| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Situace na ŘSD http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=16&t=2643 |
Stránka 12 z 55 |
| Autor: | Marooned17 [ 2.2.2014 22:33:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
Tak mě napadlo možné řešení problémů. Co kdyby ŘSD pohltil rakouský Asfinag? Třeba by tu udělali pořádek. Mohli bychom pak mít společnou dálniční známku. |
|
| Autor: | bumbik [ 2.2.2014 22:41:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
to by se mi líbilo ... ještě aby pohltili i slovince a mít společnou známku i s nimi a paráda cesta do Chorvatska za pakatel |
|
| Autor: | JirkaS [ 2.2.2014 23:01:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
bumbik píše: to by se mi líbilo ... ještě aby pohltili i slovince a mít společnou známku i s nimi a paráda cesta do Chorvatska za pakatel |
|
| Autor: | bumbik [ 2.2.2014 23:02:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
no to zas ne |
|
| Autor: | otaznik [ 3.2.2014 8:09:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
http://euro.e15.cz/archiv/rsd-opet-plat ... ch-1057752 |
|
| Autor: | Standa [ 3.2.2014 8:59:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
JirkaS píše: ...A nechcete rovnou císař pána? |
|
| Autor: | jonáš [ 3.2.2014 11:29:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
JirkaS píše: A nechcete rovnou císař pána? Pro mě za mě klidně, stejně byla chyba tu monarchii bourat. Kdyby se třeba před stopade lety nehádali staročeši s mladočechama navzájem a nevyžívali se v odboji bojkotem vídeňskýho parlamentu, aby se pak divili že maďaři dostali autonomii a češi prd .. to je v podstatě furt stejný |
|
| Autor: | Standa [ 3.2.2014 12:26:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
jonáš píše: ...Pro mě za mě klidně, stejně byla chyba tu monarchii bourat. Kdyby se třeba před stopade lety nehádali staročeši s mladočechama navzájem a nevyžívali se v odboji bojkotem vídeňskýho parlamentu, aby se pak divili že maďaři dostali autonomii a češi prd .. to je v podstatě furt stejný Jak se pěkně dá rozvinout téma ŘSD |
|
| Autor: | otaznik [ 7.2.2014 11:44:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
Ministr Prachař chce z ŘSD státní podnik Ministr dopravy Antonín Prachař chce transformovat Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) z příspěvkové organizace na státní podnik. Nové vedení ŘSD by měl vybrat auditorský výbor. Ministr to v pátek uvedl při představování svých záměrů v čele resortu. Ministr dopravy Antonín Prachař (ANO). Ministr hodlá výrazně omezit rozšířený outsourcing a do budoucna by se služby externích firem využívaly pouze v případě, že by na to kapacity ministerstva nestačily. Prachař hodlá Českou republiku napojit na transevropskou dopravní síť. Jako jednu z důležitých staveb zmínil obchvat Mikulova. Problematická bude podle ministra otázka Centrálního registru vozidel. Smlouva na provozování současného končí 31. března. Výběrové řízení však bylo prodlouženo exministrem Zdeňkem Žákem do 27. března. „I kdybychom měli prsten princezny Arabely, nejsme schopni to zařídit,” konstatoval Prachař s tím, že momentálně ministerstvo hledá způsob, jak situaci vyřešit. http://www.novinky.cz/domaci/327001-min ... odnik.html |
|
| Autor: | jonáš [ 7.2.2014 11:47:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
Exministr "po nás potopa" |
|
| Autor: | otaznik [ 7.2.2014 17:05:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
http://zpravy.e15.cz/byznys/reality-a-s ... ar-1059229 |
|
| Autor: | kot [ 7.2.2014 19:19:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
jonáš píše: Exministr "po nás potopa" jonáši prosím o vysvětlení! Že by dlouhé vedení... |
|
| Autor: | Jakub Šponar [ 7.2.2014 22:25:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
kot píše: jonáš píše: Exministr "po nás potopa" jonáši prosím o vysvětlení! Že by dlouhé vedení... já bych tipoval reakci na tuto větu: otaznik píše: Problematická bude podle ministra otázka Centrálního registru vozidel. Smlouva na provozování současného končí 31. března. Výběrové řízení však bylo prodlouženo exministrem Zdeňkem Žákem do 27. března. |
|
| Autor: | kot [ 8.2.2014 18:49:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
Díky za objasnění! |
|
| Autor: | hh [ 11.2.2014 10:29:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
Tak po dnešních personálních změnách na ŘSD (kdy ještě před 14 dny měla zelenou magor Pošvářová, pak se objevovaly články, že vyhodí komplet všechny) to vypadá, že u nové garnitury vyhrál zdravý rozum, hurá. |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 11.2.2014 10:48:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
Ministr dopravy odvolal šéfa Ředitelství silnic a dálnic Kočicu http://ekonomika.idnes.cz/zmeny-na-redi ... nomika_spi |
|
| Autor: | Speedy Gonzales [ 11.2.2014 11:30:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
Pro hh: Proč tady Pošvářovou takhle urážíte? To "Autoři" smějí? --- BTW: Co se teda vlastně všechno stalo? V novinách zatím píšou, že Prachař vyhodil Kočicu a jeho partu. Letěl teda ještě někdo další nebo se mění něco na předchozím Prachařovu prohlášení, že vrátí Pošvářovou, aby dokončila audit? BTW2: Prosím ještě jednou insiedry o vysvětlení zkratky SZVOO v kontextu ŘSD. Subjekt vystupující pod touto zkratkou byl autorem veřejného prohlášení k situaci na ŘSD z 23.1. Už jsem se na to ptal výše a doposud mi nikdo neodpověděl ... http://www.rsd.cz/doc/Informacni-servis/stanovisko-szvoo-rsd-cr-k-prohlasenim-ing-miloslavy-posvarove-se-kterou-rsd-cr-rozvazalo-pracovni-pomer |
|
| Autor: | Vizi [ 11.2.2014 11:57:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
Speedy Gonzales píše: BTW2: Prosím ještě jednou insiedry o vysvětlení zkratky SZVOO v kontextu ŘSD. Subjekt vystupující pod touto zkratkou byl autorem veřejného prohlášení k situaci na ŘSD z 23.1. Už jsem se na to ptal výše a doposud mi nikdo neodpověděl ... http://www.rsd.cz/doc/Informacni-servis/stanovisko-szvoo-rsd-cr-k-prohlasenim-ing-miloslavy-posvarove-se-kterou-rsd-cr-rozvazalo-pracovni-pomer Zajímavé je, že kromě onoho prohlášení strýček Google ke zkratce SZVOO zatvrzele mlčí. Takže to bude možná nějaká zkomolenina související s Odborovým svazem státních orgánů a organizací. |
|
| Autor: | hh [ 11.2.2014 12:35:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
Speedy Gonzales píše: Pro hh: Proč tady Pošvářovou takhle urážíte? To "Autoři" smějí? Proč bych nesměl? viewtopic.php?p=91466#p91466 a o ní jsem se tu také vyjadřoval. Tu zkratku neznám, ale ano, jsou to nějaké odbory na ŘSD. |
|
| Autor: | mar3k [ 11.2.2014 13:27:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
Nemyslím si že by paní Pošvářová započala nějaký audit, který by teď měla dokončit... |
|
| Autor: | monin [ 11.2.2014 16:44:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
hh píše: Speedy Gonzales píše: Pro hh: Proč tady Pošvářovou takhle urážíte? To "Autoři" smějí? Proč bych nesměl? viewtopic.php?p=91466#p91466 a o ní jsem se tu také vyjadřoval. Tak nechci se toho člověka, tedy té paní Pošvářové, nijak zastávat. Samozřejmě, že ji osobně vůbec neznám. Ale psát o ní, že je magor a odvolávat se na to, že to o ní klidně psát můžu, že je to magor, jen na základě toho, že jsem se o ní už jednou vyjádřil - tím, že to je blázen ( žádné jiné Vaše vyjádření jsem v přímé souvislosti s touto paní nenašel - a pokud je tomu jinak, omlouvám se), tak to mi přijde, jako hodně přízemní a dost primitivní. Ale ono to tedy vcelku přesně zapadá i do toho, o čem jsem si tu nedávno dovolil napsat - o té nenávisti a zlobě, která tu občas a to i velmi silně zavane na člověka skrz laptop - a byl jsem pak za to ihned zadupán do země. Hlavně tedy argumentem, či tedy podle jannnna - "jen" pořekadlem - o házení perel sviním. Opravdu se už vůbec nedivím tomu, že se v této zemi vše posouvá pozitivně kupředu, jen o upocené centimetry. Ale dobře nám tak. Možná si ani nic jiného, za to vše nesloužíme, než jen ten svrab a ty neštovice, co tu povětšinou pořád máme. |
|
| Autor: | xman [ 11.2.2014 17:46:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
Kdo ji zná, ví své. Pokud člověk nesouhlasí s jejími názory (což je v podstatě každý rozumně uvažující technik, právník i manažer), tak si nemůže myslet nic jiného než napsal hh. Kdo ji nepoznal, ať je rád. Základem pochopení je nedat na velmi zrádný a nepravdivý mediální obraz. Je to přehlídka arogance, manažerské neschopnosti, nelidského přístupu, namyšlenosti a vstupu na odborná pole, pro která nemá odpovídající znalosti a kvalifikaci. Tak asi tak. Víc času nemá cenu ztrácet. |
|
| Autor: | hh [ 11.2.2014 17:53:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
Monin, přestaňte se do mě furt navážet, jen si udělám minutu čas sem něco napsat. Vzhledem k času, je to stručnější než bych sám chtěl, ale obecně jsme si to tu před časem dost rozsáhle vysvětlili, tak to prosím neotvírejte znovu. Mě spíš zajímalo, proč tu napsal to "To Autoři smějí?", to jsem nechápal, proč by ne. Jinak ona je pro mě ZLO a křídlo, které kdyby vyhrálo, tak se všichni nestačíte divit, ale jí člověk musí zažít napřímo, ne v TV. Každopádně magor typu Bárta atd., takže záhuba tímto směrem, to už ale všichni známe. Podle toho, co napsal xman bych věřil, že jí také zná osobně:) Její výsledky ještě uvidíte v souvislosti s tím jak dopadne kauza D47, vyčkejme |
|
| Autor: | monin [ 11.2.2014 18:30:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
hh: kdyby jste napsal alespoň...že je poloviční blázen.. http://youtu.be/MVQBuQMVd5Y?t=2m15s |
|
| Autor: | hh [ 11.2.2014 20:15:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Situace na ŘSD |
Já neznám přesnou lékařskou terminologii, ale tihle lidé jako Bárta atd. by bez nálezu od psychiatra opravdu neodešli, to jsem si jistý a proč bych to tu nenapsal, když si to myslím a každý si tu píše co chce (mnohdy, aniž by o problému reálně něco věděl). Tihle lidé věci zamotali tak, jak by to jen tak někdo nedokázal (např. D47) a léta to tu po nich zůstane a miliardy v háji kvůli jejich egu |
|
| Stránka 12 z 55 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|