokud tyto nejsou opět jen jeho virtuálním výmyslem...) |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 16.1.2011 22:03:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
martini píše: To Dr.Fe1: Obr právě Bártovi dost fandí, ale už mu asi začíná také docházet trpělivost, poté co zjišťuje, že půl roku nic neudělal. Kromě proklamací, že na uzavřených smlouvách ušetřil 7 mld. Kč (pokud tyto nejsou opět jen jeho virtuálním výmyslem...) Ač Bártu zrovna nemusím a nelíbí se mi nesmyslné zastavování staveb ani jeho metody ala Balkán (viz třeba vydírání stavebních firem zadržováním faktur), tak pokud se mu podaří alespoň částečně rozprášit zločinné spolčení na ŘSD a dokázat, aby se tato bolševická organizace alespoň částečně začala blížit standardním organizacím státních dopravních investorů na západ od nás, tak zato mu zatleskám. To není rozhodně málo. S tím dosud neudělal nikdo nic. Tady našemu státu každoročně utíkají miliardy nebo chcete li kilometry dálnic, které by mohly stát, ale nestojí. |
|
| Autor: | Mike [ 16.1.2011 22:58:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
obr píše: radiálo - zatím vždy ti "čištiči" , čistili stylem, že pod záminkou "boje s korupcí" vyházeli konkurenční partu a na jejich místa nastoupili sami a hrabali ještě více. Pokud chce někdo omezit korupci, tak musí omezit její podmínky - méně veřejných zakázek, méně razítek. A pokud už veřejné zakázky jsou, tak vše zveřejnit, žádná "obchodní tajemství" . Tím méně veřejných zakázek nemíním méně dálnic, jak to dělá pan ministr, ale aby stát se angažoval v méně podnikání a nechal to na soukromnících, kteří hospodaří na vlastní rizika. Mění pan ministr systém nebo jen ty u koryta ? však na výběrová řízení reagovaly všechny stavební firmy utvářením oněch "sdružení" a to nejen v silničním stavebnictví, ale pro většinu "veřejných" zakázek problém jen především ve vlastním řízení staveb, protože jedinou reálnou možností snížení ceny je nabídka i pro "Fandu s Tatrou", jenže pak zase vyskočí náklady na stav.dozor |
|
| Autor: | radiala [ 17.1.2011 12:05:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
"Fanda s Tatrou",musí platit za naftu víc než za krize. Rozdíl na ceně to dělá 7Kč na litru.Při spotřebě 35 litrů na 100km je to 245Kč.Bárta si myslí že jezdí draho.Fando musí přestat jíst živit rodinu a pít vodu.Tatřička vodu nemá ráda. Jsem jen jeho občan co platí daně co dokáže státní sektor přetransformovat na dluh.Tak ve výsledku jsem stejný chudák jako stát.Už jsem si zvykl tak se na stát nezlobím.Já ty jeho dluhy nemám z čeho zaplatit tak jen zírám co ten Bárta nového vymyslí.Divím se že jeho zázračná řešení se nedají realizovat.Nelze všechno svádět na kmotry,stavební firmy zaměstnance státní správy na občany tohoto státu.Prostě tak dlouho se reformovalo až vzniklo něco co nelze reformovat.Tak nepřijde super koncepce výstavby.Jiná super řešení která zatím nepřišel. |
|
| Autor: | Lenny [ 20.1.2011 14:24:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
Je to naprostý diletant, který má potřebu akorát být každý den ve zprávách. Naposledy napadá opravy silnic. Dělají se špatně, ale už neřekne, že se dělají takto, bo stát nemá více peněz na opravy. Tak se to jen pytlíkuje, jak se dá. Hlavně, že může očernit stavební firmy. |
|
| Autor: | Bobek [ 21.1.2011 17:09:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
náš oblíbený ministr píše: To já ne, to mé PR oddělení na můj Facebook napsalo, že Nečas je děcko |
|
| Autor: | jannnn [ 21.1.2011 17:17:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
Tak jsem si díky tomu ty jeho stránky našel..a jen mě to utvrdilo v tom, jak se prostě umí marketingově prodat a lidi jak mu to žerou Kdyby se někdo chtěl podívat: http://www.facebook.com/pages/Vit-Barta/150670621619241 |
|
| Autor: | martini [ 22.1.2011 10:58:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
Na ČT24 bude od 11 hodin živý přenos "vysvětlení" v kauze sledování politiků na Praze 11. |
|
| Autor: | martin [ 28.1.2011 8:12:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
Ten pán je už úplně mimo "Bárta také vůbec poprvé řekl, že do konce volebního období bude rozšířena a opravena dálnice D1 jako první společný veřejný a soukromý projekt." http://zpravy.idnes.cz/barta-chce-dosta ... domaci_kop |
|
| Autor: | Standa [ 28.1.2011 9:37:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
Zrovna tahle myšlenka mi až tak mimo nepřijde, rozšíření D1 je asi jediná stavba v Česku, která by si na sebe vydělala i klasickým mýtem, takže u ní by mělo uspět i PPP. |
|
| Autor: | Lenny [ 28.1.2011 12:08:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
Jenže, myslel nejspíš rozšířena o 1,5 m, aby bylo možné vést provoz 2+2 pruzích po jedné polovině při uzavírkách. |
|
| Autor: | vaclav [ 28.1.2011 12:10:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
jsem premyslel - ten navrh na budovani mnoha levnych obchatu oproti drazsim delsim usekum D/R ma vlastne logicky duvod - barta bude vice videt pri strihani pasek. obchvat taky okamzite oceni obyvatele mesta, "anonymni" usek R/D nepritahne tolik vdecnych volicu. |
|
| Autor: | martin [ 28.1.2011 13:19:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
Tak ať s těmi obchvaty začne. S 511, 518 a 519 získá takových voličů, o kterých se mu nikdy ani nesnilo... |
|
| Autor: | Standa [ 28.1.2011 13:34:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
martin píše: Tak ať s těmi obchvaty začne. S 511, 518 a 519 získá takových voličů, o kterých se mu nikdy ani nesnilo... |
|
| Autor: | Mike [ 28.1.2011 22:08:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
možná to sem bude OT, protože nevím, je-li to Bártovina, ale v dnešní MFDNES píší, že křižovatka R35/R37 by nemusela mít 3patro to jako že všechen tranzit by jel po tom kruháči ? je to opravdu magor |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 28.1.2011 22:15:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
Už se to řeší v tomto vlákně http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=84&t=538&start=25 |
|
| Autor: | Sosa [ 29.1.2011 8:46:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
Horší je, že mu to někdo ještě věří. To si opravdu někdo myslí, že je možno během 3 roků zrekonstruovat 200 km dálnice? |
|
| Autor: | martini [ 29.1.2011 12:09:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr Bárta |
Lenny píše: Jenže, myslel nejspíš rozšířena o 1,5 m, aby bylo možné vést provoz 2+2 pruzích po jedné polovině při uzavírkách. Sosa píše: Horší je, že mu to někdo ještě věří. To si opravdu někdo myslí, že je možno během 3 roků zrekonstruovat 200 km dálnice? |
|
| Stránka 24 z 37 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|